برگزیده های پرشین تولز

بهترین سرویس دهنده هاست چه شرکت های هستند؟

cybamin

Registered User
لایک‌ها
138
سلام
50 درصد اینا همش سر کاریه با تخفیف گول میزنن کی تخفیف گرفته و 100% جنس عالی داده کلی من گشتم و بعد
يه جا پيدا کردم که هاست با سرعت بالا رایگان میداد بدون وعده وعید که به تستش می ارزید ر سايت جوملا رايگان ميداد به کسایی که می خواستن حتی سایت مجانی بگیره
و از همه بهتر فارسی و ايراني هم هستش
اين لينکشه هر کي مي خواد بره سايتشو بگيره
http://www.hostkaran.com/
مال خودت نيست احتمالا؟

مهران احمدی

Registered User
لایک‌ها
2
سلام
50 درصد اینا همش سر کاریه با تخفیف گول میزنن کی تخفیف گرفته و 100% جنس عالی داده کلی من گشتم و بعد
يه جا پيدا کردم که هاست با سرعت بالا رایگان میداد بدون وعده وعید که به تستش می ارزید ر سايت جوملا رايگان ميداد به کسایی که می خواستن حتی سایت مجانی بگیره
و از همه بهتر فارسی و ايراني هم هستش
اين لينکشه هر کي مي خواد بره سايتشو بگيره
http://www.hostkaran.com/

خود ایران سرور که تخفیف نمیده که! یه سایت دیگه محصولات ایران سرور رو با 50 درصد تخفیف عرضه می کنه

Gripen

Registered User
لایک‌ها
27
چرا مهر هاست اينطوريه؟
من دو روز پيش يك هاست وارز ازشون گرفتم(انلاين واريزكردم) ولي هنوز تو تاييد نكردن و مينويسه معلق!
راستي من اولين باره كه ميخوام سايت درست كنم و زياد اطلاعات ندارم!
مرسي
راستي به تيكت ها هم جواب نميدن

Last edited:

P-khakestari

همکار بازنشسته
لایک‌ها
290
چرا مهر هاست اينطوريه؟
من دو روز پيش يك هاست وارز ازشون گرفتم(انلاين واريزكردم) ولي هنوز تو تاييد نكردن و مينويسه معلق!
مرسي

بعله !
2 روزه امشی خوردن و تو باغ نیستن!
واسه منم همینطوریه

Gripen

Registered User
لایک‌ها
27
بعله !
واسه منم همینطوریه

جدي چرا اينا جواب نميدن؟:hmm:
نكنه به رحمت ايزدي پيوستن؟:eek:
اين كه گندشونه و همه اون رو پيشنهاد ميدادن واي به كوچيكاشون:wacko:

Desperadoz

Registered User
لایک‌ها
5
چرا مهر هاست اينطوريه؟
مرسي

جدي چرا اينا جواب نميدن؟:hmm:
نكنه به رحمت ايزدي پيوستن؟:eek:
اين كه گندشونه و همه اون رو پيشنهاد ميدادن واي به كوچيكاشون:wacko:

سلام دوست عزیز
دامنه شما در سفارش چی هست لطفاً بفرمایید تا بررسی بشه
امروز سیستم خرید و فروش همچنین Ticket در حال به روز رسانی بود که الان WHMCS به نسخه جدید آپدیت شد و بخش سفارشات و پشتیبانی در خدمت شما هست

من بابت این تاخیر از شما عذرخواهی می کنم.

Desperadoz

Registered User
لایک‌ها
5
بعله !
واسه منم همینطوریه

سلام
هستیم دوست عزیز در خدمت شما :p
بابت تاخیر از شما عذرخواهی می کنم در پست قبلی توضیح دادم لطفاً دامنه سفارش را بفرمایید تا سریع سفارش ما بررسی بشه
ممنون

Gripen

Registered User
لایک‌ها
27
سلام دوست عزیز
دامنه شما در سفارش چی هست لطفاً بفرمایید تا بررسی بشه
امروز سیستم خرید و فروش همچنین Ticket در حال به روز رسانی بود که الان WHMCS به نسخه جدید آپدیت شد و بخش سفارشات و پشتیبانی در خدمت شما هست

من بابت این تاخیر از شما عذرخواهی می کنم.

ممنون از شما:rolleyes:
البته اين حرفاي بالا رو جدي نگيريد.شوخي بود:rolleyes:
گويا اطلاعات الان به ايميلم ارسال شد:rolleyes:
حالا يه مشكل خيلي بزرگ هست! اين كه من تا حالا سايت درست نكردم و الان ميخوام براي اولين بار اين امر خطير رو تجربه كنم:D
ممنونم يشم دوستان يه راهنمايي كلي بكنن. اين كه چه جوري دامين روبايد به هاست وصل كردو چجوري بايد وارد كنرل پنل هاست شد. چه جوري بايد تم نصب كرد واينجور چيزا:(
خوب اولين باره ديگه !
حتما الان داريد بهم ميخنديد نه ؟نخنديد ا:(
اگه يه جايي معرفي كنيد كه بتونم يه سري اطلاعات اموزشي بگيرم در ابن باره ممنون ميشم:)
مرسي

Last edited:

Desperadoz

Registered User
لایک‌ها
5
ممنون از شما:rolleyes:
البته اين حرفاي بالا رو جدي نگيريد.شوخي بود:rolleyes:
گويا اطلاعات الان به ايميلم ارسال شد:rolleyes:
حالا يه مشكل خيلي بزرگ هست! اين كه من تا حالا سايت درست نكردم و الان ميخوام براي اولين بار اين امر خطير رو تجربه كنم:D
ممنونم يشم دوستان يه راهنمايي كلي بكنن. اين كه چه جوري دامين روبايد به هاست وصل كردو چجوري بايد وارد كنرل پنل هاست شد. چه جوري بايد تم نصب كرد واينجور چيزا:(
خوب اولين باره ديگه !
حتما الان داريد بهم ميخنديد نه ؟نخنديد ا:(
اگه يه جايي معرفي كنيد كه بتونم يه سري اطلاعات اموزشي بگيرم در ابن باره ممنون ميشم:)
مرسي

شما ابتدا باید در کنترل پانل دامنه و جایی که دامنه رو ثبت کردید DNS هایی که در ایمیل برای شما ارسال شده را تنظیم کنید در بخش Name Sarver یا برای دامنه های .IR در قسمت کارگزار ها

در مورد ایجاد و راه اندازی وب سایت هم ما به انتخاب شما سیستم های سایت ساز و مدیریت محتوا را نصب می کنیم رایگان و شما راحت می توانید مطالب مورد نظر را در وب سایت منتشر کنید
من پیشنهاد میکنم شما در بخش پشتیبانی سایت ما درخواست بدید Wordpress برای شما نصب بشه سیستم خوب و راه دستی هست.

Gripen

Registered User
لایک‌ها
27
مرسي
اين يوزر نيم وپسوردي كه ارسال شده كجا بايد واردبشه؟
ممنون

Gripen

Registered User
لایک‌ها
27
پي ام كردم
پ ن.شرمنده كه اينقدر سوال ميپرسيم:(

Desperadoz

Registered User
لایک‌ها
5
پي ام كردم
پ ن.شرمنده كه اينقدر سوال ميپرسيم:(

خواهشش میکنم وظیفه ما هست
البته در سیستم پشتیبانی مطرح کنید سریعتر و فنی تر به شما پاسخ داده میشه ( البته امروز رو به دلیلی که گفتم چشم پوشی کنید دیر جواب داده شد :p )

Gripen

Registered User
لایک‌ها
27
اقا من ادرس هاي dns شما رو ست كردم توي name servers دومين(درسته ديگه نه؟) ولي باز هم اتفاقي نمي افته! من جايي رو اشتباه كردم يا چيز ديگه؟

Desperadoz

Registered User
لایک‌ها
5
اقا من ادرس هاي dns شما رو ست كردم توي name servers دومين(درسته ديگه نه؟) ولي باز هم اتفاقي نمي افته! من جايي رو اشتباه كردم يا چيز ديگه؟

سلام ست شدن DNS دامنه و به روز رسانی آن در ISP شما ممکن هست از یک تا 12 ساعت زمان ببره

afshin_spiciali

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بچه ها هیچ وقت تو فروم ها دنبال هاست خوب نگردید چون همیشه تبلیغت میاد و جای واقیت رو میگیره همیشه هر جایی هاستی دیدید اول تو گوگل اسم سایت رو بزنین بعدم کلمه مشکل رو بزارید کنارش اگه کسی شکایت نکرده بود به درد بخوره مثلاً من خودم از هاستکاران راضیم یکی دیگه از ایران هاست . باید ببینیم نیاز هاشون چی بوده و بعد اینکه اون هاستینگ چطوری بر طرف کرده . مد نظر من ارزونی و پشتیبانی خو بوود . ایران هاست فروش ماهیانه نداشت اما دوستم گرفته و میگه چون شماره 5 رقمی داره پس من با هاش کار می کنم . همیشه نمیشه رو خیلی نظرا آدم وقت و پولشو سرمایه گذاری کنه

mahallat

Registered User
لایک‌ها
30
با سلام
ولی به هر حال دوستان شرکت های هاست و دامین را از تو همین تبلیغات و فروم ها و موتور جساجو و .... باید پیدا کنند که بتونند کلمه مشکل را به کنارش اضافه کنند.به نظر من مشتری اگر این کاره باشه با چند تا تحقیق و هویز از سایت هاستینگ می تونه کل شرکت را آمارشا در بیاره.

deltagostar

Registered User
لایک‌ها
2
بچه ها هیچ وقت تو فروم ها دنبال هاست خوب نگردید چون همیشه تبلیغت میاد و جای واقیت رو میگیره همیشه هر جایی هاستی دیدید اول تو گوگل اسم سایت رو بزنین بعدم کلمه مشکل رو بزارید کنارش اگه کسی شکایت نکرده بود به درد بخوره مثلاً من خودم از هاستکاران راضیم یکی دیگه از ایران هاست . باید ببینیم نیاز هاشون چی بوده و بعد اینکه اون هاستینگ چطوری بر طرف کرده . مد نظر من ارزونی و پشتیبانی خو بوود . ایران هاست فروش ماهیانه نداشت اما دوستم گرفته و میگه چون شماره 5 رقمی داره پس من با هاش کار می کنم . همیشه نمیشه رو خیلی نظرا آدم وقت و پولشو سرمایه گذاری کنه

دهانت را طلا میگرم . بله دقیقا نباید بگرید .ما بعد از چهار سال هنوز یک ریال خرج تبلیغات نکردیم خوشبختانه و مشترهای خودمو رو داریم و بازدیدمون از یک سایت دانلود یا موزیک بیشتر است http://www.alexa.com/siteinfo/deltagostar.net#trafficstats
:lol: حلا فقط خودمون رو نمیگویم خیلی دیگر که اصلا اسمشون نشنیده اید

Last edited:

ocarina4

Registered User
لایک‌ها
25
من یکی دو تا سایت دارم ، چند سالی با کیمیاهاست کار میکنم ، خوب هستند و جوابگو...
kimiahost.com

kvm

Registered User
لایک‌ها
26
این هم یکی از بهترین سرویس دهندگان هاست .

cpect.com

بالا