برگزیده های پرشین تولز

darmart

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
سلام

خدمت دوستان

فک کنم 7 ماه پیش یک پست گذاشتم چگونه کد بورسی بگیریم برای افرادی بود قصد داشتن تازه وارد بورس بشن و مورد استقبال قرار گرفت تو این پست میخوام کارگزاری های بورس ایران مورد نقد بررسی قرار بدم و بهتون بگم کدوم یک تو این بازار شلوغ عملکرد خوبی داشتن.

ما تعداد بسیار زیادی کارگزاری داریم که من نمیتونم توی این مطلب به تمام اونا بپردازم فقط اونایی روی معرفی میکنم که معروف هستن و خدمات خوبی داشتن. من با کارگزاری های زیادی کارکردم و مشکلات زیادی هم باهاشون داشتم که براتون دونه دونه شرح میدم که بتونید بهترین تصمیم در انتخاب کارگزار بگیرید

کارگزاری فارابی
کارگزاری فارابی

اولین کارگزاری که میخوام راجبش صحبت کنم فارابی هستش(کارگزاری که درحال حاضر باهاش کار میکنم)

جدیدا عملکرد خیلی عالی داشته تو پشتیبانی مشتری ها و سیستم خرید فروشش واقعا من راضیم. توی سال 98 یک سری مشکلات مثل پشتیبانی ضعیف و اختلال در سیستم معاملات رو داشت که خداروشکر الان اوکی هست. یک قسمت خیلی عالی فارابی داره برای خرید عرضه های اولیه هستش که در صورت کمبود وجه به صورت اعتباری خرید میکنه(یکی از دوستان نزدیک به یک نیم میلیون تومن به صورت اعتباری عرضه اولیه خریده بود)این بخش اعتباری نیاز به فعال سازی نداره به صورت پیشفرض روی تمام پنل ها فعاله. یک نکته در رابطه با عرضه های سعی کنید درخواست آفلاین توی فارابی ثبت نکنید چون بگیر نگیر داره روز عرضه اولیه با دوتا کلیک سفارش ثبت کنید خیلی ساده

برای ثبت نام در کارگزاری فارابی اینجا کلیک کنید
کارگزاری مفید
کارگزاری مفید

بریم سراغ مفید که 6 سال قبل اولین کارگزاری بود که کد گرفتم بسیار معروف هست توی ایران و الان هرجا میرید اسم مفید میارن. خیلی خوب بود ولی الان به شدت شلوغ شده کلی به مشکل خورده همین الان این پست مینویسم سیستم معاملات مفید به مشکل خورده بود و هیچکس نمیتونست خرید فروش کن. خرید اعتباری عرضه اولیه نداره ولی یک سیستم اتوماتیک برای خرید عرضه ها داره اونم بگیر نگیر کار میکنه. اگه کسی از کارگزاری مفید اینو میخونه پیشنهادم اینه مشتری دیگه نگیرن وقتی نمیتونن رسیدگی کنن کل دنیا این سیستم برقرار هستش ولی تو ایران متاسفانه انقدر مشتری میگیرن تا کل سامانه معاملاتی بیاد پایین

برای ثبت نام در کارگزاری مفید اینجا کلیک کنید
کارگزاری آگاه
کارگزاری آگاه

کارگزاری آگاه که چند پیش دست گل به آب داد با وجود اینکه به شدت داشت قوی کار میکرد و مشتری میگرفت یهو یکی از سرور هاشون سوخت و کلی خسارت وارد کردن به سهامدارها. خیلی خوب جلو میرفت که این اتفاق براش افتاد من زیاد راجبش توضیح نمیدم چون دل پری دارم یک کارگزاری انقده کارمزد میگیره یک سرور بک آپ نداره هیچ فکردی نکرده اگه ترکید سرمایه ملت که اوردن تو کارگزاری ما چی میشه. لینک ثبت نامش نمیزارم به شخصه به خاطر این مشکل زده شدم از کارگزاری آگاه

کارگزاری مبین سرمایه
کارگزاری مبین سرمایه

کارگزاری مبین سرمایه که نرافزار معاملاتیش با مفید یکی هستش با این تفاوت که یوزر کم داره خیلی راحت به مشتری ها میرسه و گزینه خوبیه خیلی توضیح نمیدم چون کارشون بد راضی کنند بوده من خودم سرمایه اصلی کار میکنم روی فارابیه ولی بخوام بعد فارابی جایی برم قطعا مبین سرمایه هست

جمع بندی
کارگزاری هرچی خلوت تر باشه بهتره دنبال معروف ها نباشید. و سعی کنید توی چند کارگزاری حساب داشته باشید در صورت مشکل سریع جابه بشید

امیدوارم بتونید از بین اینا کارگزاری خوبی انتخاب کنید

بالا