برگزیده های پرشین تولز

بهترین بازی های آندرویدی + عکس + دانلود (شما هم بهترین بازی رو که انجام دادید بزارید)

Abolfazl_real

Registered User
لایک‌ها
392
Rayman Fiesta Run بازی جذاب اجرای جشن رایمن (نسخه جدید) :

خود را آماده کنید برای یک ماجراجویی جدید با نسخه جدید از بازی رایمن
ویژگی ها Rayman Fiesta Run:
گرافیک عالی
۴ دنیای جدید
بیش از ۷۵ سطح لذت بخش
آماده شوید برای چالش های بزرگ تر
کشف قدرت های جدید شگفت انگیز RAYMAN
حماسه جدید برای رسیدن به سرزمین مخوف از جزیره مرده
جمع آوری LUMS های برای دریافت پاداش عالی و قدرت یو پی اس

راهنمای نصب بازی :
۱-apk رانصب کنید.
۲-پوشه دیتا com.ubisoft.rayman.fiestarun را در SDcard/Android /Obb کپی کنید.
۳-بازی را اجرا کنید

screen480x480.jpeg

دانلود با لینک مستقیم : [ دانلود ]
دانلود دیتا : [ دانلود ]

حجم : 6.58 MB و 96.88 MB دیتا

enrique_m

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
عزیز دستت درد نکنه واسه معرفی بهترین بازی های اندروید

ya30n

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,471
دوستان یه بازی معرفی کنید فقط گرافیک خوب داشته باشه
حدس کلمات ...

همین که چند تا کلمه حدس میزنیم و جور میشه !

گستردگی داشته باشه و گرافیک خوبی هم داشته باشه ...

واسه sony z

saeidrezay

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
تمام بازی هایی که فایل دیتا داره برای گوش های روت شده کار میکنه?

By Tapatalk

Abolfazl_real

Registered User
لایک‌ها
392
عزیز دستت درد نکنه واسه معرفی بهترین بازی های اندروید

ممنون ، قابل شما دوستای عزیز رو نداره

دوستان یه بازی معرفی کنید فقط گرافیک خوب داشته باشه
حدس کلمات ...

همین که چند تا کلمه حدس میزنیم و جور میشه !

گستردگی داشته باشه و گرافیک خوبی هم داشته باشه ...

واسه sony z

بفرما دوست عزیز :
[h=2]دانلود بازی با کلمات برای اندروید Ruzzle v1.6.4[/h]
تمام بازی هایی که فایل دیتا داره برای گوش های روت شده کار میکنه?

By Tapatalk

نه دوست عزیز روی همه ی گوشی های آندرویدی جواب گو هستند نیازی به روت هم ندارند

alireza1500

Registered User
لایک‌ها
10
بازی نیدفور اسپیدو دانلود کردم ولی اجرا نشد چرا؟؟؟؟؟؟؟؟
؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

saeidrezay

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
بازی نیدفور اسپیدو دانلود کردم ولی اجرا نشد چرا؟؟؟؟؟؟؟؟
؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

هر بازی که دوست دارید و فایل دیتا داره از مارکت aptoid بگیرید بصورت یکجا با آخرین فایل کرک
من بازی هایی رو چند بار از چند جا گرفتم نهایتا از این مارکت گرفتم تونستم اجرا کنم

Abolfazl_real

Registered User
لایک‌ها
392
Angry Birds Go! :

مطمئنا بازی های این شرکت نیاز به معرفی ندارند و هرکسی حداقل برای یکبار هم که شده آنها را تجربه کرده است . سری بازی های پرندگان خشمگین از جمله پرطرفدارترین بازی های ارائه شده بر روی تمام سیستم عاملها هستند و به سبب جذابیت و سادگیشان ، در تمام رده های سنی طرفدار دارند . اما Rovio اینبار طرفداران Angry Birds را شگفت زده کرده است و با تغییر کامل گیم پلی ، بازی فوق العاده ای به نام Angry Birds Go را عرضه کرده است که شما اینبار میتوانید سبک مسابقات ماشین کراش را با کاراکترهای پرندگان خشمگین تجربه کنید ! مثل همیشه گرافیک رتینا البته اینبار در محیطی سه بعدی و جذاب و گیم پلی جدید باعث میشود که شما تجربه ی جدید و متفاوتی را از پرندگان خشمگین بر روی دیوایسهای خود داشته باشید !
ویژگی ها Angry Birds Go! :
- اولین بازی سه بعدی Angry Birds ، پرندگان و خوکها را از هر زاویه ای تماشا کنید !
- امکان بازی با کاراکترهای مختلف پرندگان و یا خوکها
- دارای محیطها و مسیرهای متنوع برای مسابقه ای جذاب
- امکان حالتهای مختلف بازی از جمله : Race, Time Boom, Fruit Splat, Champion Chase و Mega Match
- امکانات مختلف برای آپگرید و افزایش قدرت ماشین
- امکان اضافه کردن کاراکترها و ماشینهای بیشتر توسط TELEPODS

Angry-Birds-Go-.png

راهنمای نصب بازی :
۱-apk رانصب کنید.
۲-پوشه com.rovio.angrybirdsgo را در SD:Android /Obb کپی کنید.
۳-بازی را اجرا کنید

دانلود با لینک مستقیم : [ دانلود ]

دانلود دیتا : [ دانلود ]

حجم : 54 MB و 45 MB دیتا

پسورد فایل : www.androidina.net

l0w

Registered User
لایک‌ها
266
http://dl.androidkade.com/2013/December/game/chaos multi/C.H.A.O.S Multiplayer Air War_www.androidkade.com.apk
http://dl.androidkade.com/2013/December/game/chaos multi/com.skyjetinter.chaoslite.rar
اینم بازی c.h.a.o.s
به نظر من بهترین بازی انلاینی هست که تاحالا بازی کردم ( برای تمام قابلیت های انلاین باید xp شما بالای یک ملیون باشه ، بعد میتونین با دوستاتون تو بازی چت کنین و شما یه سرور بسازین و اونا رو دعوت به بازی کنین )
قبل از اون بازی چهار حالت افلاین ، انلاین و مرحله هاش و تورنومنت رو داره ، انلاینش هم به صورت رندم هست و هربار شروع کنین یا افراد جدید با سطح بازی متفاوت بازی میکنید که همزمان با شما گزینه ی انلاین رو انتخاب کردن ، افلاین هم شبیه همون انلاین هست ولی با هوش مصنوعی و تورنومنت هم که مشخصه ( باید جدا دانلود و نصبش کنید )
سرعت اینترنت مورد نیازشم 128 با سرعت دانلود 15 کاملا جواب میده فقط کسی نباید با همون خط در حال دانلود باشه
گرافیک و گیمپلی هم حرف نداره و به نظر من بی نقصه و روی گوشی های نسبتا ضعیف هم جواب میده و گرافیک قابل تنظیم هست
خودم با xperia pro بازی میکنم که یک هسته ای 1 گیگاهرتز هست :D البته من با اور کلاک به 1.4 بازی میکنم ولی با کلاک فابریک هم روون اجرا میشه
یه چیز جالبش هم این بود که من پروفایلم رو چند ماه پیش به علت نصب اندروید 4.3 به جای 2.3 از دست دادم اون موقع رو اندروید 4.3 بازی با مشکل اجرا شد و بیخیالش شدم !
الان که نسخه جدیدشو دیدم بعد از نصب خودش بدون اینکه من کاری کنم پروفایل قبلیمو با تمام امتیاز ها و ... اورد !

دیتا بازی را در مسیر Sdcard/Android/Obb قرار دهید.
رمز فایل زیپ هم www.androidkade.com هست
عکس ها هم همشو خودم از گوشی خودم گرفتم و از نت جمع نکردم :D اونم پروفایل خودمه !
اسم پروفایلتونم هرچند بار بخواین میتونین عوض کنین

Untitled-1.jpg

Last edited:

saeidrezay

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
بازي خوبيه ولي گيم پلي خوبي نداره و رو اعصابه

l0w

Registered User
لایک‌ها
266
از تنظیمات حالت کنترلش رو عوض کن شاید بهتر شه
من که با هیچیش مشکل ندارم اونم با صفحه 3.7 اینچ :D
البته لذت بازی وقتی تو حالت انلاین با دوستتون بازی میکنین و بازی هم شلوغ میشه 10 برابر میشه !
فقط واقعا حیف که مولتی پلیر حالت شبکه نداره :(
ادیت : چندینتا جایزه و این چیزا هم گرفته تا حالا !
بازی rise of glory ( اگه درست نوشته باشم ) هم بازی جالبیه ، هواپیمایی هست و قابلیت مولتی پلیر با شبکه رو داره ولی من خودم دیگه نصبش نکردم !

Last edited:

saeidrezay

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
از تنظیمات حالت کنترلش رو عوض کن شاید بهتر شه
من که با هیچیش مشکل ندارم اونم با صفحه 3.7 اینچ :D
البته لذت بازی وقتی تو حالت انلاین با دوستتون بازی میکنین و بازی هم شلوغ میشه 10 برابر میشه !
فقط واقعا حیف که مولتی پلیر حالت شبکه نداره :(
ادیت : چندینتا جایزه و این چیزا هم گرفته تا حالا !
بازی rise of glory ( اگه درست نوشته باشم ) هم بازی جالبیه ، هواپیمایی هست و قابلیت مولتی پلیر با شبکه رو داره ولی من خودم دیگه نصبش نکردم !
الآن اين كه گذاشتي نسخه جديدشه?
من قبلي رو دارم اون هم آنلاين داره?

l0w

Registered User
لایک‌ها
266
نسخه جدیدش هست که نازه تو اندروید ک ده گذاشتنش ، نسخه قبلی هم قابلیت انلاین داره ( من فرقی توش ندیدم با نسخه جدید )
البته تو اون تورنومنت با خود بازی بود اما الان فایل جدا داره که باید دانلود کنید
یه چیز جدید هم که دیدم اینه که به ازای هر روز که بازی میکنید نقره جایزه میده و هر روزی که 30 دقیقه پرواز کنید 5 تا طلا جایزه میده ، اگرم 50 تا فرگ انلاین داشته باشین بازم 5 تا طلا جایزه میده

kamrany87

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام خدمت دوستان عزیز
توی ای تایپک قصد دارم بهترین و زیباترین بازی های آندروید رو که ارزش دانلود و بازی کردن رو دارند قرار بدم
از شما دوستان عزیز هم در خواست میشه بهترین بازیه آندرویدی که انجام دادید رو بذارید واسه بقیه

اول از خودم شروع میکنم ، بهترین بازی هایی که من انجام دادم اینا هستند:

1 -
بازی Pudding Monsters عنوان جدید شرکت Zeptolabs است که به خاطر بازی Cut the Rope بسیار معروف شده است. حالا این شرکت با یک بازی پازلی دیگر همانند Cut the Rope می‌خواهد باز هم شما را سرگرم کند، و البته در این کار هم موفق بوده است. Pudding Monsters داستان پودینگ‌هایی است که می‌خواهند با یکدیگر متحد شوند تا آدم‌ها آن‌ها را نخورند! بازی با ظاهری ساده و در عین حال با جلوه‌هایی زیبا شما را تا آخرین مرحله از بازی همراهی می‌کند! این بازی نیاز به اندروید ۱.۶ وبالاتر دارد.

Pudding-Monsters.jpg

دانلود

2-
Ski Safari جایی است که حیوانات ، بهمن و ژانر اکشن کنار یکدیگر گرد آمده اند تا تجربه یک گیم پلی جدید را برای شما به وجود آورد . قهرمان داستان ما از خواب عمیق خود برخواسته است اما خطر بهمن او و کوه های اطراف را تهدید می کند . سون ( قهرمان داستان ) تنها یک راه برای اینکه از پایانی یخی فرار کند دارد و آن چیزی جز کمک گرفتن از حیوانات نمی باشد . هر یک از حیوانات دارای قدرت و ویژگی های خاص خود می باشند که با بهره گیری از هر یک در جای خود می تواند سرعتی بیشتر را تجربه کنید و البته از مرگ نیز بگریزید !
بازی بسیار جذاب Lane Splitter که شما در این بازی در نقش موتورسواری هستید که باید در کمترین زمان از بین ماشین ها سبقت گرفته و به مقصد برسید. کنترل موتور در اتوبان بسیار آسان و لذت بخش بوده و همین نکته به جذابیت بازی افزوده است.
Lane-Splitter.jpg

لینک دانلود :

Lane Splitter_4.0.2 مارکت ایرانی اندروید

4-
Jetpack Joyride یک بازی زیبا و جذاب است که آغاز کردن آن چند ثانیه بیشتر طول نخواهد کشید اما ساعت ها شما را به خود سرگرم می سازد . جت پک خود را برداشته و ماجراجویی آسمانی تان را شروع کنید . در این بازی شما نقش Barry که یک قهرمان می باشد را بر عهده گرفته و به آزمایشگاه مخفی دانشمندان شرور رفته و آنها را از انجام کارهای شیطانی بازدارید .

Jetpack-Joyride.jpg

دانلود

5-

بدون شک سری Need for Speed یکی از بهترین تجربه‌های ماشین‌سواری در کامپیوتر و کنسول است و سالهاست سری‌های متنوعی از NFS برای کنسول‌های گوناگون عرضه می‌شود. از بین نسخه‌های موبایل این بازی عنوان Most Wanted تا این لحظه جدیدترین آن‌ها به‌شمار می‌رود.در این بازی تلاش شده است تا اوج هیجان در رانندگی را تجربه کنید. گرافیک بازی و افکت‌های آن نیز باعث شده است تا این عنوان یکی از باگرافیک‌ترین بازی‌های ریسینگ برای موبایل باشد. در این بازی به‌روز‌ترین اتومبیل‌های جهان را می‌توانید برانید. همینطور در این بازی همانطور که از اسمش بر می‌آید تعقیب و گریزهای فراوانی در انتظار شما است و در حین بازی شما به یکی از اهداف اصلی پلیس برای دستگیری تبدیل خواهید شد! در این بازی همچنین قابلیت‌هایی برای ارتقا و شخصی‌سازی خودرو در نظر گرفته شده است. برای اجرای این بازی به اندروید ۲.۳.۳ و بالاتر نیاز دارید.

1_need_for_speed_most_wanted.jpg

فایل دیتای بازی باید در محل زیر قرار داده شود:
sdcard/Android/data/

لین دانلود فایل apk :
http://dl.downloadha.com/ali/2012/10/NFS Most Wanted 1.0.28 Android - APK (www.Downloadha.com).zip

لینک دانلود دیتا برای همه ی پردازنده ها:
http://dl.downloadha.com/ali/2012/10/NFS Most Wanted 1.0.28 Android - Data (www.Downloadha.com).zip

در بیشتر سایت ها گفته شده این بازی بهتر از آسفالت 7 هستش

منتظر بازی های بیشتر باشید...
شما هم بهترین بازی هایی را که انجام داده اید بگذارید
با تشکر

kamrany87

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام خدمت دوستان عزیز
توی ای تایپک قصد دارم بهترین و زیباترین بازی های آندروید رو که ارزش دانلود و بازی کردن رو دارند قرار بدم
از شما دوستان عزیز هم در خواست میشه بهترین بازیه آندرویدی که انجام دادید رو بذارید واسه بقیه

اول از خودم شروع میکنم ، بهترین بازی هایی که من انجام دادم اینا هستند:

1 -
بازی Pudding Monsters عنوان جدید شرکت Zeptolabs است که به خاطر بازی Cut the Rope بسیار معروف شده است. حالا این شرکت با یک بازی پازلی دیگر همانند Cut the Rope می‌خواهد باز هم شما را سرگرم کند، و البته در این کار هم موفق بوده است. Pudding Monsters داستان پودینگ‌هایی است که می‌خواهند با یکدیگر متحد شوند تا آدم‌ها آن‌ها را نخورند! بازی با ظاهری ساده و در عین حال با جلوه‌هایی زیبا شما را تا آخرین مرحله از بازی همراهی می‌کند! این بازی نیاز به اندروید ۱.۶ وبالاتر دارد.

Pudding-Monsters.jpg

دانلود

2-
Ski Safari جایی است که حیوانات ، بهمن و ژانر اکشن کنار یکدیگر گرد آمده اند تا تجربه یک گیم پلی جدید را برای شما به وجود آورد . قهرمان داستان ما از خواب عمیق خود برخواسته است اما خطر بهمن او و کوه های اطراف را تهدید می کند . سون ( قهرمان داستان ) تنها یک راه برای اینکه از پایانی یخی فرار کند دارد و آن چیزی جز کمک گرفتن از حیوانات نمی باشد . هر یک از حیوانات دارای قدرت و ویژگی های خاص خود می باشند که با بهره گیری از هر یک در جای خود می تواند سرعتی بیشتر را تجربه کنید و البته از مرگ نیز بگریزید !
بازی بسیار جذاب Lane Splitter که شما در این بازی در نقش موتورسواری هستید که باید در کمترین زمان از بین ماشین ها سبقت گرفته و به مقصد برسید. کنترل موتور در اتوبان بسیار آسان و لذت بخش بوده و همین نکته به جذابیت بازی افزوده است.
Lane-Splitter.jpg

لینک دانلود :

Lane Splitter_4.0.2 مارکت ایرانی اندروید

4-
Jetpack Joyride یک بازی زیبا و جذاب است که آغاز کردن آن چند ثانیه بیشتر طول نخواهد کشید اما ساعت ها شما را به خود سرگرم می سازد . جت پک خود را برداشته و ماجراجویی آسمانی تان را شروع کنید . در این بازی شما نقش Barry که یک قهرمان می باشد را بر عهده گرفته و به آزمایشگاه مخفی دانشمندان شرور رفته و آنها را از انجام کارهای شیطانی بازدارید .

Jetpack-Joyride.jpg

دانلود

5-

بدون شک سری Need for Speed یکی از بهترین تجربه‌های ماشین‌سواری در کامپیوتر و کنسول است و سالهاست سری‌های متنوعی از NFS برای کنسول‌های گوناگون عرضه می‌شود. از بین نسخه‌های موبایل این بازی عنوان Most Wanted تا این لحظه جدیدترین آن‌ها به‌شمار می‌رود.در این بازی تلاش شده است تا اوج هیجان در رانندگی را تجربه کنید. گرافیک بازی و افکت‌های آن نیز باعث شده است تا این عنوان یکی از باگرافیک‌ترین بازی‌های ریسینگ برای موبایل باشد. در این بازی به‌روز‌ترین اتومبیل‌های جهان را می‌توانید برانید. همینطور در این بازی همانطور که از اسمش بر می‌آید تعقیب و گریزهای فراوانی در انتظار شما است و در حین بازی شما به یکی از اهداف اصلی پلیس برای دستگیری تبدیل خواهید شد! در این بازی همچنین قابلیت‌هایی برای ارتقا و شخصی‌سازی خودرو در نظر گرفته شده است. برای اجرای این بازی به اندروید ۲.۳.۳ و بالاتر نیاز دارید.

1_need_for_speed_most_wanted.jpg

فایل دیتای بازی باید در محل زیر قرار داده شود:
sdcard/Android/data/

لین دانلود فایل apk :
http://dl.downloadha.com/ali/2012/10/NFS Most Wanted 1.0.28 Android - APK (www.Downloadha.com).zip

لینک دانلود دیتا برای همه ی پردازنده ها:
http://dl.downloadha.com/ali/2012/10/NFS Most Wanted 1.0.28 Android - Data (www.Downloadha.com).zip

در بیشتر سایت ها گفته شده این بازی بهتر از آسفالت 7 هستش

منتظر بازی های بیشتر باشید...
شما هم بهترین بازی هایی را که انجام داده اید بگذارید
با تشکر

باتشکر.
http://forum.persiantools.com/threads/فروش-50-بازی-اندروید-با-کیفیت-hd-در-4dvd.516525/

samiradin

Registered User
لایک‌ها
33
دوستان دانلود بازی رو Machinarium به همتون پیشهاد میکنم....فوق العادست

بالا