برگزیده های پرشین تولز

بهترین بیمه عمر و تکمیلی کدام است؟ راهنمایی کنید لطفاً

vista2007

Registered User
لایک‌ها
32
چطوری میشه بیمه درمانی اینا رو گرفت؟
فردی منظورمه نه گروهی از این بیمه ها که مثلا دندون پزشکی و امثال اونم قبولش کنن

NewDay51

Registered User
لایک‌ها
79
چطوری میشه بیمه درمانی اینا رو گرفت؟
فردی منظورمه نه گروهی از این بیمه ها که مثلا دندون پزشکی و امثال اونم قبولش کنن

بيمه هاي تكميلي درمان تنهابصورت گروهي ارائه ميشوند . شما ميتوانيد از طرف يك شركت يا ارگان اين كار را براي خود انجام دهيد كه البته براي اين كارنياز به آشنا داريد .

mmf66

Registered User
لایک‌ها
417
اگه برای سرمایه گزاری میخواهید که مطمئن باشید سرتون کلاه رفته چون اون سودی که اونا میخواهند به شما بدن خیلی کمتر از تورم و مسکن و طلا میباشد
فقط برای کسانی که شغلهای خطرناک دارند اون قسمت حوادث توصیه میشه مثلا شما اگه ماهی 100000 تومان پرداخت میکنی 5000 تومانش برای حوادث شرکت بر میداره و بقیش رو پس انداز میکنه
در این که کدوم شرکت بهتره شما باید ببینید کدوم اعتبار بیشتری داره متاسفانه بعضی از شرکت ها میان جدول با پیش بینی 25 درصد میدن به مشتری در حالی که اون پیش بینی هست و هیچ تضمینی برای اون نرخ وجود نداره و بازاریاب ها هم من دیدم به دروغ به مشتری همون نرخ 25 درصد رو میگن

mohsen09112164552

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
********************* تـــــــــــــــــــــــــــــــوجه********************* تـــــــــــــــــــــــــوجه************************

با سلام به تمام بچه ها
بنده تازه به عضویت این سایت در اومدم و با موضوع جالبی که یکی از شماها برایتان خیلی مهم بود بر خوردم که کدام بیمه عمر بهتر هست .
هر چند این مطلب برای آقا حاجی احسان خیلی دیر شد ولی امیدوارم بقیه بچه ها بتونن ازش استفاده کنن.
اینطور که کل مطلب رو خوندم یکی ار اعضاء نمایندگی بیمه کار آفرین و دیگری نمایندگی پاسارگاد داره که هر کدوم عوض بچه هارو اطلاعات درست در اختیار اعضا قرار بدن بطور ناخداگاه از شرکتهای خودشون که نمایندگی ازشون داره تعریف کردن.
فقط چند نکته ای از این چند شرکت بیمه میگم بعد تصمیم با خودتون هست که با کدام شرکت بیمه قرار داد بیمه عمر راببندید.

بیمه کار آفرین: شرکتی هست که همه جا میگوید با یک حق بیمه دو نفر بیمه عمر میشود و بعد در مورد مزایای بیمه عمر تعریف میکند. و به واقعیت هم درست میگوید ولی در انتها هیچوقت به بیمه گذار خود نمیگن که فقط نفر اصلی بعد از 30سال یا کمتر به این سود میرسد فرد بعدی یا دوم در صورتی که فوت کند سرمایه فوت به وراث میرسد، اگر بخواهم بطور خلاصه بگویم : فرد اول بیمه عمر و سرمایه گذاری و دومین فرد بیمه عمروحادثه میشود.

بیمه پاسارگاد: این شرکت هم با ترفتدی بیان میکند نه تنها خود بیمه میشوید بلکه خانه شما هم بیمه میشود ولی هیچوقت نمیگن که پول این بیمه آتش سوزی مسکونی هم از حق بیمه اصلی شما کسر میکنن و بعد سرمایه گذاری میکنن در صورتی اگر فرد به تنهایی خود را فقط بیمه عمر کند در پاسارگاد بعد از 30 سال نسبت به شرکتهای دیگر کمتر میگیرد.

و شرکتهای دیگر هر کدام به طریقی دیگر
این مطالبی که بیان کردم حاصل 3 سال تحقیق در مورد بیمه عمروسرمایه گذاری می باشد که هر شرکتی یک اسم خاصی برای بیمه عمر انتخاب کرد ولی در کل بیان کنم حاصل تحقیق خودم رو اینه که بیمه عمر در مجموع برای هر فرد لازم و بسیار مفید هست.

فقط اینو بدونید تا 1 یا 2 سال پیش که آمار شو در اوردم 70% جعمعیت افغانستان بیمه عمر هستند در صورتی که اگر به بالا بخواهم گردش کنم 7%جمعیت ایران با تخفیف بیمه عمر هستند که خوشبختانه الان مردمان ایران کم کم بیمه کردن خود و فرزندانشان را در اولویت قرار داده اند.

شاید این مطلب برایتان جالب باشه که بنده بعد 3 سال تحقیق بطور ناخودآگاه جزء یکی از بازاریابهای بیمه عمر شده و در یکی از شرکتهای بیمه ای مشغول به فعالیت هستم و دارم بیمه عمر میفروشم و خود و خانواده خود همه را بیمه عمر کردم شما هم حتماً خودتون و خانواده خود را بیمه عمر کنید . اگر خواستید با من تماس بگیرید خوشحال میشم بتوانم کاری برای اعضاء این سایت کرده باشم 09127775911 و 09112164552 و 09113164552

ببخشید که مطالب طولانی شد ولی امیدوارم همه اعضا بتوانن از این مطالب استفاده کنن در ضمن لازم هست بدانید که فقط از 2 شرکت بیمه ای برایتان صحبت کردم از هر شرکتی که بخواهید مطالب به اندازه ای که بدرد شما بخورد دارم

mohsen09112164552

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
همه شرکتهای بیمه ای این قدرت را دارن که بعد از 10سال بازنشستگی بدن فکر نکنید فقط بیمه سامان اینگونه هست

mohsen09112164552

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
به نظر من بیمه سامان بهترینه چون هم تو این چند سال سود خوبی داده هم بعد از 10 سال بازنشستگی داره. هم اینکه جزء قدیمیها است. من خودم و همسرم را از سال 87 بیمه کردم خیلی هم راضی هستم از خدماتشون.

همه شرکتهای بیمه ای میتوانن بعد 10سال بازنشستگی بدن فکر نکنید فقط بیمه سامان هست بعدشم بیمه سامان جزء قدیمیا نحساب نمیشه

ErfanOnline

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
1,150
ما که وارثی نداریم
ماهی یه چیزی بدم که ورثم بخورن از بیمه ؟ کوفت بخورن :|
خودش دلیلی میشه وراث سریع سرتون زیر آب کنن 2 زار گیرشون بیاد

Benyaminj

کاربر فعال بازیهای کامپیوتری
کاربر فعال
لایک‌ها
1,888
به نظر من بیمه سامان بهترینه چون هم تو این چند سال سود خوبی داده هم بعد از 10 سال بازنشستگی داره. هم اینکه جزء قدیمیها است. من خودم و همسرم را از سال 87 بیمه کردم خیلی هم راضی هستم از خدماتشون.

شرایطش چجوریه ؟ ماهی 50 تومنه ؟ من ماهی 50 تومن بدم بعد از 10 سال چه اتفاقی می افته ؟

Haj_Ehsan

Registered User
لایک‌ها
2,459
ما که وارثی نداریم
ماهی یه چیزی بدم که ورثم بخورن از بیمه ؟ کوفت بخورن :|
خودش دلیلی میشه وراث سریع سرتون زیر آب کنن 2 زار گیرشون بیاد
همه چیز وارث نیست دوستم من. اومدی و خدای نکرده از کار افتاده شدی . اومدی و بیماری سختی گرفتی ... اومدی و زبونم لال منزلتون آتیش گرفت ... اصن اینا نه ... اومدی و افتادی و پات شکست ...

تمام موارد بالا خدای نکرده هست :D بیمه پولش رو میده

همین بیمه عمر که فک میکنی بعد مرگت به ورثه میرسه

حداقلش اینه که اگه منم بمیرم و از هیچ مزایایی استفاده نکنم ، مادرم تو آرامش زندگی میکنه بعدش
همین برام کافیه

شرایطش چجوریه ؟ ماهی 50 تومنه ؟ من ماهی 50 تومن بدم بعد از 10 سال چه اتفاقی می افته ؟

از ماهی 30.000 تومن هست تا 300 تومن
میتونی حق بیمه رو ماهیانه ، سه ماهی ، 6 ماهی و یک ساله پرداخت کنی

بستگی به مبلغ پرداختیت مبلغی که در آینده میگیری بالا و پایین میشه.

بدرد انسان های آینده نگر میخوره ؛ اگه فکر 30 سال دیگه هستی اقدام کن
مسلماً مبلغی که اون موقع بهت تعلق میگیره ، چون با تورم بیمه مرکزی جلو میره و تصاعدی بزرگ میشه مث 500.000.000 تا 1.000.000.000 الانه

MkVisual

Registered User
لایک‌ها
99

gsm

Registered User
لایک‌ها
6

hossein55

Registered User
لایک‌ها
410
فرمول بازنشستگی بیمه سامان چگونه است؟ مثلا اگر ماهیانه 100 هزار تومان پرداخت شود پس از 10 سال چقدر بازنشستگی می شود؟

من تحقيق نكردم ولي بيمه سامان هي خودش زنگ زد انقدر سيريش شد رفتم بيمه تدبير گرفتم، ميگفت اگر همين الان زبونش لال بشه ايشالا ، فوت كنم 1 ميليارد تومن به ورثه ميدن.
برا عمل و اينا هم ميدادن از همين الان، ديدم بد نيست گفتم انجام بده.

چند روز پيشم بانك سينا زد گفت بيمه عمر و اينا گفتم نميخوام دارم گفت ما رو حساب ميديم ولي شرايطش مثل سامان نبود ضعيفتر بود گفتم نميخوام سامان اينجوري ميده يارو شاخ درآورده بود گفت خوبه منم برم سامان بگيرم :D

alibati

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,343
بهترین بیمه درمانی و تکمیلی چیه دوستان ؟

hossein55

Registered User
لایک‌ها
410
بهترین بیمه درمانی و تکمیلی چیه دوستان ؟

اوني كه رو بيمه عمر باشه نمي دونم.

اما كلا بيمه تكميلي درمان بايد متاهل باشي و بهترينش بيمه نوين ماله بانك اقتصاد نوينه.

alibati

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,343
اوني كه رو بيمه عمر باشه نمي دونم.

اما كلا بيمه تكميلي درمان بايد متاهل باشي و بهترينش بيمه نوين ماله بانك اقتصاد نوينه.

درود
جدا ؟‌یعنی بیمه تکمیلی فقط برای متاهل هاست ‍!
اینا هم مجردی ما رو میزنن تو سرمون :eek:
بابا من 10 تا بچه دارم !:D

Haj_Ehsan

Registered User
لایک‌ها
2,459
درود
جدا ؟‌یعنی بیمه تکمیلی فقط برای متاهل هاست ‍!
اینا هم مجردی ما رو میزنن تو سرمون :eek:
بابا من 10 تا بچه دارم !:D

نه اینطور نیست

الان بیمه پاسارگاد داره به من میگه بیا بیمه تکمیلی برای هزینه های اضافی که شامل بیمه عمر نمیشه مث دندون پزشکی ثبت نام کن

یه جور خود ساختس که توسط خود بیمه شده ها و کارگذار بیمه تهیه و تنظیم میشه ;)

abdolrahim1

Registered User
لایک‌ها
326
بیمه کارافرین چطور هست؟

بیمه فرهبد 5815

Registered User
لایک‌ها
4
آقا ما جو گرفتمون رفتیم بیمه عمر کردیم خودمونو !
الان فهمیدم بعد از فوت بیمه به وارث ها داده میشه و به خود شخص در قید حیات 1ریال هم داده نمیشه :دی

من فکر میکردم بعد از مثلا 30-40سال یه طرح بازنشگتگی چیزی داره ! گول خوردم آقا دیگه قسطشو نمیدم :دی

بیمه ای هست که بعد از چند سال بازنشستگی بده ؟! با مزایاش بدرد ما بخوره ؟! سربازی هم نرفتیم :دی

دوست عزیز احتمالا اون بیمه ای که شما کردی بیمه ی عمر به شرط فوت بوده
وگرنه اکثر بیمه ها هم شرایط فوت دارن هم حیات وهم بازنشستگی
دوست داشتی میتونم برات اطلاعات تکمیلی بفرستم

بیمه فرهبد 5815

Registered User
لایک‌ها
4
اگه نظر من نماینده رو میپرسید برای کسی که به فکر گذران زندگی ورثه هست بیمه ی کارآفرین حرف اول رو میزنه
اگه کسی هم به فکر سرمایه گذاری در دوران حیات هست بیمه ی ایران بگیره
البته بیمه ی ایران میتونه هر دوی اینها رو با هم داشته باشه، که در اون حالت یه آزمایش از بیمه گذار میگیره البته هزینه ی آزمایش به عهده ی بیمه هستش

NewDay51

Registered User
لایک‌ها
79
من تحقيق نكردم ولي بيمه سامان هي خودش زنگ زد انقدر سيريش شد رفتم بيمه تدبير گرفتم، ميگفت اگر همين الان زبونش لال بشه ايشالا ، فوت كنم 1 ميليارد تومن به ورثه ميدن.
برا عمل و اينا هم ميدادن از همين الان، ديدم بد نيست گفتم انجام بده.

چند روز پيشم بانك سينا زد گفت بيمه عمر و اينا گفتم نميخوام دارم گفت ما رو حساب ميديم ولي شرايطش مثل سامان نبود ضعيفتر بود گفتم نميخوام سامان اينجوري ميده يارو شاخ درآورده بود گفت خوبه منم برم سامان بگيرم :D

دوست عزيز شما چه مبلغي را و به چه صورت ( ماهيانه ، دو ماهه ، سه ماهه ، ... ، ساليانه ، يكجا ) پرداخت ميكنيد ؟
مطمئن هستيد كه به شما گفتند مبلغ يك ميليارد تومان !؟! با توجه به آئين نامه شماره 68 بيمه مركزي اين مبلغ مشكل دارد . احتمالا گفتند 1ميليارد ريال . البته شما ميفرماييد بيمه كرده ايد و يكبار ديگر برگه بيمه نامه خود را دقيق مشاهده نماييد .
فرض را بر آن ميگيريم كه شما اين بيمه را گرفته ايد و فرض را بر اين اساس ميگذاريم كه همكاران عزيز در بيمه سامان با احتساب فوت بر اثر حادثه اين موضوع را براي شما بيان كرده باشند ، در اينصورت شما در سال اول حدود هفتاد ميليون ريال ميپردازيد ( البته به گفته شما بر هر علتي ميپردازند كه در آن صورت شما بايد چيزي بالغ بر 280 ميليون ريال در سال اول پرداخت كنيد ) ، كه البته كلا اين فرض اشتباه است .
لطفا بيمه نامه خود را مجدد مشاهده نماييد .

بالا