برگزیده های پرشین تولز

بهترین سایت کلیکی از نظر شمارش و قیمت ؟؟؟

akisar

Registered User
لایک‌ها
440
با سلام و احترام
دوستان متاسفانه وجود سایت های سواستفاده گر در ایران باعث شده که نتونیم به هیچ سایتی اعتماد کنیم .
از دوستان وبمستر در پرشین تولز خواهش میکنم در این زمینه راهنمایی بفرمایند :
اول اینکه بهترین سایت کلیکی را معرفی کنید . ( هم از نظر شمارش کلیک و هم از نظر قیمت کلیک و هم از نظر تنوع تبلیغات )

ممنون میشم وبمستران که با شرکت ها کار کردند راهنمایی بفرمایند .

mahdi000000

Registered User
لایک‌ها
435
تو شمارش و قیمت کلیک یاب خوبه.
تو جذابیت تبلیغ ای نتورک
ای نتورک هم شمارشش خوبه ولی بعد یه مدت اکانتتا به دلیل تقلب میبنده

akisar

Registered User
لایک‌ها
440
تو شمارش و قیمت کلیک یاب خوبه.
تو جذابیت تبلیغ ای نتورک
ای نتورک هم شمارشش خوبه ولی بعد یه مدت اکانتتا به دلیل تقلب میبنده
متاسفانه سایت های کلیکی اصلا روش قابل درکی برای محاسبه کلیک ها نمیده و مثلا کلیک یاب میگه بین ۱۱ تا ۹۰ تومان میده و نمیدونیم چگونه باید فهمید که کلیک ها چه قیمتی دارند و نداشتن قیمت ثابت برای کلیک ما رو سردرگم میکنه .
ای نتورک قسمتی برای کلیکا قرار داده بنام غیر قابل شمارش که برای ما زیاد شمزده میشه و چندین بار دلیلش پرسیدیم و گفتند فرستادن دپارتمان فنی و هیچ خبری نشده و هنوز بالاست .
جالبه که تا ساعت پنج عصر حتی یک کلیک غیر قابل شمارش نداریم ولی از این ساعت به یعد تا ساعت دوازده شب حدودا میشه گفت نمام کلیک ها را در غیر قابل شمارش میشماره که بیش از هشتاد کلیک میشه .

ap3

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,936
با سلام و احترام
دوستان متاسفانه وجود سایت های سواستفاده گر در ایران باعث شده که نتونیم به هیچ سایتی اعتماد کنیم .
از دوستان وبمستر در پرشین تولز خواهش میکنم در این زمینه راهنمایی بفرمایند :
اول اینکه بهترین سایت کلیکی را معرفی کنید . ( هم از نظر شمارش کلیک و هم از نظر قیمت کلیک و هم از نظر تنوع تبلیغات )

ممنون میشم وبمستران که با شرکت ها کار کردند راهنمایی بفرمایند .
شما اگه بازدیدت پایینه اول باید بگردی سایتی که سقف واریز پایین هست پیدا کنی مثلا ده تا 20 تومن. وگرنه سایتهایی که حتی اگه خوب هم بشمارن کلیکهارو اما سقف واریزشون مثلا 150 تومن هست شما باید حداقل 10 سال کدهارو بزارین توی سایتتون تا به سقف واریز برسین!

akisar

Registered User
لایک‌ها
440
شما اگه بازدیدت پایینه اول باید بگردی سایتی که سقف واریز پایین هست پیدا کنی مثلا ده تا 20 تومن. وگرنه سایتهایی که حتی اگه خوب هم بشمارن کلیکهارو اما سقف واریزشون مثلا 150 تومن هست شما باید حداقل 10 سال کدهارو بزارین توی سایتتون تا به سقف واریز برسین!
از لحاظ بازدید و سقف پرداخت مشکلی نیست .
مشکل در شمارش کلیک و قیمت و تنوع هست .
مثلا صبا ویژن تنوع تبلیغات پایینی داره و خب بالطبع کلیک خور پایینی .
ای نتورک هم همونطور که دوستمون گفتند تنوع تبلیغات خوبی داره اما در شمارش کلیک برای ما مشکل داره و روزانه بالای پنجاه الی صد تا کلیک را در غیر قابل شمارش میشماره که درست نیست .

alibak

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
فعلا که همه این سیستما، تبلیغات ای نتورک نشون میدن
کلیک یاب هم خوبه

alibak

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
فقط صباویژن و کلیک یاب تبلیغات ای نتورک را نشون نمیده
بله. سطح ای نتورک و صبا ویژن و کلیک یاب فرق میکنه و بالاتره.
منظورم از "همه" ؛ سایر سایتهای که درجه پایینتری دارند بوده....

akisar

Registered User
لایک‌ها
440
بله دقیقا حق با alibak هست .
این سایت ها دارند از ای نتورک تبلیغات رو نشون میدن .
دوستان کسی با تبلیغ ایرانی کار کرده ؟
تبلیغ ایرانی هم تنوع تبلیغاتش خوبه اما نمیدونم وضعیت پرداختی و کلیک و قیمتش چطوره .
جالبه که این سایت ها از سایت های تبلیغ دهنده در ازای هر کلیک مثلا 100 تمن میگیرند و بابت کلیک ها حاضر نیستند به وبمستر پول بدن .
چرا این کارو رمیکنند درک نمیکنم .
اخه چقدر میخواد ادم طمع کار باشه .

akisar

Registered User
لایک‌ها
440
ای نتورک عالیه :
https://anetwork.ir

صبا ویژن هم عالیه فقط سقف برداشتش زیاده :
https://www.sabavision.com

کلیک یاب و اد نگاه هم خوب هستن :
https://www.clickyab.com
http://adnegah.net
ای نتورک که همونطور که گفتم حدود نصف کلیک ها رو در قسمت کلیک غیر قابل شمارش میشماره که چندین بار دلیلش رو پرسیدیم و گفتند که ارجاع دادن به فنی و هیچ خبری که نشد هیچ بدتر هر روز بیشتر میشه .
صبا ویژن تنوع تبلیغات بسیار پایینی داره و جوری نمایش میده انگار فقط دو بنر در سایتشون هست .
کلیک یاب در پرداخت هزینه کلیک دقیقا مشخص نیست چطور محاسبه میکنه . یک بار برای 17 کلیک 1200 میده یک بار برای 17 کلیک 400 تمن میده .
ادنگاه نرخ 60 تمن برای کلیک داره که فکر میکنم کم باشه و باید لااقل 75 تمن به نمایش دهنده پرداخت بشه .

akisar

Registered User
لایک‌ها
440
کسی با ادتوب کار کرده؟
جدیدا خیلیا استفاده می‎کنند
ادتیوب که تبلیغات ای نتورک رو نمایش میده و قطعا کمتر از خود ای نتورک میشماره و سودرسانی داره .
دلیل استفاده سایت ها از ادتیوب هم فکر کنم اجاره شدن تبلیغاتشون توسط این سایت یا پرداخت بر اساس بازدید هست .

nimaaa1998

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
متاسفانه سایت های کلیکی اصلا روش قابل درکی برای محاسبه کلیک ها نمیده و مثلا کلیک یاب میگه بین ۱۱ تا ۹۰ تومان میده و نمیدونیم چگونه باید فهمید که کلیک ها چه قیمتی دارند و نداشتن قیمت ثابت برای کلیک ما رو سردرگم میکنه .
ای نتورک قسمتی برای کلیکا قرار داده بنام غیر قابل شمارش که برای ما زیاد شمزده میشه و چندین بار دلیلش پرسیدیم و گفتند فرستادن دپارتمان فنی و هیچ خبری نشده و هنوز بالاست .
جالبه که تا ساعت پنج عصر حتی یک کلیک غیر قابل شمارش نداریم ولی از این ساعت به یعد تا ساعت دوازده شب حدودا میشه گفت نمام کلیک ها را در غیر قابل شمارش میشماره که بیش از هشتاد کلیک میشه .
دقیقا منم همین مشکل رو دارم از لحاظ بازدید و امار اصلا بحثی ندارم
اگه سیستم خوبی رو میشناسید معرفی کنین
حالا نمیدونم خودتون چیکار کردید اخر؟

akisar

Registered User
لایک‌ها
440
دقیقا منم همین مشکل رو دارم از لحاظ بازدید و امار اصلا بحثی ندارم
اگه سیستم خوبی رو میشناسید معرفی کنین
حالا نمیدونم خودتون چیکار کردید اخر؟
با سلام و احترام
والا هنوز هم درگیر هستیم و نتونستیم یه جای مطمئن رو پیدا کنیم .
یه مدت ای نتورک استفاده کردیم و خوب بود اما مدتیه بیش از 50 درصد کلیک ها رو در قسمت غیر قابل شمارش میشماره .
هرچقدر پیگیر شدیم هنوز نتیجه ای بدست نیومده که چرا این اتفاق افتاده .
امشب هم آپانت رو قرار دادیم که داریم تست میکنیم ببینیم کارشون به چه شکله . قیمت خوبی نمیده برای کلیک اما فکر کنم بهتر میشماره .

nimaaa1998

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
با سلام و احترام
یه مدت ای نتورک استفاده کردیم و خوب بود اما مدتیه بیش از 50 درصد کلیک ها رو در قسمت غیر قابل شمارش میشماره .
امشب هم آپانت رو قرار دادیم که داریم تست میکنیم ببینیم کارشون به چه شکله . قیمت خوبی نمیده برای کلیک اما فکر کنم بهتر میشماره .
اره متاسفانه هر روز هم داره این کلیک های غیر قابل شمارش بیشترش میشه امروز از ساعت 6 بع بعد حتی یک کلیک هم شمارش نشد و بیش از 70 درصد کلیک های غیرقابل شمارش شده
بحث 100 تا کلیکه تازه مثلا کاربر ویژه هم هستیم اما فایده ای نداره
من از کلیک یاب هم الان دارم استفاده میکنم اما فقط جنبه نمایشی داره :)))
3هزار تا بازدید شده اونم فقط یک بنر در بهترین جایگاه اما هیچ کلیکی نداریم حتی کلیک های خودم :|
اگه اپانت خوب بود نتیجه رو به منم بگید
سپاس

MOHAMMAD026_1

مدیر بخش ویژه وب مستر
مدیر انجمن
لایک‌ها
8,688
با سلام و احترام
توصیه میکنم از آپانت استفاده نکنید!
در همین انجمن تاپیک آپانت رو مشاهده کنید، متوجه خواهید شد
نزدیک 400ت از بنده خورد
منم گول همین کلیک و آمار بالاش رو خوردم
نکست ادز یا ادنگاه هم تست کنید

akisar

Registered User
لایک‌ها
440
اره متاسفانه هر روز هم داره این کلیک های غیر قابل شمارش بیشترش میشه امروز از ساعت 6 بع بعد حتی یک کلیک هم شمارش نشد و بیش از 70 درصد کلیک های غیرقابل شمارش شده
بحث 100 تا کلیکه تازه مثلا کاربر ویژه هم هستیم اما فایده ای نداره
من از کلیک یاب هم الان دارم استفاده میکنم اما فقط جنبه نمایشی داره :)))
3هزار تا بازدید شده اونم فقط یک بنر در بهترین جایگاه اما هیچ کلیکی نداریم حتی کلیک های خودم :|
اگه اپانت خوب بود نتیجه رو به منم بگید
سپاس
من فکر کردم فقط برای من داره اینطور محاسبه میکنه . اول از ساعت 9 شب به بعد شروع شد تا امروز که رسیده به ساعت 3 شب به بعد . بلا استثنا همه رو در غیر قابل شمارش میشماره . پس ای نتورکم آره .
آپانت هم که آقا محمد میگن استفاده نکنیم مورد دارند . البته تنوع تبلیغات آپانت صفره . از صفرم پایین تره . فقط یک کفش گذاشته و یک بنر افزایش بازدید .

akisar

Registered User
لایک‌ها
440
توصیه میکنم از آپانت استفاده نکنید!
در همین انجمن تاپیک آپانت رو مشاهده کنید، متوجه خواهید شد
نزدیک 400ت از بنده خورد
منم گول همین کلیک و آمار بالاش رو خوردم
نکست ادز یا ادنگاه هم تست کنید
با سلام و احترام
ممنون که اطلاع دادید .
متاسفانه نکست ادز کلیکی کار نمیکنه . یعنی میکنه اما صحبتایی که باهاشون داشتم مشخصه که بیشتر رو نمایش کار میکنند و قیمت کلیکیشون به شدت پایینه .
ادنگاه رو هم ما تست کردیم . بهترین بنر در بهترین جایگاه رو گذاشتیم بعد از سه چهار ساعت فقط سه کلیک خورده بود که یکیشم قبول نکرده بودند .
همین بنر در ای نتورک و در سایت های ادتیوب و ... تو اون سه چهار ساعت حداقل ده برابر این کلیک ثبت میکرد .
متاسفانه در ایران شرکت با وجدانی وجود نداره که کارشون درست و حسابی باشه .
جالبه که همه شرکت ها شروع به کار میکنند یه مدت سواستفاده میکنند بعدش ورشکست میکنند چون وبمسترها میشناسنشون و بنراشون رو نمیذارن .
چرا هم به خودشون و هم به وبمستر ها ظلم میکنند من نمیفهمم .
کاش یکی از وبمسترهای با انصاف که قدرت جذب تبلیغ از شرکت ها رو داره و توانایی مالی خوبیم داره یه سایت درست و حسابی میزد هم خودش سود میکرد و هم وبمسترها سود میکردند .
کاااااااش

بالا