برگزیده های پرشین تولز

بهترین فروم ساز وردپرس؟

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
14,008
بهترین فروم ساز وردپرس چی هست؟
نظر خودم روی wpforo هست
من نیاز های زیر را از انجمن ساز دارم:
1- ایمیل ثبت نامی فقط از پسوند های مورد نظر من باشند یعنی فقط از gmail.com , live.com , yahoo.com و...
2- لینک در ادیتور متن کاربران نباشد و نتوانند کلمه را لینک کنند, لینک داخل پروفایل نباشد و کلا هیچ جایی نتوانند لینک بزارند و ادرس لینک هایی هم که میگذارند بصورت تکس معمولی باشد و لینک نشوند مثلا http://yahoo.com به صورت تکس معمولی باشد و لینک نشود و نتوان روی آن کلیک کرد, فقط تکس معمولی و یا دیدن لینک فقط برای اعضا
3- محدودیت ایجاد تاپیک و پست بتوان ایجاد کرد مثلا هر کاربر بتواند در 24 ساعت 10 تا پست بزاره
4- امکان تایید مطالب توسط مدیر وجود داشته باشه بعد منتشر شوند
5- کاربران برای پاسخ های دیگران به تاپیک ایجاد شده و نقل قول ها اطلاعیه بگیرند
6- برای صندوق پیام های کاربر بتوان محدودیت گذاشت مثلا یک کاربر نتواند بیشتر از 15 تا پیام در صندوق پیام های خود داشته باشد
7- فیلتر کلمات وجود داشته باشد مثلا کسی کلمات مورد نظر ما را نوشت خودکار به *** تبدیل بشه
7- امکان محدودیت زمانی برای ویرایش مطالب و تاپیک ها توسط خود کاربر بشه تعریف کرد مثلا یوزر نتونه بعد از n ساعت تاپیک را ویرایش کنه
8- دیدن پروفایل برای غیر عضو ممنوع باشه

Last edited:

ehsan_rafiei

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
بهترین فروم ساز وردپرس چی هست؟
نظر خودم روی wpforo هست ظاهرش خیلی خوبه ولی تا حالا امتحانش نکردم
من نیاز های زیر را از انجمن ساز دارم:
1- ایمیل ثبت نامی فقط از پسوند های مورد نظر من باشند یعنی فقط از gmail.com , live.com , yahoo.com و...
2- لینک در ادیتور متن کاربران نباشد و نتوانند کلمه را لینک کنند, لینک داخل پروفایل نباشد و کلا هیچ جایی نتوانند لینک بزارند و ادرس لینک هایی هم که میگذارند بصورت تکس معمولی باشد و لینک نشوند مثلا http://yahoo.com به صورت تکس معمولی باشد و لینک نشود و نتوان روی آن کلیک کرد, فقط تکس معمولی
3- محدودیت ایجاد تاپیک و پست بتوان ایجاد کرد مثلا هر کاربر بتواند در 24 ساعت 10 تا پست بزاره
4- امکان تایید مطالب توسط مدیر وجود داشته باشه بعد منتشر شوند
5- کاربران برای پاسخ های دیگران به تاپیک ایجاد شده و نقل قول ها اطلاعیه بگیرند
6- برای صندوق پیام های کاربر بتوان محدودیت گذاشت مثلا یک کاربر نتواند بیشتر از 15 تا پیام در صندوق پیام های خود داشته باشد
کلن بهترین یه چیز سلیقه ایه از نظر من
اما محبوب ترین سیستم فرم ساز وردپرس ( که معمولا بهترین هم هستن) افزونه Bbpress هستش که نزدیک به 1 میلیون فکر کنم دانلود داشته !
این چیزایی که هم میخواین به صورت پنل تنظیمی نیست اما اگر یه خورده Html o Css بلد باشین میتونین روشون اعمال کنین .
برای بعضی از این کارای سفارشی که میخواین روش انجام بدین اگر مهارت کافی ندارین باید پرسش پرسش کارتون راه بیفته .

mha1368

Registered User
لایک‌ها
1,033
بدون شک گراویتی فرم

world15

Registered User
لایک‌ها
837
من قبلا ی انجمن خارجی رایگان ساختم و البته نمیشد فارسیش کنم و نوشته های فارسی تو پست هم بجا از راست به چپ برعکس نوشته میشد و باید با انتخاب راست چین میشد..
سایت رایگان هم ک ازون بدتر بود با سایتای خودمون فرق داشت

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
14,008
چطوری میشه مای بی بی و... را بعدا به چیز دیگه تغیر داد بدون ایجاد مشکل در دیتا ؟ مثلا همین پرشین تولز یه زمانی وی بی استفاده میکرد

Hamid2day

مدیر ارشد
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
20,091

MihanV

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
30,312
بالا