برگزیده های پرشین تولز

بهترین بیمه عمر و تکمیلی کدام است؟ راهنمایی کنید لطفاً

toofan245

Registered User
لایک‌ها
58
طرح گنجینه سپهر بانک صادرات
اگه با یک میلیون تومن افتتاح حساب کنید و ماهی 50 هزار تومان واریز کنید بعد 30 سال بهتون یک میلیارد و 200 میلیون تومان پول میده.

لینک محاسبه گنجینه سپهر به صورت آنلاین: http://sepordeh.bsi.ir

Last edited:

hossputer7.8

Registered User
لایک‌ها
141
طرح گنجینه سپهر
اگه با یک میلیون تومن افتتاح حساب کنید و ماهی 50 هزار تومان واریز کنید بعد 30 سال بهتون یک میلیارد و 200 میلیون تومان پول میده.

لینک محاسبه گنجینه سپهر به صورت آنلاین: http://sepordeh.bsi.ir

مرسی دوست عزیزم

iran.meshop

Registered User
لایک‌ها
55
بالاخره چی شد؟

کدام بیمه گذار و کدام مدل بیمه بهترین هست که بریم خودمون رو بیمه کنیم

بیشتر برای مستری گرفتن در آینده

qaqazan

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
16
سلام من میخوام خودمو بیمه کنم ب مدت 10 سال
با مبلغ سالانه 500هزار تومن
کدوم بیمه بیشترین مسمری رو داره ؟؟؟؟؟؟؟
بعد 10 سال حدودا ماهی چقدر مستمری میشه دریافت کرد
ایا تمام عمر میشه مستمری گرفت یا مدتش محدوده ؟؟؟؟؟؟

سلام دوست عزیز زیاد فرقی ندارن ولی پاسارگاد بهتره برای مستمری بهتره 30 ساله باشه تا دریافتیت بیشتر بشه
بله در واقع شما سود ارزش بازخرید بیمه نامه رو به عنوان مستمری میگری و خود مبلغ ارزش بازخریدرو میتونی خودت
بگیری یا اینکه وراث استفاده کنن.
اینو بعد از کلی تحقیق میگم بیمه پاسارگاد از بقیه بهتره میتونی بری تحقیق کنی یا اینکه
اینجارو کلیک کن

مزایای بیمه زندگی پاسارگاد نسبت به سایر شرکت ها

1- در طرح بیمه عمر و تأمین آتیه حق بیمه پوشش های اضافی ( حادثه ، امراض ، از کار افتادگی ) جداگانه دریافت نمی گردد بلکه از اصل حق بیمه کسر می گردد بنابراین لازم نیست بیمه گذار حق بیمه اضافه نسبت به حق بیمه اصلی پرداخت نماید . در صورتیکه در برخی از شرکتها این حق بیمه جداگانه محاسبه و دریافت می شود .

2- سقف پرداخت بیماریهای خاص درشرکت بیمه پاسارگاد به ازاء هر بیماری خاص یکبار می باشد در مجموع 5 بار . به عنوان مثال اگر بیمه گذار یکبار به علت سکته قلبی خسارت دریافت نمود ، بار دیگر دچار سکته مغزی گردید
باز هم خسارت بیماریهای خاص را دریافت خواهد کرد . در بسیاری از شرکتهای بیمه این پرداخت خسارت فقط یکبار در طول مدت قرارداد می باشد .

3- یکی از پوششهای بیمه عمر و تأمین آتیه پاسارگاد پوشش از کارافتادگی می باشد . اگر بیمه گذار دچار ازکارافتادگی دائم گردید شرکت بیمه موظف به پرداخت حق بیمة بیمه گذار تا پایان قرارداد می باشد . علاوه بر آن مبلغی نیز به عنوان سرمایه از کار افتادگی پرداخت میشود که البته بسیاری از شرکتها فقط یکیشو میدن.

4- نکته بسیار مهم دیگر هنگام بازخرید بیمه نامه می باشد . در اکثر شرکتهای بیمه در شرایط بیمه نامه ذکر گردیده که در صورت بازخرید مبلغ ارزش بازخرید ، مقدار اندوخته با سود تضمینی 15% می باشد . نکته نگران کننده تر این است بعضی شرکتها حتی جریمه هایی هم برای بازخرید در نظر گرفته اند و تحت عناوین مختلف از اصل مبلغ ارزش بازخرید کسر می کنند . در شرکت بیمه پاسارگاد مبلغ بازخرید بیمه نامه تقریباً به همان نسبت سود مشارکت که هر ساله توسط شرکت اعلام می گیرد قابل بازخرید می باشد.

5- یکی از پوششهای بیمه نامه پوشش فوت به علت حادثه می باشد . زلزله و آتش فشان ، شورش و بلوا جزء استثنائات این پوشش در بسیاری از شرکتهای بیمه می باشد . اما در بیمه پاسارگاد در صورت در خواست بیمه گذار این پوشش نیز مانند سایر پوششها به بیمه گذار قابل ارائه می باشد .

6- نوعی از پرداخت نیز به صورت سپرده می باشد که فقط در شرکت بیمه پاسارگاد ارائه می گردد . این طرح برای آسودگی خاطر بیمه گذاران و عدم مراجعه مکرر به بانک ارائه گردیده است .

7- بیمه پاسارگاد به عنوان اولین شرکت خصوصی بیمه می باشد که دارای شرکت بیمه اتکایی می باشد . شرکت بیمه اتکایی ایرانیان اولین شرکت بیمه اتکایی خصوصی در ایران می باشد و قسمت اعظم سهام آن متعلق به هولدینگ پاسارگاد و شرکت پارس آریان می باشد .
و . . .

Last edited:

omid arianpoor

Registered User
لایک‌ها
4,462
تو این گنجینه سپهر تو ماهی 20 تومن بدی بعد 20 سال حدود 50 میلیون میدن بهت تو بیمه پاسارگاد 73 میلیون

aminkhan2013

Registered User
لایک‌ها
799
اگه فردی اقدام به بیمه عمرکنه،درصورت فوتش پولی که بابت بیمه داده چی میشه؟برگشت میشه یا بیمه میخورتش؟درضمن اگه بیمار بشه،بیمه چه هزینه ای بهش میده؟

masouddr

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
سلام دوستان .
من خیلی در مورد بیمه های عمر تحقیق کردم که ببینم کدومشون بهتره و در نهایت
بیمه سامان رو انتخاب کردم به این دلایل :

1 : بستن قرارداد 70 ساله و گرفتن مستمری بعد از تنها 10 سال . (که در بقیه بیمه باید حتما قرارداد تمام بشه تا درخواست مستمری بتونی بدی . مثلا وقتی قرارداد 20 ساله بستی دیگه نمیتونی بعد از 10 سال مستمری بگیری اما بیمه سامان اینطوری نیست و قرارداد هر چند سالی که بسته باشی میتونی بعد از 10 سال درخواست مستمری بدی و این آیتم بیمه سامان رو خیلی از بقیه متمایز میکنه)

2 : بیشترین سود تضمینی و سود قطعی رو بیمه سامان داره این رو با یه سرچ کوچیک توی گوگل میتونید متوجه بشین که تنها بیمه سامان که سود 25 % میده و این سود رو هم داده یعنی سود پیشبینی و سود قطعی یکی هستن و هر دو 25 % هستن اما بقیه شرکتها مثلا پیشبینی زدن 22 % اما چیزی که دادن (سود قطعی) 19 یا 20 % بوده . (این آیتم هم باز بیمه سامان رو از بقیه متمایز میکنه)

3 : امکان انتخاب کردن 3 سبد که این رو فقط سامان داره و بقیه فقط یک سبد دارن .

4 : پوششهایی مانند : سرمایه فوت - سرمایه فوت در اثر حادثه - از کار افتادگی - امراض خاص - معافیت از پرداخت حق بیمه - بیمه آتش سوزی رایگان منزل - بیمه حوادث رایگان افراد تحت پوشش و... که البته بقیه بیمه ها هم این امکانات رو دارن (به غیر از بیمه حوادث رایگان افراد تحت پوشش) اما فرقشون با بیمه سامان اینه که در بقیه بیمه ها مثلا سرمایه امراض خاص کم کم زیاد میشه و به یک سقفی میرسه اما در بیمه سامان از همون ابتدا سرمایه امراض خاص 25 میلیون است که سقف امراض خاص بقیه بیمه ها 22 میلیون می باشد .

امیدوارم کمکتون کرده باشم ، من که بیمه سامان رو برای خودم و خانوادم انتخاب کردم و به غیر از این آیتم ها وقتی فهمیدم کارمندان بیمه مرکزی بیمه عمر سامان رو برای خودشون انتخاب کردن دیگه شکی به دلم راه ندادم ، این رو هم میتونید در گوگل سرچ کنید .

موفقو پیروز باشید .

Haj_Ehsan

Registered User
لایک‌ها
2,459
بدلیل تبلیغات گسترده نمایندگی های بیمه و عدم توانایی در کنترل این افراد سود جو ، درخواست بستن تاپیک رو برای مدیر ارسال میکنم

ShahramB

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
590
خوشــــــا شیــــــــــــــــــــــــــــــــراز
سلام دوستان .
من خیلی در مورد بیمه های عمر تحقیق کردم که ببینم کدومشون بهتره و در نهایت
بیمه سامان رو انتخاب کردم به این دلایل :

1 : بستن قرارداد 70 ساله و گرفتن مستمری بعد از تنها 10 سال . (که در بقیه بیمه باید حتما قرارداد تمام بشه تا درخواست مستمری بتونی بدی . مثلا وقتی قرارداد 20 ساله بستی دیگه نمیتونی بعد از 10 سال مستمری بگیری اما بیمه سامان اینطوری نیست و قرارداد هر چند سالی که بسته باشی میتونی بعد از 10 سال درخواست مستمری بدی و این آیتم بیمه سامان رو خیلی از بقیه متمایز میکنه)

2 : بیشترین سود تضمینی و سود قطعی رو بیمه سامان داره این رو با یه سرچ کوچیک توی گوگل میتونید متوجه بشین که تنها بیمه سامان که سود 25 % میده و این سود رو هم داده یعنی سود پیشبینی و سود قطعی یکی هستن و هر دو 25 % هستن اما بقیه شرکتها مثلا پیشبینی زدن 22 % اما چیزی که دادن (سود قطعی) 19 یا 20 % بوده . (این آیتم هم باز بیمه سامان رو از بقیه متمایز میکنه)

3 : امکان انتخاب کردن 3 سبد که این رو فقط سامان داره و بقیه فقط یک سبد دارن .

4 : پوششهایی مانند : سرمایه فوت - سرمایه فوت در اثر حادثه - از کار افتادگی - امراض خاص - معافیت از پرداخت حق بیمه - بیمه آتش سوزی رایگان منزل - بیمه حوادث رایگان افراد تحت پوشش و... که البته بقیه بیمه ها هم این امکانات رو دارن (به غیر از بیمه حوادث رایگان افراد تحت پوشش) اما فرقشون با بیمه سامان اینه که در بقیه بیمه ها مثلا سرمایه امراض خاص کم کم زیاد میشه و به یک سقفی میرسه اما در بیمه سامان از همون ابتدا سرمایه امراض خاص 25 میلیون است که سقف امراض خاص بقیه بیمه ها 22 میلیون می باشد .

امیدوارم کمکتون کرده باشم ، من که بیمه سامان رو برای خودم و خانوادم انتخاب کردم و به غیر از این آیتم ها وقتی فهمیدم کارمندان بیمه مرکزی بیمه عمر سامان رو برای خودشون انتخاب کردن دیگه شکی به دلم راه ندادم ، این رو هم میتونید در گوگل سرچ کنید .

موفقو پیروز باشید .
جدول افزرایش سرمایه بعد چند سال رو از کجا می تونیم در بیاریم ؟
بدلیل تبلیغات گسترده نمایندگی های بیمه و عدم توانایی در کنترل این افراد سود جو ، درخواست بستن تاپیک رو برای مدیر ارسال میکنم
حاج احسان اون پستهایی که حاوی تبلیغاته به نظرم ریپورت داده بشه تا پاک کنن خیلی بهتره
تایپیک بسیار مفیدی هست و همچنان جای پیشرفت و بررسی داره
راستی خودت کدوم بیمه رو انتخاب کردی ؟

Haj_Ehsan

Registered User
لایک‌ها
2,459
حاج احسان اون پستهایی که حاوی تبلیغاته به نظرم ریپورت داده بشه تا پاک کنن خیلی بهتره
تایپیک بسیار مفیدی هست و همچنان جای پیشرفت و بررسی داره
راستی خودت کدوم بیمه رو انتخاب کردی ؟

متاسفانه نمیشه که دائم پاش بشینیم و کسایی که تبلیغ میکنند رو ریپورت کنیم...
من اسفند پارسال بیمه پاسارگاد رو انتخاب کردم اگر پاسارگاد نبود ، کارافرین انتخاب خوبی بود.

ShahramB

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
590
متاسفانه نمیشه که دائم پاش بشینیم و کسایی که تبلیغ میکنند رو ریپورت کنیم...
من اسفند پارسال بیمه پاسارگاد رو انتخاب کردم اگر پاسارگاد نبود ، کارافرین انتخاب خوبی بود.
خود مدیران نظارت کنن بهتره
من این تایپیک رو همیشه سر میزنم الان تا قبل از پست کاربر masoudrr بیمه پاسارگاد در نظر داشتم
ولی الان سامان هم جز اولویتها شده
پاسارگاد ماهیانه چقد میدی ؟بازنشستگیش کی هست ؟
این بیمه های عمر شخصی بهتر از بیمه تامین اجتماعی هست که درمان هم داره ؟
این بیمه ها دفترچه درمان نداره ؟

qaqazan

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
16
خود مدیران نظارت کنن بهتره
من این تایپیک رو همیشه سر میزنم الان تا قبل از پست کاربر masoudrr بیمه پاسارگاد در نظر داشتم
ولی الان سامان هم جز اولویتها شده
پاسارگاد ماهیانه چقد میدی ؟بازنشستگیش کی هست ؟
این بیمه های عمر شخصی بهتر از بیمه تامین اجتماعی هست که درمان هم داره ؟
این بیمه ها دفترچه درمان نداره ؟

سلام shahramb عزیز پاسارگاد از ماهی 20 تومن به بالاست - بازنشستگیش دست خودته از 5 تا 30 سال ولی اگه 30 انتخاب کنی بهتره چون دریافتیت بیشتر میشه.
بله بهترن چون در موقع حادثه ، نقص عضو ، فوت و امراض خاص خسارت بالاتری میدن و نیز قابل باز خریدن ولی بیمه تامین اجتماعی قابل بازخرید نیست فقط کاربرد دفترچه درمانی بیشتری داره
که چون فقط 30 درصد مبلغ پرداختی رو میده زیاد جالب نیست.
این بیمه ها دفترچه درمان ندارند در واقع برای حوادث و بیماری های خاص و نقص عضو و فوت واز کارافتادگی که سرنوشت یک خانواده رو در معرض خطر قرار میدن طراحی شدن.
واضح تر بگم نبودن بیمه تامین اجتماعی و حتی بیمه تکمیلی هزینه ای که زیاد هم درشت نیست به خانواده تحمیل میکنه. ولی در نبودن بیمه عمر و تامین آتیه در صورت رخ دادن یکی از موارد فوق
آینده مالی خانواده با مشکلات اساسی دست به گریبان میشه در نتیجه به نظر من اولویت با بیمه عمر و تامین آتیه است تا بیمه تامین اجتماعی و حتی بیمه تکمیلی.
من خودم پاسارگادو انتخاب کردم چون گروه مالی
پاسارگاد ( منظورم بانک پاسارگاد و بیمه پاسارگاد و شرکتهای وابسته است) بسیار قدرتمند عمل میکنه شما هم تحقیق کن
همواره سلامت و شادکام باشید.

Last edited:

ShahramB

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
590
سلام shahramb عزیز پاسارگاد از ماهی 20 تومن به بالاست - بازنشستگیش دست خودته از 5 تا 30 سال ولی اگه 30 انتخاب کنی بهتره چون دریافتیت بیشتر میشه.
بله بهترن چون در موقع حادثه ، نقص عضو ، فوت و امراض خاص خسارت بالاتری میدن و نیز قابل باز خریدن ولی بیمه تامین اجتماعی قابل بازخرید نیست فقط کاربرد دفترچه درمانی بیشتری داره
که چون فقط 30 درصد مبلغ پرداختی رو میده زیاد جالب نیست.
این بیمه ها دفترچه درمان ندارند در واقع برای حوادث و بیماری های خاص و نقص عضو و فوت واز کارافتادگی که سرنوشت یک خانواده رو در معرض خطر قرار میدن طراحی شدن.
واضح تر بگم نبودن بیمه تامین اجتماعی و حتی بیمه تکمیلی هزینه ای که زیاد هم درشت نیست به خانواده تحمیل میکنه. ولی در نبودن بیمه عمر و تامین آتیه در صورت رخ دادن یکی از موارد فوق
آینده مالی خانواده با مشکلات اساسی دست به گریبان میشه در نتیجه به نظر من اولویت با بیمه عمر و تامین آتیه است تا بیمه تامین اجتماعی و حتی بیمه تکمیلی.
همواره سلامت و شادکام باشید.
ممنون از راهنمایی کاملتون

alibati

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,343
تاپیک رو نمی تونیم ببندیم به جهت اینکه پست تبلیغاتی زده میشه
پست های تبلیغاتی حذف شدند
اما با کسانی که پست تبلیغاتی تو تاپیک بزارن از این پست به بعد برخورد میشه

Last edited:

ahijoon

Registered User
لایک‌ها
420
تاپیک احسانیو یه هو دیدم برام جالب اومد گفتم بخونم... ولی گیج شدم راستش

از دوستان میخوام سوالات منو جواب بدن. البته پ.خ کنن بهتره

چند نوع از این بیمه ها داریم ؟ عناوین مختلفی دیدم بالاخره کدومش خوبه و به دردمون میخوره... پول مفت ندیم دست اینا..مثلا بیمه عمر.. حادثه.. درمان.. تکمیلی.. فلان ... بالاخره اینا چی ن؟ همه یکی ن یا نه جداجدا باید شد؟

بازنشستگی جریانش چطوره ؟ چقد میدن ماهی ؟ مثلا بعد 10 سال حق بیمه دادن

بازنشسته بشی بعدش تصادف کنی بهت دیه میدن ؟ یا هر اتفاقی ... من شنیدم کمک هزینه جهیزیه اینا هم دارن درسته ؟؟

دفترچه درمان دارن ؟ مث تامین اجتماعی یا خدمات درمانی و ...

چه تصمینی داره اینا بعد ده ها سال هم باشن یا به وعده هاشون عمل کنن ؟ بخش دولتی خودش هی همدیگه رو تو هم میکنن چه برسه بخش خصوصی که غیب شن !

هر موقع بخوای پولتو میتونی پس بگیری ؟‌سود میدن چفد ؟ مثلا من 5 سال پول ریختم حالا نمیخوام..تحت چه شرایطی پولمو پس میدن

خودمو بیمه کنم لازمه زنمم بیمه کنم ؟ فرزند موجود و فرزندی که قراره بیاد چطوریه ؟؟

این بیمه ربطی به بیمه کاری و همچنین بازنشستگی اینا ربطی به بازنشستگی کاری نداره ؟؟؟ مثلا بنده 3 ساله در یک شرکت دولتی مشغولم و بیمه ام و بعد 27 سال بازنشسته میشم از اونجا...

خوشحال میشم جواب اینارو حتما برام بفرستید. و اینجا هم قرار بدید تا همه استفاده کنند

masouddr

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
جدول افزرایش سرمایه بعد چند سال رو از کجا می تونیم در بیاریم ؟

دوست عزیز جدولشو باید به یکی از نمایندگی ها حضوری بری تا واست پرینت بگیرن .

تاپیک احسانیو یه هو دیدم برام جالب اومد گفتم بخونم... ولی گیج شدم راستش

از دوستان میخوام سوالات منو جواب بدن. البته پ.خ کنن بهتره

چند نوع از این بیمه ها داریم ؟ عناوین مختلفی دیدم بالاخره کدومش خوبه و به دردمون میخوره... پول مفت ندیم دست اینا..مثلا بیمه عمر.. حادثه.. درمان.. تکمیلی.. فلان ... بالاخره اینا چی ن؟ همه یکی ن یا نه جداجدا باید شد؟

بازنشستگی جریانش چطوره ؟ چقد میدن ماهی ؟ مثلا بعد 10 سال حق بیمه دادن

بازنشسته بشی بعدش تصادف کنی بهت دیه میدن ؟ یا هر اتفاقی ... من شنیدم کمک هزینه جهیزیه اینا هم دارن درسته ؟؟

دفترچه درمان دارن ؟ مث تامین اجتماعی یا خدمات درمانی و ...

چه تصمینی داره اینا بعد ده ها سال هم باشن یا به وعده هاشون عمل کنن ؟ بخش دولتی خودش هی همدیگه رو تو هم میکنن چه برسه بخش خصوصی که غیب شن !

هر موقع بخوای پولتو میتونی پس بگیری ؟‌سود میدن چفد ؟ مثلا من 5 سال پول ریختم حالا نمیخوام..تحت چه شرایطی پولمو پس میدن

خودمو بیمه کنم لازمه زنمم بیمه کنم ؟ فرزند موجود و فرزندی که قراره بیاد چطوریه ؟؟

این بیمه ربطی به بیمه کاری و همچنین بازنشستگی اینا ربطی به بازنشستگی کاری نداره ؟؟؟ مثلا بنده 3 ساله در یک شرکت دولتی مشغولم و بیمه ام و بعد 27 سال بازنشسته میشم از اونجا...

خوشحال میشم جواب اینارو حتما برام بفرستید. و اینجا هم قرار بدید تا همه استفاده کنند

کاربر عزیز ahijoon دقیقا حستو درک میکنم منم قبل از اینکه خودمو بیمه کنم توی سرم کلی علامت سوال و بی اعتمادی بود و از اونجایی که پول مفت به کسی نمیدم کلی تحقیق و بررسی کردم و به همه سوالام رسیدم به قول معروف استاد شدم .
به سوالات دونه دونه جواب میدم تا گیج نشی .

این بیمه هایی که نام بردی همه جدا از هم هستند و مزایای متفاوتی دارن ، اون بیمه ای که خوبه و تاکیید زیادی روش میشه بیمه عمر هستش . همونطورم که قبلا گفتم وقتی شما خودتو بیمه عمر بکنی به اضافه خودت اعضای خانوادت هم به صورت مجانی بیمه حوادث میشه و همچنین منزلتون هم مجانی بیمه آتش سوزی میشه .

مستمری یا همون بازنشستگی هم قانونش کاشت - برداشته . یعنی هرچه قدر پول که در طی چند سال پرداخت کردی مثلا در طی 10 سال 20 میلیون پرداخت کردی بعد یه سودی به این پولت هم تعلق پیدا میکنه که مال من که سامان هستم 25% که طبق جدول بیمم که صادر شده بعد از 10 سال میشه 70 میلیون با سود 25% ، بعد وقتی که درخواست مستمری بخوای بدی به شرکت بیمه میگی که این پولو یکجا میخوام یا میخوام مستمریشو بگیرم. اگه یکجا یخوای که 70 میلیونو بهت میدنو همه چیز تمام میشه اما اگه بگی مستمری میخوام این پول پیش بیمه میمونه و سودشو بهت میدن . نرخ سود 10 سال آیندۀ هیچ شرکتی هم مشخص نیست حتی تامین اجتماعی . اما این رو اضافه بکنم که تا بحال بیمه سامان نرخ سودش از همه بیشتر بوده و یکی از دلایل مهمی که من سامان رو انتخاب کردم همین بود .

بیمه عمر دیه نمیده سرمایه فوت میده . بزار واست مثال بزنم درست روشن بشی . مثلا یک نفر امروز خودشو بیمه میکنه سالی 1 میلیون فردا سکته میکنه و به صورت طبیعی میمیره بیمه به ذینفعاش که خودت توی قراردادش ذکر کرده 25 میلیون میده اما اگه ماشین بزنش بمیره و در صورت حادثه بمیره بیمه 100 میلیون به ذینفعاش میده ، اما اگه تصادف کنه نمیره اما از کار افتاده بشه: بیمه معادل سرمایه فوت عادیش که 25 میلیون بوده بهش پول میده ، تا 10 سال واسش مبلغ بیمشو پرداخت میکنه یعنی تا 10 سال مجانی بدون اینکه پولی به بیمه بده بیمه میشه ، و در آخر بیمه معادل آخرین مبلغی رو که فرد بیمه شده به بیمه پرداخت کرده(که همون سالی یک میلیون بوده) به صورت حقوق ماهانه بهش میده .

در مورد جهزیه هم دوست من اشتباه شنیدی هیچ بیمه ای کمک هزینه جهزیه نمیده .

بیمه های عمر دفترچه خدمات درمانی ندارن اما هستن دکترهایی که با بیمه مثلا سامان که من هستم قراداد دارن و تخفیف میدن که لیست دکترهای طرف قرارداد هم میشه از توی سایت بیمه دید .

در مورد تضمین هم هیچ کس به اندازه من بد بین نبوده طوری که زنگ زدم بیمه مرکزی تا راضی شدم . کلا بیمه ها تضمینشون خیلی بیشتر از بانکهاست. بانکها فقط بانک مرکزی تضمینشون میکنه اما بیمه ها مخصوصا بیمه هایی که پشتوانه بانکی دارن مثل سامان چندتا تضمین دارن . مثلا ضمانتهای بیمه سامان : بانک سامان - بیمه مرکزی - بانک مرکزی ، هستن که خیال آدم راحت میشه که پولش از چند جا گارانتی میشه .

در مورد گرفتن پول هر موقع که اراده بکنی میتونی فسخ قرارداد بکنی و پولتو پس بگیری با سودش . مثلا اگه سالی 1 میلیون خودتو بیمه عمر سامان کردی بعد سال پنجم خواستی فسخ قرارداد بکنی اصل پولتو با سود 25% بهت میدن . کلا بزار راحت و خلاصه بهت بگم : بیمه عمر مثل اینه که پولتو توی بانک گذاشتی اونم نه به صورت یکجا بلکه به صورت خرد خرد که در عوضش ، کلی پوشش داری و همچنین سودی بیشتر از سود بانکی . من خودمو بیمه عمر کردم بیمه هم کلی پوشش بهم داد مثل : امراض خاص ، سرمایه فوت ، سرمایه فوت ناشی از حادثه ، از کار افتادگی و معافیت ، مستمری و بازنشستگی ، دریافت وام ، کارت اعتباری ، معافیت مالیاتی ، بیمه حوادث رایگان اعضای خانواده ، بیمه آتش سوزی رایگان منزل و... اما اگه پولمو توی بانک میزاشتم هیچ کدوم از این پوششهارو نداشتم تازه بانک خودکارشم بهم نمیده و اونو چسبو زنجیر میکنه .

خودتو بیمه کنی خانمت و فرزندت بیمه رایگان حوادث میشن اما بیمه عمر نمیشن . بیمه حوادث هم که اگه اشتباه نکنم تا 10 یا 15 میلیون کمک هزینه بیمارستانی به فرد حادثه دیده شامل میشه .

این بیمه عمر هیچ ربطی به سابقه کاری شما نداره و هیچ رابطه ای با بیمه تامین اجتماعی و غیره نداره شما میتونی اونجا بیمه باشی بیمۀ عمر هم باشی هیچ مشکلی نداره . من الان کارمند دولتم 20 سال دیگه بازنشسته میشم بیمه بازنشستگیمو میگیرم ، بیمه عمر هم هستم اگه بخوام سر 10 سالگیه بیمه عمرم میتونم درخواست مستمری بدم و هیچ مشکلی هم ایجاد نمیکنه .

امیدوارم تونسته باشم کمکی کرده باشم و راهنماییتون کرده باشم ، اگه طولانی شد شرمنده خواستم کامل و به زبان ساده توضیح داده باشم . در نهایت توصیه میکنم همه از بیمه عمر استفده کنن من که بیمه سامان رو انتخاب کردم نمیخوام تبلیغ کنم چون سودی واسم که نداره اما به نظر من شرایط و مزایاش از بقیه بیشتر و بهتره ، یکی از دلایلی مهمی که من رو وا داشت که بیمه سامان رو انتخاب کنم این بود که متوجه شدم کارمندان و کارکنان بیمه مرکزی بیمه عمرشون سامان هستش و چون یه خورده آدم بد بین و محتاطی هستم اون موقع بود که خیالم راحت شد .

موفق و پیروز باشید .

ramz60

Registered User
لایک‌ها
47
سلام دوستان.

با توجه به گستردگی بیمه های عمر در ایران ، میخوام بدونم بهترین موسسه ای که بیمه عمر داره کدومه

سامان ، پاسارگاد ، ایران ، آسیا و ....

لطفاً نظرات و تجربیات رو بگید صرف نظر از اینکه ممکنه خودتون نمایندگی داشته باشید :blush:

من خیلی تحقیق کردم و به این نتیجه رسیدم که پکیج های بیمه عمر شرکتهای مختلف خیلی به هم نزدیکه و مثلا جداول محاسباتشون تقریبا با اختلاف کمی مثل همدیگر است. می توان گفت چون همگی زیر نظر بیمه مرکزی هستند به نوعی تابع یک قانون و یک فرمول هستند و جای مانور زیادی ندارن (مانند بانکها که طبق آیین نامه بانک مرکزی اجازه ندارن بیش از 20 درصد سود بدن)
برای انتخاب شرکت بیمه ای به نظرم باید بر روی امکانات جانبی و مزایا و بعضی نکات ریز توجه کرد. من خودم در نهایت بیمه سامان را انتخاب کردم چون تخصصی کار بیمه عمر میکنه و این نوع بیمه ها جزء اصلی از فعالیتهایشان است. هم اینکه جزء اولین بیمه هایی بوده است که وارد این حوزه شده است. سود دهی و وام و کارت اعتباری و برداشت از حساب هم داره.

Haj_Ehsan

Registered User
لایک‌ها
2,459
تاپیک رو نمی تونیم ببندیم به جهت اینکه پست تبلیغاتی زده میشه
پست های تبلیغاتی حذف شدند
اما با کسانی که پست تبلیغاتی تو تاپیک بزارن از این پست به بعد برخورد میشه

ارتباطي به پست تبليغاتي نداره علي جان
من پيام دادم بهت گفتم علاوه بر اين مورد ، بيمه مورد نظرم رو انتخاب كردم و ديگه تاپيك رو ميخام ببندم !
به حرف مرتضا، شهرام و بقيه كه درخاست دادن احترام ميزارم و ميزاريم بمونه و از تو هم تشكر ميكنم علي جان كه نميزاري اسپم بخوره توش .

Sent from my iPhone 5

alibati

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,343
ارتباطي به پست تبليغاتي نداره علي جان
من پيام دادم بهت گفتم علاوه بر اين مورد ، بيمه مورد نظرم رو انتخاب كردم و ديگه تاپيك رو ميخام ببندم !
به حرف مرتضا، شهرام و بقيه كه درخاست دادن احترام ميزارم و ميزاريم بمونه و از تو هم تشكر ميكنم علي جان كه نميزاري اسپم بخوره توش .

Sent from my iPhone 5

درود
احسان جان همونطور که گفتم به جهت اینکه موضوع مورد بحث موضوعی هست که خیلی از افراد می خوان که اطلاعات داشته باشند
بهتر دیدم که تاپیک بمونه و منبعی باشه برای دوستانی که می خوان در مورد خدمات بیمه عمر اطلاعات کسب کنند
موفق باشی احسان جان

بالا