برگزیده های پرشین تولز

بهترین هتل کیش

A.Farokhzad

Registered User
لایک‌ها
3
بيشتر نظر دوستانو ميخوام بدونم وگرنه هيچ بقالي نميگه ماست من ترشه !!
همشون ميگن بهترين امكاناتو هتل ما ارائه ميده ....
ولي در مورد قيمت حق با شماست بايد تلفني پرسيد.

reza_badkonaki

کاربر فعال سریال های تلویزیونی
کاربر فعال
لایک‌ها
325
بيشتر نظر دوستانو ميخوام بدونم وگرنه هيچ بقالي نميگه ماست من ترشه !!
همشون ميگن بهترين امكاناتو هتل ما ارائه ميده ....
ولي در مورد قيمت حق با شماست بايد تلفني پرسيد.
اره اون که صددرصد ......... منم منظورم فقط همون قیمت بود

pilot

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
1,253
ممنون از راهنمائي
اين سوئيت هائي كه ميگي شبي چند تومان هست ؟
در ضمنصبحانه و نهار در هتل داريوش بصورت بوفه هست يا فقط صبحانه ؟

قیمتشو دقیق نمیدونم.
صبحانه و نهارش هردو بوفه هستش.

H_R

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
17
این هتل مریم کنار همون بولینگ مریمه ؟ اگه اونجا باشه که خیلی عالیه ! هم به اسکاع تفریحی نزدیکه و هم فاصلش با اپاساژها فکر میکنم پیاده ده دقیقه باشه .

کلا من باشم بجای اینکه شبی 300 تومن خرج کنم برم هتل داریوش ، یه هتل در حد جام جم میرم بعد بقیش رو صرف تفریحات و خرید (مخصوصا شکولات ) میکنم ! باقیشم نیگه میدارم یه بار دیگه باهاش میرم کیش !

اصولا توی جایی مثل کیش جز برای خواب توی هتل موندن اشتباهه . دوستان چی فکر میکنن ؟ :D

pilot

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
1,253
این هتل مریم کنار همون بولینگ مریمه ؟ اگه اونجا باشه که خیلی عالیه ! هم به اسکاع تفریحی نزدیکه و هم فاصلش با اپاساژها فکر میکنم پیاده ده دقیقه باشه .

کلا من باشم بجای اینکه شبی 300 تومن خرج کنم برم هتل داریوش ، یه هتل در حد جام جم میرم بعد بقیش رو صرف تفریحات و خرید (مخصوصا شکولات ) میکنم ! باقیشم نیگه میدارم یه بار دیگه باهاش میرم کیش !

اصولا توی جایی مثل کیش جز برای خواب توی هتل موندن اشتباهه . دوستان چی فکر میکنن ؟ :D

هتل مریم و بولینگ مریم نزدیک هم نیستن :D
خوده هتل سرویس داره برای بولینگ. پیاده هم یه 20-25 دقیقه ای طول میکشه.

A.Farokhzad

Registered User
لایک‌ها
3
خودم هم احتمالا عيد ميرم كيش ، اميدوارم با اطلاعات خوبي كه شما دوستان داديد هم به اين فاميل ما خوش بگذره هم اگه كسي از دوستان خواستن برن بهترين انتخاب رو داشته باشن .

با اين صحبتها ميگم چطوره براي مسافرت به كيش مثلا 2 شب تو هتل داريوش موند و 2 شب هم رفت يه هتل ديگه مثل هتل پارميس يا شايان ؟
ويلاهاي ساحلي چطورن ؟

darya_s

کاربر فعال دوربین دیجیتال
کاربر فعال
لایک‌ها
5
هتل خوب و تر و تمیز از نظر قیمت متوسط (که به قیمتش هم بیارزه) توی کیش که نزدیک ساحل باشه، پیشنهاد بدین. داریوش قبلا رفتم، اما حالا یک جای ارزونتر میخواهم. یک از آشنایان از متل دیدنیها تعریف میکرد که با وجود دوستاره بودنش کیفیت خوبی داره و بخاطر اینکه کنار ساحله، خیلی آرامش خوبی داره، اما تازگی شنیدم که فعلا دور و برش و خودش ساخت و ساز داره و آرامش نداره. خلاصه جایی که ریاد گرون نباشه، ترو تمیز باشه، آرامش داشته باشه و نزدیک به ساحل، یعنی چند قدم تا ساحل فاصله داشته باشه، آدم راحت بتونه بره قدم بزنه و بیاد. اگه میگید، حدود جاش رو هم بگید که توی نقشه چک کنم، ممنون.

راستی برای تعطیلات هفته دیگه میخواهیم بریم، مراکز و تفریحی و بازارها توی این ایام عزاداری بسته هستند؟ کسی قبلا تجربه اش رو داشته؟
مرسی و خیلی ممنون

H_R

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
17
هتل خوب و تر و تمیز از نظر قیمت متوسط (که به قیمتش هم بیارزه) توی کیش که نزدیک ساحل باشه، پیشنهاد بدین. داریوش قبلا رفتم، اما حالا یک جای ارزونتر میخواهم. یک از آشنایان از متل دیدنیها تعریف میکرد که با وجود دوستاره بودنش کیفیت خوبی داره و بخاطر اینکه کنار ساحله، خیلی آرامش خوبی داره، اما تازگی شنیدم که فعلا دور و برش و خودش ساخت و ساز داره و آرامش نداره. خلاصه جایی که ریاد گرون نباشه، ترو تمیز باشه، آرامش داشته باشه و نزدیک به ساحل، یعنی چند قدم تا ساحل فاصله داشته باشه، آدم راحت بتونه بره قدم بزنه و بیاد. اگه میگید، حدود جاش رو هم بگید که توی نقشه چک کنم، ممنون.

راستی برای تعطیلات هفته دیگه میخواهیم بریم، مراکز و تفریحی و بازارها توی این ایام عزاداری بسته هستند؟ کسی قبلا تجربه اش رو داشته؟
مرسی و خیلی ممنون
من تجربه داشتم :D همش دو روز اونجا بودم یه روزش عذا داری بود ! :(

اکثر جاها روز های عزا داری تا غروب بسته هستند ! از قواصی و جت اسکی بگیر تا فروشگاها خوب موسیقی زنده هم که جای خود داره ! ولی یک روز دو روز رو میشه توی ساحل هم خوش گذروند :) ولی بازم یه موقعی که عزاداری نیست برید خیلی بهتره !

هتل ارزونتر هم من توی جام جم ( سه ستاره ) راضی هستم به جز غذاش و لابیش بقیه چیز هاش از هتل های 5 ستاره مشهد بهتر بود !

pilot

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
1,253

مرسی و خیلی ممنون

دیدنی ها هتل بدی نیست. به صورت سوئیت سوئیت هست. ولی خیلی تر و تمیز نیست. فقط الان به شدت اون اطراف دارن ساخت و ساز میکنن و سر و صداش احتمالا اذیتتون میکنه.

شبیه همین دیدنی ها ، یه هتل دیگه است به اسم کیش الیتم حوالی هتل داریوشه. اینم در حد همون 3 ستاره است. بازم خیلی تر و تمیز نیست.

جای بهتر هتل شایان هست که نزدیک اسکله تفریحیه ( اسکله قدیمی. نه اسکله بزرگ) هتل 5 ستاره است ولی از داریوش ارزونتره. نزدیک آب هم هست. فقط یه کم قدیمیه. ولی جاش آرومه.

بازار ها تو دهه محرم باز هستن. فقط شب ها یک ساعت زودتر میبندن. روز های تاسوعا و عاشورا هم صبح تا ظهر تعطیلن. ولی فضای کلی ، همون فضای عزاداری هستش. از برنامه موسیقی زنده و قرعه کشی و اینا هم خبری نیست.

darya_s

کاربر فعال
لایک‌ها
5
ممنون از دوستان،

بهمن جان این هتل شایان رو شنیدم چون قدیمیه خیلی درب و داغونه؛ این کیش الیت چطور؟ در حد دیدنیها هست؟ سوئیت کنار دریاست؟

بازار ها تو دهه محرم باز هستن. فقط شب ها یک ساعت زودتر میبندن. روز های تاسوعا و عاشورا هم صبح تا ظهر تعطیلن. ولی فضای کلی ، همون فضای عزاداری هستش. از برنامه موسیقی زنده و قرعه کشی و اینا هم خبری نیست.

راستش موسیقی زنده واینها مهم نیست، البته اصلا هم نمیخوام که موسیقی زنده یا غیر زنده عزاداری باشه چه توی بازار چه جای دیگه، آرامش میخوام.
اما مراکز تفریحی مثل پارک پرندگان و دلفینها و قایق کف شیشه ای و اینها چطور؟ کار میکنند؟ هر دو روز یا نه؛ خیلی ممنون

pilot

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
1,253
ممنون از دوستان،

بهمن جان این هتل شایان رو شنیدم چون قدیمیه خیلی درب و داغونه؛ این کیش الیت چطور؟ در حد دیدنیها هست؟ سوئیت کنار دریاست؟

راستش موسیقی زنده واینها مهم نیست، البته اصلا هم نمیخوام که موسیقی زنده یا غیر زنده عزاداری باشه چه توی بازار چه جای دیگه، آرامش میخوام.
اما مراکز تفریحی مثل پارک پرندگان و دلفینها و قایق کف شیشه ای و اینها چطور؟ کار میکنند؟ هر دو روز یا نه؛ خیلی ممنون

آره شایان تا حدودی درب و داغونه. ولی تنها هتل درست درمون نزدیک ساحله ( منهای داریوش البته)
نه. دیدنی ها بهتره. من توصیه نمیکنم اونجا رو. جای خیلی خوبی نیست. تنها حسنش اینه که نزدیک ساحله.

مراکز تفریحی رو مطمئن نیستم. ولی میتونم بپرسم برات. قایق کف شیشه ای فکر نمیکنم تعطیلی داشته باشه. ولی پارک پرندگان و دلفین ها احتمالا اون دو روز رو تعطیلن یا نیمه وقت کار میکنن.

darya_s

کاربر فعال
لایک‌ها
5
آره شایان تا حدودی درب و داغونه. ولی تنها هتل درست درمون نزدیک ساحله ( منهای داریوش البته)
نه. دیدنی ها بهتره. من توصیه نمیکنم اونجا رو. جای خیلی خوبی نیست. تنها حسنش اینه که نزدیک ساحله.

مراکز تفریحی رو مطمئن نیستم. ولی میتونم بپرسم برات. قایق کف شیشه ای فکر نمیکنم تعطیلی داشته باشه. ولی پارک پرندگان و دلفین ها احتمالا اون دو روز رو تعطیلن یا نیمه وقت کار میکنن.

خیلی ممنون

پس با این حساب هتل خوب دیگه ای که جای آرومی باشه دیگه چی؟

راستی اگه تونستی ممنون میشم بپرسی.

پی نوشت:
تعطیلات هفته دیگه رو منصرف شدم. فقط دنبال هتل خوب و جای آروم کنار ساحل میگردم.
ممنون

Last edited:

pilot

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
1,253
خیلی ممنون

پس با این حساب هتل خوب دیگه ای که جای آرومی باشه دیگه چی؟

راستی اگه تونستی ممنون میشم بپرسی.

پی نوشت:
تعطیلات هفته دیگه رو منصرف شدم. فقط دنبال هتل خوب و جای آروم کنار ساحل میگردم.
ممنون

الان آروم ترین هتل کیش همون داریوشه. چون اطرافش ساحل و باغه...
به جز داریوش ، هتل گراند هتل خیلی خوبیه. نوسازه و تمیز و مرتبه. قیمتش هم خیلی ارزونتر از داریوشه. فقط یه هتل جلوش دارن میسازن ( هتل هشت بهشت) که قسمت پر سر و صدای اون ( کندن زمین!!) تموم شده! پشت هتل هم محوطه بازه. فکر کنم جای مناسبی باشه. ولی نزدیک ساحل نیست. یعنی حدودا 20 دقیقه پیاده روی داره.

Devilish Song

Registered User
لایک‌ها
51

من دیروز برگشتم چقدر هوا عالی بود.....
کاملا موافقم ..... فک می کنم جز شبی 4 - 5 ساعت واسه خواب تو هتل نبودم.​

darya_s

کاربر فعال
لایک‌ها
5
الان آروم ترین هتل کیش همون داریوشه. چون اطرافش ساحل و باغه...
به جز داریوش ، هتل گراند هتل خیلی خوبیه. نوسازه و تمیز و مرتبه. قیمتش هم خیلی ارزونتر از داریوشه. فقط یه هتل جلوش دارن میسازن ( هتل هشت بهشت) که قسمت پر سر و صدای اون ( کندن زمین!!) تموم شده! پشت هتل هم محوطه بازه. فکر کنم جای مناسبی باشه. ولی نزدیک ساحل نیست. یعنی حدودا 20 دقیقه پیاده روی داره.

ممنون.
این هتل آرامیس چطوره؟

pilot

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
1,253
ممنون.
این هتل آرامیس چطوره؟

فقط همین رو بگم که افتضاحه ! آدم تو جزیره چادر بزنه بهتره بره اینجا. اصلا دور و برش هم نرو.

اگه توضیحات بیشتری خواستی بگو برات بنویسم. اطلاعاتم درباره این هتل تازه تازه اس.

darya_s

کاربر فعال
لایک‌ها
5
فقط همین رو بگم که افتضاحه ! آدم تو جزیره چادر بزنه بهتره بره اینجا. اصلا دور و برش هم نرو.

اگه توضیحات بیشتری خواستی بگو برات بنویسم. اطلاعاتم درباره این هتل تازه تازه اس.

جدی؟ چطور مگه؟ قیمتش که از گراندهتل بیشتره . . . خوب شد گفتی.

مثل اینکه توی جزیره، هتلی که دورو برش ساخت و ساز نباشه فقط داریوشه؟ آره؟ عجب گیری کردیما . . . آدم میخواد از دست این ساخت و سازهای تهران سه چهار روز فرار کنه، بره اونجا آرامش داشته باشه، اینهمه هم هزینه کنه . . . باز اونجا همین آش و کاسه!!!

Last edited:

pilot

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
1,253
جدی؟ چطور مگه؟ قیمتش که از گراندهتل بیشتره . . . خوب شد گفتی.

مثل اینکه توی جزیره، هتلی که دورو برش ساخت و ساز نباشه فقط داریوشه؟ آره؟ عجب گیری کردیما . . . آدم میخواد از دست این ساخت و سازهای تهران سه چهار روز فرار کنه، بره اونجا آرامش داشته باشه، اینهمه هم هزینه کنه . . . باز اونجا همین آش و کاسه!!!

آره قیمتش گرونتر از گرانده اما ماه پیش من به یکی از دوستام رو این حساب که هتل آرامیس نوسازه پیشنهاد دادم بهش... اما چشمت روز بعد نبینه! رفت و اومد آبروی ما هم رفت.
اینم نقل قول دوستمون:

رسپسشن که اصلا هیچی!.... نه آموزشی دیدن نه طرز برخوردی بلدن نه هتلداری میدونن چیه!
رستوران هم که صبحونهاش صدرحمت به صبحونه مسافرخونه های ناصر خسرو.
میگفت هر روز صبح یه سیستمی بود. یه روز تو این کتری گنده ها چای میریختن میجوشید میدادن خورد مسافرا. اونم چای بیل نشان که باید با بیل بریزی تا یه ذره رنگ بده!
یه روز چای کیسه ای بیل نشان بود با آب کتری که پر املاح بود و رنگش فرقی با شیر نداشت !. صبحونه هتل چهار ستاره نون و کره آب شده و پنیر گچی بود.

رستوران هم که نداشت یعنی لابی و رستوران یه جا بود! میشستی تو رستوران کل رسپشن رو میدی.
میزاش هم از این میزهای پلاستیکی گرد بود که دستت رو میذاشتی روش یه ور میشد و یه بار نزدیک بود کل غذا و اینا بره رو هوا !

یعنی اینجوری بگم غذا دادن این هیئتها تو محرم منظم تر از اینا بود. اون ته رستوران یه دونه از این پاروانها گذاشته بودن از اون پشت یه ذره غذا میریختن تو بشقاب میدادن دست یکی ور میداشت دونه دونه میاورد سر میز

اوه اوه کولر اتاقش رو که نگو . نمیدونم این کولر گازیها رو ازکجا اورده بودن مثل یه تراکتور صدا میداد. خاموش میکردی پنلش بسته میشد اما بازهم از اون زیر باد میداد اخر سر مجبور شدم کنترل آلت دیلیت ش رو بگیرم تا خاموش بشه !

اتاقها و رفتار کارکنان هم بماند دیگه ....

///

متاسفانه جدیدا تو کیش ساخت و ساز خیلی زیاد شده هرجامیری یه دونه از این جرثقیل ها زده بیرون و مشغول جوشکارین!

Last edited:
بالا