برگزیده های پرشین تولز

بهترین فروشگاه وردپرس رایگان؟

nasimparsi

Registered User
لایک‌ها
124
با درود

دوستان من روی تارنما (سایت) خودم وردپرس رو نصب کردم. حالا نیاز به پوسته یا افزونه (فرق این دوتا چیه؟) فروشگاه ساز هستم که تارنمای خودمو به یک فروشگاه اینترنتی تبدیل کنم. حالا از دید شما بهترین گزینه چیه و از کجا می شه دریافتش کرد؟

با سپاس

MihanV

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
30,312
از افزونه woocommerce استفاده کنید

cinemaamooz

همکار بازنشسته
لایک‌ها
2,244
ووکامرس بهترین گزینه هست. افزونه مثل نرم افزار می مونه و پوسته هم همون تم و قالب برنامه هست.

ووکامرس یک برنامه ( افزونه و پلاگین ) برای ساخت فروشگاه وردپرس هست. قالب های ووکامرس هم زیاده و می تونید بگردید و پیدا کنید.

ArMin_KhAn

Registered User
لایک‌ها
185
یعنی اگر جایی نوشته شده قالب فروشگاهی xx پس ما فقط قالب رو میگیریم ؟ و اگر بخوایم اون قالب رو درست بالا بیاریم باید Woo-commerce نصب کنیم ؟

MihanV

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
30,312
یعنی اگر جایی نوشته شده قالب فروشگاهی xx پس ما فقط قالب رو میگیریم ؟ و اگر بخوایم اون قالب رو درست بالا بیاریم باید Woo-commerce نصب کنیم ؟

بستگی داره به این که اون قالب برای woocommerce باشه یا نه
پلاگین های فروشگاهی زیادی برای وردپرس هست ...

Dr ZiCO

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
بهترین فروشگاه ساز وردپرس که فارسی هم هست ووکامرسه امکانات کاملی داره به درگاه های ایرانی وصله، همچنین افزونه های فراوانی داره ک اگه خواستین میتونین از اونا استفاده کنین تا فروشگاهتون کامل تر بشه . استفاده ازش آسونه و خیلی راحت با قالب هر سایتی میتونه مچ بشه

mojtab

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
ببخشید من یه افزونه ووکامرس میخوام که موقع سفارش انتخاب روز بر اساس تقویم شمسی داشته باشه رایگان ترجیحا میشه راهنمایی کنید

بالا