برگزیده های پرشین تولز

بهترین سم سوسک ؟

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
14,007
بهترین سم سوسک چیه؟ از لحاط سطح خطرش طوری نباشه که مجبور به ترک خونه بشیم و طوری هم نباشه که سوسک ها جفتک بندازن روی سم ها و به ریش ما بخندن - سمی که واقعا انواع سوسک را بکشه منظورم سوسک جنگل نیست! همین چیزایی که ما بهش میگیم سوسک - سوسک ریز درشت کابینت فاضلاب و...

vaheava

Registered User
لایک‌ها
151
من تو خونه ای هستم که سوسک زیاد داره. ولی از این مایع سوسک کشا (یک لیتریا)مارک قهرمان یا تارومار میگیرم، یه شب در میون فقط یه ذره میریزم تو چاه(همین که رو آب رو چاه وایسه) دیگه هیچ سوسکی نمیتونه بیاد بالا همون جا نفله میشه.
سوسکای کابینتم که باید همرو بریزی بیرون پاکسازی کنی

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
14,007
همشون داخل کابینت ها هستن سم مایع کاربرد چندانی نداره، بهترین سم سوسک پوردی یا خمیری چی هست؟!
والا خودمون شیمیایی شدیم با این سم ها ولی سوسک ها نمردن
:general208:

R o o z b e h

Registered User
لایک‌ها
8
سلام واسه سوسک ریز کابینت که به سوسک آمریکایی معرف هستن من از سم کامن استفاده کردم خدا رو شکر جواب داد ولی باید مرتب بزنی مثلا اوایل هفته ای یک بار بعد ماهی یکبار....
کلا باید سمج باشی تا شرش کم بشه و اینکه دقت کنی از خونه همسایه نیاد دم در واحد هم بزن.

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
14,007
سوسک از چه خوراکی خوشش میاد؟ فعلا دارم از چسپ موش استفاده میکنم در محیط عبور ولی نیاز به یه چیزی دارم که ببشتر به چسپ موش نزدیک بشن

Dorhato

Registered User
لایک‌ها
15
ما یه سوسک کشی داریم، اسمش امحا هستش، خیلی خوبه، طبق ادعایی که داره، میگه این ماده باعث تشنگی سوسک میشه و میره سمت فاضلاب و انقدر آب میخوره تا بمیره، در نتیجه شما اثری از جنازش نمیتونید پیدا کنید.

بالا