برگزیده های پرشین تولز

بهترین نرم افزار جی پی اس اندروید

spalisp2010

Registered User
لایک‌ها
91
سلام . دوستان میخواستم ببینم به نظر شما بهترین نرم افزار جی پی اس اندروید که ساپورت ایران رو داشته باشه چیه ؟؟؟؟

من سایجیک رو نصب کردم ولی متاسفانه لایسنس این برنامه رو پیدا نکردم هیچجا و این برنامه 7 روزه تموم میشه .

ممنون میشم دوستان راهنمایی کنن

spalisp2010

Registered User
لایک‌ها
91
داداش میشه لینکی که ازش دانلود کردی رو بدی

amirbahalegharn

Registered User
لایک‌ها
485
سلام . دوستان میخواستم ببینم به نظر شما بهترین نرم افزار جی پی اس اندروید که ساپورت ایران رو داشته باشه چیه ؟؟؟؟

من سایجیک رو نصب کردم ولی متاسفانه لایسنس این برنامه رو پیدا نکردم هیچجا و این برنامه 7 روزه تموم میشه .

باسلام

همیشه از برنامه زیر استفاده کن :
black mart alpha .apk
از لینک زیر تهیش کن :
Rwnaq Android World | Blackmart Alpha v0.99.2.40

تو این برنامه،تقریبا همه برنامه ها و بازیها رو پیا میکنی و چون در حقیقت هستش black market یعنی بازار سیاه، خیلی از اونها cracked شده هست... من خودم کم میشه بخوام برم سراغ سرچ گوگل برای پیدا کردن برنامه هام یا بازیها،دیتابیسش خیلی وسیع و کامله....

شما فقط نام برنامه مدنظرتونو سرچ میکنید، بعد سرچ انتخابش میکنید و میزنید download ، همین، دانلود که شد، نصبش میکنید...
sygic GPS navigation هم درش هست بصورت cracked شده.... تناه راه از کرک دراومدنش اینه که شما برید و بزنید داخل برنامه update یا check for update.... درغیر اینصورت، مساله ای نخواهید داشت...

باتشکر

iAR11

Registered User
لایک‌ها
28
هنوز برای آخرین نسخه (یعنی نسخه 13) برنامه Sygic کرک مطمئنی نیومده. مگر اینکه نسخه های پایین تر رو نصب کنی

saeidza

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
18

گوگل مپ بهترینه به نظرم.

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

بالا