برگزیده های پرشین تولز

بهترین قرص ضد افسردگی؟

Daedman

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
35
چرا نصف بیشتر یوزرای اینجا افسردگی دارن و تجربه خوردن قرص تو رزومشون ثبت شده
اونم یوزرایی که تو همه تاپیکا و تو همه ی زمینه ها نظر میدن
یکی یه نظر جالب داشت تو همین تاپیک . گفت نشسته بودیم یجا دوستم گفت بیا ترامادول بخور گفتم بده بخوریم داداش . یعنی بدون اینکه مشکلی داشته باشه قرص خورده . وقتی تاپیکو خوندم یه مقدار حسودیم شد بهتون . منم دلم میخواد افسرده باشم .

بجای اینکه بابت یه مشکل افسردگی بگیرید با بقیه در مورد چرایی بوجود اومدنش صحبت کنید . من یه رفیقی داشتم دوره دانشگاه عاشق یه دختری شده بود . خجالتی بود نمیتونست با هرکسی صحبت کنه ولی با من دردودل میکرد اونم ترم آخر . یعنی تا ترم آخر لال مونی گرفته بود . بهم میگفت وقتی با تو صحبت میکنم حس خیلی خوبی پیدا میکنم . منم هر موقع میومد پیشم یه سیس روانشناس بودن میگرفتم براش . ولی بعدا فهمیدم اصلا همین که میری مشکلو با هر ننه قمری مطرح میکنی و اونم با آغوش باز به حرفات گوش میده و بعضا راهکارای اشتباهی هم بهت ارائه میده باعث میشه حال خوبی پیدا کنی .

حالا با توجه به پاراگراف بالا شما فرض کن بری پیش یه روانشناس استاد یا استاد تمام مشکلتو مطرح کنی که قبلا با صدتا کیس مثل تو برخورد داشته . ببین چه معجزه ای میکنه . ولی یه داستانی هست . اونم اینکه برا هر جلسه 45 دقیقه ای عمه ننه ها صدو خورده ای میگیرن که این خودش افسردگی میاره و برای رفع افسردگیش باید دوتا ورق قرص واینالدوم خورد .

یه چیزی در مورد اون جمله ای که گفتم طرف با صدتا کیس مثل شما برخورد داشته بگم . من خودم بجز این دوستم با یه تعداد دیگه هم صحبت کردم که مشکلات روحی داشتن . به همین خاطر یه تجربیاتی کسب کردم تو همین دو سه موردی که باهاشون صحبت کردم گفتم در اختیارتون بزارم . مثلا وقتی با این عزیزان صحبت میکنی نباید خیلی شماتتشون کنی چون باعث میشه ازت رونده بشن . برعکس باید اغوشت خیلی باز باشه و مشکلاتشونو کم کم اونم بوسیله ی خودشون آنالیز کنی . من خیلی ناراحت میشدم وقتی یه حرفی میزدم که باعث میشد ازم رونده بشن و ناراحت بشن . تو چند جلسه اول همین که حرفاشونو بشنوی و حتی تائیدشون کنی با اینکه کارشون اشتباه بوده کافیه . خیلی نمیخواد باهاشون وارد جرو بحث بشی . منم بعد خوندن این تاپیک خیلی با یوزرای این فروم وارد جرو بحث نمیشم .

راستی دوستان یه سوال . من بابام میرفت دانشگاه تهران براش دندون مصنوعی درست کنن و یکی دیگه از دوستام میرفت اونجا دندوناشو پر کنن اونم رایگان یا با یه هزینه خیلی کمی . البته دانشجوهایی که میخواستن مدرک بگیرن اینکارارو انجام میدادن . میخوام ببینم برای دوره روانشناسی هم همچین چیزی هست که یه عده دانشجوی دوره کارشناسی ارشد یه همچین کاری بکنن اونم بصورت مجازی و تقریبا مجانی . اینجوری تجربه هم کسب میکنن .

خلاصه اینکه بچه ها در مورد مشکلتون صحبت کنید . این حجم از افسردگی در داخل کشور بخاطر اینه فردی که دچار مشکل شده همصحبت نداره و میخواد مشکلشو خودش حل کنه . از طرفی هم خودش بخاطر فشار مشکلش خواب کافی نداره و روزو شبش جابجا شده و غذا هم که خوب نمیخوره . نتیجش این میشه که از روی لجاجت یه تصمیم اشتباه و نادرست میگیره که تو آیندش تاثیر زیادی داره . من داداشم رفته فنلاند درس میخونه میگه هر ماه باید دوجلسه بریم پیش روانشناس دانشگاه وگرنه اخراج میشیم . البته منطقه اسکاندیناوی اکثرا اینجوریه و برات کونتم میشورن وقتی میری دستشویی .
دوست عزیز شما که منظور منو متوجه نشدی چطور داستان سرایی کردید
من اگر میخواستم تجویز کنم صد تا قرص به این دوستمون معرفی میکردم
من یه الف گفتم شما تا ی رفتی:rolleyes:
اما شما بدون همون روانشناس که شما میگی هم فرهنگش و دغدغه اش با دکتری که تو خارج فرق میکنه
(نمیخوام بحث باز کنم هزار تا مثال برای خودم پیش اومده که گفتنش باعث خنده میشه)

احتیاجی نیست از حرف و تجربه بنده شما برداشت شخصی داشته باشید
شما جسارت نباشه فکر کنم زیادی یه کم خوش بین هستید
در ضمن از اول اشتباهن روی شما ریپلای کردم
موفق باشید

mostafajan

Registered User
لایک‌ها
1,008
عزیزم میدونم که با چه نهادی طرف هستیم یا اینکه ثبت آمار در اون به چه شکل هست (مثلا خودکشی) و گفتم که حتما آمار واقعی بیشتر از این هست!
من زیر ۹۰٪ متصور نیستم یعنی ۹ نفر از هر ۱۰ نفر که با یک آمار گیری خوشه ای کوچک میشه براحتی به اون رسید!

البته این در حیطه تخصص من نیست که ریشه های مشکلات روانی جمعی جامعه ای با پیچیدگی های ایران رو به این شکل تحلیل کنم!

در بقیه موارد هم دوستان نظر میدن! 😀

من توی جوابی که بهتون دادم تو پست قبلی یه نکته ای رو غیرمستقیم اشاره کردم بهش تا بچه های فروم نیان به من بگن تو سال 2013 حزب اللهی بودی ولی گویا شما متوجه اون نکته نشدین و الان مجبورم مستقیم اشاره کنم

اصلا داستان سر این نیست که وزارت بهداشت دروغ میگه یا راست میگه یا اینکه مردم ما 90% افسرده هستن یا 10%
ما با توجه به مذهبی بودن مردممون که منجر به انقلاب اسلامی هم شد باید این گذر از سنت به مدرنیته رو طی میکردیم اونم با هر حکومتی و هزینشم باید پرداخت میکردیم

شاه اومد خیلی سریع این گذر که حداقل چندینو چند نسل طول میکشه روانجام بده بگای سگ رفت و مردم با لیدریه آخوندا انداختنش بیرون
الانم این گذر داره روال طبیعیشو طی میکنه که باید هزینشو بپردازیم و بیخودی پای وزارت بهداشتو وسط نکش
تنها چیزی که هست اینه که باید زیر آسیبش طاقت بیاری و خودشکی نکنی . حالا میخوای از رواشناس کمک بگیر . میخوای از قرص کمک بگیر . میخوای قدرت تحلیل خودتو بالا ببر که این مورد آخرو شدیدا توصیه میکنم .

مثال : اگر تو دوران دانشگاه ترتیب دختری که عاشقش بودی رو دادن باید بدونی اون دختر یا دیدگاه اروپایی داشته یا برداشت اشتباهی از رابطه دخترو پسر اروپایی داشته ولی تو با توجه به فیلمو سریالایی که دیدی و تربیت خانوادگی و اجتماعی فکر میکنی اون دختر هرزه هستش و باید تا سی چهل سالگی که ازدواج میکنه باکره بمونه . این دو دیدگاه متفات باعث بوجود اومدن افسردگی میشه . هیچ ربطی هم به وزارت خونه و آخوندا نداره بلکه بخاطر هژمونی رسانه های غرب یا همون مدرنیته هستش .

الان یه عده میان به من میگن تو مذهبی هستی ولی نمیخوان 20 سال پیش ایرانو ببینن که کسی گوشی موبایل نداشت . نمیخوان 30 سال پیشو ببینن که کسی اینترنت نداشت . نمیخوان 40 سال پیشو ببینن که با خر و الاغ اینور اونور میرفتن و ماشین نبود . نمیخوان نحوه ازدواج پدرو مادر یا پدربزرگ مادربزرگامونو تو 50 سال پیش ببینن که اصلا چیزی به اسم دوست دختر دوست پسر نبود . این همه تغییر تو مدت زمان کم بدون اینکه فرهنگ سازی بشه براش هزینه داره و اسیب روحی روانی میزنه به مردم .

چرا دو هزارو بیستو یک سال پس از میلاد مسیح یکی باید به زنش بگه من دوست ندارم وقتی میریم خونه پسر خالت یا پسر داییت باهاشون دست بدی و همین مساله باعث طلاق بشه . به اون مثال پدر خارجی و پدر ایرانی بیشتر توجه کن . باید چندینو چند نسل بگذره تا خیلی از ذهنیتای اشتباه از بین برن . اول بفهمیم ریشه مشکل چیه بعد راه حل ارائه بدیم وگرنه محکوم کردن آمار وزارت بهداشت و آخوندا فایده نداره . آبو بریز اونجایی که داره میسوزه . تغییر تو ذهنیت فقط با روانشناس . نه به قرصو دارو . یه کلیه رو بفروش پولشو بده روانشناس ولی ذهنیت سالم داشته باش تا از زندگی لذت ببری و افسرده نباشی .

دوست عزیز شما که منظور منو متوجه نشدی چطور داستان سرایی کردید
من اگر میخواستم تجویز کنم صد تا قرص به این دوستمون معرفی میکردم
من یه الف گفتم شما تا ی رفتی:rolleyes:
اما شما بدون همون روانشناس که شما میگی هم فرهنگش و دغدغه اش با دکتری که تو خارج فرق میکنه
(نمیخوام بحث باز کنم هزار تا مثال برای خودم پیش اومده که گفتنش باعث خنده میشه)

احتیاجی نیست از حرف و تجربه بنده شما برداشت شخصی داشته باشید
شما جسارت نباشه فکر کنم زیادی یه کم خوش بین هستید
در ضمن از اول اشتباهن روی شما ریپلای کردم
موفق باشید

منم با شما موافقم
از اول اشتباه کردین صحبت کردین . معنی نداره کاربر تازه وارد که اخرین پستش برا یک سال پیش بوده زارت بیاد پست منو ریپلای کنه .
یعنی تو این یک سال هیچ پستی تو فروم ارزش ریپلای کردن نداشت ؟ اونلی من !!! آقا دمم گرم چه پستایی میزارم تو فروم .
وقتی با لحن درست صحبت نمیکنید و موضعتونم مشخص نمیکنید نتیجش همین میشه که میگین اشتباه کردم دهان باز کردم .

یعنی چی اومدی میگی منم میرفتم پیش روانشناس فرتو فرت کارت میکشیدم
یا دکتره همش برام از جاهای خوب خوب میگفت و همشم خارج بود
پس میخواستی برات از بیست متری جوادیه بگه ؟ یا میخواستی فرتو فرت کارت نکشی !! میخوای فقط جلسه اول بکشی جلسات بعدی دکتر بکشه ؟ یعنی اون دکتر اشتباه کرده چند جلسه اول کامل به حرف شما گوش داده تا بتونه بفهمه مشکلتون چیه و خواسته با حرفای خوب حس خوبی پیدا کنید که قطع نکنید مراجعه رو . همون دو جلسه اول باید درمانتون میکرد ؟ وقتی میگم فرهنگ استفاده از رواشناس همراه با روانشناس وارد کشور نشده همینو میگما .

الانم اگر میگی قرص خوبه بگو بچه ها قرص بخورید پیش روانشناس نرید
اگر میگی روانشناس خوبه بگو بچه ها رواشناس خوبه و من اونجا که گفتم فرتو فرت کارت میکشیدم و همش برام از جاهای خوب خوب و خارج میگفت یجورایی داشتم غیر مستقیم میگفتم رواشناس خوبه

Last edited:

Daedman

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
35
من توی جوابی که بهتون دادم تو پست قبلی یه نکته ای رو غیرمستقیم اشاره کردم بهش تا بچه های فروم نیان به من بگن تو سال 2013 حزب اللهی بودی ولی گویا شما متوجه اون نکته نشدین و الان مجبورم مستقیم اشاره کنم

اصلا داستان سر این نیست که وزارت بهداشت دروغ میگه یا راست میگه یا اینکه مردم ما 90% افسرده هستن یا 10%
ما با توجه به مذهبی بودن مردممون که منجر به انقلاب اسلامی هم شد باید این گذر از سنت به مدرنیته رو طی میکردیم اونم با هر حکومتی و هزینشم باید پرداخت میکردیم

شاه اومد خیلی سریع این گذر که حداقل چندینو چند نسل طول میکشه روانجام بده بگای سگ رفت و مردم با لیدریه آخوندا انداختنش بیرون
الانم این گذر داره روال طبیعیشو طی میکنه که باید هزینشو بپردازیم و بیخودی پای وزارت بهداشتو وسط نکش
تنها چیزی که هست اینه که باید زیر آسیبش طاقت بیاری و خودشکی نکنی . حالا میخوای از رواشناس کمک بگیر . میخوای از قرص کمک بگیر . میخوای قدرت تحلیل خودتو بالا ببر که این مورد آخرو شدیدا توصیه میکنم .

مثال : اگر تو دوران دانشگاه ترتیب دختری که عاشقش بودی رو دادن باید بدونی اون دختر یا دیدگاه اروپایی داشته یا برداشت اشتباهی از رابطه دخترو پسر اروپایی داشته ولی تو با توجه به فیلمو سریالایی که دیدی و تربیت خانوادگی و اجتماعی فکر میکنی اون دختر هرزه هستش و باید تا سی چهل سالگی که ازدواج میکنه باکره بمونه . این دو دیدگاه متفات باعث بوجود اومدن افسردگی میشه . هیچ ربطی هم به وزارت خونه و آخوندا نداره بلکه بخاطر هژمونی رسانه های غرب یا همون مدرنیته هستش .

الان یه عده میان به من میگن تو مذهبی هستی ولی نمیخوان 20 سال پیش ایرانو ببینن که کسی گوشی موبایل نداشت . نمیخوان 30 سال پیشو ببینن که کسی اینترنت نداشت . نمیخوان 40 سال پیشو ببینن که با خر و الاغ اینور اونور میرفتن و ماشین نبود . نمیخوان نحوه ازدواج پدرو مادر یا پدربزرگ مادربزرگامونو تو 50 سال پیش ببینن که اصلا چیزی به اسم دوست دختر دوست پسر نبود . این همه تغییر تو مدت زمان کم بدون اینکه فرهنگ سازی بشه براش هزینه داره و اسیب روحی روانی میزنه به مردم .

چرا دو هزارو بیستو یک سال پس از میلاد مسیح یکی باید به زنش بگه من دوست ندارم وقتی میریم خونه پسر خالت یا پسر داییت باهاشون دست بدی و همین مساله باعث طلاق بشه . به اون مثال پدر خارجی و پدر ایرانی بیشتر توجه کن . باید چندینو چند نسل بگذره تا خیلی از ذهنیتای اشتباه از بین برن . اول بفهمیم ریشه مشکل چیه بعد راه حل ارائه بدیم وگرنه محکوم کردن آمار وزارت بهداشت و آخوندا فایده نداره . آبو بریز اونجایی که داره میسوزه . تغییر تو ذهنیت فقط با روانشناس . نه به قرصو دارو . یه کلیه رو بفروش پولشو بده روانشناس ولی ذهنیت سالم داشته باش تا از زندگی لذت ببری و افسرده نباشی .

منم با شما موافقم
از اول اشتباه کردین صحبت کردین . معنی نداره کاربر تازه وارد که اخرین پستش برا یک سال پیش بوده زارت بیاد پست منو ریپلای کنه .
یعنی تو این یک سال هیچ پستی تو فروم ارزش ریپلای کردن نداشت ؟ اونلی من !!! آقا دمم گرم چه پستایی میزارم تو فروم .
وقتی با لحن درست صحبت نمیکنید و موضعتونم مشخص نمیکنید نتیجش همین میشه که میگین اشتباه کردم دهان باز کردم .

پس میخواستی برات از بیست متری جوادیه بگه ؟ یا میخواستی فرتو فرت کارت نکشی !! میخوای فقط جلسه اول بکشی جلسات بعدی دکتر بکشه ؟ یعنی اون دکتر اشتباه کرده چند جلسه اول کامل به حرف شما گوش داده تا بتونه بفهمه مشکلتون چیه و خواسته با حرفای خوب حس خوبی پیدا کنید که قطع نکنید مراجعه رو . همون دو جلسه اول باید درمانتون میکرد ؟ وقتی میگم فرهنگ استفاده از رواشناس همراه با روانشناس وارد کشور نشده همینو میگما .

اگر میگی روانشناس خوبه بگو بچه ها رواشناس خوبه و من اونجا که گفتم فرتو فرت کارت میکشیدم و همش برام از جاهای خوب خوب و خارج میگفت یجورایی داشتم غیر مستقیم میگفتم رواشناس خوبه

Daedman

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
35

منم با شما موافقم

Daedman

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
35
لازم نمیبینم توضیح بدم
هر چند سخن بسیار است

الهه.آتش

Registered User
لایک‌ها
2,386
اتفاقا به نظرم روانشناس خیلی بهتر از روانپزشک هست
روانشناس سعی میکنه مشکلاتت رو ریشه ای حل کنه
اما روانپزشک سعی میکنه صورت مسله رو پاک کنه
به نظرم اگه روانشناس رو دایمی بریم خیلی مفید تر هست

Daedman

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
35
به نظرم اگه روانشناس رو دایمی بریم خیلی مفید تر هستش
:unsure:

Last edited:

mostafajan

Registered User
لایک‌ها
1,008
به نظرم اگه روانشناس رو دایمی بریم خیلی مفید تر هست

ما نباید بریم پیش روانپزشک . روانشناس مارو میفرسته پیش روانپزشک . اصول کار اینجوریه که ما میریم پیش روانشناس . اگر روانشناس لازم دید که ما در طول مدتی که میریم پیشش به دارو هم نیاز داریم تا بتونه باهامون ارتباط برقرار کنه یا تاثیر بیشتری رومون بزاره مارو میفرسته پیش روانپزشک . روانپزشک هم با توجه به وضعیت ژنتیکی و جسمانی ما داروی مناسب رو با دز مناسب و بازه زمانی مناسب برامون تجویز میکنه . به مولی علی من پشمام فر میخوره میبینم شماها میاید اینجا خیلی شخماتیک قرصو داروهاتونو با هم تاق میزنید یا اینکه استارتر میگه 17 ورق قرص خوردم تاثیر نداشته الان چی بخورم .

یکی از دلایلی که بعد مصرف این داروها موهاتون میریزه یا چاق میشین یا ریشو سیبیل درمیارید برای اینه که دارو رو روانپزشک براتون تجویز نکرده بلکه اومدین یه تاپیک زدین با عنوان برای درمان افسردگی چه قرصی بخورم مثل همین تاپیک و یه مشت مشنگ هم اومدن داخلش گفتن این قرصو بخور خوبه من برای خواهر خودم از این قرص بردم راضی بوده . انگار که طرف اومده ازتون لپتاپ بخره .

از اینا گذشته حاج خانوم شما بجای اینکه پیش روانشناس دائمی بری پیش یه دوست پسر دائمی برو . پسر ها هم پیش یه دوست دختر دائمی برن . یعنی چی رابطه ها فقط دو ماه طول میکشه . رابطه دوست دختر و دوست پسری یه فرهنگی داره که باید رعایت بشه وگرنه بهمون آسیب روحی روانی میزنه . در کنار دوست پسر و دوست دختر چنتا دوست دائمی هم داشته باشین دقت کنید گفتم دائمی . باهمدیگه برید کوه برید سینما و خوش بگذرونید . از دلایل اصلی افسردگی نبود همصحبت هستش . کسی که بتونی باهاش دردودل کنی . ببین استارتر تو پست شماره 4 چی گفته . گفته با یکی از مشنگای فروم یه مقدار دردودل کرده حالش خیلی خوب شده .

راستی حاج خانوم این بابا چی گفت که بهش گفتی بره امین اباد . زشت نیست یه دختر سیو هفت ساله اینجوری صحبت کنه ! برای چی ساعت دو نیم نصف شب وسط هفته تو فروم پست میزاری . من یه مدته دارم پستاتو میخونم و میخواستم یه چیزی بهت بگم ولی هیچوقت فرصتش پیش نیومد .

لازم نمیبینم توضیح بدم
هر چند سخن بسیار است

شما با همون یدونه پست گند زدی به روانشناس رفت . دیگه چیو میخوای توضیح بدی !!!
میخوای بگی فرتو فرت کارت کشیدن پیش روانشناس خوبه ؟ یا میخوای بگی چه خوبه رواشناس آدمو اسکل میکنه و همش از خارج حرفای خوب خوب میزنه ؟
توصیه میکنم خیلی آروم ماله رو بزاری زمین و با پات هول بدیش سمت من .

ادب حکم میکنه جواب ندم

حواست باشه به حاج خانوم چیزی نگیا . اینجا خیلی بالاخا داره . منم الان کلی خرکیف شدم وقتی دیدم دوبار بهم سلام کرده و دوبار بله گفته .

e.m

Registered User
لایک‌ها
199
بهم پ خ بده این قرص مرصا هم نخور داداش

black-black

Registered User
لایک‌ها
227
افسردگی قرص نمیخاد.
ادمهای دورویتون رو فیلتر کنید در زندگیتون اهدافی قابل دسترس انتخاب کنید حتما برنامه ریزی داشته باشید برای فعالیت شغلی مناسب و تفریح و طبیعت گردی و فعالیت های اجتماعی سازنده به خدا هم توکل کنید.

الهه.آتش

Registered User
لایک‌ها
2,386
ما نباید بریم پیش روانپزشک . روانشناس مارو میفرسته پیش روانپزشک . اصول کار اینجوریه که ما میریم پیش روانشناس . اگر روانشناس لازم دید که ما در طول مدتی که میریم پیشش به دارو هم نیاز داریم تا بتونه باهامون ارتباط برقرار کنه یا تاثیر بیشتری رومون بزاره مارو میفرسته پیش روانپزشک . روانپزشک هم با توجه به وضعیت ژنتیکی و جسمانی ما داروی مناسب رو با دز مناسب و بازه زمانی مناسب برامون تجویز میکنه . به مولی علی من پشمام فر میخوره میبینم شماها میاید اینجا خیلی شخماتیک قرصو داروهاتونو با هم تاق میزنید یا اینکه استارتر میگه 17 ورق قرص خوردم تاثیر نداشته الان چی بخورم .

یکی از دلایلی که بعد مصرف این داروها موهاتون میریزه یا چاق میشین یا ریشو سیبیل درمیارید برای اینه که دارو رو روانپزشک براتون تجویز نکرده بلکه اومدین یه تاپیک زدین با عنوان برای درمان افسردگی چه قرصی بخورم مثل همین تاپیک و یه مشت مشنگ هم اومدن داخلش گفتن این قرصو بخور خوبه من برای خواهر خودم از این قرص بردم راضی بوده . انگار که طرف اومده ازتون لپتاپ بخره .

از اینا گذشته حاج خانوم شما بجای اینکه پیش روانشناس دائمی بری پیش یه دوست پسر دائمی برو . پسر ها هم پیش یه دوست دختر دائمی برن . یعنی چی رابطه ها فقط دو ماه طول میکشه . رابطه دوست دختر و دوست پسری یه فرهنگی داره که باید رعایت بشه وگرنه بهمون آسیب روحی روانی میزنه . در کنار دوست پسر و دوست دختر چنتا دوست دائمی هم داشته باشین دقت کنید گفتم دائمی . باهمدیگه برید کوه برید سینما و خوش بگذرونید . از دلایل اصلی افسردگی نبود همصحبت هستش . کسی که بتونی باهاش دردودل کنی . ببین استارتر تو پست شماره 4 چی گفته . گفته با یکی از مشنگای فروم یه مقدار دردودل کرده حالش خیلی خوب شده .

راستی حاج خانوم این بابا چی گفت که بهش گفتی بره امین اباد . زشت نیست یه دختر سیو هفت ساله اینجوری صحبت کنه ! برای چی ساعت دو نیم نصف شب وسط هفته تو فروم پست میزاری . من یه مدته دارم پستاتو میخونم و میخواستم یه چیزی بهت بگم ولی هیچوقت فرصتش پیش نیومد .

شما با همون یدونه پست گند زدی به روانشناس رفت . دیگه چیو میخوای توضیح بدی !!!
میخوای بگی فرتو فرت کارت کشیدن پیش روانشناس خوبه ؟ یا میخوای بگی چه خوبه رواشناس آدمو اسکل میکنه و همش از خارج حرفای خوب خوب میزنه ؟
توصیه میکنم خیلی آروم ماله رو بزاری زمین و با پات هول بدیش سمت من .

حواست باشه به حاج خانوم چیزی نگیا . اینجا خیلی بالاخا داره . منم الان کلی خرکیف شدم وقتی دیدم دوبار بهم سلام کرده و دوبار بله گفته .
من خودم یه مدت امین آباد بودم مگه چیه؟چیز بدی نیست که
آدم وقتی مثلا معدش درد میگره میره بیمارستان
آدم وقتی مثلا روانش درد میگیره میره تیمارستان
خوب حالا که خوب پستای منو خوندین نظرتون چیپسه در مورد من؟

omidsolo

Registered User
لایک‌ها
732
تقریبا یک میلیارد از جمعیت جهان بیماری های روانی دارن، این جدا از اختلالات شخصیته که بسیار بسیار بیشتره!
منظور اینکه اصلا خجالت یا شرمساری نداره، همونطور که ما بیماری های مختلف داریم و معمولا تقصیری هم در ایجاد اونا نداریم، اینها هم اختلال کارکرد مغز ما هستن!

الهه.آتش

Registered User
لایک‌ها
2,386
تقریبا یک میلیارد از جمعیت جهان بیماری های روانی دارن، این جدا از اختلالات شخصیته که بسیار بسیار بیشتره!
منظور اینکه اصلا خجالت یا شرمساری نداره، همونطور که ما بیماری های مختلف داریم و معمولا تقصیری هم در ایجاد اونا نداریم، اینها هم اختلال کارکرد مغز ما هستن!
توی ایران کجا کتامین درمانی میکنن؟

omidsolo

Registered User
لایک‌ها
732

aligolshani66

Registered User
لایک‌ها
295
فکر و زاویه دیدت به دنیا و زندگی رو عوض کن.
بزن به بیخیالی،لذت و شکر از داشته هات و تا میتونی دنبال بهانه برای خندیدن بگرد،خود به خود شاد میشی و بقیه چیزها درست میشه.

saeed0c

Registered User
لایک‌ها
1,352
بصورتی که دیگه بی اثر شده مثلا دیروز 17ورق زولپیدم 10م ینی 170تا قرص رو خوردم ولی هیچ تاثیری نداشت،کلا بی اثر شده

2s9wy4.jpg

بالا