برگزیده های پرشین تولز

بهترین کشور برای افتتاح حساب paypal

babak2536

Registered User
لایک‌ها
0
سلام
بهترین کشور برای افتتاح اکانت paypal الان کجاست که بشه با کارت مجازی اون رو verify کرد ؟
بهترین کارت برای وریفای کدام است و کسی ارایه میدهد ؟
اگه اعتبار کارت 3 ساله باشه بهتره

من قبلا" از هند اکانت باز کردم که الان هم PAN number می خواد هم بخاطر اینکه اعتبار کارتم تمام شده لیمیت شده

ممنون

abadancity2009

Registered User
لایک‌ها
3
سلام عزیز ما می توانیم برات حساب باز کنیم فقط20000تومان هست اگه لیمیت هم بشه 10000تومان می گریم از لیمیت در میاریم و هیچ مشکلی هم نداره مالیاتم نداره.
می توانی به سایت ما مراجعه کنید.
www.iranpay.in

H+R

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
408
انگليس چطوره؟
با vcc خالي ميشه؟

amir400

Registered User
لایک‌ها
2
سلام. ترکیه بهترین کشوره . من همیشه ترکیه می زنم.
اولین بار زده بودم تاجیکستان که بعد از مدتی فهمیدم اکانت های تاجیکستان امکان دریافت پول ندارند و فقط میشه پول رو فرستاد باهاشون. اما بعدا ترکیه رو کشف کردم که واقعا عالیه!
در جواب اون کسی که گفت انگلیس ، بگم که پیپال انگلیس و آمریکا رو نمیشه به این راحتیا وریفای کرد.

ghanari_ghermez

Registered User
لایک‌ها
5

H+R

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
408
اولین بار زده بودم تاجیکستان که بعد از مدتی فهمیدم اکانت های تاجیکستان امکان دریافت پول ندارند و فقط میشه پول رو فرستاد باهاشون. اما بعدا ترکیه رو کشف کردم که واقعا عالیه!
در جواب اون کسی که گفت انگلیس ، بگم که پیپال انگلیس و آمریکا رو نمیشه به این راحتیا وریفای کرد.

الان تركيه بايد vcc از بانك ترك داشته باشيم؟

Amirbahal3

Registered User
لایک‌ها
538

سلام امیر ، تو همون کسی هستی که من فکر میکنم؟

در ضمن آره ترکیه هم فعلاً خوبه ، هندم خوبه! من اکانت هندی دارم که مشکلی هم نداره اعتباره کارتشم فکر کنم تموم شده باشه. حالا نمیدونم ولی لیمیت نشده هنوز شکر خدا :دی
موفق باشید

amir400

Registered User
لایک‌ها
2
سلام امیر ، تو همون کسی هستی که من فکر میکنم؟

در ضمن آره ترکیه هم فعلاً خوبه ، هندم خوبه! من اکانت هندی دارم که مشکلی هم نداره اعتباره کارتشم فکر کنم تموم شده باشه. حالا نمیدونم ولی لیمیت نشده هنوز شکر خدا :دی
موفق باشید
سلام "باحال" عزیز. :)نمی دونم! می شناسی منو؟:f34r::blink:
من بعد از اینکه اکانت تاجیکستانم رو فهمیدم امکان رسیو مانی نداره گشتم یک صفحه تو خود سایت پیپال پیدا کردم که مشخصات اکانت کشور های مختلف توش بود که اون موقع بین کشور های مختلف ترکیه خیلی خوب بود!
اون لینک رو اگر پیدا کردم میگم.

اینم لینک
درضمن ترکیه به خاطر اینکه هنوز بخش زیادیش توسعه یافته به اندازه ی کافی نیست امکانات زیادی برای تعیین هویت در آن وجود نداره و واسه همین وریفای کردنش خیلی آسونه.

Last edited:

hadi.EST

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
25
البته اگر دوستان همچنان به افتتاح نمودن حسابهای غیر مستقیم در چنین کشورهایی ادامه بدند بعد از مدتی تابلو خواهد شد و پیپال تمهیداتی خواهد اندیشید. کلا افتتاح و کار با پیپال از هر کشوری 6 ماه تا 1 سال به طور آزمایشی خواهد بود. :f34r:

خدا اون روز واقعه رو نیاره!:wacko:

Last edited:

hamid268

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام

برای وریفای کردن حساب از انگلستان نیاز به حساب بانکی داره حالا سوالم اینه که این حساب بانکی باید حتما از انگلستان باشه ؟! یا از هر کشوری می تونه باشه؟

hadi.EST

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
25
سلام

برای وریفای کردن حساب از انگلستان نیاز به حساب بانکی داره حالا سوالم اینه که این حساب بانکی باید حتما از انگلستان باشه ؟! یا از هر کشوری می تونه باشه؟

بله . 100% باید از انگلیس باشه. اونهم از نوع onshore نه offshore! موفق باشید.

بالا