برگزیده های پرشین تولز

بهترین بازیکن حال حاضر اروپا کیه؟

بهترین بازیکن حال حاضر اروپا کیه؟

• آدریانو

Votes: 2 6.7%
  • ابراهیموویچ

Votes: 1 3.3%
  • آنری

• شوچنکو

• فن نیستلروی

• زیدان

• رونالدینیو

Votes: 22 73.3%
  • کاکا

Votes: 0 0.0%
  • لمپارد

Votes: 0 0.0%
  • جرارد

• Total voters
    30
  • Poll closed .

Roby

کاربر فعال فوتبال<br> عضو تحریریه مجله فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
1,395
در بین دروازه بانها من به بوفون و پیتر چک رای میدم
در بین مدافعان وسط فرد خاصی رو مد نظر ندارم ولی خودم زوج جان تری - ریو فردیناند رو ترجیح میدم البته نستا هم قابل توجه هست
در بین هافبک های هجومی فقط رونالدینیو

و دربین مهاجمان نوک شوچنکو شاید شوچنکو تنها مهاجمی باشه که تمامی خصوصیت های یک مهاجم رو در کنار هم داره قابلیت سرزنی - جاگیری - فرار از تله اقساید - و تکنیک قابل قبول
بعد ازشوچنکو ساموثل اتوئو هم خوبه هرچند قدرت سرزنی خیلی خوبی نداره اما تکنیک و سرعتش خیلی بیشتره
این دو مهاجم ثبات خوبی هم در بازیشون دارند و خیلی کم مصدوم میشند که اینهم از نکات برتریشون هست

البته ممکنه من مهاجمانی رو فراموش کرده باشم

alireza_anba

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من يه عضو تازه واردم.......................ببين به نظر من اين نظر سنجي شما هيچ اعتباري نداره.......

alireza_anba

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نظر من زلاتان بهترينه تو اروپا............................................
البته در اينكه رونالدينيو بهترين نه تو اروپا بلكه تو جهانه نبايد شكي كنيم................

united

Registered User
لایک‌ها
1
همه دوستانی که میگن لوکا تونی نباید بهترین بازیکن دانست چون ممکنه سال بعد در اوج نباشه باید بگم حتما لازم نیست یک بازیکن چند سال بی رقیب باشه تا بهش بگن یهترین بازیکن حدف این تاپیک این بوده که بهترن بازیکن حال حاظر جهانو انتخاب کنه نه اینکه یک بازیکنی چند وقت پیش خوب بوده

( کلا رقابت در جهان فوتبال خیلی سخته و ممکنه چند ماه بعد کس دیگه ای خیلی خوب گل بزنه و بازی کنه و امکان اینکه یک بازیکن چند سال پی در پی بی رقیب باشه خیلی کمه )

خود آدریاو که اسمشو اول نوشتید میبینیم که امسال افت فاحشی داشته
در واقع اوج آدریانو فقط پارسال بوده اما فقط به دلیل اینکه یه برزیلیه و در تیم اینتر بازی میکنه اسم در آورد
در حالی که لوکاتونی پارسال هم سومین گل زن serie A بود

لوکا تونی تقریبا میتونه هر توپی رو گل کنه ، تا قبل از هفته 13 که برای حریفان شناخته شده نبود و از سوی مدافعان حریف خیلی بیشتر از الان آزاد بود 16 گل زد
خوب فیورنتینا بازیکن خیلی بزرگی نداره بنابر این حریفان فیورنتینا فقط با مهار تونی تا حدود زیادی به حدف خودشون نزدیک میشدند
( در کل تونی خیلی بد شانس بود که در فیورنتینا بود و الا اگه در یک تیم قویتر با حافکهای خلاق تر بود خیلی بیشتر گل میزد )

لوکلتونی همچنین در دو بازی ملی اخیر که برای ایتالیا انجام داده دو گل زده ( گلی که به هلند زد خیلی زیبا بود ) و خیلی راحت ویری را از تیم ملی محو کرده
در حالی که هیچ وقت در ایتالیا برای حضور یک بازیکن در تیم ملی اجماع دسته جمعی وجود نداشته ( خصوصا خط حمله ) در حال حاظر همه یک صدا تونی را محاجم اول ایتالیا میدانند !!!

در کل فکر کنم اگه اتفاق خاصی نیفته و ایتالیا طبق معمول با بد شانسی مواجه نشه ، تونی خیلی راحت میتونه آقای گل جام جهانی بشه

mahdi206

Registered User
لایک‌ها
5
رونالدينيو ، بي برو برگرد!
هر بازي كه حال و روز خوشي نداره ، بارسا يا مي بازه يا مساوي مي كنه! هر بازي كه بارسا ميبره ، رونالدينيو توي اون برد و گلها تاثير گذار بوده!
به تنهايي بارسا رو تا مرحله يك چهارم نهايي جام باشگاههاي اروپا رسونده ، صدرنشين قاطع لاليگا كرده .

به نظر شما هيچ بازيكن ديگه اي تا اين حد براي تيم خودش تاثير گذار بوده؟ براي مثال! همين آقاي لوكا توني!! درسته كه آقاي گل ايتاليا هست ولي چقدر براي تيمش مثمر ثمر بوده؟ تا كجا تونسته براي تيمش مفيد باشه؟ حداكثر توي 30-40 درصد بازيها براي فيورنتينا مفيد بوده ، تازه در مقابل تيمهاي سري آ ايتاليا! نه در مقابل چلسي!

united

Registered User
لایک‌ها
1
رونالدینیو که سهله ، بابای رونالدینیو هم اینقدر که تونی برای تیمش موثر بوده موثر نبوده !!
فیورنتینا تیم ورشکسته ای بود که تازه به serie A سعود کرد
در کمال تعجب در اوایل فصل یوو را که تمام بازیاشو برده بود دمبال میکرد
و الان هم در رتبه چهارم بالاتر از رم ، لازیو و .. قرار داره :blink: :blink:

mahdi206

Registered User
لایک‌ها
5
به نقل از united :
رونالدینیو که سهله ، بابای رونالدینیو هم اینقدر که تونی برای تیمش موثر بوده موثر نبوده !!
فیورنتینا تیم ورشکسته ای بود که تازه به serie A سعود کرد
در کمال تعجب در اوایل فصل یوو را که تمام بازیاشو برده بود دمبال میکرد
و الان هم در رتبه چهارم بالاتر از رم ، لازیو و .. قرار داره :blink: :blink:
شما رم و لاتزيو رو با چلسي مقايسه مي كني؟

united

Registered User
لایک‌ها
1
به نقل از mahdi206 :
شما رم و لاتزيو رو با چلسي مقايسه مي كني؟

ای آقا باز که شما گیر دادی !!!:eek: :eek: :eek:
در ضمن مگه چلسی تو لیگ اسپانیاس ؟!!!!!!:blink: :blink: :blink: :blink:

خارج از بحث :
آقایون و خانومها یه تک پا برید اینجا
http://forum.persiantools.com/showthread.php?p=602303#post602303
و رای خودتونو به مدیر محترم ، با شخصیت و خوش تیپ فروم ورزشی HamedSullivan بدبد :D :D :D
تا از این راه بتونیم سرمونو در میان بقیه فروم ها بلند کنیم :) :) :)
و شاید هم به یه نون و نوایی برسیم :cool: :cool: :cool:
وعده ما پای صندوقهای رای پی تی

BlAsCo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
خب هدف من از شکل گیری این تاپیک این بود که از اونجایی که در نوشتن اسامی محدودیت هست و همینطور سلیقه اعضا متفاوت ،هر کسی بیاد اون بازیکنهایی که مد نظرشه رو بگه از همون اول هم کاملا مشخص بود که انتخاب اکثر بچه ها رونالدینیو هستش. برای همین گفتم برای گزینه های دیگه بهتره دلیل بیاریم. در ضمن من هیچ جای صحبتهام هم نگفتم بهترین بازیکن جهان کسیه که چند وقت پیش بی رقیب بوده.گفتم تو انتخاب فیفا و یوفا به ثبات یک بازیکن در طی یکی دو سال گذشته بیشتر توجه میشه.در مورد آدریانو که اول لیست گذاشته بودم می تونم همینو بگم که هیچ ترتیب خاصی تو اسم بازیکنان رعایت نشده :D مثلا بازیکنی که بهش رای دادم تو این لیست چهارمه و آدریانو هم نبوده....(شوچنکو)

اگه من بخوام بین تونی و آدریانویکی رو انتخاب کنم گزینه دوم رو ترجیح می دم. دلیلش هم واضحه .آدریانو تو جام کنفدراسیونها بهترین بود. گلزن اول برزیله .تو بازیهای ملی برزیل تو این یکی دو سال عملکرد کاملا مثبتی داشته.سال قبل بعد از جیلاردینیو بهترین گلزن اسکودتو شده ٬به همراه اینتر تو هشت تیم اول اروپا قرار داره .هر چی اینتر رو به جلو بره شانس حضورش در جمع برترینهای اروپا بیشتر میشه و....

تعداد بازیهای( بیشتر) ملی ،اروپایی و باشگاهی آدریانو همراه با اینتر نسبت به تونی طبیعتا اونوبیشتر در معرض دید قرار میده و.این یه پوئن خیلی مهمه که تونی فاقد اونه.لوکا تونی بر خلاف آدریانو دربازیهای بین المللی چندانی شرکت نداشته . فقط تو لیگ ایتالیا و جام حذفی هستش که بازیهای زیباش رو دیدیم. به علاوه مقدماتی جام جهانی.

تو انتخاب بهترین بازیکن اروپا گلزنیهای پیاپی در بازیهای باشگاهی یه فاکتور لازمه دیگه س ولی کافی نیست. کما اینکه می بینیم سالها هنریک لارسن تو سلتیک آقای گل بود ولی تو اوج دوران فوتبالش هم جزءبهترینهای اروپا قرار نگرفت. یا می تونم آلن شیرررو مثال بزنم که سالها ماشین گلزنی انگلیس و اروپا بود حتی سال 96 آقای گل اروپا شد ولی تو اتخابات یوفا ماتیاس سامر رو برترین دیدیم!

چرا راه دوری بریم چند سال قبل تو خود ایتالیا داریو هابنر با اختلاف فاحشی نسبت به مهاجمهای در اوج اون زمان ایتالیا مثل ویری اینزاگی و ... آقای گل اسکودتو شد ولی یک دقیقه هم برای ایتالیا بازی نکرد.

شوچنکو در مجموع 200 بازی برای روسونری، 123 گل به ثمر رسونده و در فصل های 1999. 2000 ، 2003 و 2004 آقای گل ایتالیا شناخته شده.الان هم تو اوجه....ولی تو بهترینهای هر سال جهان میبینیم که قافیه رو به رقبای دیگه می بازه! لوکا تونی هر چقدر هم که گل زده باشه تو این چند سال به اندازه شوچنکو مفید نبوده امسال هم که در اسکودتو در اوج دوران فوتبالش قرار داره تو جدول بهترین گلزنان فاصله زیادی با شوا نداره.این مثالو از این جهت گفتم که تو انتخاب برترینهای فیفا و یوفا به صرف گلزنی باشگاهی کسی رو بهترین قلمداد نمی کنن.

اگه می بینید برای حضور تونی در تیم ایتالیا اجماع هستش فقط بر میگرده به عملکرد بقیه مهاجمهای آتزوری ...اینزاگی تازه از کمند مصدومیت رهایی پیدا کرده .ویری دیگه اون بازیکن گذشته نیست. وینچنتزو یاکوینتا و میکولی تجربه مسابقات بین المللی ندارن و کاسانویی که همیشه با ارکستر مربیان ایتالیایی ساز مخالف می زنه. فقط می مونه یه جیلاردینو که میبینم تو میلان جایگاه چندان مستحکمی نداره ولی تو آتزوری مکمل تونیه (تو تیم ملی ایتالیا پیپو ذخیره جیلاست و در روسونری بالعکس!!)

تا اونجایی که یادمه تونی حتی درنظرسنجی گاتزتا دلو اسپورت جزء 3 مهاجم برتر اروپا شناخته شد. من خودم استیل بازی تونی رو خیلی دوست دارم. حتی اونو یکی از شانسهای مسلم کفش طلای جام جهانی می دونم چون شایستگیشو داره اما اونو بهترین بازیکن دنیا نمی دونم ولی امیدوارم تو آلمان کفش طلا به تونی و از همه مهمتر به آتزوری برسه.چیزی که لیاقتشو داره

united

Registered User
لایک‌ها
1
فکر کنم کم کم دعوامون بشه :hmm: :hmm: :hmm:
شوخی :D :D :D
به نظر منم رونالدینیو در تیم ملی خیلی خوب بازی کرده

ولی یه نگاهی به جدول گلزنان serie A در فصل 2004-2005 بنداز

مونتلا ( رم ) - - - - - - 20
جیلاردینو ( پارما )- - - - 16
آدریانو ( اینتر ) - - - - -- 15
ابراهیموویچ ( یوو )- - 15
تونی ( پالرمو ) - - -- - 15

حالا 2003-2004

کریستین لوکارلی (لیورنو)- - - - 24 گل
جیلاردینو ( پارما )- - - - - - - - - 23 گل
مونتلا ( رم )- - - - - - - - - - - - 21 گل
لوکا تونی ( پالرمو )- - - - - - - - 20 گل
وسینیک ( لچه )- - - - - - - - - 19 گل
شوچنکو ( میلان )- - - - - - - - 17 گل
آدریانو ( اینتر )- - - - - - - - - - 16 گل

اما امسال تا پایان هفته 29

تونی- - - - - 23
ترزگه- - - - - 18
شوچنکو - - 16
جیلاردینو - - 15
توتی - - - - 15
آدریانو با13 گل نهم

یه مقایسه ای بین تعداد گلهایی که در فصلهای قبل با فاسله ای که امسال تونی ایجاد کرده اگر بکنیم به عظمت تونی پی میبریم

ولی در کل من بازم میگم بازیکنایی که در تیمهای بزرگ اروپایی هستند خیلی زودتر میتونن اسم در بیارن
نمونه بارزش فرانچسکو توتی که به نظر من در 10 سال گذشته همیشه جزو 10 بازیکن برتر جهان بوده ولی هیچ وقت اون تور که باید و شاید اسم در نیاورده

BlAsCo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از united :
ولی در کل من بازم میگم بازیکنایی که در تیمهای بزرگ اروپایی هستند خیلی زودتر میتونن اسم در بیارن
نمونه بارزش فرانچسکو توتی که به نظر من در 10 سال گذشته همیشه جزو 10 بازیکن برتر جهان بوده ولی هیچ وقت اون تور که باید و شاید اسم در نیاورده
دقیقا!
کاملا موافقم... هیچ کس در بازیهای زیبای لوکا تونی و گلزنیهای پیاپی اون شکی نداره.وقتی تونی آقای گل جام جهانی شد بیشتر در معرض دید قرار می گیره:cool:
مثلا مشکل شوا اینه که تیم ملی قدرتمندی نداره و گلزنیهاش محدود میشه به بازیهای باشگاهی به همین خاطر این پنج شش سال گذشته هرگز به حق واقعی خودش نرسید.:( از اون طرف فرانچسکو توتی رو هم داریم که تا وقتی تو جالو روسی بازی میکنه بعیده جزء سه نفر اول اروپا قرار بگیره.

mreza2008

Guest
لایک‌ها
0
من از بین بازیکنان اروپایی فرانچسکو توتی را انتخاب میکنم(گر چه فعلاً مصدوم ، ولی وقتی تو اوج باشه از همشون یه سر و گردن بالاتره)
ولی از بین بازیکنان جهان علی دایی را انتخاب می کنم از همه ی این بازیکنا یه سر و گردن بیشتر داره!!!!
چرا راه دوری بریم ، شاعر میگه : چراغی که به خونه رواست به مسجد حرومه!!!!!

Tiger...

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
فقط چــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــي
رونــــــــــــالديــــــــــــــنيـــــــــــــــــــــــــــهو

Dong Fang BuBai

Registered User
لایک‌ها
13
سلام

فن نیستلروی نفس من بید ؛ فقط حیف که الان خط هافبک منچستر داغون هست و نمی تواند مثل قدیم توپ های

خوب برای مهاجمین مهیا کند... به هر حال آمار گل زنی Ruud به نسبت موقعیت هایی که نصیبش میشود از بقیه

بهتر است..

با این اوصاف رای من " رونالدینهو"

Dong Fang BuBai

Registered User
لایک‌ها
13
به نقل از hamedsullivan :
شما یه دفاع به من بگو که از جان تری بهتر باشه...

در ضمن بالاخره تو لیست بالا باید اسم یه مدافع هم بود.

Rio ferdinand
:)

rainbow

Registered User
لایک‌ها
0
مهدی مهدوی کیا بهترین دفاع راست دنیا

hamedsullivan

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
137
به نقل از rainbow :
مهدی مهدوی کیا بهترین دفاع راست دنیا
مهدوی کیا پیستونه , یا هافبک .

منظور شما اینه که اگه تو این پست باشه خوبه؟؟؟؟؟؟؟؟؟

rainbow

Registered User
لایک‌ها
0
به نقل از hamedsullivan :
مهدوی کیا پیستونه , یا هافبک .

منظور شما اینه که اگه تو این پست باشه خوبه؟؟؟؟؟؟؟؟؟
نه مهدوی کیا یک ساله داره تو هامبورگ در نقش دفاع راست بهترین بازیهای عمرش رو انجام میده. به نظرم هیچ کدوم از دفاع راستهای دنیا شتاب و سرعت اونو ندارن . هفته ای نیست که تو لیست منتخب هفته کیکر نباشه.

hamedsullivan

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
137
به نقل از rainbow :
نه مهدوی کیا یک ساله داره تو هامبورگ در نقش دفاع راست بهترین بازیهای عمرش رو انجام میده. به نظرم هیچ کدوم از دفاع راستهای دنیا شتاب و سرعت اونو ندارن . هفته ای نیست که تو لیست منتخب هفته کیکر نباشه.
اه , نمیدونستم !!!!!

البته در تیم ملی این پست رو نداره.

بالا