برگزیده های پرشین تولز

بهترین بیمه عمر و تکمیلی کدام است؟ راهنمایی کنید لطفاً

Haj_Ehsan

Registered User
لایک‌ها
2,459
سلام دوستان.

با توجه به گستردگی بیمه های عمر در ایران ، میخوام بدونم بهترین موسسه ای که بیمه عمر داره کدومه

سامان ، پاسارگاد ، ایران ، آسیا و ....

لطفاً نظرات و تجربیات رو بگید صرف نظر از اینکه ممکنه خودتون نمایندگی داشته باشید :blush:

محمدی

Registered User
لایک‌ها
14
منم میخواستم در این مورد بدونم
ممنون میشم دوستان راهنمائی کنن

Haj_Ehsan

Registered User
لایک‌ها
2,459
منم میخواستم در این مورد بدونم
ممنون میشم دوستان راهنمائی کنن
گویا کسی نیست
4628.gif

Exporter

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,172
بیمه ی عمر رو نمیدونم ولی بطور کلی از نظر رفتار کارکنان و انظباط و اخلاق حرفه ای و راه انداختنِ کار مردم ، پارسیان یکی از بهترینهاست و بیمـ*ـ ـه ی ا یـر * ا ن یکی از بدترینها

این تجربه ی شخصی منه و شاید در مورد همه ی شعبه های بیمه هایی که اسم بردم درست نباشه. ولی تا اونجا که با دوستان حرف میزدیم با من همنظر بودند.

wahid_2003vj

Registered User
لایک‌ها
13
بنده یه زمانی تحقیق میکردم و به بیمه پارسیان رسیدم رفتم خودمو بیمه کردم...

Leon 2008

Registered User
لایک‌ها
1,273
بیمه ی عمر رو نمیدونم ولی بطور کلی از نظر رفتار کارکنان و انظباط و اخلاق حرفه ای و راه انداختنِ کار مردم ، پارسیان یکی از بهترینهاست و بیمـ*ـ ـه ی ا یـر * ا ن یکی از بدترینها

این تجربه ی شخصی منه و شاید در مورد همه ی شعبه های بیمه هایی که اسم بردم درست نباشه. ولی تا اونجا که با دوستان حرف میزدیم با من همنظر بودند.

ای بابا من که بیمه ایران خودمو بیمه عمر کردم:confused:

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk 2

diagram

Registered User
لایک‌ها
27
خب این که کاملا مشخصه..صرف نظر از اینکه خودم نمایندگی پاسارگاد دارم...اما پاسارگاد بیمه عمرش بهترینه ...چون 5 سال متوالی بیمه برتر شناخته شده بیمه عمرش.پوشش بیمه اتش سوزی منزل مسکونی را فقط پاسارگاد داره(با کمی تحقیق متوجه میشید)
سودش الان از همه بیشتره ...برای اطلاعات بیشتر پ خ بدهید...

janajana

Registered User
لایک‌ها
475
اگه دوستان کمی تحقیق کنن بهترین و تخصصی ترین بیمه عمر رو بیمه کارآفرین داره...
هر بیمه ای برای خودش یک حوزه فعالیتی داره که اون رو متمایز میکنه...
مثلا بیمه پارسیان چون یکی از سهامدارن ایران خودرو هستش شما اگه خودرویی رو از ایران خودرو خریداری کنید بدون شک تا 90 درصد بیمه پارسیان هستش...
بیمه کارآفرین بیمه عمری رو داره که تقریبا هیچ بیمه ای نداره ( بیمه عمر و سرمایه گذاری مشترک ) . تمامی بیمه های عمر اعم از بازنشستگی - خرید جهیزیه - همه یک نوع معنی رو میدن که در واقع بیمه عمر و سرمایه گذاری هستش...
بیمه دانا هم بیشتر بخاطر بیمه درمان تکمیلی برند شناخته شده ای هستش...
و جدیدا هم بیمه توسعه تا حدودی در بخش ثالث پیشرفت قابل ملاحظه ای رو داره...
البته گفته های بالا به این منظور نیست که فکر کنید فقط تو این رشته ها کار میکنن!.. تو این رشته ها بیشتر از بقیه رشته ها در حال فعالیت هستن...
در قسمت عمر و سرمایه گذاری شک نکنین که بیمه کارآفرین تا حدودی از بقیه سر تر هستش...

sun666

Registered User
لایک‌ها
146
هر بیمه ای یک سری مزایا داره و یک سری معایب
ولی کلا بهترین بیمه ها این 3تا هستن که مینویسم ترتیب قرار نمیدم و به ترتیب سرمایه ای که دارن (پشتوانه) مینویسم چون هرکدوم معایب و مزایا خودشون رو دارن:

ملت
پارسیان
پاسارگاد

بعد این ها هم اگه کسی کارش راه نیفتاد ناچارا بیمه ایران

Haj_Ehsan

Registered User
لایک‌ها
2,459
ممنون از جواب همه ...

من امروز رفتم دفتر بیمه آسیا ؛ همه‌ی شرکت های بیمه رو با نمایندۀ بیمه آسیا بالا و پایین کردیم.... اونجوری که من احساس کردم همگی توی یک چارچوب فعالیت میکنن

پنج سال اول 18% و پنج سال بعد 15% و 20 سال بقیه هم بسته به تصویب بیمه مرکزی داریم.
برای فوت بر اثر حادثه یا فوت عادی یک شکلن تقریباً

و در پایان سال سی ام مبالغ تقریباً برابره اما بعضی بیمه ها برای اینکه پیاز داغ کارشون رو زیاد کنن پیشبینی 25 درصدی گزاشتن و میگن مثلاً 5.000.000.000 تومن میدیم بعد سی سال

یه کم پیچیدس ولی روال یکیه

janajana

Registered User
لایک‌ها
475
بیمه عمر و سرمایه گذاری کارآفرین همونطوری که گفتم با تمامی بیمه ها متفاوت هستش (میتونین برین تحقیق هم بکنین)
بیمه عمر و سرمایه گذاری رو همه بیمه ها دارن ولی کارآفرین یک آیتم دیگه هم اضافه کرده به نام بیمه عمر و سرمایه گذاری مشترک که این رو هیچ بیمه ای نداره و تقریبا انحصاری بیمه کارآفرین هستش...
بیمه هایی مثا اتومبیل اعم از ثالث و بدنه . مسئولیت . آتش سوزی ..... رو تقریبا میتونین تو همه بیمه ها ببینین ولی عمر و سرمایه گذاری مشترک رو فقط بیم کارآفرین داره...
یعنی با پرداخت یک حق بیمه دو نفر میتونن بیمه بشن با همون شرایط.... به نظر شما خوب نیست که با یک حق بیمه دو نفر بیمه بشن؟؟؟؟

ShahramB

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
590
خوشــــــا شیــــــــــــــــــــــــــــــــراز
Last edited:

sadeghbb

Registered User
لایک‌ها
6,160
آقا ما جو گرفتمون رفتیم بیمه عمر کردیم خودمونو !
الان فهمیدم بعد از فوت بیمه به وارث ها داده میشه و به خود شخص در قید حیات 1ریال هم داده نمیشه :دی

من فکر میکردم بعد از مثلا 30-40سال یه طرح بازنشگتگی چیزی داره ! گول خوردم آقا دیگه قسطشو نمیدم :دی

بیمه ای هست که بعد از چند سال بازنشستگی بده ؟! با مزایاش بدرد ما بخوره ؟! سربازی هم نرفتیم :دی

mohebali

Registered User
لایک‌ها
6,494
آقا ما جو گرفتمون رفتیم بیمه عمر کردیم خودمونو !
الان فهمیدم بعد از فوت بیمه به وارث ها داده میشه و به خود شخص در قید حیات 1ریال هم داده نمیشه :دی

من فکر میکردم بعد از مثلا 30-40سال یه طرح بازنشگتگی چیزی داره ! گول خوردم آقا دیگه قسطشو نمیدم :دی

بیمه ای هست که بعد از چند سال بازنشستگی بده ؟! با مزایاش بدرد ما بخوره ؟! سربازی هم نرفتیم :دی
نه داداش اینطوری نیست
بله اگر خدای نکرده بیمه شده فوت کنه مبلغی معمولا 20 برابر حق بیمه سال اول رو به خانواده اش میدن
ولی بیمه عمر و سرمایه گذاری هست و وقتی تعداد سال معلوم میشه یعنی بعد یک مدت به شما سرمایه یا سود سرمایه رو میدن ، مثلا 100 میلیون تومن یا سود 100 میلیون تومان رو میدن که هر وقت بخواهید میتونید اصل پول رو هم بگیرید.

mr_net

Registered User
لایک‌ها
283
سلام خسته نباشید میخوایستم بدون الان چه شرکت های ارائه میدن این بیمه رو شرایط چطوری هست و هزینه ها چطوری هست
از کسی شنوفتم که حتما باید گروه با تعداد بالا باشی تا بیمه کنن هرکی اطلاعاتی داره بده ممنون میشم

mr_net

Registered User
لایک‌ها
283
کسی اطلاعاطی نداره در این زمینه مرجعی چیزی نمیشناسه ؟؟

NewDay51

Registered User
لایک‌ها
79
از دوستان نماينده انتظار ميرود فضاي سالمي را ايجاد كنند و با صحبت هاي نادانسته ، براي خود تبليغات نكنند . دوست عزيزي گفتند كه بيمه كارآفرين بيمه اي با عنوان بيمه عمر و سرمايه گذاري مشترك دارد ، تا اينجا درست ولي اينكه فرمودند هيچ شركت بيمه ديگري چنين بيمه نامه اي ندارد بايد عرض كنم بنده نماينده بيمه ما ( ملت ايران ) هستم ، پست شما هم مربوط ميشود به سوم بهمن ماه 1391 ، شما كاش ابتدا تحقيق ميكردين و بعد اين بحث را پيش ميكشيديد ، چون بيمه ما در آن زماني كه شما پست داديد ، چندين هزار ( يا شايد هم بيشتر ) بيمه نامه با عنوان جام مهر ( بيمه عمر و سرمايه گذاري مشترك ) را صادر كرده بود . بهتر است فضاي كار در بيمه را سالم كنيم چون اعتماد اطرافيان را نسبت به خود كاهش ميدهيم .

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

دوستان براي اطلاعات بيشتر در رابطه با بيمه عمر و سرمايه گذاري جام زندگي ميتوانند به لينك زير مراجعه نمايند :

اینجا کلیک کنید

www.ma-insurance.ir

Last edited:

Haj_Ehsan

Registered User
لایک‌ها
2,459
نبش قبر نکنید
بعد هم اینکه روال کار و فرمول و امکانات همه تقریبا برابره

بنده پاسارگاد رو توصیه میکنم

ارسال شده از تبلت N70 s با کمک تپاتاک ۲

بالا