برگزیده های پرشین تولز

بهترین روش برای تست زدن چیه ؟

hezarpa

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
چند وقته بد جوری کلافه شدم :mad:
یه امتحان مزخرف پیش رومه که حسابی ازش میترسم
راستش واسه این امتحان وقت گزاشتم ولی استرس باعث شده که تویه تست زدن قاطی کنم و اگه حقیقت رو بخواین اعتماد به نفسم رو از دست دادم .
بهم بگید چکار کنم تا از این استرس خلاص شم ؟ فکر میکنید اگه شانسی بخوام بزنم از چه روشی استفاده کنم ( اصلا روشی هست ؟ یا شما موافق شانسی زدن نیستید ) .
در هر حال هرچی رو که فکر میکنید لازمه بگید ( بقرآن کم آوردم :( )
اگه فردا شنیدید یه هزار پا خودکشی کرده نگید : ای کاش راهنماییش میکردیم :blush:
ممنون

ocarina4

Registered User
لایک‌ها
25
من از روش تمرکز و تخلص ذهنی استفاده میکردم... یعنی به هیچی جز درس و مطالب توی ذهن فکر نمیکردم...هیچ وقت به عواقب اینکه اگه پاس نشم یا قبول نشم اینا فکر نمیکردم ،
دیگه اینکه ساده برخورد کن اصلاً رو خودت فشار ذهنی نیار... رفیق بازی کن ولی بعدش ادامه درس..
قرآن و دعا هم اگه واقعاً با خوندنش آرامش میگیری برو سراغش وگرنه تلقین نکن که تاسیرش برعکسه....

اگه بین دو گزینه در شک هستید د(یعنی مطمعن هستید 2 گزینه دیگر غلط هست) یک را شانسی بزنید
اگه تو سه گزینه در شک هستید بنظر من نزنید(یعنی مطمعن هستید 1 گزینه دیگر غلط هست) بنظر من نزنید

wellcan

Registered User
لایک‌ها
8
عزیز اول اش اینه که تلاش ات رو بکنی و بعد به اندازه تلاش ات توقع داشته باشی... من همیشه مگم خوب من فلان درس رو خوندم پس میتونم خوب بدم یا فلان درس رو نخوندم پس توفع معجزه ندارم!

البته : تلاش+توقع=واجعه و تلاش+توکل=نتیجه

کلا وقتی اونقدر که تلاش کردی و کار کردی از خودت انتظار داشته باشی استرس معنی نداره...
اون نگرانی ه قبل امتحان ام استرس نیست... یه نگرانی معمولی ه تو همه هم هست...همه!

بالا