برگزیده های پرشین تولز

بهترین بیمه عمر و تکمیلی کدام است؟ راهنمایی کنید لطفاً

Mohsen_14

مدیربازنشسته پاتوق
لایک‌ها
13,419
اوه چرا ایتقدر زیاد چرا پس میگن 4 درصد کارمزد
فکنم برای شما 10 درصدی حساب کردند
کلا شده 1840 تومان تو دوسال
قانونش 4% بعلاوه سود فنی هست ، مثلا 20% به شما سود میدن پس سود وامش 24% خواهد بود ولی در شرکتهای مختلف متفاوته ، بعضی همینطور حساب میکنن ، بعضی ها واقعا همون 4% یا 6% هست ، بعضی مبلغ وام از صندوق فرد کم میکنن بعضی کم نمیکنن ، بعضی محدودیت دفعات دارن بعضی ندارن و .... اما بدون ضامن و وثیقه بودن و اینکه سریع میشه وام گرفت تو همه مشترکه . وام بیمه عمر مال اینه که شما بدونی اگه یهو به یه مبلغ زیادی احتیاج پیدا کردی احتیاج به رو زدن به این و اون نداری ، جایی هست که دو سه روزه بتونی مبلغ بگیری و به زخم زندگیت بزنی . نه اینکه وام گرفتن یه روال عادی باشه ، تو دنیا وام گرفتن مربوط به بانک هست اما از اونجایی که تو کشور ما بانک وظیفشو خوب انجام نمیده مردم از جاهای غیر بانک انتظار وظایف بانکها رو دارن . وام بیمه عمر مال روز مبادا یا ضروری هست .

saman137

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
درود و خسته نباشید
نظرتون رو راجع به بیمه عمر سامان میخواستم بدونم
با توجه به شغلم که زیاد تو جاده هستم و سرپرست خانواده هم هستم نیاز دارم در صورت بروز مشکلی از شرایط خانواده ام خیالم راحت باشه. در نتیجه سرمایه فوت و نقص عضو و از کار افتادگی و مستمری و ... برام مهم هست. خیلی هم تحقیق کردم و تقریبا تمام صفحات رو خوندم. همه تقریبا تو یک رنج هستن ولی گفتم در نهایت نکته ای چیزی شاید دوستان بگن که مفید باشه.
ممنون

Mohsen_14

مدیربازنشسته پاتوق
لایک‌ها
13,419
درود و خسته نباشید
با توجه به شرایط شما ، بیمه عمری تهیه کنید که سرمایه فوت حداقل 30 میلیونی و سرمایه فوت حادثه 3 برابری داشته باشه ، حق بیمه هم حداقل 100 تا 150 در نظر بگیرید ، البته حداقل رو گفتم .
حتما پوشش پرداخت حق بیمه از طرف شرکت بیمه حین از کار افتادگی رو تهیه کنید و توی از کارافتادگی پوشش پرداخت مستمری رو هم تهیه کنید ، پوشش آخری رو چند تا شرکت بیشتر ندارن . (این مستمری با اون مستمری پایانی متفاوت هست)

.

saman137

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با توجه به شرایط شما ، بیمه عمری تهیه کنید که سرمایه فوت حداقل 30 میلیونی و سرمایه فوت حادثه 3 برابری داشته باشه ، حق بیمه هم حداقل 100 تا 150 در نظر بگیرید ، البته حداقل رو گفتم .
حتما پوشش پرداخت حق بیمه از طرف شرکت بیمه حین از کار افتادگی رو تهیه کنید و توی از کارافتادگی پوشش پرداخت مستمری رو هم تهیه کنید ، پوشش آخری رو چند تا شرکت بیشتر ندارن . (این مستمری با اون مستمری پایانی متفاوت هست)

.
بسیار سپاسگزارم بابت راهنمایی شما دوست عزیز
ممنون میشم اون بیمه هایی که پرداخت مستمری هنگام از کارافتادگی رو در صورت امکان اعلام بفرمایید بسیار سپاسگزارم از محبت و وقتی که گذاشتید

RadioCMS

Registered User
لایک‌ها
225
دوستان عزیز با پیشنهاد یکی از دوستان رفتن
بیمه کار آفرین و قرارداد بیمه عمر و سرمایه گذاری
۲۰ ساله نوشتم ، پرداختی سال اولم ۲ میلیون تومان بود

آیا این شرکت معتبر هستش ؟ چون شرایط اعلامی شوم مناسب بود

Mohsen_14

مدیربازنشسته پاتوق
لایک‌ها
13,419
بیمه هایی که پرداخت مستمری هنگام از کارافتادگی
بیمه ما و پارسیان رو اطلاع دارم ،
ایران هم باید داشته باشه ولی مطمئن نیستم .
مقدار این مستمری هم تا حداکثر 3 برابر حق بیمه ماهانه ای هست که قبل از کار افتادگی پرداخت میکردید .

Last edited:

RadioCMS

Registered User
لایک‌ها
225
دوستان عزیز با پیشنهاد یکی از دوستان رفتن
بیمه کار آفرین و قرارداد بیمه عمر و سرمایه گذاری
۲۰ ساله نوشتم ، پرداختی سال اولم ۲ میلیون تومان بود

آیا این شرکت معتبر هستش ؟ چون شرایط اعلامی شوم مناسب بود

Mohsen_14

مدیربازنشسته پاتوق
لایک‌ها
13,419
آیا این شرکت معتبر هستش ؟
معمولا قبل انجام کاری در موردش تحقیق میکنن ولی تو سطح یک توانگری مالی قرار داره ،
20 سال هم از جهت سود مبالغ پایانی خیلی خوب نیست ، 30 سال بهترین حالت هست و سود خیلی بهتری داره .
جزییات قرارداد رو هم اگه امکان داره قرار بدید .

RadioCMS

Registered User
لایک‌ها
225
ببینید من امروز صبح رفتم ثبت نام کردم هنوز پرداخت نکردم تا روز ۳ شنبه

به من گفتم قرار ۲۰ ساله بیمه عمر و سرمایه گذاری کارآفرین با پرداخت ۲ میلیون تومان بهمراهی ۵٪ افزایشی سالانه ، سودشم ۲۲ درصده

در پایان مبلغ حدود ۵۰۰ میلیون تومان به بنده پرداخت می‌کنند که میتونم یک جا بگیرم یا بصورت مستمری کنم

می‌خوام ببینم این اطلاعات حقیقت داره ؟
الان در حال حاظر بهترین شرکت بیمه عمر کدومه ؟

گزینه ی مهم اینه من دارم متاهل میشم
می‌خوام بیمه ای باشه که در آینده سود خوبی بده
و به درد من بخوره

Last edited:

RadioCMS

Registered User
لایک‌ها
225
محسن جان من به این نتیجه رسیدم 30 ساله ببندم قراردم رو اما موندم بهترین شرکت بیمه عمر سرمایه چیه ؟

الان توی این سایت سوال پرسیدم : کلیک کن

اکثرا گفتن پاسارگاد خوبه ، شما که اطلاعات بالایی داری لطفا منو راهنمایی کن باید توی این هفته خودم رو بیمه کنم

mersa1989

کاربر فعال پزشکی و سلامت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,110
محسن جان من به این نتیجه رسیدم 30 ساله ببندم قراردم رو اما موندم بهترین شرکت بیمه عمر سرمایه چیه ؟

الان توی این سایت سوال پرسیدم : کلیک کن

اکثرا گفتن پاسارگاد خوبه ، شما که اطلاعات بالایی داری لطفا منو راهنمایی کن باید توی این هفته خودم رو بیمه کنم

شرایط شرکت ها بسیار شبیه به هم هستند
ضمن اینکه بسیاری از شرکت های خصوصی مثل پارسیان ملت ما سامان ،کارافرین و رازی همگی مثل پاسارگاد سطح توانگری یک دارند و از نظر توانایی و قدرت برابرند

Mohsen_14

مدیربازنشسته پاتوق
لایک‌ها
13,419
20 کمه ، مگه چند سالتونه ؟ جوری تنظیم کنید که حداقل تا 60 یا 65 رو پوشش داشته باشید ، به چشم اینکه زود از شرش خلاص شید نگاه نکنید ، تو سنین بالا خطرات و مریضی ها احتمال بیشتری داره و نیاز هست که این بیمه رو داشته باشیم .
۵٪ افزایشی سالانه
حداقل 10% بگیرید ، خوبش 15 هست که تقریبا به طور کامل تورم رو پشت سر میگذاره ولی دیگه کمتر از 10 یعنی شما از تورم عقب افتادی !
سودشم ۲۲ درصده
سود تضمینی بیمه مرکزی دو سال اول 16 دو سال دوم 13 و مابقی 10% هست ، سود مشارکت در منافع هم متغیر هست هر شرکتی که در مورد کارآفرین ببینید تو 4..5 سال گذشته چقدر بوده ، آیا متوسطش 22 بوده یا نه .
الان در حال حاظر بهترین شرکت بیمه عمر کدومه ؟
هر کدوم تو یه مواردی یه مقدار بهترن ولی اینکه کدوم از همه بهتره واقعا بستگی به خود شخص داره . مثل اینکه شما بگی زیر 100 میلیون کدوم ماشین بهترینه ؟ برای هر کس با شرایط خاص میتونه متفاوت باشه .
می‌خوام بیمه ای باشه که در آینده سود خوبی بده
فعلا بهترین سود رو پارسیان ، ما ، ملت ، سامان دارن میدن ، اما فقط مساله سود نیست و خیلی موارد دیگه هم میتونه تاثیر گذار باشه .

Mohsen_14

مدیربازنشسته پاتوق
لایک‌ها
13,419

RadioCMS

Registered User
لایک‌ها
225
محسن جان من 24 هستم الان 30 ببندم 55 بازنشکسته میشم

الان میخوام برم ثبت نام ، بنظرت کدوم بیمه از همه تکمیل تره از همه لحاظ که پیگیرش بشم ؟
نرخ افزایشی رو 15 ببندم ؟؟
بهتری هزینه برای شروع بیمه سالانه به چه صورته ؟ الان اگه سال اول 2 میلیون ببندم سال 30 ام باید 100 میلیون بدم با 15% !
یکم راهنمایی کن من انجام بدم

mersa1989

کاربر فعال پزشکی و سلامت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,110
محسن جان من 24 هستم الان 30 ببندم 55 بازنشکسته میشم

الان میخوام برم ثبت نام ، بنظرت کدوم بیمه از همه تکمیل تره از همه لحاظ که پیگیرش بشم ؟
نرخ افزایشی رو 15 ببندم ؟؟
بهتری هزینه برای شروع بیمه سالانه به چه صورته ؟ الان اگه سال اول 2 میلیون ببندم سال 30 ام باید 100 میلیون بدم با 15% !
یکم راهنمایی کن من انجام بدم
15 زیاد هست
بهترین حالت بیمه عمر،پرداخت ١/١٢ درامد سالانه هست با افزایش ٥-١٠ درصد.مگر اینکه شما توانایی مالی بالاتری داشته باشین
اگر میتوانید از ابتدا مبلغی بعنوان سپرده اولیه هم بگذارید
در بین شرکت ها ببینید کدام پروموشن و پبشنهاد ویژه دارند
مثلا اگر تا دو سه هفته دیگه از بیمه پارسیان تهیه کنید،سهام شرکت به شما اهدا میشود

RadioCMS

Registered User
لایک‌ها
225
داداش چند تا سوال دارم ممنون میشم راهنمایی کنید

1 . مقدار شروع بیمه سالانه چقدر خوبه ؟ من ماهی 1 الی 1.500 درامده
2 . درصد افزایشی سالانه بیمه رو چقدر ببندم ؟ که مناسب باشه اخر سر هم فشار روم نیاد
3 . چند ساله بیمه رو ببینم ؟ 20 یا 30 ؟ الان 24 سالمه
4 . کدوم بیمه عمر و آتیه از همه خدمات بهترین میده ؟ بیمه پارسیان ؟ بیمه ما ؟ میخوام اخر عاقبت مناسب باشه چوم دارم متاهل میشم
5 . کدوم شرکت کمکل های بیمه خوبی داره ؟ از کار افتادگی ؟ حوادث ؟ سلامت ؟ و........

من هیچ اطلاعاتی در این باره ندارم به همین خاطر سوال میپرسم اشتباهی انجام ندم پشیمون بشم

RadioCMS

Registered User
لایک‌ها
225
داداش چند تا سوال دارم ممنون میشم راهنمایی کنید

2 . درصد افزایشی سالانه بیمه رو چقدر ببندم ؟ که مناسب باشه اخر سر هم فشار روم نیاد
4 . کدوم بیمه عمر و آتیه از همه خدمات بهترین میده ؟ بیمه پارسیان ؟ بیمه ما ؟ میخوام اخر عاقبت مناسب باشه چوم دارم متاهل میشم
5 . کدوم شرکت کمکل های بیمه خوبی داره ؟ از کار افتادگی ؟ حوادث ؟ سلامت ؟ و........

من هیچ اطلاعاتی در این باره ندارم به همین خاطر سوال میپرسم اشتباهی انجام ندم پشیمون بشم

ایران دوست

Registered User
لایک‌ها
178
بیمه عمر ایران دارم ومثلا میگن معتبر ترین بیمه هست!!! در انتهای سال دوم چندروز پیش رفتم قسط بدم,گفت با ۱۷۰ هزار تومن برای این دوسال مالیات ارزش افزوده بدی!!! گفت قرار بود آخرش بگیرن اما گفتن الان میگیریم!!! ماهی ۷۰۰۰ تومن هم از این ماه اومد روقسطم,گفتم دیگه شورشودر اوردین!! اینکارتون بوی موسسات رو میده که پول مردمو بالا کشیدن!!! گفتم من قرار داد ثابت بستم!!! میگفت خودمونم شاکی هستیم و انگار برای بعضی که سال بیمشون بالا بوده,مبلغ بالا بوده و شیشه چند تا نمایندگیرو مردم اوردن پایین!!! میگفت مالیات رو بیمه مرکزی تصویب کرده, در صورتی که این کار میشه پایه بی اعتمادی, قرارداد بسته شده که تغییر نمیکنه,از زمان تصویب قانون باید اجرا بشه!!!!گفتم شما پس فردا سودها و کلا قراردادو تغییر بدین کی پاسخگوست!! جوابی نداشت .

Mohsen_14

مدیربازنشسته پاتوق
لایک‌ها
13,419
1_ حق بیمه سالانه رو یک برج حقوق در نظر بگیر ، یعنی حدود همین 1تا 1.5 برای حق بیمه سالانه در نظر بگیر ، بیشتر خواستی بدی که چه بهتر ....
2_ سعی کن کمتر 10 یا 15 درصد نباشه چون تورم هم تو همین حدوده ، میتونی یکبار با 10% و یکبار با 15% ارقام رو تا 7..8 سال آینده حساب کنی ببینی چقدر افزایش داره هر کدوم رو خواستی انتخاب کنی .
3_ 30 ساله .
4_ بهترین نداریم ، تو هر آیتمی چند تا شرکت نسبت به بقیه مزیت دارن ، ضمن اینکه اصل خود انتخاب بیمه عمر ارزشمند و مفیده ، انتخاب شرکت تاثیر فوق العاده چشمگیری نداره .
5_ متوجه سوال نشدم .

برای همین سوال و جواب ها اینجا هستیم . پرسیدن که عیب نیست .

بیمه عمر ایران دارم ومثلا میگن معتبر ترین بیمه هست!!! در انتهای سال دوم چندروز پیش رفتم قسط بدم,گفت با ۱۷۰ هزار تومن برای این دوسال مالیات ارزش افزوده بدی!!! گفت قرار بود آخرش بگیرن اما گفتن الان میگیریم!!! ماهی ۷۰۰۰ تومن هم از این ماه اومد روقسطم,گفتم دیگه شورشودر اوردین!! اینکارتون بوی موسسات رو میده که پول مردمو بالا کشیدن!!! گفتم من قرار داد ثابت بستم!!! میگفت خودمونم شاکی هستیم و انگار برای بعضی که سال بیمشون بالا بوده,مبلغ بالا بوده و شیشه چند تا نمایندگیرو مردم اوردن پایین!!! میگفت مالیات رو بیمه مرکزی تصویب کرده, در صورتی که این کار میشه پایه بی اعتمادی, قرارداد بسته شده که تغییر نمیکنه,از زمان تصویب قانون باید اجرا بشه!!!!گفتم شما پس فردا سودها و کلا قراردادو تغییر بدین کی پاسخگوست!! جوابی نداشت .
بیمه ی عمر از مالیات بر ارث و مالیات بر سرمایه معاف هست ، طلب کاران نمیتونن اونو بعنوان طلب از شما بخوان .
اما حق بیمه ای که میدید مالیات بر ارزش افزوده داره ، بعضی شرکتها همین الان تو استعلام و جداولشون این رو منظور کردن و دارن میگیرن ، بعضی هم هنوز اقدام نکردن .
سرمایه ای که تو صندوق شماست هر چقدر که باشه مالیاتی نداره ، اما حق بیمه پرداختیتون مالیات بر ارزش افزوده داره که این مالیات هم در حد چند هزار تومن هست و خیلی ناچیزه ، عدد بزرگی نیست که خیلی مهم باشه .

.

omid109

Registered User
لایک‌ها
37
من بیمه عمرایران دارم 2ماه پیش یکسالش رو تمدید کردم اما هیچ اسمسی نیومد هنوز هیچ مشخصاتی از من در سایت بیمه ایران نیست حتی نام هم ننوشته!فقط شماره بیمه رو نشون میده نمایندگی هم گفت مشکلی نیست بعدً ثبت میشه!

Last edited:
بالا