برگزیده های پرشین تولز

بهترین سرویس دهنده اینترنت TDLTE در تهران کدومه (خیلی فورس)

meysam8967

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
11
زیتل خیلی سرعتش کم شده اول خوب بود الان سرویس اخری که من گرفتم و دیگه هم نخواهم گرفت بین ۵ تا۱۵ مگابیت هست از ۱۶ مخابرات هم کمتر شده
توی مبین نت هم نوسان سرعت خیلی زیاد شده
گاهی سرعت در حد 128 کیلو بیت پایین میاد و گاهی هم خوبه
متاسفانه به جای کم شدن هزینه و بالا رفتن کیفیت و سرعت برعکس داره عمل میشه

• Like
Reactions: ph

Ardalan geraam

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
سلام. من به چون توی خونه امکان استفاده از ADSL ندارم و همچنین ایرانسل هم داخل خونه اصلا آنتن نمیده میخوام از TDLTE استفاده کنم
الان مبین نت سیمکارت و مودم و بسته 1 ساله 600 گیگ اینترنت رو میده حدود 1.200.000 تومن با تحویل 2 هفته ای
ماهان نت سیمکارت و مودم و بسته 1 ساله 100 گیگ اینترنت بین الملل رو میده 1.400.000 حدودا با تحویل فوری
آسیاتک هم مودم و سیمکارت و حالا مثلا بسته 1 ساله 360 گیگ اینترنت رو میده حدودا 1.400.000 فک کنم
از کسی تجربه داره از این سرویس دهنده ها بگه کدوم بهتره
من خیلی فورس لازم دارم
اگه سرویس دهنده بهتری هم میشناسید بگید. ممنون
دوست عزیز اگر ایرانسل خدماتش راضیتون میکنه و فقط آنتن ندارین با پشتیبانی ایرانسل تماس بگیرین و با دادن آدرس دقیق بگین آنتن ندارین ، دیر یا زود ممکنه بشه ولی میان پوشش رو درست میکنن ، در نهایت تصمیم با خودتون و مسئولیتش هم با خودتون ....

اینم لینک تماس و گزارش مشکل آنتن دهی و هر مشکل دیگه و‌حتی شکایت از خدمات و ... از هر طریقی هم امکان ارسال درخواست وجود داره ،،،،، پر کردن فرم ، ایمیل ، تلفن ثابت ، موبایل و حتی مراجعه حضوری و .....

ارتباط با ایرانسل

sisaco

Registered User
لایک‌ها
839
حاجی برو مبین نت بگیر

AMIR0098

Registered User
لایک‌ها
2,554
صرفا جهت اطلاع زیتل نرید... 3 ماه سرعت 50 کیلو بایت هست هیچ رسیدگی هم نمیکنن فقط میگن پهنای باند کم داریم.

• Like
Reactions: ph
بالا