برگزیده های پرشین تولز

بهترین قرص ضد افسردگی؟

msh2008

Registered User
لایک‌ها
319
ترامادول و این قبیل قرصها که برای افسردگی نیست واقعا وحشتناکه که داروخانه ها بدون نسخه این داروها رو میدن، خوردن این قرصها خودش مثل خودکشی هست

Last edited:

morimr

Registered User
لایک‌ها
392
افسردگی چیه فیلم کمدی ببین درست میشه کم کم

srx190d

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
5,895
فقط علف
نمی‌دونم چرا اینقدر مقاومت می‌کنند
حاضر کلی قرص و دارو الکی بخوره ولی ی بار امتحان نکن
الان علف دیگه واقعا درمان حساب میشه و نه مواد مخدر

mostafajan

Registered User
لایک‌ها
1,008
ما که ادعایی نکردیم فقط چند تا چیز عادیو گفتیم
ولی میگن هرکسی که ادعاش میشه (نمونه خود شما) و میاد از بقیه ایراد میگیره و مثلا من خیلی میدونم میکنه، خودش ...

اگه پستای منو بخونی میبینی که به طرف گفتم بره پیش روانشناس و بدون تجویز روانپزشک قرص نخوره بعد تو اومدی به من میگی ادعات میشه !
مدرکتو از کجا گرفتی استاد که فهمیدی با دیدن فیلم کمدی افسردگی از بین میره !!! بر اساس کدوم مقاله علمی . کسی مجبورت کرده بیای نظر بدی .
ملت این همه سریال کمدی و فیلم سینمایی کمدی دارن میبینن و 24 ساعت تو اینستا کلیپ طنز قرقره میکنن پس چرا خوب نشدن ؟
حالا باز شما خوبی اونی که گفته علف بکش عالیه .
دوستان چرا وقتی اصلا نمیدونید طرف مشکلش چیه براش دارو تجویز میکنید. مگه موش آزمایشگاهیه قرص باریج اسانس بخوره ببینه خوب میشه یا نه . گیریم که یه حس لحظه ای خوبی بهش دست داد . خب بعدش چی ؟
یا مثلا میگن خودتو بزن به بیخیالی و به درودیوار بخند . این حالت برای موقعیه که طرف کارش به دیوونه خونه بکشه . اونجاست که به هرچی میخنده و از هفت دولت آزاده . اصلا مگه طرف رو بدنش دکمه بیخیالی داره که با فشار دادن اون دکمه دیگه به دختری که عاشقش بوده و بهش نرسیده فکر نکنه .

اگر کسی مشکلی داره باید با کمک روانشناس بصورت ریشه ای و با کمک قدرت تفکرش مشکلشو حل کنه . ولی اگه بخواد خودسرانه با دارو بره جلو اول یه قرص میخوره چند وقت بعدش طبق گفته استارتر میشه 17 ورق و خودکشی . هر نیازی رو بدن انسان خودش باید تامین کنه . اگر از بیرون بهش برسونی اونم قهر میکنه میگه دیگه از من چیزی نخواه برو نیازتو از همون بیرون تامین کن .

morimr

Registered User
لایک‌ها
392
اگه پستای منو بخونی میبینی که به طرف گفتم بره پیش روانشناس و بدون تجویز روانپزشک قرص نخوره بعد تو اومدی به من میگی ادعات میشه !
مدرکتو از کجا گرفتی استاد که فهمیدی با دیدن فیلم کمدی افسردگی از بین میره !!! بر اساس کدوم مقاله علمی . کسی مجبورت کرده بیای نظر بدی .
ملت این همه سریال کمدی و فیلم سینمایی کمدی دارن میبینن و 24 ساعت تو اینستا کلیپ طنز قرقره میکنن پس چرا خوب نشدن ؟
حالا باز شما خوبی اونی که گفته علف بکش عالیه .
دوستان چرا وقتی اصلا نمیدونید طرف مشکلش چیه براش دارو تجویز میکنید. مگه موش آزمایشگاهیه قرص باریج اسانس بخوره ببینه خوب میشه یا نه . گیریم که یه حس لحظه ای خوبی بهش دست داد . خب بعدش چی ؟
یا مثلا میگن خودتو بزن به بیخیالی و به درودیوار بخند . این حالت برای موقعیه که طرف کارش به دیوونه خونه بکشه . اونجاست که به هرچی میخنده و از هفت دولت آزاده . اصلا مگه طرف رو بدنش دکمه بیخیالی داره که با فشار دادن اون دکمه دیگه به دختری که عاشقش بوده و بهش نرسیده فکر نکنه .

اگر کسی مشکلی داره باید با کمک روانشناس بصورت ریشه ای و با کمک قدرت تفکرش مشکلشو حل کنه . ولی اگه بخواد خودسرانه با دارو بره جلو اول یه قرص میخوره چند وقت بعدش طبق گفته استارتر میشه 17 ورق و خودکشی . هر نیازی رو بدن انسان خودش باید تامین کنه . اگر از بیرون بهش برسونی اونم قهر میکنه میگه دیگه از من چیزی نخواه برو نیازتو از همون بیرون تامین کن .
روانشناس؟ سوال من اینه روانشناس چرا باید بتونه کاری بکنه؟ روانشناس مگه از زندگی ما خبر داره از مشکلات از دغدغه هامون و هزارتا چیز دیگه مگه خبر داره که بتونه کاری کنه؟
حتی یک مشکل برای من و شما ممکنه کاملا شرایطش فرق کنه در صورتی که خود مشکل یکیه ولی دوتا ادم متفاوت ممکنه براشون کاملا فرق کنه
روانشناس بیشتر از روی جنبه روانی و موذیگری فقط چیزیو بهت میگه که دوست داری بشنوی کلی توهم و امید و انگیزه توخالی و موقت بهت میده و میگه دوتا قرص بخور تموم
هیچ روانشناسی به اندازه خود ادم نمیتونه کاری کنه این خود تویی که باید بشینی ببینی چته و درستش کنی
این که ما هم گفتیم بیخیال و فلان و بخند و فیلم ببین بیشتر مسخره بازیه جدی نگیرش همون اول تاپیک میتونی بفهمی تاپیک شعری بیش نبود طرف گفته 17 ورق زولپیدم 10 میلی دیگه خودت تا تهش برو

mostafajan

Registered User
لایک‌ها
1,008
روانشناس؟ سوال من اینه روانشناس چرا باید بتونه کاری بکنه؟ روانشناس مگه از زندگی ما خبر داره از مشکلات از دغدغه هامون و هزارتا چیز دیگه مگه خبر داره که بتونه کاری کنه؟
حتی یک مشکل برای من و شما ممکنه کاملا شرایطش فرق کنه در صورتی که خود مشکل یکیه ولی دوتا ادم متفاوت ممکنه براشون کاملا فرق کنه
روانشناس بیشتر از روی جنبه روانی و موذیگری فقط چیزیو بهت میگه که دوست داری بشنوی کلی توهم و امید و انگیزه توخالی و موقت بهت میده و میگه دوتا قرص بخور تموم
هیچ روانشناسی به اندازه خود ادم نمیتونه کاری کنه این خود تویی که باید بشینی ببینی چته و درستش کنی
این که ما هم گفتیم بیخیال و فلان و بخند و فیلم ببین بیشتر مسخره بازیه جدی نگیرش همون اول تاپیک میتونی بفهمی تاپیک شعری بیش نبود طرف گفته 17 ورق زولپیدم 10 میلی دیگه خودت تا تهش برو

داداش با کدوم واحد کار داری ؟ روانشناس از نزدیک دیدی ؟ تا حالا رفتی پیشش ؟
روانشناس خوب نیست ولی فیلم کمدی که شما گفتی خوبه . خب منکه ازت پرسیدم عشم تو جواب ندادی . گفتم با این همه سریال کمدی و فیلم سینمایی کمدی و کلیپ طنز کمدی تو محیط مجازی پس چرا باز وضع ملت اینجوریه .

شما مثل اینکه روانشناس ندیدی تا حالا پس بزار برات بگم چجوریه داستان . وقتی میری مطب سه چهار جلسه اول فقط براش صحبت میکنی تا بفهمه تو زندگی شما چه خبره . درکت نمیکنم وقتی میگی روانشناس مگه از مشکلات ما خبر داره !!!
خب باید بهش بگی دیگه . پس میخوای یه گوی سخنگو داشته باشه از اون بپرسه این بابا که اومده پیش من چه مرگشه ؟ حس میکنم زیر 15 سال سن داری . البته نوشته هات اینو نشون میده .

اول کار خیلی جدی صحبت میکردی بعد که دیدی مدیر ساختمان قبضارو پرداخت نکرده میگی من و اون سه دوست دیگه داشتیم مسخره بازی در میاوردیم چون تاپیک شعر بود !!!
یعنی شما وقتی ببینی یک تاپیک شعری بیش نیست میای داخلش نظر میدی کاربرد تازه وارد عزیز . پس تخصصتون شعر سرایی هستش اگر درست گفته باشم .

Tidus

Registered User
لایک‌ها
11,557
@Benchmarker
از استارتر احیانا نپرسیدی از کجا اینهمه زولپیدم گرفته؟

Benchmarker

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
31,829
بهترین قرص ضد افسردگی؟
ادمهای خوب زندگیت + پول = بهترین داروی ضد افسردگی
تامام

Dodge Super Bee

Registered User
لایک‌ها
16,866
طرف تاپیک زده رفته. اینجا سرـه پیراهن عثمان و انقلاب اسلامی سخن در حیات ـه :دی

عاشق اینایی م که چندین بار سابقه خودکشی دارن ولی پیش ما حضور دارن:p

دپرشین در جامعه ایران فضیلته نوپرابلمو :unsure:

@Benchmarker

الهه هم خوب داده دست مردم:دی

mostafajan

Registered User
لایک‌ها
1,008
سلامتی همه بیکارا و الافا که کل تاپیکای فرومو از صفحه یک تا صد میخونن و یدونه تاپیکم از دستشون در نمیره
حتی پستای ده بیست سال پیش اعضارو هم از حفظ هستن . تعجب نکنید دیدم که میگم

بالا