برگزیده های پرشین تولز

بهترین راه آموزش زبان انگلیسی بدون کلاس رفتن چیه؟

romisa7007

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بدون کلاس رفتن میشه زبان انگلیسی رو یاد گرفت و مسلط شد؟
یعنی به صورت خودآموز و بدون معلم؟
چه آموزشی رو پیشنهاد میدید که موثرتره؟
میخوام از پایه شروع کنم.
دوست عزیزم منم وقت و بودجه ی سنگین کلاس رفتن رو نداشتم
مجبور شدم سلف استادی بخونم برنامه های زیادی رو امتحان کردم
اما به نظر من این از همشون بهتر بود https://www.oxinchannel.com

romisa7007

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
خود بنده هزار تا روش رو امتحان کردم
یادگیری زبان با اپلیکیشن خیلی توی وقت صرفه جویی میکنه

من با 3 تا اپلیکین کار کردم در مورد 3 تاشون براتون توضیح میدم

Memrise : به نظرم یکی از بهترین برنامه های یادگیری زبانه که با هدفمند سازی و تقویت انگیزه شما رو به یادگیری آلمانی کمک میکنه حتما امتحان کنید رایگان هست

oxinchannel : این یک نرم افزار ایرانی هست ، قبلنا مشکل سرعت لود شدن فیلم ها رو داشت که تو نسخه ی جدید معرکه شده ، خوبی این روش اینه که همش با فیلم هست خسته کننده نیست و از همه مهمتر به فارسی هست که خیلی ساده تر میشه اما رایگان نیست ولی خب به نسبت کلاس خیلی خیلی ارزون تره

Doulingo : این نرم افزار هم مثل memrise هست و با بازی و سرگرمی شما رو تو یادگیری آلمانی کمک میکنه ، اما به نظر من memrise بهتره ، این برنامه هم رایگان هست امتحان کنید

پیشنهاد من این هست که این 3 تارو نصب کنین ببینین از یادگیری کدومش بیشتر لذت میبرید و استفاده کنید
هر 3 از نظر محتوی عالی هستند

موفق باشید

sirvan1124

Registered User
لایک‌ها
37
در حالت دیگر ممکن است شما برای اهداف تجاری و یا سفر به کشورهای دیگر بخواهید مکالمه زبان انگلیسی را در زمان کمی و با کیفیت خوب آموزش ببینید. معمولا برای یادگیری مکالمه زبان در کلاسهای گروهی که در آموزشگاهها برگزار می شود شرکت می کنند ولی اگر زمان کمی داشته باشید و یا بخواهید جلسات آموزش زبان بازدهی بیشتری برای شما داشته باشد و در کلاس بتوانید بیشتر حرف بزنید، در این حالت استفاده از کلاسهای تدریس خصوصی برای شما می تواند کاملا مفید باشد. برای مشاهده لیست مدرسینی که در زمینه اموزش و تدریس خصوصی زبان انگلیسی، آلمانی و فرانسه فعالیت دارند به ترتیب بر روی عبارتهای تدریس خصوصی انگلیسی، تدریس خصوصی آلمانی و تدریس خصوصی فرانسه کلیک کنید.

aliataei

Registered User
لایک‌ها
13
دوستان بسته خودآموز مکالمه زبان انگلیسی استاد عطایی رو در نظر داشته باشید. بدون شک و با تجربه کسانیکه تا حالا استفاده کردن بهترین راه یادگیری زبان بدون کلاس رفتن هست چون از مبتدی تا پیشرفته رو شامل میشه و نمونه بسته ها هم در سایت موجود هست و نظرات کسانی که سفارش دادن و استفاده کردن رو هم حتما بخونید. در ضمن با کد FULLPACKAGE100 میتونید روی بسته نسخه کامل ۱۰۰ هزار تومان تخفیف بگیرید و ارسال هم رایگان خواهد بود.

lolmol

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
باید بپذیریم که برای یادگیری زبان انگلیسی، به هیچ وجه به سیستم آموزشی نمیشه تکیه کرد. دوماً باید توجه کنیم که انتخاب یک مسیر جایگزین با توجه به حجم بالای تبلیغات دروغین کار نسبتاً سختیه.

و اما در پاسخ به سوال شما، به نظر من:
  1. عمده بار یادگیری در دانشگاه بر دوش خود آدمه. گاهاً این بستری که به دنبالش هستید از طریق نهادهای دانشجویی مثل انجمن های علمی و … فراهم میشه اما برد وسیعی نداره و مقطعی است.
  2. شما باید توجه کنید که یادگیری زبان یک مسیریه که باید به طور مداوم طی بشه؛ و با روش اصولی. دیدن سریال های مختلف به زبان انگلیسی، استفاده از نرم افزارها و اپلیکیشن‌های معتبر مثل Rossetta Stone، ثبت نام در یک آموزشگاه معتبر، مطالعه منابع معتبر به صورت self-study و … میتونه خیلی مفید باشه.
تجربه های خیلی خوبی در زمینه ی یادگیری زبان انگلیسی میتونید در دو منبع زیر پیدا کنید: این یکی تجربیات خودم بوده که به شکل مفصل توضیح دادم و این یکی تجربه های یکی از دوستان که معلم زبان هستند.

ma3ou2

Registered User
لایک‌ها
43
یکی از بهترین سایتهای آموزش انگلیسی که هر منبعی را دارد سایت بانک زبان است.
bankzaban.ir

radair

Registered User
لایک‌ها
82
فیلم انگلیسی زبان ببین و تا می تونی تو اتوبوس ماشین فایل انگلیسی گوش بده .

radair

Registered User
لایک‌ها
82
یه سایتی هست که توش می تونی انلاین باهاشون انگلیسی صحبت می کنی و بهت اموزش می دن . ایننم خیلیییی خوب جواب می ده .

Arasp

Registered User
لایک‌ها
80
هزاران صفحه اینستاگرم و هزاران کانال تلگرام و ... در خدمت شما هستند. ولی خیالتون راحت به هیچ وجه با این شیوه ها زبان یاد نمیگیرید.
از زمان آمدن اسمارت فون ها و اپلیکیشن های مختلف ، ما شاهد یک عقب گرد در آموزش زبان هستیم. شما باید استاد داشته باشید، ارتباط بین شما و استاد لازمه یادگیری هر زبانی هست، حالا قبل از سال 90 تقریبا که اپلیکیشن ها کمتر بودن، آموزشگاه های اینترنتی وجود داشتند، که ارتباط شما و استاد رو توی یک LMS و کلاس آنلاین پشت کامپیوتر شخصی بر قرار میکردند اما با توسعه گوشی های هوشمند، افراد از تنبلی مردم سوءاستفاده کردن و صدها اپلیکیشن آموزش زبان ساخته شد و همچنین کانال های شبکه های اجتماعی و صفحه های اینستاگرم، ولی در عمل خودتون بعد از مدتی متوجه خواهید شد که هیچی یاد نگرفته اید.

mozhinco

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
13
دیدن فیلم یا کارتون بدون زیر نویس فارسی و ترجیحا با زیرنویس انگلیسی
روزانه چند کلمه جدید یاد بگیرید به طور مثال از وسایل اطرافتون شروع کنید
داستان های کوتاه بخونید که از سطح مبتدی به بالا دسته بندی شده
در کنار اینها یک سایت رایگان هست https://learnenglish.britishcouncil.org/online-english-level-test
میتونید به صورت آنلاین و رایگان تست بدید و طبق نمره و سطحتون آموزش دارن که واقعا مفید و مناسب هست
نکته مهم هر کلمه یا جمله رو بلند تکرار کنید

سکولار

Registered User
لایک‌ها
2,714
فرندز مال 500 سال پیشه!
یه عالمه اصطلاح تازگیا وارد زبون شده با پیشرفت تکنولوژی و همه این ها که با فیلم های قدیمی نمیشه یاد گرفت
مثل این میمونه به یه انگلیسی زبان بگی برو قیصر ببین فارسیت خوب میشه!
اون اصطلاحات اون دهه رو یاد میگیره!
به نظر من حتما باید کلاس خصوصی زبان انگلیسی برن!
رفت و آمد هزینه بر هست اما معلم خصوصی ای که تو خونه ات بیاد دیگه هزینه رفت و آمد رو شامل نمیشه و میتونه خیلی تاثیر گذار تر باشه تو روند یادگیری مخصوصا مکالمه چون ترس صحبت کردن به زبان خارجی همیشه با افراد وجود داره و بلند تکرار کردن هم صرفا آدم رو شرطی میکنه!
یعنی فقط یه فریز رو بعد از یه جمله تکرار میکنه و دیگه خلاقیت یه مدل دیگه بیان کردنشو میگیره!
ایشون هم8سال پیش گفتن فرندز ببینین
لطفا برای تبلیغات تاپیک های قدیمی رو نیارید بالا .بهتره تاپیک جدید ایجاد کنید

shahraaam

کاربر فعال بخش زبانهای خارجی
کاربر فعال
لایک‌ها
58
دیدن فیلم یا کارتون بدون زیر نویس فارسی و ترجیحا با زیرنویس انگلیسی
روزانه چند کلمه جدید یاد بگیرید به طور مثال از وسایل اطرافتون شروع کنید
داستان های کوتاه بخونید که از سطح مبتدی به بالا دسته بندی شده
در کنار اینها یک سایت رایگان هست https://learnenglish.britishcouncil.org/online-english-level-test
میتونید به صورت آنلاین و رایگان تست بدید و طبق نمره و سطحتون آموزش دارن که واقعا مفید و مناسب هست
نکته مهم هر کلمه یا جمله رو بلند تکرار کنید

I think these are really good suggestions, but I also think the best approach would be to use them in addition to professional instruction and not as a replacement of./0

samkii74

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1

fekrizadeh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام دوست عزیز. من هم درست مثل شما همین مشکل رو داشتم. به طوری که در ازمون کنکور زبانم رو 34 درصد زدم. کنکور به اون ابکی رو تازه . بعد از اون شروع کردم به رفتن کلاس . 2 سال کلاس های بیرون می رفتم اون هم یک موسسه ی معروف در تهران. اما بعد از اون به این نتیجه رسیدم به خودم باید شروع کنم و نشستم هر چی که دور و بر خودم بود رو میدیم و سعی می کردم که انگلیسی اش را یاد بگیرم مثلا می گفتم در چی میشه ؟ door و ... . به نظرم اول شروع کن به لغت یاد گرفتن منابع خوب زیادی در وب فارسی موجود هست مثل کتاب 504 و کتاب لغات ضروری تافل و 1100 واژه از هر کدوم که خوشت اومد شروع کن.
بعد از اون برو سراغ یادگیری گرامر من اگر بخواهم خودم رو بگم که برای گرامر اول چندتا کتاب رو برداشتم و از اول تا اخر خوندم ولی اخرش مجبور شدم یه دوره بخرم . اگه دوست داشتی تو هم می تونی از این دوره استفاده کنی. یک دوره ی جامع اموزش گرامر ازمون ای پی تی هستش که می تونی اطلاعاتش را اینجا ببینی . البته این دوره بیشتر برای داوطلبان ازمون زبان دکتری EPT تهیه شده ولی یه سری اموزش رایگان داره که من از اون ها خیلی استفاده کردم.
در اخر هم بهت توصیه می کنم بشین فیلم ببین و سعی کن که خودت حرف بزنی. امیدوارم برات مفید باشه . این فقط یک تجربه بود . ;)

javidjava

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
47
یک فایل صوتی دارم که آموزش انگلیسی در خواب هستش و خیلی خوبه
بدون هیچ زحمتی هدفون رو میزنی گوشت و فایل صوتی رو پلی میکنی و میخوابی و تو خواب مثل بلبل انگلیسی حرف میزنی
فقط مواضب باش بیدار نشی چون بیدار شی همچی یادت میره

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
14,007
یک فایل صوتی دارم که آموزش انگلیسی در خواب هستش و خیلی خوبه
بدون هیچ زحمتی هدفون رو میزنی گوشت و فایل صوتی رو پلی میکنی و میخوابی و تو خواب مثل بلبل انگلیسی حرف میزنی
فقط مواضب باش بیدار نشی چون بیدار شی همچی یادت میره
جدی؟
انگلیسی در خواب مگه سرکاری نبود؟
چطوریه؟ چی میگه؟
شما یاد گرفتی؟

Lucky Guy

Registered User
لایک‌ها
5,075
کلاس رفتن و اینا همش فرعیاته. مهم خودتی که بخوای زبان یاد بگیری.
من یک ثانیه هم کلاس زبان نرفتم. با فیلم نگاه کردن و وب‌گردی یاد گرفتم. انقدر دنبال معنی و ترجمه تو نت گشتم که به صورت ناخودآگاه زبان رو یاد گرفتم. یکی دو تا کتاب ضروری مثل ۵۰۴ و اینا هم خوندم.
با همون اطلاعات رفتم کنکور زبان دادم، رشته‌ی ادبیات انگلیسی دانشگاه خوارزمی تهران قبول شدم.

Lucky Guy

Registered User
لایک‌ها
5,075
کلاس رفتن و اینا همش فرعیاته. مهم خودتی که بخوای زبان یاد بگیری.
من یک ثانیه هم کلاس زبان نرفتم. با فیلم نگاه کردن و وب‌گردی یاد گرفتم. انقدر دنبال معنی و ترجمه تو نت گشتم که به صورت ناخودآگاه زبان رو یاد گرفتم. یکی دو تا کتاب ضروری مثل ۵۰۴ و اینا هم خوندم.
با همون اطلاعات رفتم کنکور زبان دادم، رشته‌ی ادبیات انگلیسی دانشگاه خوارزمی تهران قبول شدم.
یهو یادم افتاد اینم در ادامه بگم. در واقع من از دبیرستان فیلم، سریال، فیس‌بوک، یوتیوب و توئیتر وارد دانشگاه شدم. علمی که از اینا یاد گرفتم میلیاردها بار کاربردی‌تر از چرندیاتیه که اینا تو مدرسه به خوردمون می‌دن. رشته‌ی خودم ریاضی بود که معدلم به زور ۱۴ می‌شد.
ینی می‌خوام بگم مدرسه نیاز نداریم ما.
من تصویرسازی هم می‌کنم. کلاس تصویرسازی هم نرفتم. خودم ته توش رو درآوردم و با آزمون و خطا یاد گرفتم.

roya7

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
3,498
"اولین و تنها مجموعه تصویری نسبتا جامع که تاکنون توسط یک فارسی زبان به صورت رایگان منتشر شده.
مجموعه «English for Persians» حاصل تلاش کم نظیر شخصیست بنام آراد که دانش آموخته رشته زبان انگلیسی است و تجربیاتی هم در زمینه تدریس در ایران، تایلند و انگلستان داشته.
در این مجموعه که شامل 7030 دقیقه آموزش تصویر یست، در 1061 قسمت به آموزش مهارتهای مختلف زبان انگلیسی پرداخته شده
در مجموعه آموزش زبان انگلیسی «English for Persians» ویدئوها با آموزش گرامر از پایه شروع و در ادامه به سایر مهارتها پرداخته می شود.

این مجموعه را به صورت رایگان از لینک زیر دانلود کنید.
لینک

پی نوشت: راه کار دانلود این مجموعه با هزینه ی کم: حجم کل ویدئوهای این مجموعه حدودا بیشتر از 20 گیگابایت است که با استفاده از اینترنت شبانه اپراتورها (بسته نامحدود شبانه) میتوانید با هزینه ی بسیار کم (حدودا 5 هزار تومن برای 60 گیگابایت از ساعت 1 بامداد تا 11 صبح به مدت 10 ساعت) شبانه دانلود کنید که البته سرعت اینترنت گوشی شما باید قابل قبول باشد."

من خودم اينو امتحان نكردم ولي يكي از مشاورين يه سايت معتبر معرفي كرده

بالا