برگزیده های پرشین تولز

بهترین راه آموزش زبان انگلیسی بدون کلاس رفتن چیه؟

am2wi3

Registered User
لایک‌ها
98
بدون کلاس رفتن میشه زبان انگلیسی رو یاد گرفت و مسلط شد؟
یعنی به صورت خودآموز و بدون معلم؟
چه آموزشی رو پیشنهاد میدید که موثرتره؟
میخوام از پایه شروع کنم.

behnam666

همکار بخش سبک زندگی
همکار انجمن
لایک‌ها
754
مکالمه؟ برای مکالمه بهترنش فیلم دیدنه.حالا شاید دوستان نظر دیگه ای داشته باشن.مثل این میمونه بری یه کشور دیگه و زبان هیچی بلد نباشی.مجبوری یاد بگیری و یاد میگیری.دیدن فیلم + سی دی های موجود در بازار رو توصیه میکنم

jahan hamed

کاربر فعال تاریخ و گردشگری
کاربر فعال
لایک‌ها
808
این کتاب ها رو بگیر

grammer in use

3 تا سطح داره مقدماتی متوسط پیشرفته ببین تو کدوم سطحی بگیر برای گرامر من خودم به شخصه هر 3 تا گرفتم

برای مکالمه فیلم و mp3 و bbc

مجموعه Barron's هم بگیر

hadi222

Registered User
لایک‌ها
85
grammer in use

504 essential words

این دو تا رو یاد بگیری خیلی بلدی

reza_badkonaki

کاربر فعال سریال های تلویزیونی
کاربر فعال
لایک‌ها
325
شما اول ببین سطحت چیه ! بعدت یه سری کتاب واسه 4 تا مهارت اصلی (که تو ایلتس گرفته میشه ) بگیر ! در کنارش هم یه دیکشنری لانگمن روی پی سی نصب کن !

اون 4 تا کتاب هم یکیش لغت باشه ! یدونه گرامر ! یدونه ریدینگ ! یدونه واسه لیسنینگ ! یدونه هم کتاب کلی که شامل ریدینگ میشه بیشتر !

اون لیسنینگ رو اگر میخوای خارج بری یا دنبال ایلتس هستی برو دنبالش ! وگرنه 3 تا کتاب دیگه کافیه !

واسه گرامر : fundamental of english grammar third edition مشکی رنگ هست ! نوشته betty azar
واسه لغت : vocabulary by bj thomas که شامل 3 سطح elementry , intermediate , advance میشه! برو یه کتاب فروشی elementry رو باز کن ببین اگه سادس برو سراغ intermediate !

واسه ریدینگ هم باید به سطحت نگاه کنی ! کتاب خیلی زیاده تو این زمینه ! اگه زبانت خوب نیست با select reading شروع کن ! اون هم سطح بندی داره !

روح سگ ولگرد

Registered User
لایک‌ها
394
من راهی که بهت پیشنهاد می کنم فعالیت تو فروم های انگلیسی زبان و بازی های دسته جمعی (آنلاین و ام ام او ) انگلیسی هست.

فوق العاده کمکت می کنه. مجبور می شی باهاشون صحبت کنی. حرف بزنی و بفهمی حرفشون رو

am2wi3

Registered User
لایک‌ها
98
مکالمه؟ برای مکالمه بهترنش فیلم دیدنه.حالا شاید دوستان نظر دیگه ای داشته باشن.مثل این میمونه بری یه کشور دیگه و زبان هیچی بلد نباشی.مجبوری یاد بگیری و یاد میگیری.دیدن فیلم + سی دی های موجود در بازار رو توصیه میکنم
مکالمه هم هست ولی کلا تو همه زمینه ها می خوام پیشرفت کنم.
دیدن فیلم فکر نمی کنم برای مبتدی زیاد کمک کنه چون تند حرف میزنن.اموزش هایی که صدای امریکا گذاشته چطوره ؟برای تقویت شنیداری و مکالمه خوبه؟
سی دی هم چه سی دی رو توصیه میکنید؟چون به خاطر کمبود وقت و هزینه نمیشه همه سی دی ها رو گرفت و تمرین کرد.
این کتاب ها رو بگیر

grammer in use

3 تا سطح داره مقدماتی متوسط پیشرفته ببین تو کدوم سطحی بگیر برای گرامر من خودم به شخصه هر 3 تا گرفتم

برای مکالمه فیلم و mp3 و bbc

مجموعه Barron's هم بگیر

شما اول ببین سطحت چیه ! بعدت یه سری کتاب واسه 4 تا مهارت اصلی (که تو ایلتس گرفته میشه ) بگیر ! در کنارش هم یه دیکشنری لانگمن روی پی سی نصب کن !

اون 4 تا کتاب هم یکیش لغت باشه ! یدونه گرامر ! یدونه ریدینگ ! یدونه واسه لیسنینگ ! یدونه هم کتاب کلی که شامل ریدینگ میشه بیشتر !

اون لیسنینگ رو اگر میخوای خارج بری یا دنبال ایلتس هستی برو دنبالش ! وگرنه 3 تا کتاب دیگه کافیه !

واسه گرامر : fundamental of english grammar third edition مشکی رنگ هست ! نوشته betty azar
واسه لغت : vocabulary by bj thomas که شامل 3 سطح elementry , intermediate , advance میشه! برو یه کتاب فروشی elementry رو باز کن ببین اگه سادس برو سراغ intermediate !

واسه ریدینگ هم باید به سطحت نگاه کنی ! کتاب خیلی زیاده تو این زمینه ! اگه زبانت خوب نیست با select reading شروع کن ! اون هم سطح بندی داره !
ممنون ولی کتاب نمی خوام باشه بیشتر می خوام الکترونیکی باشه یا در قالب سی دی و نرم افزار.
بدون یک کلاس درست نمیتونی

آخه فعلا شرایط کلاس رفتن رو ندارم.

bernadot

Registered User
لایک‌ها
29
یه سریالی هم هست به اسم extra برای آموزش زبانه ...
تعریفشو زیاد شنیدم ، اگه تهرونی برو از انقلاب بگیر

N'ash

Registered User
لایک‌ها
18
English Vocabulary in useEnglish Grammar in use
از سطوح مقدماتی داره
هر دو رو بگیر و موازی با هم پیش برو
فوق العادست واسه خودآموزی

Grape

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
بهترین راهش اینه ، یه دوست دختر انگلیسی زبون پیدا کن ، خدافظ

اگه مردی بگو چطوری پیدا کنه؟ وگرنه اگه اینطوریه من می گم دو تا دوست دختر انگلیسی زبون پیدا کنه.:D

web gard

Registered User
لایک‌ها
9
بدون کلاس رفتن میشه زبان انگلیسی رو یاد گرفت و مسلط شد؟
یعنی به صورت خودآموز و بدون معلم؟
چه آموزشی رو پیشنهاد میدید که موثرتره؟
میخوام از پایه شروع کنم.

بهترین راه رو انتخاب کردی ! بیخودی این همه هزینه رفت و آمد و کلاس و کتاب بیخوده والا.

بهترین راه نگاه کردن سریالهای خارجی با زیر نویس انگلیسی هست مخصوصا سریالهایی که مکالمه توش زیاده مثل Friends ! که به شدت توصیه میشه.

البته تنها نگاه کردن فایده نداره! یه فوت کوزه گری داره که همانا تکرار کردن جمله به جمله هر چیزی که میشنوی با صدای بلنده . لازم نیست معنی کلمات رو از دیک در بیاری !

این میشه همون روشی که کودک زبان یاد میگیره... سراغ کتاب هایی مثل Grammer in use و Interchange هم نرو چون غیر از اینکه صبر ایوب میخواد و حوصله فولادی 1 ماه بعدش که کتابو تموم کردی همش یادت میره

paymanparsa

کاربر فعال موسیقی و آشپزی
کاربر فعال
لایک‌ها
237
اگه مردی بگو چطوری پیدا کنه؟ وگرنه اگه اینطوریه من می گم دو تا دوست دختر انگلیسی زبون پیدا کنه.:D

نشد دیگه اگه اونو بخوام اینجا توضیح بدم میشه آف تاپیک ، تو اگه مردی یه تاپیک بزن که چجوری دوست دختر انگلیسی زبون پیدا کنیم ّ اونوقت اونجا شاید بشه اومد در این مورد نظر داد;)

reza_badkonaki

کاربر فعال سریال های تلویزیونی
کاربر فعال
لایک‌ها
325
ممنون ولی کتاب نمی خوام باشه بیشتر می خوام الکترونیکی باشه یا در قالب سی دی و نرم افزار.

این کتابایی که گفتم رو میتونی تو نت پیدا و دانلود کنی ! اما اگه منظورت اینه که اصلا کتاب نباشه باید خدمتتون بگم که شما هیچ وقت زبان یاد نمیگیری ! اگرم یه چیزی یاد بگیری غیر اصولی هست و همیشه تو پایه مشکل خواهی داشت !

Portre.Ir

Registered User
لایک‌ها
1,348
یه سریالی هم هست به اسم extra برای آموزش زبانه ...
تعریفشو زیاد شنیدم ، اگه تهرونی برو از انقلاب بگیر

من چند قسمتش رو دانلود کردم البته من انگلیسیم خوبه از رو کنجکاوی دانلود کردم. ولی کاربردی نیست مخصوصا اینکه شخصیت اصلی کسی هستش که انگلسی رو با لحجه آرژانتینی حرف می زنه، برای همین اکسنته درست حسابی تو دهن آدم نمی مونه همش حرفاش و اون لحجش تو ذهنم بود دیدم همینم که بلدم داره یادم می ره.
یه مشکل دیگه که داشت بیریتیش بود من فکر می کنم آمریکایی کاربردی تر باشه!

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------

من کارتون رو پیشنهاد می کنم به همراه کتاب های صوتی با داستان های خیلی آسون :D
نکته ای هم که باید همیشه یاد باشه اینه که باید عمیق یاد بگیری و آروم آروم نه اینکه تو یه مدت کم حجم زیادی از کلمات رو یاد بگیری که دو روز بعد یادت بره!
یادگیری به روش کودکان یعنی گوش دادن! یعنی listening باید زیاد گوش بدی روزی ۲ ۳ ساعت از سطح آسون هم باید شروع کنی و کم کم سخت ترش کنی.

بالا