منتخب بازارچه

برگزیده های پرشین تولز

بهترین ربات های تلگرام برای جستجوی آهنگ از روی صدا

mobiiina03

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
حتماً پیش اومده که در یک مهمانی یا تاکسی ، یک آهنگی رو گوش کرده باشید و خوشتون اومده باشه. و کنجکاو هستید که بدونید اسم اون آهنگ چیه ؟ یک راهکار خیلی خوب استفاده از ربات های تلگرامی هست ربات هایی مثل ahangify و melobot به راحتی این کار رو انجام میدن.
شیوه استفاده از ربات تلگرام برای جستجوی آهنگ
کافیه تا وارد یکی از این ربات ها بشید. دستتون روی دکمه ضبط صدا بگیرید و حداقل 5 ثانیه از اون آهنگ رو برای بات بفرستید. بات به راحتی اون آهنگ رو از روی ویس تشخیص میده.
لینک

mobiiina03

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
برای پیدا کردن آهنگ ، 2 ربات میتونید استفاده کنید.
1 - ربات Ahangify
کافیه که وارد تلگرام بشید ، اسم [email protected] رو سرچ کنید. بعد از ورود به بات دکمه start رو بزنید.
بعدش حدود 5 ثانیه از آهنگ رو ضبط کرده و برای بات ارسال کنید.
ربات خیلی سریع اسم آهنگ و خواننده اش رو تشخیص میده و براتون ارسال میکنه.

2- ربات Melobot
دقیقاً به روش بالا ؛ فقط اسم بات رو بصورت [email protected] سرچ کنید.

استفاده از بات یکی از راحتترین کارهاست برای تشخیص آهنگی که در حال پخش هست و دیگه نیازی نیست از شازم استفاده کنید.

m558

Registered User
لایک‌ها
1,228
جهت اطلاع
خیلی از اینای که معرفی میکنی ورژن خارجی داره که بدون درخواست عضو شدن در کانالی کار میکنه
یکی ش را چند روز پیش که معرفی کردید تست زدم برای اینستا ، ازت میخواد که عضو یه کانالی بشی تا کار کنه
که منم با یه سرچ ساده توی نت آدرس زیر را پیدا کردم بدون درخواست برام کار کرد
اگر شما برنامه نویس ش هستی به نظر من این روش عضو شو تا برات کار کنم مشتری پسند نیست چون برنامه های رایگانی درسطح نت است
اگر درعوض سرویس خوب بدهید مثلا دانلود عکس از شاتر استوک یا چیزی که ارزش داشته باشه بله این ارزش عضویت هم داره و مشتری پسند است

وكيل الرعايا

همکار کسب درآمد از اینترنت
همکار انجمن
لایک‌ها
6,830
کافیه تا وارد یکی از این ربات ها بشید. دستتون روی دکمه ضبط صدا بگیرید و حداقل 5 ثانیه از اون آهنگ رو برای بات بفرستید. بات به راحتی اون آهنگ رو از روی ویس تشخیص میده.

یک ساعت تو تاکسی فیلترشکن میخوای وصل شی تلگرام باز کنی بات بگردی پیدا کنی
برات پیدا کنه ؟

خوب یک دقیقه اگر ایفون داری siri صدا کن بگو اهنگ چیه

یا دستیار های مخصوص اندروید

mobiiina03

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
جهت اطلاع
خیلی از اینای که معرفی میکنی ورژن خارجی داره که بدون درخواست عضو شدن در کانالی کار میکنه
یکی ش را چند روز پیش که معرفی کردید تست زدم برای اینستا ، ازت میخواد که عضو یه کانالی بشی تا کار کنه
که منم با یه سرچ ساده توی نت آدرس زیر را پیدا کردم بدون درخواست برام کار کرد
اگر شما برنامه نویس ش هستی به نظر من این روش عضو شو تا برات کار کنم مشتری پسند نیست چون برنامه های رایگانی درسطح نت است
اگر درعوض سرویس خوب بدهید مثلا دانلود عکس از شاتر استوک یا چیزی که ارزش داشته باشه بله این ارزش عضویت هم داره و مشتری پسند است
من برنامه نویسش نیستم دوست عزیز . این روش که اول عضو کانال شو بعد از امکانات استفاده کن برای اینه که تعداد اعضای کانالشون رو بالا ببرن که طبیعتاً یه عده زیادی نمیپسندن این رو
ممنون از شما

mobiiina03

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
یک ساعت تو تاکسی فیلترشکن میخوای وصل شی تلگرام باز کنی بات بگردی پیدا کنی
برات پیدا کنه ؟

خوب یک دقیقه اگر ایفون داری siri صدا کن بگو اهنگ چیه

یا دستیار های مخصوص اندروید
siri اوکیه ولی آهنگ فارسی پیدا نمیکنه

amir7310

همکار بخش موتورهای جستجو و سئو
همکار انجمن
لایک‌ها
14,244
چه کاریه خب از ربات استفاده کنید.
نرم افزار زیر هم با ای پی و کاربران ایرانی مشکل نداره و هم موزیک های فارسی را ساپورت میکنه.
البته آهنگ ایرانی با یک جستجو در گوگل پیدا میشه
بیشتر بدرد آهنگ های خارجی میخوره:

بالا