برگزیده های پرشین تولز

بهترین مارک موبایل از نظر شما کدام است؟

کدام نشان بهتر است؟

• Nokia

Votes: 43 33.1%
  • Siemens

Votes: 4 3.1%
  • Samsung

Votes: 10 7.7%
  • Motorola

Votes: 10 7.7%
  • Sonyericsson

Votes: 63 48.5%
  • LG

Votes: 0 0.0%
  • Pantech

Votes: 0 0.0%

• Total voters
    130

rezadignity

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6

daftarekhaterat

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
58
به نقل از rezadignity :
لطفا بر پایه دانش و تجربه رای دهید.
وقتي سوال مبناي علمي نداشته باشه و درس مطرح نشه نميتونيد انتظار پاسخ درست و قابل اعتنايي داشته باشيد.

rezadignity

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
به نقل از daftarekhaterat :
وقتي سوال مبناي علمي نداشته باشه و درس مطرح نشه نميتونيد انتظار پاسخ درست و قابل اعتنايي داشته باشيد.
مبنای علمی یعــنی چه؟ حتما باید چهارتا کلمه قلمبه سلمبه توش میگذاشتم تا مبنای علمی پیدا کنه!؟
من از اعضا خواستم بر اساس تجربه و دانش خودشون رای بدن. باید چه جوری مطرح می کردم؟؟ :blink:
تجربه و دانش از نظر شما مقوله کم ارزشی هست؟ اینجا که انجمن تخصصی بازخورد کمپانی نوکیا نیست! یه مکانیه که اکثرا مقل من و شما کابر عادی موبایل هستن. البته عده ای کاردان و این کاره هم حتما اینجا پیدا میشن ولی بیشتر اعضا کاربران عادی موبایل هستن. البته همین کاربران عادی هم به خاطر تجربه و ارتباط کم و بیش اطلاعات خوبی دارن. به هر صورت چه اونایی که حرفه ای هستن و چه اونایی که کابران عادی موبایل هستن میتونن بر اساس دانش و معیارهای خودشون رای بدن.
ببینید موبایل که آپولو نیست. یک وسیله دستی برای استفاده شخصیه. نبابراین تفاوت قضاوت حرفه ای ها با کاربران عادی زیاد فاحش نیست.
این نظر من بود!​

Mazi

* مدیر موبایل و اسمارت فون ها* مدیر پاتوق
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,457
فقط و فقط اگه می خواین پشیمون از خریدتون نشید و یه گوشی خوب بگیرید برید طرف سونی اریکسون

دور نوکیا رو هم قلم بگیرید که مفت گرونه

rezadignity

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
لطفا دلایل خود را ارئه دهید.
قرار است در این تاپیک کسی از روی تعصب از مارک مورد علاقه اش دفاع نکند. من نمیگم سونی اریکسون بده ولی از همه میخوام بر اساس دلیل و برهان برتری گوشی مورد علاقه خود را نشان دهند.

black_jack_of_black_city

Registered User
لایک‌ها
73
با قلبی شکسته در انتظار مرگ گوشه ای نشستم . به آرز
من بیشتر مارکهای گوشیها رو داشتم توی مغازه هم کارهای تعمیر و نرم افزار و ... میکردم راحت تر از نوکیا نیافتم

سونی ارکسون خوبه ولی براش باید بری کلاس اپراتوری

daftarekhaterat

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
58
همونطور كه گفتم سوال كدوم مارك بهتره اصلا مفهومي نداره. هر كسي ممكنه يه مدل از هر مارك رو داشته و خودش رو با يه مدل ديگه از يه مارك ديگه مقايسه ميكنه و نظر ميده. حتي اگه يه بار دوستش با موبايلش نتونسته پيامش رو بفرسته توي ذهنش جا گرفته كه موبايل خودش بهتره!!!
واسه همين ميگم كه اين بحث نتيجه اي نداره.

mse1445

Registered User
لایک‌ها
2
بنظر من نوكيا از لحاظ مخابراتي و آنتن دهي معمولا كيفيت بهتري داره و از نظر سيستم عامل و قابليت پروگرام شدن در مقام اول گوشي هاي عمومي هستش منتها نقطه ضعف هاييم داره كه بيشتر در طراحي و كيفيت صدا و

پلير و البته باطري به نسبت هست در عوض سوني اريكسون در مورد هاي دومي كه ذكر كردم كيفيت بهتري داره

به هر حال هيچ كدوم كامل نيستن و بطور كلي با توجه به اوويت ها بخواهيم راي بديم

-نوكيا - سوني اريكسون - سامسونگ - زيمنس

موتورولا هم تا وقتي در ايران گارانتي و خدمات معتبري نداشته باشه نميشه در موردش نظر داد

DariushAgah

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
مشخصه که نوکیا بهترین گوشی موبایله. رای گیری معنا نداره وقتی هر کسی به نظر خودش بهترین گوشی رو میخره و پرفروشترین گوشیها هم نوکیل سامسونگ و الجی هستند توی ایران

noisymind

Registered User
لایک‌ها
1
به نقل از DariushAgah :
مشخصه که نوکیا بهترین گوشی موبایله. رای گیری معنا نداره وقتی هر کسی به نظر خودش بهترین گوشی رو میخره و پرفروشترین گوشیها هم نوکیل سامسونگ و الجی هستند توی ایران

بهتربنه؟!!:blink: کی گفته؟!!
پرفروش ترین گوشی تو ایران سامسونگه نه نوکیل!:p
بله خب مردم عامی و معمولی گوشیهای عام پسند و ... رو انتخاب میکنند .( به نظر خمدشون هم بهترین هست:p )

DariushAgah

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
به نقل از noisymind :
بهتربنه؟!!:blink: کی گفته؟!!
پرفروش ترین گوشی تو ایران سامسونگه نه نوکیل!:p
بله خب مردم عامی و معمولی گوشیهای عام پسند و ... رو انتخاب میکنند .( به نظر خمدشون هم بهترین هست:p )

سامسونگ بعد از نوکیاست

مردم عامی و معمولی؟!!!!!!!!!! حالا شما مگه خودت چی هستی رییس جمهوری یا جاایزه نوبل گرفتی؟ نه آقا ربطی نداره. اتفاقا اونهایی که بهره کمتری دارند از آی کیو از اسمارت فونها فرار میکنند ام پی تری فقط گوش میکنند

noisymind

Registered User
لایک‌ها
1
به نقل از DariushAgah :
سامسونگ بعد از نوکیاست

مردم عامی و معمولی؟!!!!!!!!!! حالا شما مگه خودت چی هستی رییس جمهوری یا جاایزه نوبل گرفتی؟ نه آقا ربطی نداره. اتفاقا اونهایی که بهره کمتری دارند از آی کیو از اسمارت فونها فرار میکنند ام پی تری فقط گوش میکنند

:lol: :lol: :lol:
منظورم از آدمهای عام کسانی که جایزه نوبل نگرفتن نبود:lol: کسانی که تا میشنون یه چیزی دست همه هست میرن میگیرن!;)
زیادی هم به خودتون تلقین نکنین که چون 6600 و 6681 دستتون گرفتین IQ تون بالا هست:D هر کی گفته دستتون انداخته بدجور!!!:lol: :lol: :lol:
اتفاقا کسانی که بچه هستند دنبال نصب بازی و اسمارت مووی!!! و اینجور چیزا هستند:lol: شما تو این همه پستت چند تا برنامه درست حسابی اگه گفتی که به درد من بخوره قبوله!! لازم به ذکر هست من خودم الان SX1 دارم که اسمارت هست ولی تاحالا اصلا چیز به درد بخوری که منو ارضا کنه پیدا نکردم!! در ضمن من با همین sx1 , چنان mp3 با کیفیتی گوش میدم که شما باید تو کفش بمونی!!:p :p :p ( در ضمن برنامه هم رو گوشیم میتونم بریزم که از گوشی شما عقب نمیمونه:p ) انتن دهشیم که دیگه نگو:happy: هر چند تو این سالها دیگه همه گوشیها از نظر انتن دهی تقریبا یکسان شدن و همینطور در آینده بهتر هم میشه ( که در اون صورت من موندم دیگه شما از چی 6681 دفاع کنی؟:( )

Reza364

Registered User
لایک‌ها
9
همونطور که دفی گفت این بحث هیچ نتیجه ای نداره و نخواهد داشت!

noisymind

Registered User
لایک‌ها
1
البته اگه رای گیریه بهتره یه سری به اینجا که هم خیلی معتبرتره و هم بازدید کننده بیشتری داره بزنید :

http://www.mobile-review.com
و در قسمت رای اون شرکت کنید :

The most attractive brand for you

Nokia
Samsung
Motorola
Sony Ericsson
Siemens
Pantech
LG
Philips
Alcatel
Panasonic
Others
No preferences, they are all the same

begin: 04-05-2005, last vote: 03-02-2006

البته نتیجه رای گیری از وقتی من یادم میاد اینجوریاس:p :

http://www.mobile-review.com/votes.php?language=en

Vote results
The most attractive brand for you
Nokia (28%)

Samsung (18%)

Motorola (8%)

Sony Ericsson (35%)

Siemens (4%)

Pantech (1%)

LG (2%)

Philips (1%)

Alcatel (1%)

Panasonic (1%)

Others (2%)

No preferences, they are all the same (1%)

total vote: 69707
begin: 04-05-2005, last vote: 03-02-2006

DariushAgah

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
به نقل از noisymind :
:lol: :lol: :lol:
منظورم از آدمهای عام کسانی که جایزه نوبل نگرفتن نبود:lol: کسانی که تا میشنون یه چیزی دست همه هست میرن میگیرن!;)
زیادی هم به خودتون تلقین نکنین که چون 6600 و 6681 دستتون گرفتین IQ تون بالا هست:D هر کی گفته دستتون انداخته بدجور!!!:lol: :lol: :lol:
اتفاقا کسانی که بچه هستند دنبال نصب بازی و اسمارت مووی!!! و اینجور چیزا هستند:lol: شما تو این همه پستت چند

تا برنامه درست حسابی اگه گفتی که به درد من بخوره قبوله

!! لازم به ذکر هست من خودم الان SX1 دارم که اسمارت هست ولی تاحالا اصلا چیز به درد بخوری که منو ارضا کنه پیدا نکردم!! در ضمن من با همین sx1 , چنان mp3 با کیفیتی گوش میدم که شما باید تو کفش بمونی!!:p :p :p ( در ضمن برنامه هم رو گوشیم میتونم بریزم که از گوشی شما عقب نمیمونه:p ) انتن دهشیم که دیگه نگو:happy: هر چند تو این سالها دیگه همه گوشیها از نظر انتن دهی تقریبا یکسان شدن و همینطور در آینده بهتر هم میشه ( که در اون صورت من موندم دیگه شما از چی 6681 دفاع کنی؟:( )

به من چه که جز ام پی تری پلیر تو زندگی شما هیچی مهم نیست ولی اینو بهدیگرا تامیم ندید. برنامه بدرد بخور زیاده البته بستگی به آدمشم داره. من که نبایدبگم چی بدرد تو میخوره چی نمیخوره ولی اون برنامهایی که ممکنه به درد هر کسی بخوره رو گوشی های جاوا مسلما ندارند

black_jack_of_black_city

Registered User
لایک‌ها
73
با قلبی شکسته در انتظار مرگ گوشه ای نشستم . به آرز
اینکه بیشتر مردم عادی سامسونگ میخرن تایید میشه

من خودم الان سامسونگ دارم راضی هم هستم ولی خب در قبال گوشیم 3100 تو رنج اونه ولی خداس

سامسونگ بیشتر فارسی شده و قر و فر و دنگ و فنگ نداره

از نظر باطری ساامسونگ در رده اوله نوکیا مزخرفه در این مورد

چراق قوه ان 700 سامسونگ به 1100 نوکیا خیلی پر نور تره

دیگه .....

Mazi

* مدیر موبایل و اسمارت فون ها* مدیر پاتوق
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,457
خب 28 نفر رای دادن و فعلا که سونی با 57% آرا اول هست

خیلی جالبه مثل اینکه همون نتایج سایت mobile-review اینجا هم داره تکرار میشه

rezadignity

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
به نقل از daftarekhaterat :
همونطور كه گفتم سوال كدوم مارك بهتره اصلا مفهومي نداره. هر كسي ممكنه يه مدل از هر مارك رو داشته و خودش رو با يه مدل ديگه از يه مارك ديگه مقايسه ميكنه و نظر ميده. حتي اگه يه بار دوستش با موبايلش نتونسته پيامش رو بفرسته توي ذهنش جا گرفته كه موبايل خودش بهتره!!!
واسه همين ميگم كه اين بحث نتيجه اي نداره.
عزیز جانم من از همه خواستم که بر اساس قصه و افسانه نظر ندن و ترجیحا اونایی که کهنه کار تر و متخصص هستن نظر بدن. :hmm:
لطفا دیدگاههای تخصصی خود را ارئه دهید!
لطفا به این تاپیک تخصصی و حرفه ای نگاه کنید!​

Reza364

Registered User
لایک‌ها
9
به نقل از rezadignity :

عزیز جانم من از همه خواستم که بر اساس قصه و افسانه نظر ندن و ترجیحا اونایی که کهنه کار تر و متخصص هستن نظر بدن. :hmm:
لطفا دیدگاههای تخصصی خود را ارئه دهید!
لطفا به این تاپیک تخصصی و حرفه ای نگاه کنید!​
دقیقا جواب تخصصیش همینه که سوال صحیح نیست!

بالا