برگزیده های پرشین تولز

بهترین زبان برنامه نویسی برای بازار کار ایران ؟

reza_vc

Registered User
لایک‌ها
1,650
سلام بر دوستان پی تی
من یه زبان برنامه نویسی میخوام یاد بگیرم واسه کار کردن توی شرکت ها
تو دانشگاه یه مقدار c++ و c یادمون دادن فقط .. یعنی پایه ام قوی نیس !
کدوم زبان رو یاد بگیرم به نظرتون که بازار کار بهتری داشته باشه ؟

arashdownload

Registered User
لایک‌ها
1,043
جاوا در حد اندروید نه بیشتر
php برای پروژه های بیرون و .net برای استخدام در شرکت ها که البته دو مورد قبلی هم این امکان رو براتون پدید میارن
اما در کل برای اینکه بدونید واقعا چی به چی هست پیشنهاد می کنم به مدت یک هفته تمام آگهی های استخدام روی دیوار و نیازمندی ها رو آنالیز کنید اونا بازتاب نیاز فعلی شرکت ها هست که صد البته برگرفته از پروژه هایی هست که به اون شرکت ها می رسه

reza_vc

Registered User
لایک‌ها
1,650
php برای پروژه های بیرون و .net برای استخدام در شرکت ها که البته دو مورد قبلی هم این امکان رو براتون پدید میارن
اما در کل برای اینکه بدونید واقعا چی به چی هست پیشنهاد می کنم به مدت یک هفته تمام آگهی های استخدام روی دیوار و نیازمندی ها رو آنالیز کنید اونا بازتاب نیاز فعلی شرکت ها هست که صد البته برگرفته از پروژه هایی هست که به اون شرکت ها می رسه

سلام
داداش .net منظورت asp.net هست ؟ من زیاد سر در نمیارم از این زبانها

arashdownload

Registered User
لایک‌ها
1,043
سلام
داداش .net منظورت asp.net هست ؟ من زیاد سر در نمیارم از این زبانها
دات نت به مجموعه زبان های گفته میشه که توسط ماکروسافت تحت فریم ورک ارائه و پشتیبانی میشه که قویترین اون که در ایران هم مشهور و پرکاربرد هست c# می باشد asp.net یک زبان برنامه نویسی نمی باشد بلکه فریم ورکی هست که برای طراحی سایت استفاده میشه زبان هایی که در asp.net استفاده میشه c#-vb.net هستش که برای کد نویسی تحت این فریمورک باید یکی از این زبان ها رو بلد باشید

link.rk01

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دات نت به مجموعه زبان های گفته میشه که توسط ماکروسافت تحت فریم ورک ارائه و پشتیبانی میشه که قویترین اون که در ایران هم مشهور و پرکاربرد هست c# می باشد asp.net یک زبان برنامه نویسی نمی باشد بلکه فریم ورکی هست که برای طراحی سایت استفاده میشه زبان هایی که در asp.net استفاده میشه c#-vb.net هستش که برای کد نویسی تحت این فریمورک باید یکی از این زبان ها رو بلد باشید

asp زبون برنامه نویسی نیست ؟
شگفتا !!!!!!!!

arashdownload

Registered User
لایک‌ها
1,043
asp زبون برنامه نویسی نیست ؟
شگفتا !!!!!!!!
چرا شگفتا asp.net زبان برنامه نویسی نیست کمی تحقیق کنید تا متوجه بشید در asp.net شما باید با c# یا vb.net کد بزنی که اینا زبان برنامه نویسی حساب میشن همیشه قبل از شگفت زده شدن تحقیق کنید و صرفا با دانش خودتون حرفی رو رد نکنید

grive

Registered User
لایک‌ها
364

جاوا جز برترین ها در تمامی زمینه هاس

arashdownload

Registered User
لایک‌ها
1,043
جاوا جز برترین ها در تمامی زمینه هاس
دوست من اگر به متن استارتر دقت کرده باشید ایشون برای بازار کار مقصودشون بوده و جواب من هم صرفا به این منظور بوده و من نگفتم جاوا زبان ضعیفی هست مثلا من خودم عاشق سی شارپ هستم اما با اینکه بازار کار دات نت هم خوبه در ایران اما چون صرفا محدود به کار برای شرکت ها هستید نگفتم (بیرون بیشتر پروژه ها بر پایه php و cms های مشهور اون هست) در انتخاب یک زبان برای درآمد باید وجود منابع آموزشی زیاد نمونه کد های زیاد و کار رو براش بررسی کرد فرض کنید زبان go خب زبان بدی نیست اما چه تعداد پروژه براش تعریف میشه چه تعداد استخدام براش هست اینا برای فردی که می خواد برای شرکت ها و دیگران کار کنه مهمه اما نه اگر از روی علاقه و صرفا برای پروژه های شخصی باشه میتوان هر زبان برنامه نویسی که علاقه دارید رو انتخاب کنید

sole.man

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
دوست عزیز نکات رو لطفا دقت کنید اکثر دوستان به درست گفتند.

1- جاوا حقوق بسیار بالا برنامه نویس کم(با تخصص بالا) در صورت فوق حرفه ای شدن که سخت هم هستش با حقوق بالا استخدام میشید اگهی کم اما چون متخصص کمتر هستش پس راحت میشه کار شرکتی گرفت.اما فریلنسری کارش کم هستش

2- زبان های مایکروسافتی تحت دات نت شامل (c#.net , vb.net) تقریبا 90 درصد شرکت های ایرانی قابلیت استخدام رو دارا هستیدکار فریلنسری کم هستش اما بازم بیشتر از جاوا کار دارید 10 برابر بیشتر اما حقوق تقریبا 35 درصد کمتر از جاوا

3-زبان پی اچ پی : کار شرکتی تقریبا 50 درصد شرکتها نیاز دارن + کار فریسلنری عنی ازاد کاری پروژه ای تقریبا 90 درصد تو بازار اینجور کارها این زبان هستش تو دنیا هم تقریبا بیش از 80 درصد سایت ها با زبان php هستش.

نکته : پیشنهاد می کنم به دنبال برنامه نویسی سمت موبایل برید اندروید و React Native رو شروع کنید گزینه ای که مخصوص اپلیکیشن ها با بیش از 10 هزار نصب و کاربر فعال هستش یعنی مخصوص اپ ها خیلی بزرگ در حد تلگرام و واتس اپ و بازار و اینها و حقوق بسیار بالایی داره و 1 روز بیکاری هم نداره. این رو رفتید یاد گرفتید استخدام شدید برید در کنارش php رو شروع کنید . این پیشنهاد بنده هستش چون همین الان تو بازار برنامه نویسی هستم و این راهنمایی بود که می تونستم بدم از بازار امروز تا 5 سال دیگه همین که الان گفتم مطمئنا هیچ تغییری نمی کنه.

ebrahim177

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوست عزیز نکات رو لطفا دقت کنید اکثر دوستان به درست گفتند.

1- جاوا حقوق بسیار بالا برنامه نویس کم(با تخصص بالا) در صورت فوق حرفه ای شدن که سخت هم هستش با حقوق بالا استخدام میشید اگهی کم اما چون متخصص کمتر هستش پس راحت میشه کار شرکتی گرفت.اما فریلنسری کارش کم هستش

2- زبان های مایکروسافتی تحت دات نت شامل (c#.net , vb.net) تقریبا 90 درصد شرکت های ایرانی قابلیت استخدام رو دارا هستیدکار فریلنسری کم هستش اما بازم بیشتر از جاوا کار دارید 10 برابر بیشتر اما حقوق تقریبا 35 درصد کمتر از جاوا

3-زبان پی اچ پی : کار شرکتی تقریبا 50 درصد شرکتها نیاز دارن + کار فریسلنری عنی ازاد کاری پروژه ای تقریبا 90 درصد تو بازار اینجور کارها این زبان هستش تو دنیا هم تقریبا بیش از 80 درصد سایت ها با زبان php هستش.

نکته : پیشنهاد می کنم به دنبال برنامه نویسی سمت موبایل برید اندروید و React Native رو شروع کنید گزینه ای که مخصوص اپلیکیشن ها با بیش از 10 هزار نصب و کاربر فعال هستش یعنی مخصوص اپ ها خیلی بزرگ در حد تلگرام و واتس اپ و بازار و اینها و حقوق بسیار بالایی داره و 1 روز بیکاری هم نداره. این رو رفتید یاد گرفتید استخدام شدید برید در کنارش php رو شروع کنید . این پیشنهاد بنده هستش چون همین الان تو بازار برنامه نویسی هستم و این راهنمایی بود که می تونستم بدم از بازار امروز تا 5 سال دیگه همین که الان گفتم مطمئنا هیچ تغییری نمی کنه.
سلام این دادشمون درست میگه من 2ماهه شروع به یاد گیری کردم خیلی خوبه براحتی میشه یه app اندرودی یا ios ساخت
برای ارتباط بیشترتلگرام :
@Ebiiiw_official

rahman2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
فکر نمیکردم جاوا انقدر طرفدار داشته باشه

ebrahim177

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
react native یه زبان سادس خیلی راحت میشه با چندماه وقت گزاشتن یه app اندرویدی یا ios ساخت پیشنهاد میکنم حتما یاد بگیرین اینده روشنی داره
موفق باشین :/

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
13,906
بالا