برگزیده های پرشین تولز

بهترین سرویس دهنده هاست چه شرکت های هستند؟

mahallat

Registered User
لایک‌ها
30
آقا پست های دو ماه پیش را چرا ملت می آرند بالا 1 نگاه به تاریخ بندازید؟

chinatown

Registered User
لایک‌ها
179
حالا که اومده بالا منم یه سوال میپرسم !

جایی هست که یه vps لینوکس با کانفیگ پایین بده ؟ مثلا 32 رم،2-3 گیگ هاردو... ؟ واسه تمرین و یادگیری میخوام ،ببینم این vps که میگن چیه و چطور باید باهاش کار کرد !

قیمتم پایین باشه اما سرعت خوب !

H+R

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
408
حالا که اومده بالا منم یه سوال میپرسم !

جایی هست که یه vps لینوکس با کانفیگ پایین بده ؟ مثلا 32 رم،2-3 گیگ هاردو... ؟ واسه تمرین و یادگیری میخوام ،ببینم این vps که میگن چیه و چطور باید باهاش کار کرد !

قیمتم پایین باشه اما سرعت خوب !

32 مگ هيچي روش نميشه نصب و تست كرد:(
حداقل 256

mahallat

Registered User
لایک‌ها
30
جاهایی که مفد و با ماهی 9000 تومان بدن زیاده یک سرچ بدید 1 ماه بگیرید و تست کنید.

sasan_blue

Registered User
لایک‌ها
29
hannoverit.com
همیشه انلاین
داون تام هم تا حالا نداشتم ازش

JavadSharafi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام ،

دوست عزیز به شما شدیدا شرکت آوا سرور رو پیشنهاد می کنم .

آدرس : http://www.avaserver.com

موفق باشید .

داش علی

کاربر فعال گرافیک
کاربر فعال
لایک‌ها
942
اینجا محل تبلیغ نیست.
عنوان واضحه. بهترینها چه شرکتهایی هستن.

من الان از WGB یه هاست دارم. کارش که خوبه. میپسندم.
یه جا دیگه هم از kimiahost یه هاست داشتم، اونم برا اون کار واقعا عالی بود

hamihosting

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان ، به نظر من نمیشه بر اساس قیمت های یه هاست در موردش قضاوت کرد و گقت خوبه یا نه! خیلی جاها قیمتشون پایینه اما پشتیبانی و کیفیت کارشون خوبه ، نمی دونم اسم حامی هاستینگ رو شنیدید یا نه؟ در موردش چیزی نمی گم فقط اینکه تنها جایی که هاست رایگان بدون تبلیغات و ساب دومین ارائه می ده همین جا است ، لطفا ببینید بعد نظر بدید : حامی هاستینگ

hamihosting

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان ، به نظر من نمیشه بر اساس قیمت های یه هاست در موردش قضاوت کرد و گقت خوبه یا نه! خیلی جاها قیمتشون پایینه اما پشتیبانی و کیفیت کارشون خوبه ، نمی دونم اسم حامی هاستینگ رو شنیدید یا نه؟ در موردش چیزی نمی گم فقط اینکه تنها جایی که هاست رایگان بدون تبلیغات و ساب دومین ارائه می ده همین جا است ، لطفا ببینید بعد نظر بدید : حامی هاستینگ

msf32

Registered User
لایک‌ها
41

:blink:

فك كنم اين تاپيك مال 2 هزار سال پيش بوده :D : December 27th, 2010, 03:19 AM (آخرين پست قبل از شما!)

-Arash-

Registered User
لایک‌ها
2,060

آقا پست های دو ماه پیش را چرا ملت می آرند بالا 1 نگاه به تاریخ بندازید؟

به دوماه راضی باش تا دو سال نشه :D

visaonline24

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
یک هاست با امنیت بالا برای صرافی چی پیشنهاد می کنید (امنیت خبلی مهمه)

arionfard

Registered User
لایک‌ها
1
دوستان ار هانور آی تی نگیرید که پشتیبانیش فقط تا وقتی پولو ندادید هواتونو داره!!
من برای یه انتقال بک آپ و ریستور کردنش الان 3 روزه منتظرم!! قبلا از میهن وب هاست داشتم، اونم با اینکه دست کمی از این نداره ولی واقعا کاری رو که میشه سریع انجام داد انجام میدن!!! اینم یه قسمتی از صحبت من با پشتیبانی : هر چی هم بگید میگن "شرایط کاری شرکت اینجوریه!!!"

فایل های ضمیمه

• 121212.jpg
    121212.jpg
    156.9 KB · نمایش ها: 30
بالا