برگزیده های پرشین تولز

بهترین درگاه پرداخت آنلاین

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,552
پی لاین هم ولایتیه مائه/ راضی نیستم دلم نمیخواد ازش استفاده کنی
خخخخ

پی لاین خوبه کارمزدش زیاده
درگاه اختصاصی 2.5 درصد کارمزد داره، (حداکثر 6000 تومن) جهان پی کارمزدش کمتره. 1.5 درصد
پارس پال طراحیش کپی پیپال ـه خوشم نمیا :دی. کارمزد انگار یک درسده
درگاه پرداخت کارمزدش تو صفحه اصلی نیاورده

رنکینگ الکسا
پی لاین 7090
پارس پال 21317
جهان پی 23840
درگاه پرداخت 28002

ashkanshirani

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
1,102
درگاه پرداخت منظورم سایت درگاه پرداخت
بسیار مودب کارشناساشون + واریز بسیار سریع + کارمزد بسیار پایین
پی لاین
پی لاین هم نسبتا قدیمی تر از درگاه پرداخت ولی خصوصیات نسبتا مشترکی دارن . اما پی لاین بسیار مطمئن هستش صد سال پولت بمونه کسر نخواهد شد ./

aytayweb

Registered User
لایک‌ها
1,296
درسته من نظرات بقیه دوستان رو نخوندم و نظراشون برامون گرانقدره
ولی من طبق تجربه چندین ساله و تجربه استفاده از اکثر سیستم های پی رو داشتم به جرئت میتونم بگم سایت درگاه پرداخت دات کام بهترینش بوده !
واقعا باهاش حال کردم
رابط کاربری بسیار اسان ! که برای من خیلی مهمه ! مثلا بنده به شخص تو سایت جهان پی دوساعت گشتم تا لینک درخواست واریز رو پیدا کنم !
سرعت لودینگ سایت بسیار بالا
سرعت پاسخ دهی به تیکیت ها در حد 3 الی 10 دقیقه حتی نیمه شب !
اگه مشکلی داشته باشین مدریشون صد در صد باهاتون تماس میگیره و تا مشکل حل نشه ول کن قضیه نیست ! یعنی واقعا به کاربر ارزش میدن چیزی که تو سایت های فارسی خیلی کمه !
امکانات کاملا رایگان و امکانات بسیار بهتر از سایر سیستم ها
فقط امنیتشو زیاد بررسی نکردم ببینم چجوریه ! اونم دوستان بگن !
هرچی بگم کم گفتم !

zgg123

کاربر فعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
37,720
اقای @افتک!! چرا نمیای نتیجه استفاده رو بگی

mortezafox

Registered User
لایک‌ها
722
درگاه پرداخت منظورم سایت درگاه پرداخت
بسیار مودب کارشناساشون + واریز بسیار سریع + کارمزد بسیار پایین
پی لاین
پی لاین هم نسبتا قدیمی تر از درگاه پرداخت ولی خصوصیات نسبتا مشترکی دارن . اما پی لاین بسیار مطمئن هستش صد سال پولت بمونه کسر نخواهد شد ./
دقیقا
و اینکه حداکثر کارمزد 6 هزار هست حالا چه 20 میلیون چه 50 میلیون داشته باشی

Last edited:

hamed_eshg

Registered User
لایک‌ها
296
جهان پی خوبه . من که راضیم

gogle

Registered User
لایک‌ها
1,069
جهان پی استفاده کن من دارم راضیم

پارس پال فقط : کارمزد 1% تیم پشتیبان مودب و پاسخگو - سرعت بالا - امکانات خوب سایت
زرین پال هم کارمزدش زیاده - هم امکاناتش کمتره یه گزارش رو بعد از چند سال گذاتن اونم داغون- هم بی عدالت و غیرمنصفه من خودم 4 سال زرین پال بودم الان 6 ماهه اومدم تو پارس پال عالیه - عدم پاسخگو بودن بطور شفاف همه جوابا کوتاه و یک خطیه
پی لاین هم الان مدتیه در برخی ساعات روز سایتش باز نمیشه یا درست لود نمیشه که شانسی که ماداریم ادد همون موقع مشتری میخاد خرید کنه میره تو دیوار کارمزدشم 1.5 هست

فرق درگاهها :
درگاه غیر مستقیم
مشتری دکمه خرید را میزند -- به سایت واسطه میرود(مثلاپارس) -- به سایت بانک میرود (مثلا ملت)-- به سایت شما برمیگردد ( کارمزد کمتری میدهید)
درگاه مستقیم
مشتری دکمه خرید را میزند-- به سایت بانک میرود (مثلا ملت)-- به سایت شما برمیگردد (کارمزد بیشتر)

من هیچ تجربه ای ندارم! اما هفته پیش خیلی در فوروم ها جستجو کردم که در مورد "درگاه" نتیجه این بود:
- بهترین درگاه: درگاه مستقیم بانک. مثلا بانک ملت که فکر کنم احتیاج به پروانه کسب یا ثبت شرکت داره و کارمزد نداره. (بانک های دیگه ممکنه اسکریپت آماده براش وجود نداشته باشه)
- در مرحله بعد درگاه واسطه: پی لاین/جهان پی/پارس پال/زرین پال که به نظرم ابتدا سیستم مدیریت محتوای سایتت رو مشخص کن چیه و ببین برای اون سیستم مدیریت محتوا، اسکریپت رایگان درگاه واسطه نوشته شده یا خیر؟

فقط استارتر بخواند: ضمنا توجه داشته باش که دفتر مرکزی برخی از این درگاههای واسطه در تهران واقع نشده اند!

خیلی علاقه مندم ریشه کلمه "ادد" رو پیدا کنم. این واژه از کجا اومده!؟ آیا نوشتارش صحیح است؟

بنظر من هم جهان پی خوبه

مشتری کارتش رو تو سایتهای ایرانی وارد نمی کنه, چون در نهایت ریدارکت می شه به صفحه پرداخت بانک و اونجا اطلاعات رو وارد می کنه ,این زرین پال در واقع واسطه بین شما و بانک هست

مشکلش فقط گیج شدنه مشتری هست که از سایت شما وارد سایت واسطه می شه و از سایت واسطه وارد سایت بانک
که اگه براش در صفحه پرداخت توضیح بدی که به چه سایتی قراره ریدارکت بشه از میزان گرخیدنش کم می کنه :D

اصولا میزان فروش به طراحی سایت بستگی داره, به قول خارجکی ها سایت رو responsive طراحی کن و یا از تم های responsive استفاده کن, غیر از آن حالت big brand به سایت بده یعنی شماره تلفن بالای سایت بزار ترجیحا شماره 5 رقمی چون کلاس داره, پایین سایت آدرس شرکت را بزار, در صفحه تماس با ما, عکس ساختمان شرکت + نقشه + فرم برای تماس
تو صفحه اول لوگوی شرکت های معروف و بانک ها را به عنوان مشتری یا پارتنر قرار بده یا به عبارتی :D fake it until you make it
و خیلی موارد دیگه...

درسته من نظرات بقیه دوستان رو نخوندم و نظراشون برامون گرانقدره
ولی من طبق تجربه چندین ساله و تجربه استفاده از اکثر سیستم های پی رو داشتم به جرئت میتونم بگم سایت درگاه پرداخت دات کام بهترینش بوده !
واقعا باهاش حال کردم
رابط کاربری بسیار اسان ! که برای من خیلی مهمه ! مثلا بنده به شخص تو سایت جهان پی دوساعت گشتم تا لینک درخواست واریز رو پیدا کنم !
سرعت لودینگ سایت بسیار بالا
سرعت پاسخ دهی به تیکیت ها در حد 3 الی 10 دقیقه حتی نیمه شب !
اگه مشکلی داشته باشین مدریشون صد در صد باهاتون تماس میگیره و تا مشکل حل نشه ول کن قضیه نیست ! یعنی واقعا به کاربر ارزش میدن چیزی که تو سایت های فارسی خیلی کمه !
امکانات کاملا رایگان و امکانات بسیار بهتر از سایر سیستم ها
فقط امنیتشو زیاد بررسی نکردم ببینم چجوریه ! اونم دوستان بگن !
هرچی بگم کم گفتم !

جهان پی خوبه . من که راضیم

سلام به همگی

با اجازه صاحب تاپیک که فکر میکنم در این 3 صفحه به پاسخش رسیده باشه .
دوستان برای فروش یک نرم افزار تخصصی احتیاج به اسکریپت یا همون cms دارم منتها اصلا تا به حال سایت فارسی راه اندازی نکردم نمیدونم چه اسکریپتی برای این کار مناسبه که موارد زیر شاملش بشه :
1- یکی از درگاه های پرداخت را پشتیبانی کنه مثلا پارس پال یا حداقل نیازی به کدنویسی عمیق نداشته باشه .
2- محیط کاربر پسندی داشته باشه
3- اگه رایگان باشه که بهتر , نبود هم هزینه زیادی نخواد که فعلا نمیتونم هزینه زیادی پرداخت کنم .
4- سایر مواردی که فکر میکنید برای فروش 1 عنوان نرم افزار لازم هست رو داشته باشه

ممنون میشم راهنماییم کنید چون واقعا گیج شدم :general208:

aytayweb

Registered User
لایک‌ها
1,296
سلام به همگی

با اجازه صاحب تاپیک که فکر میکنم در این 3 صفحه به پاسخش رسیده باشه .
دوستان برای فروش یک نرم افزار تخصصی احتیاج به اسکریپت یا همون cms دارم منتها اصلا تا به حال سایت فارسی راه اندازی نکردم نمیدونم چه اسکریپتی برای این کار مناسبه که موارد زیر شاملش بشه :
1- یکی از درگاه های پرداخت را پشتیبانی کنه مثلا پارس پال یا حداقل نیازی به کدنویسی عمیق نداشته باشه .
2- محیط کاربر پسندی داشته باشه
3- اگه رایگان باشه که بهتر , نبود هم هزینه زیادی نخواد که فعلا نمیتونم هزینه زیادی پرداخت کنم .
4- سایر مواردی که فکر میکنید برای فروش 1 عنوان نرم افزار لازم هست رو داشته باشه

ممنون میشم راهنماییم کنید چون واقعا گیج شدم :general208:

کافیه تو سایت درگاه پرداخت عضو بشین بعد که مدارکتون تایید شد یدونه دکمه پرداخت میسازین
تو اون دکمه پرداخت شما قیمت کالا و لینک دانلود کالا رو میدین بعد که خریدار میخواد نرم افزار رو بخره میاد لینک پرداختی که بهش دادین !
تو اون لینکی که به کاربر دادین خریدار پول رو واریز میکنه بعد از واریز بهش یدونه لینک دانلود میده شما اون لینک دانلود رو باید خودتون بسازین! با اون حساب طرف بعد از پردخت نرم افزارو دانلود میکنه !
نیازی به اسکریپت و هاست و سایت و دامنه و فلان نیست همه اینکارا فقط با دکمه پرداخت سایت درگاه پرداخت میتونین انجام بدین

gogle

Registered User
لایک‌ها
1,069
کافیه تو سایت درگاه پرداخت عضو بشین بعد که مدارکتون تایید شد یدونه دکمه پرداخت میسازین
تو اون دکمه پرداخت شما قیمت کالا و لینک دانلود کالا رو میدین بعد که خریدار میخواد نرم افزار رو بخره میاد لینک پرداختی که بهش دادین !
تو اون لینکی که به کاربر دادین خریدار پول رو واریز میکنه بعد از واریز بهش یدونه لینک دانلود میده شما اون لینک دانلود رو باید خودتون بسازین! با اون حساب طرف بعد از پردخت نرم افزارو دانلود میکنه !
نیازی به اسکریپت و هاست و سایت و دامنه و فلان نیست همه اینکارا فقط با دکمه پرداخت سایت درگاه پرداخت میتونین انجام بدین

سلام

دوست عزیز متاسفانه مشکل اساسیم اینجاست ممنون میشم بررسی کنید و راهنماییم کنید .
اکثرا دارن پخ میزنند و بی تعارف فکر کردند از پشته کوه اومدم نرخهایی میگن که روی میت بزاری از جاش بلند میشه .

aytayweb

Registered User
لایک‌ها
1,296
سلام

دوست عزیز متاسفانه مشکل اساسیم اینجاست ممنون میشم بررسی کنید و راهنماییم کنید .
اکثرا دارن پخ میزنند و بی تعارف فکر کردند از پشته کوه اومدم نرخهایی میگن که روی میت بزاری از جاش بلند میشه .

شما میخواین چجوری از پست ارسال کنین؟ میخواین دریافت مبلغ در محل باشه یا ریدار اول پول رو بصورت انلاین واریز کنه بعد شما بفرستین؟
اگه مورد اول یعنی پرداخت در محل باشه که راهتون درازه باید با پارس کسب همکاری کنین و فلان ..
ولی مورد دوم چیز خاصی نیست کافیه یدونه وردپرس نصب کنی بعد افزونه درگاه پارس پال رو نصب کنی سپس یدونه فرم میزنی که خریدار شمخصاتشو تو اون وارد کنه !
اگرم چیز حرفه ای بخواین صد در صد باید خرج کنین !
اون نمونه فروشگاهی که تو اون یکی تاپیک برای نمونه گذاشتین اون همکاری در فروش هستش و کاری با فروش نداره اون فقط محصول رو معرفی کرده و به فروشگاه اصلی لینک داده

gogle

Registered User
لایک‌ها
1,069
با زرین پال کار نکنید، از قدیمی های این عرصه هستن و از نظر فنی مشکلی ندارن، اما اگه یه جا گند بزنن پشتیبانی خوبی ندارن. پی لاین و پارس پال تعریف زیاد شنیدم که با پی لاین کار میکنم و تا الان خوب بوده.

نیازی نیست کاربر اطلاعات کارت بانکیش رو تو این سیستم های واسطه وارد کنه. مستقیما میره تو سایت بانک. اگر هم غیر مستقیم باشه که اول میره تو سایت واسطه بعد با یک کلیک میره تو سایت بانک.

سلام
تا جایی که اطلاع دارم درگاه غیر مستقیم جهان پی

دوستان شرمنده مزاحم شدم زرین پال درگاه مستقیم هم میده ؟ یا فقط پی لاین به این صورته ؟!

toopam

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
ول کنید بابا درگاه میخواید چکار:D میخواید سیدی عشق و شیرین بفروشید؟:general304::general304:

amiri27

Registered User
لایک‌ها
37
دوستان شرمنده مزاحم شدم زرین پال درگاه مستقیم هم میده ؟

ميتونيد زرين گيت رو فعال کنيد.
کاربر به طور مستقيم وارد سايت بانک ميشه و داخل سايت بانک هم اسم سايت شما نمايش داده ميشه.

saeed_myheart

Registered User
لایک‌ها
42
هر کسی یه چیزی میگه که هیچ کدوم مشترک نیست

Sent from my SM-J500F using Tapatalk

kurt790

Registered User
لایک‌ها
95
بالا