برگزیده های پرشین تولز

بهترین کدومه؟!

bache-adam

Guest
لایک‌ها
0
به نظرتون من از چه شرکتی Account اینترنت بگیرم؟
سرعت کدوم بالاتره؟!

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
به نقل از bache-adam :
به نظرتون من از چه شرکتی Account اینترنت بگیرم؟
سرعت کدوم بالاتره؟!
بستگی به محل سکونتون داره و وضعیت سرعت و اشغالی ای اس پی ها هم نمیشه اطمینان کرد یه روز خوبن و یه روز بد!!!!!!!

bache-adam

Guest
لایک‌ها
0
به نقل از mehrdad1355 :
بستگی به محل سکونتون داره و وضعیت سرعت و اشغالی ای اس پی ها هم نمیشه اطمینان کرد یه روز خوبن و یه روز بد!!!!!!!
راستش من تو شهر قدس هستم(نزدیک شهریار!) با کد 0262
اینجا قبلا یه ISP تو وردآورد داشت که شکر خدا ورشکست شد! الانم میگن قراره یکی راه بندازن ولی چشمم آب نمیخوره درست و حسابی باشه! :(
چند ماهی بود که از account یکی از بستگان که بره شرکت ندا بود استفاده میکردم.از سرعتش هم راضی بودم.
اما الان به دلایلی اونو از دست دادم!
برام هم فرقی نمیکنه ISP بره تهران باشه یا کرج!
اما یکی از بچه های کرج از کیمیا تعریف میکرد!

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
به نقل از bache-adam :
اینجا قبلا یه ISP تو وردآورد داشت که شکر خدا ورشکست شد! الانم میگن قراره یکی راه بندازن ولی چشمم آب نمیخوره درست و حسابی باشه! :(
چند ماهی بود که از account یکی از بستگان که بره شرکت ندا بود استفاده میکردم.از سرعتش هم راضی بودم.
خوب اگه قرار باشه شما برایه گرفتن شماره شبکه کد وارد کنید(کد شهرستان) که براتون گرون درمیا و بهتره از ای اس پی استفاده بکنید که مجبور به وارد کردن کد شهرستان نباشید و بهتون هم نزدیک باشه!(امیدان-داتک-پارس انلاین.. و شرکتهای معروف معمولا از یه کیفیت متوسط حداقل برخوردارن-ولی برا پاین اومدن هزینه تلفن از نزدیک ترین ای اس پی که احتیاجی به وارد کردن کد شهرستان نباشید ...استفاده کنید به صرف تر هست!)

Rayazma

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از bache-adam :

مي خواستم بهتون عرض كنم كه چشمتون آب بخوره خيلي هم زياد چون اين ISP كه ميگن مي خواد راه بيوفته رو خودم دارم راه ميندازم فكر ميكنم تا 2 هفته ديگه كارتهاش بيرون بياد ضمنانا خيلي هم درست حسابيه
اگه خواستي سرويس تست كني يه سر به كافي نت ما بزن.

بالا