برگزیده های پرشین تولز

بهترین موسسه آمادگی برای آزمون ielts در شیراز

life24

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
11
من خودم مدیریت صنعتی هم زبان رفتم و هم دوره it
اخه کجاش خوبه؟ شاید سطح اطلاعات شما خیلی پائین بوده و فکر کردید دوره خیلی پر محتوا بوده
تاکید میکنم مراقب دوره های مدیریت صنعتی باشید هم زبان . هم مدیریت و هم آی تی

life24

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
11
اخه کجاش خوبه؟ شاید سطح اطلاعات شما خیلی پائین بوده و فکر کردید دوره خیلی پر محتوا بوده

Ehsan70

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2

دوست عزیز تا اونجایی که من همه جا گشتم دیدم هیچ موسسه ای تفاوت نداره کیفیت درس دادنشون (زبان). من حتی یک ترم رفتم بهار اسم نوشتم و یک جلسه رفتم سر کلاس هم اینکه خیلی شلوغ بود هم استاده تند درس میداد البته من از اون سطح بالاتر بودم همش میدونسم ولی کسی که اولین بارش باشه زده میشه.واینکه م صنعتی و جاهایی که امریکن انگلیش تدریس میکنن باز بهتره.در مورد آی تی و تخصص های مهندسی هم فکر میکنم نوید دیباگران بهتر باشه.ولی زبان اغلب موسسات در یک سطح ان.البته من خودم کار میکنم و به کلاسای فنی کامپیوتر به قول شما ای تی اعتقاد ندارم.

mehrshad6

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
زبان انگلیسی بصورت خصوصی و نیمه خصوصی و آنلاین (غیرحضوری) از مبتدی تا آیلتس تنها در ۴۰ جلسه

این روزها یادگیری زبان انگلیسی امری لاینفک و بسیار مهم است. شما بنا به هر دلیلی که بدان فکر کنید به یادگیری زبان انگلیسی نیازمندید. اگر بخواهید از منابع مطالعاتی خارجی استفاده کنید، در داخل ایران شغل بهتری بیابید، ادامه تحصیل دهید، مهاجرت کنید و یا با دنیا در ارتباط باشید شما نیازمند برقراری ارتباط هستید که ابزار این ارتباط در دنیای امروزه با زبان انگلیسی مقدور است. شما چنانچه انگلیسی بدانید می توانید برای ادامه تحصیل در خارج از کشور و یا مهاجرت اقدام کنید.

می توانید به عنوان نماینده شرکتهای بین المللی در ایران کار کنید، از جدیدترین اطلاعات رشته دلخواه خود بسیار سریعتر ــ به جای استفاده از ترجمه آنها ــ با خبر شوید. پس در هر سن و سالی که باشید، آموختن زبان انگلیسی اولویت اول زندگی آموزشی شماست.

برای نیل به این هدف یافتن یک مدرس خوب و یا یک آموزشگاه خوب اصولی ترین و بهترین روش یادگیری زبان انگلیسی است. هرچند امروزه به دلیل مشغله های فراوان عموماً دوست دارند انگلیسی را به صورت شنیداری و یا دیداری یادبگیرند اما آنچه شما را به یادگیری واقعی زبان خارجی سوق میدهد یک مدرس خوب در یک آموزشگاه خوب است.

ROMARIYO

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
200
سلام بین آموزشگاه رادین و بهار و کیش و جهاد دانشگاهی ماد کدوم واسه دوره ی فشرده تافل بهتره !؟ اگر کسی بخاد ایران بمونه و برای ارتقا کارش بخاد آیلتس بهتره یا تافل !؟.

Ehsan70

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
با سلام
در موسسه آموزش صنعت و معدن بلوار ستارخان گروه زبانی ایجاد شده به مدیریت ریاستی. ایشون واقعا دلسوز هستن برای متقاضیان آیلتس. گروه تلگرامی آموزشی هم ایجاد کردن. یه سربزنین تحقیق کنید.

akalateh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
من خودم برای آیلتسم تحقیق زیادی انجام دادم
در نهایت موسسه بهم معرفی شد به نام کالج بین المللی آریام که بصورت تخصصی در حوزه آموزش آیلتس و آیلتس تضمینی فعالیت می کند
این موسسه هم آیلتس فشرده دارد و هم معمولی.
شمارشون هم این است: 41276

kiarash_mohebi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام
بنده چهار ماه دنبال استاد خوب آیلتس گشتم توی شیراز. موسسات مختلف رفتم تا آخر تز طریق یکی از دوستانم در دانشگاه شیراز با دکتر خدادادی آشنا شدم. بسیار جدی و سختکوش. تکلیف انجام ندی اخراجت می کنه ولی اگر تکالیفش رو انجام بدی مطمئنا نمرتو میاری. من 6 ماه حدود 50 جلسه پیش ایشون رفتم و نمره 7 آکادمیک آوردم. انشالا هر جا که هستن موفق باشند.
امیدوارم راضی باشند این شمارشون هست.
09174737067

66yalda

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من کلاس آیلتس نمی خواستم ولی برای مکالمه به پیشنهاد یکی از دوستام توی علوم پزشکی با دکتر خدادادی کلاس گرفتم. اگرچه یکم سختگیره ولی واقعا به فکر دانشجو هست. فوق العاده با سواد و جوان. 20 جلسه باهاشون بیشتر نبودم ولی واقعا زبانم خیلی بهتر شد. فقط به خاطر تکالیف سنگینی که میدادن یه بهونه آوردم ولش کردم کلاس رو.ولی الان واقعا پشیمونم.

mina.nazemi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نظر من 3 نفر توی شیراز برترینند و واقعا متخصص.
دکتر باقری
شریل نیک پور
دکتر خدادادی
باقری که فکر کنم ایران نیست دیگه البته هزینه کلاساشم بالاست. شریل نیک پور هست ولی فقط تکنیک های آیلتس رو یاد میده. خدادادی هم از پایه تا آیلتس محکم کار می کنه. همه اینا خوبن ولی ارزونتر از همه دکتر خدادادی.

ali ezati

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
ممنون از توصیه دوستان.
به دکتر خدادادی تماس گرفتم اول هزینه کلاسشون جلسه یک ساعت و نیمه صد هزار تومن هست که برای بنده یکم بالاست بعدم به علت کمبود وقت گفتند فعلا هفته ای یک جلسه می تونند در نظر بگیرند برای بنده که اونم برای بنده مفید نیست. ولی نکته خوبش این بود که با ویدیوهاشون آشنا شدم واقعا بی نظیرند هم تدریس لغتشون که انگار پیشت نشستند دارند نکته به نکته می گند و هم تدریس مهارت ها به خصوص رایتینگ. ضمنا گرامر هم من چند تا دانلود کردم خیلی مفید بودند. به نظرم برای شروع خیلی عالیند. اونایی که پول دارن برن پیش ایشون و اونایی که مثل من زیاد از لحاظ مالی قوی نیستند موسسه بهار بهترین گزینه است چون خودشون گفتند.

nahid.lovely

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام به همه دوستان
من خودم موسسه داوری رفتم تا یه جایی جواب میده ولی بعدش باید خصوصی بگیری ولی مفید بود. موسسه بهار هم اساتید خصوصیش خوب بودند 20 جلسه رفتم ولی بقیشو خودخوان خوندم 7 شدم ولی متاسفانه به خاطر این بیماری لعنتی کرونا نمی دونم کی میشه برم. در مورد دکتر خدادادی هم یه جلسه مصاحبه رفتم. طبق تعریف هایی که شنیده بودم همون جوری بود خوش برخورد و خداییش سوادشم خوب بود. منتها عجله داشتم هفته ای نهایتا 2 جلسه می تونست بهم بده که برای من خوب نبود.
ولی هر جا میخواین برین تول خوب تحقیق کنید پولتون هدر نره.
موفق باشید.

Kasandra

کاربر افتخاری و فعال خاطرات
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,889
با درود

آن دوستانی که خودشان دانشجوی دانشگاه شیراز هستند هم بد نیست در مورد ساعتها و شیوه کلاسهای دکتر رزمجو هم یک تحقیق انجام بدهند. به هر حال ایشان خودشان یکی از طراحان چنین آزمونهایی هستند در دانشگاه شیراز و همین خودش می تواند یک امتیاز باشد برای انهایی که می خواهند واقعا از چنین آزمونهایی نتیجه بگیرند.

بالا