برگزیده های پرشین تولز

بهترین فوتبالیست تاریخ ایران

بهترین فوتبالیست

• ناصر حجازی

Votes: 1 2.3%
  • علی پروین

Votes: 8 18.2%
  • احمدرضا عابدزاده

Votes: 10 22.7%
  • مرحوم سیروس قایقران

Votes: 0 0.0%
  • علی دایی

Votes: 20 45.5%
  • ناصر محمد خانی

• فرشاد پیوس

• جواد زرینچه

• حسن روشن

• امیر قلعه نویی

Votes: 3 6.8%

• Total voters
    44

DariushAgah

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
به نقل از bocelli :
دلیل اینکه میناوند رو تو اون لیست گذاشتم به خاطر این بود که بیشترین بازی در میان تمام بازیکنان آسیایی تو لیگ قهرمانان متعلق به اونه. فکر کنم نزدیک سی بازی در لیگ اروپا رو داره.
. اگه یادتون باشه تو اشتروم گراتز اتریش میناوند به جای هافبک چپ تیم ملی اتریش بازی میکرد. پس مشخصه که سانتر کردن بلده. میناوند رو مربی تایید کرده که جزء بهترین مربیان کرواسیه( ایویکا اوسیم)

شما کلا علاقه خاصی به سفسطه کردن داری . اینکه که میناوند مثلا جای هافبک چپ اتریش بازی میکرده هیچ ربطی به این نداره که سانتر کردن بلده!
میگن نمک برای فشار خون بده شما میگی اگه نمک بد بود همه دنیا توی غذاشون نمک نمیریختن! نه خیر شما منطقی بحث نمیکنی فقط سفسطه میکنی
میناوند واقعا سانتر کردن بلد نیست اما خوب نفوذ میکنه . اما کلا همیشه میناوند در سطح متوسطی بوده و هنوز که هننوزه نمیتونه خوب سانتر کنه
این هم که علی دایی چون الان داره فیکس بازی میکنه پس خوبه باز هم سفسطه است. علی دایی فیکس بازی میکنه با وجودیکه خوب بازی نمیکنه
لطفا ما رو نپیچونید اینجا بحث ورزشیه هر کسی میتونه با چشم ببینه که میناوند بلد نیست سانتر کنه حالا یک تالار فلسفی بود شما سفسطه میکردی کسی هم با چشم نمیدید ولی این مغلطه ها جاش اینجا نیست
:cool:

DariushAgah

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
به نقل از bocelli :
درسته که خونه خاله نیست. ولی ازاسطوره ها چنین چیزی بعید نیست. شاید تا 42 سالگی هم بازی کرد. البته دایی جام جهانی 2010هم حتما حضور داره اونم به عنوان سر مربی تیم ملی ایران. اگه مربیگری رو به صورت حرفه ای ادامه نداد برای ریاست تربیت بدنی بهترین گزینه ممکنه. بعدش رییس کنفدراسیون فوتبال آسیا و...البته اینا در شرایطیه که مربیگری رو ادامه نده.

در فوتبال اسطوره هیچ معنایی نداره. الان نه پله نه مارادونا نه فا ن باستن توانایی بازی حتی باشگاهی دسته دو رو ندارند! دایی اوج فوتباش گذشته و فقط اسمی ازش مونده الان هم به زور داره تو زمین راه میره چه برسه به 42 سالگی
اسطوره بودنش رو هم داره با تنفر مردم عوض میکنه

دایی شاید داخل کشور به مقامی برسه ولی کنفدراسیون آسیا دیگه الکی نیست! جمعیت آذرباییجانیها اونقدر نیست که دایی بتونه تو کنفدراسیون آسیا کاره ای بشه . فعلا داخل کشور نفوذ داره که اونهم مسلما ابدی نیست

BlAsCo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از DariushAgah :
شما کلا علاقه خاصی به سفسطه کردن داری . اینکه که میناوند مثلا جای هافبک چپ اتریش بازی میکرده هیچ ربطی به این نداره که سانتر کردن بلده!
میگن نمک برای فشار خون بده شما میگی اگه نمک بد بود همه دنیا توی غذاشون نمک نمیریختن! نه خیر شما منطقی بحث نمیکنی فقط سفسطه میکنی
میناوند واقعا سانتر کردن بلد نیست اما خوب نفوذ میکنه . اما کلا همیشه میناوند در سطح متوسطی بوده و هنوز که هننوزه نمیتونه خوب سانتر کنه
این هم که علی دایی چون الان داره فیکس بازی میکنه پس خوبه باز هم سفسطه است. علی دایی فیکس بازی میکنه با وجودیکه خوب بازی نمیکنه
لطفا ما رو نپیچونید اینجا بحث ورزشیه هر کسی میتونه با چشم ببینه که میناوند بلد نیست سانتر کنه حالا یک تالار فلسفی بود شما سفسطه میکردی کسی هم با چشم نمیدید ولی این مغلطه ها جاش اینجا نیست
:cool:
من نمیدونم شما فوتبال رو در چه حدی دنبال کردی و شناختت از فوتبال روز اروپا در چه حدی هستش.فقط همینو میگم اوسیم بلاژ و ایویچ که همه شون میناوندو تایید کردند مربیان کوچیکی نیستند. من همه صحبتهام با دلیل و برهانه شما میگی فلسفه.:lol:

مشکل شما اینه که چون از فلان بازیکن بدتون میاد نباید تو تیم ملی بازی کنه. اینا در صورتیه که جانشینش در اون حد باشه. ولی من فکر میکنم شما داری مغلطه میکنی.:rolleyes:

کسی که سی بازی تو چمپیون لیگ بازی کرده میتونه سانتر کنه . راستی شما می تونی به من بگی بهترین نوع سانتر در اروپا چیه بعد نحوه سانتر کردن میناوند رو آنالیز فنی کنی تا ما هم یاد بگیریم؟
ضمنا یادت باشه تیمهای اروپایی بازیکن متوسط نمی خرن لیگ آزادگان که نیست!!.لزومی هم نداره همه مردم سبک بازی یک بازیکنی رو بپسندند. مهم دید مربیه و نیازش به اون بازیکن.همینطور ارزشهای فنیش.:D

BlAsCo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از DariushAgah :
در فوتبال اسطوره هیچ معنایی نداره. الان نه پله نه مارادونا نه فا ن باستن توانایی بازی حتی باشگاهی دسته دو رو ندارند! دایی اوج فوتباش گذشته و فقط اسمی ازش مونده الان هم به زور داره تو زمین راه میره چه برسه به 42 سالگی
اسطوره بودنش رو هم داره با تنفر مردم عوض میکنه

دایی شاید داخل کشور به مقامی برسه ولی کنفدراسیون آسیا دیگه الکی نیست! جمعیت آذرباییجانیها اونقدر نیست که دایی بتونه تو کنفدراسیون آسیا کاره ای بشه . فعلا داخل کشور نفوذ داره که اونهم مسلما ابدی نیست
یه بار اون جمله مو کامل وبدون ناراحتی بخون . خیلی واضحه من گفتم بازی تا سن 42 سالگی هم از اسطوره ها بعید نیست.نگفتم چون دایی اسطوره آسیاست باید تا 42 سالگی بازی کنه. گفتم می تونه تا 42 سالگی هم بازی کنه... حالا مشخص شد کدوممون داریم سفسطه می کنیم؟:cool:

در ضمن تنفر مردم کیلویی چند؟ عشقشونم ارزونی خودشون. مردم بهتره برن عاشق این دو تیم مزخرف پاییتخت و سوپر استارهای!! پشت خط مانده تیم ملی بشن.

اتفاقا بر عکس . تو کنفدراسیون آسیا از خداشونه بازیکنی مثل دایی رئیس afc بشه
چون فهم و شعور یک ایرانی وسعت دید و فرهنگش با بقیه کشورها فرق میکنه.در ضمن اینا در شرایطیه که خودش بخواد. ولی مربیگری تیم ملی محتمل ترین گزینه س.:cool:

hamedsullivan

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
137
دوستان عزیز , ما قصدمون فقط نظر سنجی بود و بس .

نه مکتبه میناوند و دایی شناسی.

مرسی.

DariushAgah

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
به نقل از bocelli :
من نمیدونم شما فوتبال رو در چه حدی دنبال کردی و شناختت از فوتبال روز اروپا در چه حدی هستش.فقط همینو میگم اوسیم بلاژ و ایویچ که همه شون میناوندو تایید کردند مربیان کوچیکی نیستند. من همه صحبتهام با دلیل و برهانه شما میگی فلسفه.:lol:

مشکل شما اینه که چون از فلان بازیکن بدتون میاد نباید تو تیم ملی بازی کنه. اینا در صورتیه که جانشینش در اون حد باشه. ولی من فکر میکنم شما داری مغلطه میکنی.:rolleyes:

کسی که سی بازی تو چمپیون لیگ بازی کرده میتونه سانتر کنه . راستی شما می تونی به من بگی بهترین نوع سانتر در اروپا چیه بعد نحوه سانتر کردن میناوند رو آنالیز فنی کنی تا ما هم یاد بگیریم؟
ضمنا یادت باشه تیمهای اروپایی بازیکن متوسط نمی خرن لیگ آزادگان که نیست!!.لزومی هم نداره همه مردم سبک بازی یک بازیکنی رو بپسندند. مهم دید مربیه و نیازش به اون بازیکن.همینطور ارزشهای فنیش.:D

همچین میگید لیگ اروپایی! پاشازاده هم داره تو اتریش فیکس بازی میکنه چرا نیست تو تیم ملی؟

بعد هم گفتم سفسطه! نه فلسفه! بحث شما سفسطه است

شما خودت حرفی نداری ولی میگی مثلا فلان مربی فلان چیز یا فلان کس رو تایید کرده خوب کرده باشه دلیلشو شما میدونی؟ اگر دلیل فنی داره بگو! اگر نمیدونی از چی طرفداری میکنی؟

DariushAgah

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
به نقل از hamedsullivan :
دوستان عزیز , ما قصدمون فقط نظر سنجی بود و بس .

نه مکتبه میناوند و دایی شناسی.

مرسی.

متاسفانه لیستتون جالب نیست جای خیلی ها خالیه ولی این میناوند اون وسط تو ذوق میزنه
دایی رو هم مطمئنم جز همشهریاش کسی به عنوان بهترین فوتبالیست انتخاب نخواهد کرد
کاش یک نظر سنجی میگذاشتید تا ببینیم چند درصد از طرفداران دایی ترک نیستند

hamedsullivan

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
137
به نقل از DariushAgah :
متاسفانه لیستتون جالب نیست جای خیلی ها خالیه ولی این میناوند اون وسط تو ذوق میزنه
دوست عزیز , بیشتر از 10 اسم نمیشه گذاشت , در ضمن غیر از دایی بقیه ی اسامی الان بازی نمی کنن .

اقای دایی رو هم به خاطر اینکه به هر حال دارای رکورد در فوتبال هستن نوشتم.

در ضمن , میناوند تو لیست نیست اگه دقت کنین.

در ضمن در پست قبل هم گفتم , لطفا فقط رای بدید . اگه هم به نظر شما اسم کسی از قلم افتاده , خودتون بنویسید.

مرسی.

Reza364

Registered User
لایک‌ها
9
به نقل از DariushAgah :
به جای اینهمه بحث بی نتیجه شما بازیکنی رو که از نظر خودتون بهترینه رو معرفی کنید!

DariushAgah

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
به نقل از Reza364 :
به جای اینهمه بحث بی نتیجه شما بازیکنی رو که از نظر خودتون بهترینه رو معرفی کنید!

صفحه اول رو بخونید نظر رو اونجا گفتم

بعد هم تاپیک دایی قفل شد و گر نه بحث دایی همونجا ادامه پیدا میکرد این دیگه مشکل من نیست مشکل فرومه

hamedsullivan

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
137
به نقل از DariushAgah :

بعد هم تاپیک دایی قفل شد و گر نه بحث دایی همونجا ادامه پیدا میکرد این دیگه مشکل من نیست مشکل فرومه
اگه تاپیک دایی قفل شده , حتما مشکلی داشته , با این وضعی که داره پیش میره این تاپیک هم بسته میشه.

Reza364

Registered User
لایک‌ها
9
به نقل از DariushAgah :

وقتی اون تاپیک قفل شده یعنی از نظر مدیران اون بحث نباید ادامه پیدا کنه !
این مشکل فوروم نیست مشکل ماست که حرف مدیرا رو نمیگیرم!

nima178

Registered User
لایک‌ها
12
تا حالا هم شايان نيامده و گرنه...
من ترك نيستم از نيمه جنوبي كشور انور تر نيامدم
من عقلم به چشمم نيست
روزنامه نود نمي خونم
عقل دارم
انسانم
پس من جهان پهلواني كه با سر شكسته تازه عمل كرده در هيروشيما بازي كرد رو ستايش مي كنم
من اولين كسي كه پاي فوتباليست هاي ايراني رو به المان بازد كرد تحسين مي كنم
من دانشجوي دانشگاه صنعني شريفي رو كه در سن 23 سالگي از يك باشگاه در جه چندم
يكباره به بايرن مونيخ آلمان رفت رو الگوي خودم قرار مي دم
منم بر خلاف شما وقتي مي بينم يك جهان سومي تمام چيزهايي كه من در رويا هم نمي تونم بش فكر كنم
بدست آورده عقده هام رو به شكل مثبت خالي مي كنم
با پرسيدتيدنش

mgh

Registered User
لایک‌ها
2
علي كريمي

چرا تو ليست نيست؟

hamedsullivan

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
137
به نقل از mgh :
علي كريمي

چرا تو ليست نيست؟
ای وااااااااااااااااای , بابا این پستای قبل رو بخونین .

فقط بازیکنانی که پیشکسوت هستن رو نوشتم .

اقای دایی هم پیشکسوت محسوب میشن از نظر سنی(از نظر بدنی نه).

nima178

Registered User
لایک‌ها
12
حامد آقا من زياد حال نمي كنم وقتي پستام بي دليل پاك مي شه
در چنين مواقعي چشمام قرمز مي شه
و فرق قرمز و آبي رو متوجه نمي شم
افتاد؟

hamedsullivan

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
137
به نقل از nima178 :
حامد آقا من زياد حال نمي كنم وقتي پستام بي دليل پاك مي شه
در چنين مواقعي چشمام قرمز مي شه
و فرق قرمز و آبي رو متوجه نمي شم
افتاد؟
دوست عزیز اینجا بیشتر از اینکه بحث در مورد ورزش باشه , دعواست .

میخواستم منتظر شایان بمونم , اونم فعلا نیست .

پستهای بی ربط پاک میشن.

مرسی

nima178

Registered User
لایک‌ها
12
دوست عزیز اینجا بیشتر از اینکه بحث در مورد ورزش باشه , دعواست .

میخواستم منتظر شایان بمونم , اونم فعلا نیست .

پستهای بی ربط پاک میشن.

مرسی
اينجوري كه پستي برا خودتونم نمي مونه
برا اين گفتم يه بار خودتونو بن نكنيد
هل شدين دكمه زيادي دمه دستون هست
مرسي

hamedsullivan

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
137
به نقل از nima178 :
اينجوري كه پستي برا خودتونم نمي مونه
برا اين گفتم يه بار خودتونو بن نكنيد
هل شدين دكمه زيادي دمه دستون هست
مرسي
دوست عزیز من نمیدونم مشکل شما چیه ؟؟؟؟

اگه شایان اون پستا رو میدید وضع بدتر بود . در ضمن فقط سعی میکنم که بحث ها ورزشی باشه.

hamedsullivan

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
137
به نقل از hamedsullivan :
دوست عزیز من نمیدونم مشکل شما چیه ؟؟؟؟

اگه شایان اون پستا رو میدید وضع بدتر بود . در ضمن فقط سعی میکنم که بحث ها ورزشی باشه.
اولین چیزی که یه ورزشکار یا ورزشدوست باید بدونه اینه که همیشه انتقاد در مورد خودش یا تیمی که طرفدارشه, هست

پس باید سعی کنه با خونسردی جواب بده نه اینکه ....

بالا