برگزیده های پرشین تولز

بهترین و جامع‌ترین برنامه حسابداری به نظر دوستان چی هست؟؟؟

barca1899

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اساتيد خيلي ممنون از راهنمايي.كار رو انجام دادم موردي دوباره مزاحم ميشم البته اگه اشكال نداره...

sgwp

Registered User
لایک‌ها
585
میشه لطفا بگی چکار کردی و چه نرم افزاری خریدی؟

Sent from my ME173X using Tapatalk

mehrdad hajbagheri

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دو تا سئوال :
دو تا سیستم برای دو تا مغازه در دوجای مختلفه؟ یا نه میخوای روی یک کامپیوتر دو تا نرم افزار نصب کنی و اطلاعات هر دو مغازه رو یکجا ولی به تفکیک داشته باشی ؟
منظورت از قسمتی که قرمز رنگ شده چیه ؟یخورده بیشتر توضیح بده
دوستان عزیز دنباله یه برنامه حسابداری میگردم واسه یه فروشگاه.. میخوام نظر کسایی که تو این مورد تجربه دارن رو بدونم.. ممنون میشم راهنماییم کنید

mehrdad hajbagheri

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من حدود ٢٤ سال در اين رشته فعاليت دارم كه حدود ١٨ سال آن در زمينه طراحي و اجراي سيستم هاي فروشگاهي در داخل و خارج ايران بوده است و بهترين نرم افزار رو براي اين كار نرم افزار ( آسان) ميدانم كه فوق العاده سريع و دقيق و قابل رصد است و سيستم انبارداري و فروش و همه چيز آن بصورت يكجا و بسيار جوابگو است

aseman1392

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام من چندین نرم افزار تابحال عوض کردم - هرکدام یکسری مشکلات داشت تا بلاخره نرم افزار حسابداری پاتریس یکی از دوستان که خیلی راضی بود خریداری کردم.
انصافا" خیلی راحته و با گرافیک و دقت بالا و پشتیبانی فوق العاده در ایران توزیع میشه.
این نرم افزار مخصوص فروشگاه هست با قابلیت اتصال به وب سایت فروشگاهی. من با امکان تولید و حقوق دستمزد خرید کردم.الان سه سال هست که استفاده میکنم

امکانات برنامه رو میتونید خودتون از سایتشون ببینید و قضاوت کنید www.patris81.com

aseman1392

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اساتيد و دوستان كسي نيست راهنمايي كنه؟؟؟!!!منتظرما
سلام من چندین نرم افزار تابحال عوض کردم - هرکدام یکسری مشکلات داشت تا بلاخره نرم افزار حسابداری پاتریس یکی از دوستان که خیلی راضی بود خریداری کردم.
انصافا" خیلی راحته و با گرافیک و دقت بالا و پشتیبانی فوق العاده در ایران توزیع میشه.
این نرم افزار مخصوص فروشگاه هست با قابلیت اتصال به وب سایت فروشگاهی. من با امکان تولید و حقوق دستمزد خرید کردم.الان سه سال هست که استفاده میکنم

امکانات برنامه رو میتونید خودتون از سایتشون ببینید و قضاوت کنید www.patris81.com

imanekut

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام.دو تا مغازه جدا هستش و دو جاي مختلف شهر هستن.يكيش شراكتي هست و ديگري مستقل.مي خوام كه براي هر دو تا سيستم خريد فروش يعني موجودي كالا دقيق باشه ولي بيشتر حسابداري تو سيستم اول باشه.بتونم وقتي تو سيستم اول هستم از موجودي كالاي مغازه دوم هو بدون حضور فيزيكي تو اونجا اطلاع داشته باشم.برنامه هلو چطوره؟؟ممنون ميشم توضيح بدين و به جزئيات راهنمايي كنيد.ممنون

سلام منم یه همچین نیازی داشتم می خواستم چندتا شعبه هامون فقط بفروشن ولی حسابداریش از شعبه اصلیمون انجام بشه،از طرفی می خواستم موجودی کالاهای شعب رو داشته باشم و بدونم چقدر دخل می زنن یا اصلا هر شعبه چقدر برام سود ایجاد می کنه
خیلی تحقیق کردم،دموی نرم افزارای زیادی رو دیدم ولی اونی که در نهایت انتخابش کردم و الان هنوز ازش راضیم نرم افزار فروشگاه های زنجیره ای میلیونر بود،یه سرچ بکنی اسمش رو تو گوگل میاد ولی منم شمارشون و سایتشون رو میزارم به نظرم حتما تو تحقیقاتت یه نگاه بهش بنداز
05137606798 این تلفنشون
اینم سایتشون
http://softmiliac.com

aslanzahra

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
به نظر من مهم ترین چیزی که در خرید نرم افزار باید بهش توجه کنید قابلیت ارتقا نرم افزار هست.
عموم نرم افزارهایی که تست کنید یا واقعا یک بخش یا ویژگی که نیاز دارید را دارند و یا قانع تون میکنن که شبیه اون چیزی که میخواهید هست و خرید میکنید اما نرم افزار و نیاز های شما و بازار در صورتی که کمی تغییر کند یا پیشرفت کنید و اون نرم افزار نتونه جوابگوی نیاز شما باشه و قابل ارتقا نباشه باید بندازیدش دور. برای این کار عموما بهتره به شرکت هایی که خودشون حسابدار هستند مراجعه کنیدو 0 تا 100 نرم افزار را خودشون پیاده کرده باشند.
این تفاوت هست که در فروشندگان نرم افزار وجود داره. حسابدار نیستند و کدهای خارجی را به بدترین شکل تغییر میدن و نمیتونن توش دست ببرند. من با تیم ساما سیستم کار کردم و دو روزه کاری که ماها قرار بود شرکت نرم افزاری خودم انجام بدند را پیاده کردن.

ویژگی هایی که یک سیستم اطلاعاتی فروشگاهی باید برخوردار باشه:
    • سازگاری
    • انعطاف پذیری
    • کنترل داخلی
    • آموزش
    • ساختار گزارش دهی
در سیستم های حسابداری و مالی نرم افزارهای فروشگاهی از اهمیت خاصی به عنوان پشتبان های اساسی برخورداره. وقتی ی نرم افزار ارتباط استانداردی بین ماژول ها ایجاد می کنه به عنوان یک نرم افزار مناسب فروشگاهی رقم می خوره.همچنین استخراج اطلاعات قدیمی را برای تجزیه و تحلیل به صورت آسان در اختیار کاربران باید قرار بده.

aslanzahra

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
حتما واستون باشه این ها جز امکانات نرم افزارتون باشه
  1. ثبت انواع پیش فاکتور کالا و خدمات
  2. امکان صدور مجوز خروج از روی پیش فاکتور کالا
  3. امکان تایید یا عدم تایید پیش فاکتورها و ایجاد کنترل داخلی و مدیریت بر روی پرسنل فروش که پیش فاکتوری بدون اجازه مدیر فروش اجازه صدور و تبدیل به فاکتور فروش پیدا نکند.
  4. امکان صدور اتوماتیک فاکتور فروش کالا و خدمات از روی پیش فاکتورهای صادر شده.
  5. امکان صدورحواله انبار از روی فاکتور فروش
  6. امکان صدور فاکتور فروش از روی حواله انبار.
  7. امکان پیاده سازی همزمان روشهای نگهداری دائمی و ادواری موجودی کالا.
  8. امکان صدورانواع فاکتور فروش کالا و خدمات با استفاده ازشماره فرعی فاکتورهای فروش.
  9. امکان ثبت انواع قرارداد فروش و کنترل فروشها بر اساس قرارداد منعقده با مشتری.
  10. امکان تعریف و صدور انواع اضافات و کسورات فاکتورهای فروش کالا و خدمات.
  11. انواع گزارشگیری فروش توسط پرسنل فروش بدون نیاز به علم حسابداری.
  12. امکان انواع گزارشگیری تخصصی فروش توسط گزارش اسنادی فروش توسط پرسنل حسابداری و یا مدیریت مالی
در کنار اینا مشکلی که عموم شرکتا دارن اینه اگر بعد چند سال بخوایید ی تغییری به نرم افزازتون ایجاد کنید و یا ی آپشنی نیازتونه بهش اضافه کنید چون خودشون ننوشتن کل کدهارو سخت هم هست دستکاری بکنن. از جایی بخرید نرم افزار را که خودشون نوشته باش و بتونن ارتقاش بدن.

بالا