برگزیده های پرشین تولز

بهترین راه آموزش زبان انگلیسی بدون کلاس رفتن چیه؟

telmato

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
بدون کلاس رفتن میشه زبان انگلیسی رو یاد گرفت و مسلط شد؟
یعنی به صورت خودآموز و بدون معلم؟
چه آموزشی رو پیشنهاد میدید که موثرتره؟
میخوام از پایه شروع کنم.
آموزش زبان انگلیسی به روش نصرت در که هم خونه و هم محل کار و هم توماشین میتونی گوش کنی. سایت تلماتو با 70% تخفیف محصولات آموزش زبان نصرت و داره میفروشه

pedramoon

Registered User
لایک‌ها
53
بهترین روش فیلم و سریال و یوتیوب و کتاب هست. انگلیسی در خواب و ... رو هم بریز دور

spiritpalsy

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
من چند سال پیش می خواستم به صورت خودآموز بدون استاد انگلیسی بخونم: کتاب های معروف انتشارات مختلف مثل کمبریج، لانگمن، آکسفورد رو شروع کردم به خوندن...حالا روشش بماند مسئله الان چه جوری خوندن نیست...1- مانع اولش این بود که: teacher manual (teacher guide) کتاب ها نه برای دانلود بود و نه حتی انتشارات ایرانی مثل جنگل حتی چاپ نکرده بودن و مجبور هست آدم از خارج از ایران به صورت فیزیکی بخره که هزینه بر هست. بدون teacher manual کتاب ها من مشکلات و سوالات زیادی برام پیش میومد که خودم نمی فهمیدم که یا باید teacher manual باشه یا استاد. 2- مانع دوم هم همون استاد هست: به نظرم حتی با وجود teacher manual های کتاب ها باز هم نکات و سوالاتی برای آدم پیش میاد که حتی شاید با teacher manual هم آدم نفهمه و نیاز به استاد باشه که برای آدم توضیح بده. برای من که اینطور بود من که بدون استاد و teacher manual نتونستم ادامه بدم البته میشد ناقص خوند کتاب ها رو یعنی بی خیال اون نکاتی میشدم که نفهمیده بودم ولی من برام ناقص فهمیدن جالب نبود دوست داشتم یک کتاب رو به صورت کامل همه نکاتش رو بفهمم. نتیجه اینکه اون چیزی که تجربه شخصی من بوده من خودم نتونستم بدون استاد کتاب ها رو کامل بفهمم و سوالاتی برام به وجود میومد که جوابش رو نمی دونستم و چون از طرف دیگه هزینه پرداخت استاد خصوصی آنلاین رو نداشتم بی خیال یادگیری زبان شدم و ادامه ندادم منتها هر موقع پولش رو داشته باشم اول teacher manual ها رو میگیرم و بعد هم یه استاد آنلاین و یادگیری زبان رو شروع می کنم. (این تجربه من بود ممکنه افراد دیگه تجربیات متفاوت داشته باشن).

perfect2019

Registered User
لایک‌ها
200
در اینستاگرام هم پیچهای خوبی هست که هم گرامر رو خوب توضیح میدن هم تلفظ

alirezasaberi

Registered User
لایک‌ها
4
سلام
آموزشگاه اسپریچو یک سری محتوای تعاملی رایگان و تمرین گرامری تعاملی رایگان برای آموزش انگلیسی گذاشته که خیلی خوبه و کار جدیدی هست. میشه استفاده کرد. حتی اگر مربی زبان هستید توی کلاس ها میتونه به عنوان محتوای کمک آموزشی بهتون کمک کنه . تعیین سطح آنلاین رایگان هم دارند. لینکشون اینجاست

بالا