برگزیده های پرشین تولز

بهترین اینترنت واسه دانلود چیه ؟

morteza1380

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
من کرمانشاهم
موقعی که از مخابرات اشتراک گرفته بودم سرعت دانلودم حدود 8 بایت بر ثانیه بود
دقت میکنید؟؟ 8 بایت. یعنی زیر 1کیلو بایت

اینترنتم محدود هست اما در زمان دالنود شبانه همون دانلود هست

morteza1380

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
داداش عذر میخوام میانگین سرعت دانلود شبانتون چقدر هست؟؟

اینم یه اسکرین شات که الان گرفتم(ساعت شیش و ده دقیقه صبح)
Capture2.JPG

روش کلیک کنید تا واضح بشه.میبنید که سرعت رو ششصد کیلوبایت هست

amin_fasayi

Registered User
لایک‌ها
383
استان فارس هستیم. از خیلی جا ها گرفتم. 2020 خود مخابرات که افتضاحه، شاتل رو هم که توضیح دادم. الان هم عرفان نت دارم شبی 4 الی 5 گیگ دانلود میده(که جواب گو نیست.).

HSG

Registered User
لایک‌ها
203
واقعا نمیدونم شما تو کدوم استان زندگی میکنید که اینقدر کم سرعت میده اما تو استان ما(خراسان جنوبی)من الان ماهی پونزده تومن میدم و شبی هفت هشت گیگ دانلود میکنم

من با شما کاری ندارم اما من نمی تونم ساعت 1 یا 2 نصف شب کامپیوتر رو روشن بذارم برای دانلود.
اینترنت خوب اونیه که مثل اینترنت vps خارج از کشور صبح و شب بتونی دانلود کنی نه از 2 نصف شب به بعد.
والا همینطوریش سر درد و کلی مرض داریم حالا بیایم 2 نصف شب بیدار باشیم دو دقیقه کار تو کامپیوتر هم که معادل 2 ساعت کار در واقعیت است پس یه باگی 4 صبح می خوابیم دیگه اینطوری علاوه بر جسم آدم روح و روان آدمم بیمار میشه.بعد به جای صبح بیدار شدن ظهر یا عصر بیدار میشید.از تاریخ پستتون هم معلومه که 2 نصف شب پست دادین.

alphi

Registered User
لایک‌ها
308
دوستان سلام. بهترین اینترنت (ISP) واسه دانلود چیه ؟ من فقط واسه دانلودش میخواهم. خدمات کامپیوتری دارم باید باهاش بازی PC و Xbox دانلود کنم. در حال حاضر از شاتل میگیرم که کلا دانلود شبانه اش افت کرده(شده دیال آپ).
جواب بدین که خوشحال میشم.
چرا با خودت درگیری درست میکنی :| همینجا بازی ایکس باکس و پی سی رو بخر 1000 گیگ فک کنم 50 هزارتومن باشه :|

zgg123

کاربر فعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
37,684
بیشترین دانلود رو با کدوم سرویس ها میشه داشت ؟:دی

ctcn8311885

Registered User
لایک‌ها
1,168
شما فراموش کردی که اینجا ایرانه و یه کشور عقب مونده هست؟ باید چند قدم رفت به کشور پیشرفته اغوانستان!!!!! اونجا میبینی که زمانی که ما با دیال آپ بودیم طرف اغوانی با سیمکارت با قیمت پفک نمکی بار سرعت باور نکردنی و نامحدود به اینترنت وصل میشدن.
چه طوریه که هسته اتم حق ما هست ولی اینترنت حق ما نیست؟!!!

بالا