برگزیده های پرشین تولز

بهترین و جدیدترین سایت های زیر مجموعه گیری با عضویت رایگان

وضعیت
موضوع بسته شده است.

[email protected]

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
این سایت بابت معرفی هر نفر 5$ به شما میدهد .

[IMG]http://www.inboxdollars.com/images/banner15.gif[/IMG]

اين هم يك سايت جالب و پر درآمد است كه به شما معرفي ميكنم. عملكرد اين سايت بيشتر به گونه اي است كه از طريق كامل كردنOfferهايي كه به شما ارائه ميشود و Email هايي كه هر روز براي شما ميفرستد كسب درآمد ميكنيد.

مزاياي اين سايت

1- 5 دلار بابت ثبت نام در سايت

2- 5 دلار بابت هر كسي كه به سايت معرفي ميكنيد (عضو فعال) . البته تعداد اعضايي كه معرفي ميشوند هيچ محدوديتي ندارد.

3-10 سنت بابت Email هايي كه هر روز براي شما مي آيد و ثبت نام در سايتهايي كه در آنEmail ها به شما معرفي ميكند.

نكته :

بعضي از اينOfferها واقعا استثنايي و بي نظير هستند و علاوه بر پولي كه از طرف Inboxdollars بابت ثبت نام در آنها نصيب شما ميشود مبلغي هم از طرف خود آن سايتها به شما تعلق ميگيرد.

براي عضو شدن بر روي بنر زير كليك كنيد :

[IMG]http://www.inboxdollars.com/images/banner15.gif[/IMG]

Inboxdollars FAQ

چطوراز بابت خواندن ايميلها پول دريافت می كنيم ؟

اين ايميلها شامل يك سری تبليغات است که برای شما ارسال می شود.در اين ايميلها عبارت:

This is a paid Email click the link below to view it

وجود دارد که با کليك کردن روی اين لينکها تبليغات مربوط به آن ايميل روی صفحه ظاهر می شود . با کليك کردن روی لينک مربوط به شناسايي آن تبليغ پول به حساب شما واريز می شود.

چه تعداد ايميل برای من می آيد؟

هدف ما ارسال هر چه بيشتر ايميلهای درآمدزا برای شماست.ممکن است تا 3 ايميل در روز برای شما ارسال شود ولی يكی از آنها ايميل پرداختی باشد.واقعيت اين است که اکثر تبليغ کننده ها علاقه ای به پخش آگهی خود در خارج از ايالت آمريكا را ندارند.بنابراين عزيزان مقيم ساير کشورها ايميل کمتری دريافت می کنند.

ايميلهای شما به طور مرتب تشويق به ثبت نام در سايتهای stuff دارند؟

اين بيشتر مربوط به کسانی می شود که تمايل به پخش آگهی و يا استفاده از محصولات و سرويسهای تبليغات دارند.چنانچه شما در اين سايتها stuff ثبت نام نکنيد هيچ اتفاق خاصی نمی افتد و همچنان account شما فعال باقی مانده و پول به حساب شما می آيد.به طور ميانگين بين 1 تا 10 سنت بابت هر ايميلی به شما تعلق می گيرد.

چطور بابت معرفی کردن افراد به سايت می توانم پول دريافت کنم؟

هر کس URL مخصوص به خود را دارد.اين لينک در ايميل ابتدايي که برای شما می آيد قرار دارد .همچنين می توانيد پس از عضو شدن و وارد شدن در Member Section بر روی لينک referral center كليك كنيد و آدرس خود را بيابيد.اگر کسی از طريق شما وارد سايت شد بلافاصله به شما مبلغی تعلق می گيرد. حتی اگر همان موقع ثبت نام نکند.

چه مقدار بايد در حسابم جمع شود تا به حد نصاب پرداخت برسد؟

در واقع inboxdollars زمانی که balance شما به 30$ رسيد به وسيله چک و از طريق e-gold زمانی که به 25$ رسيداين کار صورت می گيرد.لطفا در هنگام کامل کردن هر offer به مقدار پرداختی آن دقت لازم را داشته باشيد.

چه زمانی پول به من پرداخت می شود؟

سيستم پرداختی ما به اين نحو عمل می کند که 1 ماه بعد از درخواست شما اين انتقال انجام می شود.مثلا اگر شما در 15 June درخواست دهيد پول شما در اول August پرداخت می شود.

آيا پرداخت پول اين سايت به تمام کشورهاست؟

بله- خوشبختانه هيچ محدوديتی ندارد.ولی پول به صورت پول رايج US است.

آيا می توانم بيشتر از يك بار در اين سايت ثبت نام کنم؟

خير- امکان ثبت نام بيشتر از يك بار برای شما نيست.

چطور می توانم ACCOUNT خود را cancel کنم؟

ما ازاين بابت بسيار نگران خواهيم شد.اما اين انتخاب شماست.با مراجعه به قسمت member section و کليك کردن روی Cancel account اين کار انجام خواهد شد.

اگر اين مجموعه FAQتمام سوالات من را جواب نداد بايد چه کنم؟

اگرسوالی داشتيد که در اين مجموعه نبود سريعا با قسمت contact form تماس گرفته و مشکل خود را با ما در ميان بگذاريد.در اولين فرصت به سوال شما پاسخ داده خواهد شد.

چطور من بابت هر عضوی که به اين سايت معرفی می کنم 5$ دريافت می کنم؟

بله درست است.به محض اينکه آن فرد اولين مطالبه خود را از ما درخواست کرد اين پول (5$) به حساب شما می آيد.توجه داشته باشيد که کسانی که شما معرفی می کنيد با انجام برنامه Earn cash خيلی راحت و در عرض چند دقيقه می توانند به اين حد نصاب دست پيدا کنند.

چطور از طريق Complete Surveys می توانم به درآمد برسم؟

بعد از ثبت نام در سايت به member section مراجعه کرده و روی Paide-to-Complete Surveys کليك کرده، ليستي از بهترين و قابل اطمينان ترين شرکتها و کمپانيها را که به شما امتيازها و جوايز ارزنده می دهد نشان می دهد.توجه داشته باشيد که جوايز شما از طرف اين کمپانيها اهدا می شود نه inboxdollars .

من در يك offer ثبت نام کردم ولی به حسابم چيزی اضافه نشد؟

اول اين که تمام offer ها قابل پول دادن نيست.دوم اينکه بيشتر آنها بلافاصله بعد از ثبت نام پول نمی دهد.بعضی چند روز بعد و يا حتی چند هفته بعد این کار را انجام میدهند.لطفا ضمن عضو شدن در هر offer به نحوه پرداخت آن و همچنين مبلغ آن توجه داشته باشيد.

من هنوز ايميلی که پولی باشد دريافت نکردم؟

نکته مهم:

ما برای اهالی ساکن ايالات متحده امريكا هر روز يك ايميل می فرستيم.اگر شما هنوز چنين ايميلهايي دريافت نکرديدروشهای زير را دنبال کنيد:آدرس ايميلی که ما از طريق آن برای شما ايميل پولی می فرستيم [email protected]است.حتما اين آدرس را در address book خود نگه داريد.اين ايميلها برای راحتی کار ما به سيستم HTML مجهز است پس اطمينان حاصل کنيد که در هنگام ثبت نام اين مربع را که مربوط به ايميلهای HTML است پر کرده باشيد.

[email protected]

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با ثبت نام رایگان در این سایت بابت هر زیرمجموعه ی مستقیم 3$ و غیر مستقیم 1$ بگیرید.

اگر مدتی است در سایتهای greenhorse و goldenaxis و www.resource-a-day ثبت نام کرده اید و هنوز درآمدی بدست نیاورده اید ما این سایت را به شما پیشنهاد میکنیم .

ثبت نام در اين سايت كاملا رايگان است وتازه 5 دلار هم جايزه به شما مي دهد.اين سايت روزانه يك ايميل براي شما مي فرستد وشما با خواندن آن وكليك بر روي لينكي كه در آن قرار دارد 10 سنت مي گيريد.شما همچنين براي كليك بر روي تبليغاتي كه سايت به شما نشان مي دهد پول مي گيريد. اين سايت به ازاي هر نفري كه توسط شما به سايت آمده و در سايت ثبت نام كرده 3 دلار مي دهد و 1 دلار هم به ازاي زيرمجموعه ي دوم شما مي دهد.تعداد اعضايي كه مي توانيد به اين سايت معرفي كنيد نامحدود است .اين سايت همچنين براي Sign up offers به شما از 5 سنت تا 15 دلار پول ميدهد واين سايت براي كارهاي ديگر هم به شما پول ميدهد. حداقل پرداخت در اين سايت 25 دلار براي فرستادن چك مي باشد و در صورتيكه مي خواهيد از حساب E-Gold خود استفاده كنيد حداقل پرداخت 20 دلار مي باشدبا توجه به حداقل پرداخت پایین این سایت برای اینکه بتوانید پول خود را سریعا به ایگولد منتقل کنید میتوانید تنها با معرفی 10 نفر به این سایت 30 دلار کسب کرده و آن را سریعا به ایگولد خود منتقل کنید . ما پرداخت این سایت را 100% تضمین می کنیم پس تا دیر نشده در این سایت ثبت نام کنید برای ثبت نام در این سایت برروی لینک زیر کلیک کنید :
http://www.wowearnings.com/?r=arbaba

پس از ثبت نام وارد صفحه ي ثبت نام مي شويد كه بايد مشخصات خود را دقيق وارد كنيد.سپس گزينه ي Create Account را انتخاب كنيد. بلا فاصله پنجره اي جديد باز مي شود كه به شما مي گويد يك ايميل براي شما فرستاده شده است.شما بايد آن ايميل را چك كنيد وبر روي لينكي كه براي فعال كردن Account شما در نظر گرفته شده كليك كنيد.سپس Account شما فعال مي شود و حالا مي توانيد شروع به جمع آوري پول كنيد.دقت داشته باشيد در صورتيكه يك عضو غير فعال باشيد Account شما بعد از 60 روز از بين مي رود.من خودم 3 روز ميشه كه در اين سايت عضو شدم و در اين سه روز 11 دلار پول جمع كرده ام. از من ميشنويد حتما در اين سايت عضو شويد زيرا اين سايت با بقيه ي سايت هاي paid2read و paid2click فرق دارد ودر ضمن وقت زيادي هم در طول روز از دست نمي دهيد.توجه کنید که تعداد افرادی که می توانید به این سایت معرفی کنید نا محدود است یعنی هرچه بیشتر معرفی کنید پول بیشتری نیز بدست خواهید آورد . شما می توانید پس از انتقال درآمدتان به ایگولد با سرمایه گذاری مفداری از آن در سایتهای سرمایه گذاری درآمد خود را چند برابر کنید . اگر از ما میشنوید در این سایت حتما ثبت نام کنید زیرا شرایطی بهتر از این در هیچ کجا پیدا نخواهید کرد .
http://www.wowearnings.com/?r=arbaba

princekin

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوست عزیز اینگونه سایتهای به هیچ وجه سایتهای زیرمجموعه گیری نیستند و وقت خودت رو تلف نکن

اگر 100 تا زیرمجموعه هم بگیری هیچ فایده ای برای شما نخواهد داشت و حتی 1 سنت هم به شما نمیدهد

کلیه برو بچه های این فروم این حرف را تایید می کنند

این سایتها سایتهای پرداخت در ازاء کلیک و خواندن ایمیل هستند قبل از اینکه خیلی وقتتو رو اینکار بگذاری به تجربه من که بیش از 4 ماه الاف اینگونه سایتها بودم گوش کن این سایتها حتی 1 سنت هم به شما نمی دهند

فقط وعده سرخرمن هستند:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

vahidrk

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
561
به نقل از princekin :
دوست عزیز اینگونه سایتهای به هیچ وجه سایتهای زیرمجموعه گیری نیستند و وقت خودت رو تلف نکن

اگر 100 تا زیرمجموعه هم بگیری هیچ فایده ای برای شما نخواهد داشت و حتی 1 سنت هم به شما نمیدهد

این سایتها سایتهای پرداخت در ازاء کلیک و خواندن ایمیل هستند قبل از اینکه خیلی وقتتو رو اینکار بگذاری به تجربه من که بیش از 4 ماه الاف اینگونه سایتها بودم گوش کن این سایتها حتی 1 سنت هم به شما نمی دهند

تاييد مي شه.
كاملا درسته.

میلاد

کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
4
به نقل از princekin :

ها! همین که این وگفت!

meysam66

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام خدمت همه دوستان
بچه ها من یه پیشنهاد دارم
چرا گروهی کار نکنیم
ما می تونیم مثل نتورک مارکتینگ تیمی کار کنیم
پرزنت بزاریم وکلی کار دیگه
به نظر من این کار ما یه شغل مناسب برای هر ایرانیه
پس چرا به صورت اصولی ارائه نشه

princekin

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از meysam66 :
سلام خدمت همه دوستان
بچه ها من یه پیشنهاد دارم
چرا گروهی کار نکنیم
ما می تونیم مثل نتورک مارکتینگ تیمی کار کنیم
پرزنت بزاریم وکلی کار دیگه
به نظر من این کار ما یه شغل مناسب برای هر ایرانیه
پس چرا به صورت اصولی ارائه نشه

در کدوم زمینه کاری منظور شماست؟

hadipro

Registered User
لایک‌ها
7
ایول من هم اومدم.کسایی که امضاشون intmatrix هست بیان اینجا!!!

pastgirls

Registered User
لایک‌ها
9
اگه درست باش شاید بشه یه کاری کرد

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا