برگزیده های پرشین تولز

بهترین بازی های اندروید

mohamad-max

Registered User
لایک‌ها
23
بازی زیبای وسترن Six Gun+پول بی نهایت
Six-Guns یک بازی وسترن زیبا می باشد که نسخه جدید آن با تغییرات چشمگیر برای اندروید منتشر شده است . این نسخه از بازی دارای پول بی نهایت می باشد بنابراین در طول بازی با هیچ مشکلی مواجه نخواهید شد . در این بازی زیبا شما در نقش Buck Crosshaw یک مرد تحت تعقیب می باشید و باید هرچه سریع تر از آریزونا فرار کنید زیرا برای مرده شما جایزه تعیین کرده اند ! حال عده زیادی به دنبال شما می باشند پس باید در طول فرار آماده هر اتفاقی باشید . بازی دارای گرافیک فوق العاده بالایی می باشد . این نسخه از بازی دارای قابلیت مولتی پلیر می باشد که تغییرات چشمگیری داشته است.
لینک دانلود
Six-Guns v1.1.8
158.jpg

228.jpg

327.jpg

427.jpg

524.jpg

65.jpg

mohamad-max

Registered User
لایک‌ها
23
بازی زیبای Shadowgun + دیتا
داستان بازی در سال ۲۳۵۰ رخ می دهد. اوضاع کهشان به هم ریخته و همه جا را نابسامانی فرا گرفته است . در میان این آشفتگی شخصی به نام دکتر Edgar Simon با ساختن سلاح های رباطی فکر حکومت بر جهان را در سر می پروراند. شما به عنوان یک مامور کهکشانی وظیفه دستگیر کردن Edgar Simon را دارید. اما چنین کاری اصلا آسان نیست و شما مبارزه ی بزرگی را پیش رو دارید. بازی SHADOWGUN دارای گرافیک فوق العاده ای است که شما را مجذوب خود خواهد ساخت.
لینک دانلود
SHADOWGUN v1.0.4
shadow-gun1.jpg

shadowgun2.jpg

shadowgun3.jpg

shadowgun4.jpg

mohamad-max

Registered User
لایک‌ها
23
بازی زیبای Shadowgun نسخه جدید بازی بدون نیاز به دیتا
نسخه جدید بازی زیبا و مشهور SHADOWGUN که به تازگی برای اندروید منتشر شده است! داستان بازی در سال ۲۳۵۰ رخ می دهد. اوضاع کهشان به هم ریخته و همه جا را نابسامانی فرا گرفته است . در میان این آشفتگی شخصی به نام دکتر Edgar Simon با ساختن سلاح های رباطی فکر حکومت بر جهان را در سر می پروراند. شما به عنوان یک مامور کهکشانی وظیفه دستگیر کردن Edgar Simon را دارید. اما چنین کاری اصلا آسان نیست و شما مبارزه ی بزرگی را پیش رو دارید. بازی SHADOWGUN دارای گرافیک فوق العاده ای است که شما را مجذوب خود خواهد ساخت!
تغییرات نسخه جدید:
اضافه شدن ۵ مرحله ی زیبا و جدید
سازگار با گوشی Xperia play
سازگاری کامل با Htc One xسازگاری با تمام پردازنده های گرافیکی
نصب اسان و بدون نیاز به دیتا
لینک دانلود
SHADOWGUN v1.3.0
132.jpg

232.jpg

331.jpg

429.jpg

515.jpg

mohamad-max

Registered User
لایک‌ها
23
بازی فوق العاده Gangstar Rio: City of Saints
هم اکنون ورژن جدید و بسیار متفاوت بازی gangstar rio توسط gameloft منتشر شده . این نسخه با ورژن های قبلی تفاوت بسیاری دارد . همانطور که می دانید این بازی به سبک open world و مانند gta می باشد و یکی از بهترین بازی های موجود اندروید است.
لینک دانلود
Gangstar Rio: City of Saints v1.1.2
SOrWbSO.jpg

afsexc.jpg

efasdx.jpg

aegdvcv.jpg

aesfxcv.jpg

forums

Registered User
لایک‌ها
243
بازی افسانه ای VICE City-یا همون 4 خودمون
حتما شما نیز با بازی معروف gta : vice cit آشنایی دارید . به تازگی نسخه اندرویدی این بازی عرضه شده که مورد استقبال بسیاری از کاربران گوشی ها قرار گرفته است ! شما در این بازی نقش Tommy که یک خلافکار است را بازی می کنید . این بازی به سبک Open World است که شما توانایی راه رفتن در خیابان ها , گشت و گذار با ماشین ها , انجام ماموریت ها برای افراد مختلف را دارید !
لینک دانلود
Grand Theft Auto: Vice City v1.02
توجه: بازی تست شده میباشد ولی قبل از دانلود از اجرای بازی توسط گوشی یا تبلت خود اطمینان حاصل فرمایید.
gta-vice-city-10th-annivers.jpg

unnamed2.jpg

unnamed-12.jpg

unnamed-22.jpg

unnamed-32.jpg

سلام دوشستان من تازه گوشی اندورید خریدم

این بازی رو دانلود کردم کامل دانلود شده

گوشی اس3 مینی دارم ریختم تو گوشی نصب کردم اما وقتی میخواد بالا بیاره میگه باید دانلود بلشه 0/0 میاره

چرا ؟؟؟

mohamad-max

Registered User
لایک‌ها
23
بازی زیبای Asphalt 7: Heat
نسخه جدید با ماشین ها و مراحل ارتقا یافته
این بازی که با موضوع ریسینگ میباشد از گرافیک فوق العاده بالایی برخوردار میباشد و شما را مجذوب خود میکند! در این نسخه از بازی شاهد افزایش ماشین ها از شرکت های معروف مانند فراری لامبورگینی بوگاتی و … میباشید. همچنین محیط تخریب بذیر و واقع گرایانه از ویزگی های بازی به حساب می اید . بازی دارای محیط های معروف از سراسر دنیا می باشد که شما در مراحل مختلف در ان جا به مسابقه خواهید پرداخت . نسخه جدید این بازی دارای دیتا متفاوت و مستقل از نسخه های قبلی می باشد.
لینک دانلود
Asphalt 7: Heat v1.0.6
12.jpg

22.jpg

32.jpg

42.jpg

52.jpg

62.jpg

forums

Registered User
لایک‌ها
243
دیتا رو توی اندروید Obb ریختی باید به اینترنت وصل باشی برای اولین بار و اکانت گوگل یا گوگل ساین باشی
یعنی چی؟؟ متوجه نشدم

ببنید حتما باید ب نت وصل باشم

اخه من مودمم تک سیستمه هست ویلس ندارم مشکله برام

اسم بازی اینه دانلود شده Grand Theft Auto Vice City v1.02 www.androidkade.com.apk

حجمش هم اینقده 1.447 مگابایت

الان حتما باید ب نت وصل بشه

بدون اون نمیشه؟

mohamad-max

Registered User
لایک‌ها
23
دیتا که با حجم 904 مگابایت هست رو دانلود کن و توی پوشه Android/Obb بریز

mohamad-max

Registered User
لایک‌ها
23
بازی زیبای Dead Trigger
یک بازی اکشن و زیبا با گرافیک بالا میباشد که به تازگی منتشر شده است! ویروسی در بین مردم شهر بخش شده است و ان ها را به زامبی تبدیل کرده و در حال رشد میباشد و قبل از اینکه تمام مردم را گرفتار خود کند شما باید برای مبارزه و از بین بردن ان اقدام کنید و زامبی ها را نابود کنید. این بازی بر روی گوشی ها و تبلت هایی با پردازنده Tegra 3 از گرافیک فوق العاده بالاتری نسبت به سایر گوشی ها برخوردار می باشد.
لینک دانلود
DEAD TRIGGER v1.8.2
1104.jpg

230.jpg

322.jpg

415.jpg

511.jpg

62.jpg

mohamad-max

Registered User
لایک‌ها
23
بازی زیبا و گرافیکی Dungeon Hunter 3 با گرافیک HD
شاهکاری دیگر از شرکت گیم لافت اینبار نسخه ی سوم بازی زیبا و معروف شکارچی سیاه چال (dungeon hunter) که ساعاتی قبل توسط گیم لافت عرضه گردید از گرافیک عالی و گیم بلی بی نظیر بهره میبرد داستان این نسخه از بازی مربوط به ادامه ی نسخه ی دوم این بازی میشود که برای شما عزیزان قرار دادیم.
لینک دانلود
Dungeon Hunter 3
TgoE.jpg

lwt8rtqzawquk9ntc5qa.jpg

zgecvw5jik7ga4nwjzn5.jpg

vt28ja8s9i4cmlx63nah.jpg

md76t97pnwrc38t25ygt.jpg

توضیح نصب : دوستان عزیز اول فایل ها رو دانلود کنید apk + Data مورد نظر رو !
بعد از خارج کردن دیتا از حالت فشرده ، همه فایل های موجود در پوشه sd files رو (نه خود پوشه رو بلکه فایل های داخلش رو!!) به مسیر زیر بریزید :
SD CARD ::: Android/data/com.gameloft.android.ANMP.GloftD3HM
یعنی فایل های پوشه sd files باید توی مموری گوشی و در پوشه com.gameloft.android.ANMP.GloftD3HM ریخته بشن!
دیگه از این ساده تر نمیشه توضیح داد!

forums

Registered User
لایک‌ها
243
دیتا که با حجم 904 مگابایت هست رو دانلود کن و توی پوشه Android/Obb بریز

ببینبد مگه همین فایل درست نیست دانلودش؟؟

1.JPG

کابل گوشی رو وصل کردم ب سیستم کاپمپیوتر بعدش پوشه اندروید داره اما داخل پوشه
Android دیگه پوشه Obb نیست دگه

بعدش منک نصبمیکنم بازم میاره 0/0 بای دانلود بشه

چی کار کنم؟؟

وایلس دار نیست مودمم

لطفا دققتر بگن من مبتدی ام

forums

Registered User
لایک‌ها
243
mohamad-max عزیز

صندوق پیاماتون پره

خالی کنید

mohamad-max

Registered User
لایک‌ها
23
دانلود بازی فوق العاده زیبا ، اکشن و سه بعدی Back Stap با گرافیک HD
بازی های اکشن از پرطرفدارترین بازی ها هستند ، BaCkstab هم از آن دسته بازی های اکشن هست که کمتری کسی از بازی با آن و گرافیک زیبایی که دارد خسته می شود.
به جرات می توان گفت این بازی یکی دیگر از شگفتی های اندروید و شرکت نام آشنای Gameloft درمیان بازی های گوشی های موبایل است.
محیطی به سبک بازی کامپیوتری Assassin’s creed ، که بازهم با شمشیر و بمب و خنجر و …. باید به جنگ تن به تن با دشمنانتان بروید و ازآنها انتقام خون مردم بی گناه را بگیرید ، حتی گاهی اوقات می توانید دست به حرکات خارق العاده و زیبای رزمی بزنید و حریف خود را به شیوه های مختلف نابود کنید!
فیلم های بسیار زیبا ، داستانی نزدیک به واقعیت و کلی امکانات جالب دیگر همه از ویژگی های این بازی جذاب هستند.
* پیشنهاد می کنم این بازی را از دست ندهید…این بازی از جمله بازی هاییست که مشکل زیادی میان کاربران جهانی در اجرا و استفاده از گیم دیتا دارد اما دیتاها و فایلهای apkیی که ما در سایت قرار می دهیم ، ۱۰۰% تست شده و سالمهستند!
فایل دیتای مخصوص adreno , snapdragon , galaxy s2 اضافه شدند! (دیتا های power vr , adreno تست شدههستند ولی دیتای galaxy s2 تست نشده اگر از میان دوستان کسی اینترنت پرسرعت و بدون محدودیت داره خواهشا در اطلاع رسانی به ما و دیگر دوستان همکاری کنه!) ممنون
لینک دانلود
BackStab v1.2.5
unnamed7.jpg
unnamfddded.jpg

unnamdfded.jpg

unnamedggg.jpg

unssdnamed.jpg

طریقه نصب بازی :
بعد از نصب فایل اصلی بازی (apk) ، پوشه دیتا مخصوص پردازنده خود را از حالت فشرده خارج کرده و پوشهGloftSDHP به مسیر زیر کات (move) کنید:sd/gameloft/games

hamid_meta

Registered User
لایک‌ها
8
دوستان واسه اندروید بازی استراتژیکی نیست؟؟؟؟ یکی دیدم ولی اون چیزی که میخوام نیست مثل بازی ژنرال یا وارکرفت باشه؟؟؟

mohamad-max

Registered User
لایک‌ها
23
بازی زیبای Gangstar miami vindication HD آخرین نسخه
سری بازی های گنگستر که ساخت شرکت معروف گیم لافت میباشد در سبک بازی GTA میباشد که شما در این بازی میتوانید بصورت ازاد همانند gta در شهر بروید سوار ماشین و هلیکوبتر و … شده و ازادانه سیر کنید.
دیتا adreno اضافه شد (تست شده)
دیتا ها سایر گوشی ها بعد از تست شدن قرار میگیرند
دیتا اس۲ و نوت قرار گرفت(تست شده)
لینک دانلود
Gangstar miami vindication HD
gangster_miami.jpg

mzl.cdiglgve.320x480-75.jpg

gangstar-miami-vindication-hd-screenshot-5.jpg

mohamad-max

Registered User
لایک‌ها
23
بازی زیبای 9mm با گرافیک HD
باز هم شاهکاری از شرکتGameloftو یک بازی رایگان و فوق العاده دیگه از اندرویدکده!
به جرات می توان گفت این بازی یکی از برترینگرافیک هارو میان بازی های اندرویدی داره!
گنگسترها می خواهند که شما بمیرید! شما در نقش John Kannon هستید ، **** یک تیمویژهاز پلیس های حرفه ای و مخفی! هدف گنگسترها قتلهای پی در پی و به سرقت بردن میلیونهاپول نقددر شهر است. هدف اصلی شما شکار **** باندهایمخوفشهر و دستگیری آنهاست! امیدوارم در این کار موفق باشید!
یک بازی اکشن به سبکGTAبا گرافیکی کم نظیر ومحیط بازیفوق العاده که پیشنهاد می کنم اون رو از دست ندید!
لینک دانلود
بازی فوق العاده زیبا ، اکشن و کم نظیر ۹mm v1.0.0 با گرافیک HD + گیم DATA
unnamed21.jpg

wwunnamed.jpg
unnameduuy.jpg

unnamsdfsed.jpg

توضیحات نصب :
ابتدا فایل apk را در گوشی نصب کنید!
سپس فایل دیتای مخصوص گوشی خود را دانلود و از حالت فشرده خارج کنید و پوشه Gloft9MHP را در مسیر زیر بریزید:
sd/gameloft/games
در اولین اجرای بازی ، wifi را روشن کرده و یا با GPRS دو مگابایت باقی مانده را دانلود کنید! و از این بازی رایگان و بسیار مهیج لذت ببرید!

————————
در دفعات دیگر اجرای بازی می توانید airplane on وارد بازی شوید یا gprs خود را غیر فعال کنید!
البته احتیاطیه وفقط برای اینکه یه دفه از اینترنتتون الکی استفاده نکنه! میتونید این کار رو هم نکنید…
—————————
این هم فایل مربوط به استفاده از GPRS به جای WIFI برای دوستانی که WIFI ندارن! این فایل رو باید در اولین قسمت رم گوشیتون بریزید ! بعد از اجرای بازی تفاوت رو ببینید!!! ::: لینک دانلود فایل ۵ مگابایت !

forums

Registered User
لایک‌ها
243
بازی زیبای FIFA 14 By Ea Sports
تجربه بازیکنان واقعی، تیم واقعی و لیگ واقعی! به FIFA 14 معتبر ترین و بهترین بازی اندروید خوش آمدید! احساس هیجان، لذت بعد از هر پاس با کنترل های لمسی جدید و معتبرترین باشگاه های فوتبال در سراسر دنیا را فقط در فیفا ۱۴ تجربه نمایید! این بازی دارای گرافیک فوق العاده واقعی می باشد همچنین لیگ ها، بازیکنان، و تیم ها همگی بر اساس واقعیت دسته بندی شده اند.
احساس شور و شوق
این بازی دارای بیش از ۳۳ لیگ با ۶۰۰ تیم و ۱۶ هزار بازیکن می باشد. از لیگ برتر انگلیس گرفته تا لالیگا و بوندسلیگا آلمان همگی در این بازی وجود دارند. وجود ۳۴ استادیوم معتبر از سراسر دنیا و همچنین قابلیت گوش دادن به زبان های ایتالیایی، اسپانیایی، آلمانی، فرانسوی و انگلیسی برای اولین بار در گوشی های اندروید!
مسابقه جنون روز
این قابلیت به شما اجازه می دهد باشگاه مورد علاقه و طرفداران خود را دنبال کنید. در این بازی تمامی آسیب های دنیای واقعی تعلیق و تغییر در فرم بازیکنان و تیم ها اعمال شدنی می باشد.
تیم دلخواه خود را بسازید
در مسابقات مختلف شرکت نمایید و با کسب سکه برای تیم و بازیکنان خود ایتم های بیشتری بخرید و به یک قهرمان واقعی تبدیل شوید!
کنترل لمسی جدید
با نگه داشتن و کشیدن بازیکنان به یک نقطه از زمین حرکت می کنند، ایجاد ضربه شدید و تند تنها با یک لمس امکان پذیر می باشد که یک تجربه منحصر به فرد از بازی فوتبال را برای شما به ارمغان می آورد!
لینک دانلود
FIFA 14 by EA SPORTS v1.2.8
1135.jpg
269.jpg

364.jpg

469.jpg

563.jpg

7.jpg

من حواسم ب این تاپیک شما نبود رفتم تو گوگل سرچ کردم بازی فیفا رفتم از این لینک دانلاود کردم

دانلود بازی FIFA 14 v1.2.9 برای اندروید

حجمش 1.315.288 کیلوبایت هست حجم دیتاشمنظورمه

بعدش رفنم تو پوشه اندروید obb ریختم فایلش ننصب کردم

اما میگکه بازم باید دانلود کنید

چرا اخه؟؟؟؟؟

ممنون میشم ج بدین

mohamad-max

Registered User
لایک‌ها
23
من حواسم ب این تاپیک شما نبود رفتم تو گوگل سرچ کردم بازی فیفا رفتم از این لینک دانلاود کردم

دانلود بازی FIFA 14 v1.2.9 برای اندروید

حجمش 1.315.288 کیلوبایت هست حجم دیتاشمنظورمه

بعدش رفنم تو پوشه اندروید obb ریختم فایلش ننصب کردم

اما میگکه بازم باید دانلود کنید

چرا اخه؟؟؟؟؟

ممنون میشم ج بدین

فایل نصبی بازی رو نصب کن ولی وارد بازی نشو فایل دیتا رو از حالت فشرده خارج کن و اون رو در مسیر
Sdcard/Android/Obb قرار بده.
توجه داشته باشید که کلمه ی Obb رو فقط با (O)بزرگ باشد در غیر این صورت در ورود به بازی با مشکل روبرو میشوید.
این بازی دارای فایل گزارشگر میباشد که میتوانید آن را در پوشه sdcard/Android/data/com.ea.game.fifa14_row قرار داده و لذت ببرید بازی را بدون فایل گزارشگر نیز میتوان بازی کرد.

california37

Registered User
لایک‌ها
331
پیشنهاد من بازی into the dead
از سری بازی های ترسناک و هیجان انگیز برای دستگاه های اندرویدی می باشد و قضیه ی آن از این قرار است که در جهانی که اکنون مرده ها در آن تاخت و تاز کرده اند و تمامی انسان ها را به قتل رسانده اند ؛ تنها شما جان سالم به در برده اید و اکنون زنده هستید و زمان آن فرا رسیده است تا علیه زامبی ها اقدام کنید.

برخی از ویژگی های بازی Into The Dead اندروید :
* دارا بودن گیم پلی بسیار عالی
* به چالش کشیدن شما و ماموریت های ویژه
* به روز رسانی مداوم و دائمی بازی
* استفاده از سلاح های قدرتمند و جدید
* پشتیبانی از تبلت های اندرویدی
*داری رتبه ی بالای رضایت بین مخاطبان

Into-The-Dead-4.png

chart.png

دانلود Into The Dead 1.5.1 - بازی ترسناک به سوی مرگ اندروید

Last edited:

mohamad-max

Registered User
لایک‌ها
23
پیشنهاد من بازی into the dead
از سری بازی های ترسناک و هیجان انگیز برای دستگاه های اندرویدی می باشد و قضیه ی آن از این قرار است که در جهانی که اکنون مرده ها در آن تاخت و تاز کرده اند و تمامی انسان ها را به قتل رسانده اند ؛ تنها شما جان سالم به در برده اید و اکنون زنده هستید و زمان آن فرا رسیده است تا علیه زامبی ها اقدام کنید.

برخی از ویژگی های بازی Into The Dead اندروید :
* دارا بودن گیم پلی بسیار عالی
* به چالش کشیدن شما و ماموریت های ویژه
* به روز رسانی مداوم و دائمی بازی
* استفاده از سلاح های قدرتمند و جدید
* پشتیبانی از تبلت های اندرویدی
*داری رتبه ی بالای رضایت بین مخاطبان

مشاهده پیوست 471899

مشاهده پیوست 471900
دوست عزیز لطف کنید به جز دانلود با بارکد خوان QR لینک بازی رو هم قرار بدید

بالا