برگزیده های پرشین تولز

بهترین بیمه عمر و تکمیلی کدام است؟ راهنمایی کنید لطفاً

J.Cena

Registered User
لایک‌ها
55
سلام
این ارزش بازخریدی که میگن,منظورشون سود پولته یا کل پول ت هست؟
مثلا من بیمه ایران رو دیدم.عملا بعد از 5 سال,تازه پولی که دادی رو بدون هزارتومن سود بهت برمیگردونن (یعنی همون ارزش بازخرید)

H_128

Registered User
لایک‌ها
210
دوستان برای یک نفر که هیچ نوع بیمه درمانی نداره (نه تامین اجتماعی، نه تکمیلی و...) شغل آزاد هم داره. آیا بیمه درمانی ای هست؟؟
بعد بیمه درمانی کارت پایان خدمت و سرپرست خانوار و اینا میخواد؟؟؟
دوستان چنین بیمه درمانی هست؟؟

hexman

Registered User
لایک‌ها
762
بهره وام بیمه عمر سود فنی(همان سود تضمینی) + ٤ درصد هست که بصورت واضح در شرایط بیمه عمر و همچنین آیین نامه بیمه عمر بانک مرکزی ذکر شده
اگر کسی بشما گفته بهره وام بیمه عمر ٤درصد هست دروغ گفته

دوستان چنین بیمه درمانی هست؟؟

بیمه همگانی سلامت

Soroush-S

Registered User
لایک‌ها
523
هزینه هاش چطوریه؟؟ حق بیمه و اینا داره؟؟
والا من 2 سال پیش ثبتنام کردم فقط 1000 تومن دادم . دفترچه رایگان بود . الان ولی میگن پولی شده فکر کنم سالی 60 تومن باشه دقیق نمیدونم

Iverson

Registered User
لایک‌ها
37
دوستان اینکه بیمه ایران پشتوانه دولتی داره و به همین خاطر بهتر از بیمه های دیگر هست، چقدر صحت داره؟

saeedtz

Registered User
لایک‌ها
6,803
دوستان اینکه بیمه ایران پشتوانه دولتی داره و به همین خاطر بهتر از بیمه های دیگر هست، چقدر صحت داره؟
والا من خودم بیمه پارسیان عمر باز کردم
بیشتز یه دلخوشی الکیه وگرنه
با این وضعیت بانکا و موسسه ها و کلا زیاد روش نمیشه حساب کرد همین پارسیان فردا صبح جمع کنه بره هیچکاری نمیشه کرد.
این ضمانتو پشتوانه و اینا که میگن بیشتر دلگرمی هست تا واقعیت!

Iverson

Registered User
لایک‌ها
37
الان یک پیش نویس وجود نداره که بازپرداخت بیمه های پاسارگاد، پارسیان و ایران مقایسه بشه؟ کدوم بیشترین بازپرداخت را پرداخت می کنند؟

Mohsen_14

مدیربازنشسته پاتوق
لایک‌ها
13,419
الان یک پیش نویس وجود نداره که بازپرداخت بیمه های پاسارگاد، پارسیان و ایران مقایسه بشه؟ کدوم بیشترین بازپرداخت را پرداخت می کنند؟
بازپرداخت منظورت بازخرید هست یا مبلغ پایانی ؟
البته فرقی هم نداره چون هر دوی این مبالغ تو شرکتهای مختلف یکسانه ، خیلی تفاوت داشته باشه در حد 5% با هم اختلاف دارن ، چون همه شرکتها سود تضمینیشون از قانون بیمه مرکزی نشأت میگیره .
البته سود مشارکتی شون متفاوت هست که اونهم توی استعلام ها اعلام نمیشه و هر سال هم میتونه متفاوت باشه .
پس بیخود خودتونو با بررسی جداول شرکتهای مختلف گیج نکنید ، به علتی که گفتم مبالغ بسیار بسیار نزدیک به هم هست .

Mohsen_14

مدیربازنشسته پاتوق
لایک‌ها
13,419
اتفاقا بیمه ایران از نظر بیمه ای شرایط خوبی نداره .
بحث پشتوانه و ماندگاری بیمه های خصوصی بهتر هست چون حساب و کتاب دخل و خرجشون رو دارن ولی شرکت دولتی ....

Iverson

Registered User
لایک‌ها
37
بازپرداخت منظورت بازخرید هست یا مبلغ پایانی ؟
البته فرقی هم نداره چون هر دوی این مبالغ تو شرکتهای مختلف یکسانه ، خیلی تفاوت داشته باشه در حد 5% با هم اختلاف دارن ، چون همه شرکتها سود تضمینیشون از قانون بیمه مرکزی نشأت میگیره .
البته سود مشارکتی شون متفاوت هست که اونهم توی استعلام ها اعلام نمیشه و هر سال هم میتونه متفاوت باشه .
پس بیخود خودتونو با بررسی جداول شرکتهای مختلف گیج نکنید ، به علتی که گفتم مبالغ بسیار بسیار نزدیک به هم هست .
منظور مبلغ پایانی است.الان یعنی بین ایران و پاسارگاد در مبلغ پایانی تفاوتی نیست؟
الان با حق بیمه ماهیانه 50 هزار تومان و قرارداد 30 ساله با نرخ افزایشی 10 درصد، بعد 30 سال حدودا چقدر سرمایه کلی داریم؟

Mohsen_14

مدیربازنشسته پاتوق
لایک‌ها
13,419
الان با حق بیمه ماهیانه 50 هزار تومان و قرارداد 30 ساله با نرخ افزایشی 10 درصد، بعد 30 سال حدودا چقدر سرمایه کلی داریم؟
با 50 تومن که اصلا مبلغ پایانی قابل توجهی نخواهید داشت ، با این اعداد و ارقامی که شما گفتید حدود 200 میلیون .

Mohsen_14

مدیربازنشسته پاتوق
لایک‌ها
13,419
منظور مبلغ پایانی است.الان یعنی بین ایران و پاسارگاد در مبلغ پایانی تفاوتی نیست؟
تو مبالغ تضمینی نخیر ، ولی تو مبالغی که بعنوان سود مشارکت هر ساله تقسیم میشه ، بله متفاوت هستن .
مبلغ پایانی هم ترکیبی از مبالغ تضمینی + مشارکت هست .

spiderman2007

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
146
در مورد بیمه عمر هیچ اطلاعاتی ندارم ، ممنون میشم یکی از دوستان توضیحاتی بده در مورد انواعش و مزایا و معایب

AM1N

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,574
سلام دوستان
امکانش هست یه توضیح درمورد بیمه عمر بدین ؟ مثلا ماهی چقدر باید بدیم و ...
و همچنین باتوجه به اینکه بنده درحال حاضر بیمه تامین اجتماعیم ایا بازم خرید بیمه عمر ارزش داره ؟
چند صفحه انتهایی تاپیک رو خوندم اما بیشتر بحث درمورد شرکت های بیمه ای شده بود

saeedtz

Registered User
لایک‌ها
6,803
سلام دوستان
امکانش هست یه توضیح درمورد بیمه عمر بدین ؟ مثلا ماهی چقدر باید بدیم و ...
و همچنین باتوجه به اینکه بنده درحال حاضر بیمه تامین اجتماعیم ایا بازم خرید بیمه عمر ارزش داره ؟
چند صفحه انتهایی تاپیک رو خوندم اما بیشتر بحث درمورد شرکت های بیمه ای شده بود
در مورد بیمه عمر هیچ اطلاعاتی ندارم ، ممنون میشم یکی از دوستان توضیحاتی بده در مورد انواعش و مزایا و معایب

https://bimito.com/personal-insurance/life-insurance

Mohsen_14

مدیربازنشسته پاتوق
لایک‌ها
13,419
کلیات بیمه عمر و اصولش توی نت زیاد هست ، اگه ابهام یا سوالی هست توی جزییات مطرح کنید شاید سوال بقیه هم باشه ...

AM1N

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,574
کلیات بیمه عمر و اصولش توی نت زیاد هست ، اگه ابهام یا سوالی هست توی جزییات مطرح کنید شاید سوال بقیه هم باشه ...
سلام
بیمه عمر برای کسی که بیمه تامین اجتماعیه آیا فایده داره یا هزینه اضافیه ؟

بالا