برگزیده های پرشین تولز

بهترین مارک دوربین دیجیتال

paperstar

کاربر فعال سریال های تلویزیونی
کاربر فعال
لایک‌ها
4
به نظر شما بهترین مارک دوربین دیجیتال چیست؟؟
راستش هدف از زدن این تاپیک اینه که کسایی که میخوان دوربین دیجیتال بخرن از معایب و محاسن اون مارک آگاه باشن
من خودم دوربین ندارم پس از بچه ها خواهش میکنم در این مورد مطالبی در این تاپیک بذارید .ممنون میشم

Fantasio

Registered User
لایک‌ها
76
دوست عزیز چیزی به نام بهترین مارک دوربین وجود نداره!
همه شرکت ها کم و بیش مدل های خوب و بد دارند. باید دید نیاز چی هست...

paperstar

کاربر فعال
لایک‌ها
4
دوست عزیز چیزی به نام بهترین مارک دوربین وجود نداره!
همه شرکت ها کم و بیش مدل های خوب و بد دارند. باید دید نیاز چی هست...
خوب بالاخره یکیش هست که کیفیت عکسش بهتر باشه؟؟؟

adi1358

Registered User
لایک‌ها
4

خوب اگه پولشو داری یا تو این پیتی کسی هست این دوربین رو ببینه هازلبلاد H3D-39 کیفیت برتر
شرط معرفیش هم اینه که هر کسی این جیگرو خرید اول از من عکس بگیره:D

H3D-39
Sensor dimensions: 36.7 x 49.0 mm

Sensor size: 39 Mpixels (5412 • 7212 pixels)

Image size (8/16 bit RGB): RAW 3FR capture 50 MB on average. TIFF 8 bit: 117 MB

Storage capacity: 2 GB CF card holds 40 images on average
قیمتش احتمالا 40 میلیونی بشه:wacko: یه کم گرونه :D

darya_s

کاربر فعال دوربین دیجیتال
کاربر فعال
لایک‌ها
5

خیر، در رنجهای مختلف میشه مقایسه کرد نه بطور کلی وگرنه که میشه حرف جناب adi1358

phoyo_live

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
13
سلام به تمام دوستان عزیزم ، ببینید دوربینها بر اساس رنج قیمتهاشون مقایسه میشن ، در کل همه چیز توی دنیای امروز بر اساس رنج قیمت سنجیده میشه . اولین سئوال تو ذهن خریدار اینه که ایا این کالا ارزش این قیمت رو داره یا نه ؟؟؟ بعد بررسی میشه ، ببینید شاید تو یه رنج قیمتی برندهایی مثل کانن و نیکون هیچ جایی نداشته باشن برای مثال اگه بخوای با 100 هزار تومن دوربین بخری بهترین مارک سامسونگ میشه و بنکیو و... . همین مسئله برای رنجهای بالا هم وجود داره اون موقع برندهای سطح پایینی مثل سونی و پاناسونیک و سامسونگ و اچ پی و ... جا میمونن ، پس دقت کنید نمیشه گفت کدوم بهتره باید دید کدوم بصرفه تره با اون قیمت مدنظرتون. اما هر برندی ویژگی خاص خودشو داره برای مثال دوربینهای سونی سرعت خوبی دارن اما رنگهاشون غیر واقعیه ، امکاناتشون کمه و خیلی گرون هستن ، دوربینهای پاناسونیک رنگهای مرده دارن و نویزشون خیلی بالاست و مشل AC در لنزهاشون بشدت احساس میشه اما ویژگیشون قیمت کم در برابر امکانات خوبه ، لنزهای تله ای دارن اما لنزشون کیفیت خوبی نداره.فوجی خیلی چیزای خوب داره اما گارانتی نداره ، نویز زیادی داره اما امکانات عکاسی دوربینهاش واقعا" کامله ، قیمتش هم عالی هست ، یه جایی میرسید که واقعا" برند معنی پیدا نمیکنه و در واقع خریدتون بر اساس نوع نیاز واقعیتون میشه نه برندتون . جایی هم هست که اینقدر مشخصات نزدیک میشه که فقط لازمه بین دوتا دوربین برند مورد علاقتون رو انتخاب کنید (نمونش در بررسی دی اس ال ار ها بشدت احساس میشه) ، پس نمیشه برندی رو انتخاب کرد بلکه باید میزان نیاز شما در ابتدا مشخص بشه ، بعد میزان سرمایتون و در اخر اگه امکانات و نیازها در چند انتخاب بصورت مشترک وجود داشت نوع علاقتون به یه برند. اما در اخر یاداوری کنم برندهای کانن و نیکون پیشتازان و بزرگان صنعت عکاسی هستن پس استاندارد هار از این دو بخواهید.

adi1358

Registered User
لایک‌ها
4
برندهای کانن و نیکون پیشتازان و بزرگان صنعت عکاسی هستن پس استاندارد هار از این دو بخواهید.

دقیقا
اگر اگر توجه کنیم حدود 90 درصد دوربینهای عکاسان حرفه ای کانن و نیکن هست من وقتی تو سایت photo.net قسمت تجهیزات عکاسان رم میبینم دوربین و لنزاشون کانن و نیکنه و معمولا لنز سیگما هست به ندرت فوجی فیلم و دیگر محصولات به چشم میخوره
و در مواردی خاص عکاسان از دوربینهای قطع متوسط و بزرگ استفاده می کنن

paperstar

کاربر فعال
لایک‌ها
4
سلام به تمام دوستان عزیزم ، ببینید دوربینها بر اساس رنج قیمتهاشون مقایسه میشن ، در کل همه چیز توی دنیای امروز بر اساس رنج قیمت سنجیده میشه . اولین سئوال تو ذهن خریدار اینه که ایا این کالا ارزش این قیمت رو داره یا نه ؟؟؟ بعد بررسی میشه ، ببینید شاید تو یه رنج قیمتی برندهایی مثل کانن و نیکون هیچ جایی نداشته باشن برای مثال اگه بخوای با 100 هزار تومن دوربین بخری بهترین مارک سامسونگ میشه و بنکیو و... . همین مسئله برای رنجهای بالا هم وجود داره اون موقع برندهای سطح پایینی مثل سونی و پاناسونیک و سامسونگ و اچ پی و ... جا میمونن ، پس دقت کنید نمیشه گفت کدوم بهتره باید دید کدوم بصرفه تره با اون قیمت مدنظرتون. اما هر برندی ویژگی خاص خودشو داره برای مثال دوربینهای سونی سرعت خوبی دارن اما رنگهاشون غیر واقعیه ، امکاناتشون کمه و خیلی گرون هستن ، دوربینهای پاناسونیک رنگهای مرده دارن و نویزشون خیلی بالاست و مشل AC در لنزهاشون بشدت احساس میشه اما ویژگیشون قیمت کم در برابر امکانات خوبه ، لنزهای تله ای دارن اما لنزشون کیفیت خوبی نداره.فوجی خیلی چیزای خوب داره اما گارانتی نداره ، نویز زیادی داره اما امکانات عکاسی دوربینهاش واقعا" کامله ، قیمتش هم عالی هست ، یه جایی میرسید که واقعا" برند معنی پیدا نمیکنه و در واقع خریدتون بر اساس نوع نیاز واقعیتون میشه نه برندتون . جایی هم هست که اینقدر مشخصات نزدیک میشه که فقط لازمه بین دوتا دوربین برند مورد علاقتون رو انتخاب کنید (نمونش در بررسی دی اس ال ار ها بشدت احساس میشه) ، پس نمیشه برندی رو انتخاب کرد بلکه باید میزان نیاز شما در ابتدا مشخص بشه ، بعد میزان سرمایتون و در اخر اگه امکانات و نیازها در چند انتخاب بصورت مشترک وجود داشت نوع علاقتون به یه برند. اما در اخر یاداوری کنم برندهای کانن و نیکون پیشتازان و بزرگان صنعت عکاسی هستن پس استاندارد هار از این دو بخواهید.

درسته حق با شماست
بنده تسلیم

m.shabani

کاربر فعال بازارچه
کاربر فعال
لایک‌ها
1,074
خوب اگه پولشو داری یا تو این پیتی کسی هست این دوربین رو ببینه هازلبلاد H3D-39 کیفیت برتر
شرط معرفیش هم اینه که هر کسی این جیگرو خرید اول از من عکس بگیره:D

Sensor dimensions: 36.7 x 49.0 mm

Sensor size: 39 Mpixels (5412 • 7212 pixels)

Image size (8/16 bit RGB): RAW 3FR capture 50 MB on average. TIFF 8 bit: 117 MB

Storage capacity: 2 GB CF card holds 40 images on average
قیمتش احتمالا 40 میلیونی بشه:wacko: یه کم گرونه :D

دوست من اين دوربين بدرد نميخوره ‌(البته بدرد ما) هميشه انتخاب بايد بر مبناي نياز باشه نه بر مبناي بهترين و گرونترين
من فكر ميكنم دوستمون منظورش اينه كه تو بازار براي بودجه هاي مختلف چه دوربيني بهترين انتخابه

adi1358

Registered User
لایک‌ها
4
دوست من اين دوربين بدرد نميخوره ‌(البته بدرد ما) هميشه انتخاب بايد بر مبناي نياز باشه نه بر مبناي بهترين و گرونترين
من فكر ميكنم دوستمون منظورش اينه كه تو بازار براي بودجه هاي مختلف چه دوربيني بهترين انتخابه

دوست عزیز حرفاتون رو قبول دارم وشکی در این نیست که لا اقل بدرد ما نمیخوره:happy:
من در جواب دوستمون که گفتن(خوب بالاخره یکیش هست که کیفیت عکسش بهتر باشه؟؟؟) ممباب مزاح گفتم.
یعنی که چنین چیزی امکان نداره

بالا