آژانس هواپیماییexchanging

بهترین هاست برای نصب VBulletin

شروع موضوع توسط mh.attari ‏10 ژوئن 2010 در انجمن میزبانی وب

1. mh.attari

mh.attari Registered User

دستان من یه هاست میخواستم که بتونیم vb بهش بزنیم و کلا عالی باشه ممنون میشم کسایی که استفاده میکنن نظر بدن

2. mahdy_mihani

mahdy_mihani Registered User

اگه وارز نخوای ما سرویس های خوبی در این زمینه داریم .
    البته تا زمانی که از شما شکایت هم نشه کسی با شما کار نداره .. وقتی هم شکایت شد می تونید انتقال بدید به سرور های وارز .. اما متاسفانه دیتاسنتر ها و سرور های وارز کیفیت چندانی بالایی ندارند .

لینک نظرات کاربران هم می تونم بهتون بدم .

با تشکر

3. mh.attari

خوب باید وارز باشه بعدا گیر میدن ولی یه چیز خوب میخوام اخه فروم نباید کلا قطعی داشته باشه
    خیلی شده یک صفحه مطلب نوشتیم بعد همش کشک شده حالا خدا اموات ff رو رحمت کنه باز نوشته ها رو حفظ می کنه

4. GraphX

GraphX کاربر فعال Wordpress کاربر فعال

دوست عزيز بايد هاست وارز بگيري
    من از صبا ديتا گرفتم و راضي بودم

5. mahdy_mihani

یه نکته ایی هم که باید اضافه کنم اینه که ... کلا VB نال شده ، منابع زیادی از سرور رو مصرف می کنه ، ما الان چند تا از کاربرانمون با اینکه بازدید زیادی ندارند اما شده تا 30 درصد CPU رو می کشند .

متاسفانه تو جامعه ما یه چیزی که جا می افته همه می رند دنبال همون ... چرا شما از انجمن ساز های رایگان مثل Mybb و SMF و ... استفاده نمی کنید ؟

6. mh.attari

من phpbb دارم به ادرس: forum.fullnet.i-r
    اون خط تیره رو ور دارید
    از mybb هم بهتر هست ولی vb واسه ایرانی ها یه جوری دفالت شده
    دوست نازنینم یعنی شما میگید vb بخریم؟

7. appbannerkhuniresbanner
  8. AfraWeb.net

AfraWeb.net Registered User

اگر لایسنس ندارد باید از هاست های به اصلاح وارز یا offshor استفاده نمایید این سرور ها معمولا در کشور هایی هستند که قانون کپی رایت وجود ندارد یا به درستی اجرا نمیشود معمولا در امریکای جنوبی ( کاستاریکا - ونزوئلا - شیلی و در اسیای جنوبی شرقی همانند اندونزی و .... و در روسیه و چین وایران وجود دارند پس طبیعی هست که نباید انتظار پایداری بالا و سرعت بالا را داشته باشید . البته گاهی هم هاست هایی در اروپا و امریکا به اسم وارز ارائه میشوند که در صورت شکایت یا پیگیری دیتا سنتر بدون اطلاع تمامی اطلاعات شما از بین خواهد رفت .

در کل هاست اشتراکی برای راه اندازی فروم مناسب نخواهد بود و ممکن است با بازدید زیاد و مصرف زیاد سی پی یو و رم اکانت شما لیمیت شود . میتوانید سرور های مجازی یا اختصاصی offsore را خریداری نمایید .

[ame="http://www.google.com/search?hl=fa&source=hp&q=offshore+vps&lr="]403 Forbidden[/ame]

موفق و پیروز باشید

9. mahdy_mihani

نه عزیز نیاز به خریدن نیست ... یه قالب خوب برای PHPBB تهیه کن فونت ها رو مرتب کن ، چند تا ماژول (هر چی اسمش هست) بذار روش می بینی که یه فورم قشنگ داری .
    هر وقت بازدیدت رفت بالا ، تبلیغ گرفتی از سایت درآمد کسب کردی می تونی یک فورم لایسنس دار خوب مثل IPB .

10. mh.attari

واقعا ممنونم از کمکتون