برگزیده های پرشین تولز

بهترین فریم ورک برای برنامه نویسی اندروید با CSS, HTML, Java Script

jvdabz

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان؛
بنده طراح وب هستم و بر CSS, HTML و همچنین Java script تقریبا بطور کامل مسلطم. حالا تصمیم دارم با این زبان ها (فقط همین سه زبان) شروع به برنامه نویسی اندروید کنم.
براساس اطلاعاتی که بدست اوردم،فریم ورک های زیادی در این زمینه وجود دارند مثل PhoneGap,Sencha Touch,Ionic و....
اما متاسفانه بنده با هیچ کدوم از اونها و نقاط قوت و ضعفشون آشنایی ندارم.

حالا سوال من از دوستان اهل فن و باتجربه این هست که کدوم یک از این فریم ورک ها برتر و مناسب تر از بقیه هست؟
خیلی ممنون میشم اگر بنده رو راهنمایی بفرمایید.
بیان مزایا و یا معایب هر فریم ورک هم بسیار مفید و چاره ساز خواهد بود!
(مثلا بعضی جاها نوشتن سرعت برنامه های ساخته شده با فون گپ کمی پایین هست؟!)

با تشکر

phpir4659

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
123
به نظر من PhoneGap خوب هست .

Dvar

Registered User
لایک‌ها
12
البته این نظر شخصیه منه، اگه به JS تسلط داری دیگه نباید واست سخت باشه که Java رو یاد بگیری. به نظرم آزادی عملت خیلی بیشتره اگه از Java تو اندروید استفاده کنی. البته اگه در کنارش هنوز از JS تو جاهای دیگه استفاده میکنی، پس همون بهتره که رو JS بمونی. طبیعتا تمرکز رو یه زبان بهتر از دو زبانه. فکر کنم در نهایت این بستگی به اپلیکیشنی داره که می خوای بسازی. Titaniumو PhoneGap دو از معروفترین ها هستند. که پیشنهاد من به تو PhoneGap از اونجایی که شرکته معروفی مثله Adobe مالکشه و طبیعتا ازش پشتیبانی بهتری صورت میگیره! از اون طرف هم برای Titanium حدوده ۵۰۰۰ API وجود داره که می تونی مانند PhoneGap برای iOS Android BlackBerry Windows اپ بسازی:)

vahidalvandi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من برای اولین بار یک فریم ورک ساده css با نام رکسانا توسعه دادم که بر پایه scss است شما با معرفی این فریم ورک بنده را در توسعه و پیشرفت اولین فریم ورک ایرانی کمک کنید

لینک توضیحات
http://goo.gl/mO9jzJ

بالا