منتخب بازارچه

برگزیده های پرشین تولز

بهترین گوشی هوشمند 2018 کدام است؟

Mohganji

کاربر تازه وارد
تاریخ عضویت
23 سپتامبر 2017
نوشته‌ها
37
لایک‌ها
0
سن
44
بهترین گوشی‌های هوشمند هرساله توسط تولیدکنندگان مطرحی مانند Apple ،Sumsug ،Google و … معرفی می‌شوند. علاوه بر این شرکت‌ها، ده‌ها شرکت جدید نیز با تولید بهترین گوشی های موبایل، درحد توان خود، سعی دارند وارد این رقابت شوند. از این شرکت‌ها می‌توان هواوی و شیاومی را نام برد. با پشت سر گذاشتن سال 2017 و ورود به سال 2018، کمپانی‌های تولیدکننده‌ی گوشی همانند سال‌های پیشین به معرفی گوشی‌های خود، از پایین رده تا بهترین‌ گوشی هوشمند خود پرداخته‌اند. به طور معمول بهترینِ این برندها در رقابتی سخت سعی دارند که عناوینی همچون بهترین گوشی دنیا در حال حاضر یا بهترین گوشی موبایل از نظر دوربین و … را از آنِ خود کنند. در این میان اما بهترین گوشی 2018 کدام است؟

قبلاً در دیجیت نست بهترین تبلت‌های 2018 را بررسی کرده‌ایم. در مقاله‌ی بهترین موبایل‌های 2018 سعی کرده‌ایم تا با کنکاش و بررسی‌ گوشی‌های منتخب 2018 در سایت‌های معتبر داخلی و خارجی همچون gsmarena.com و gsm.ir و… بهترین گوشی‌های موبایل را از جهات مختلف به شما خوبان معرفی کنیم.
Best_mobile_384x220.jpg

همانطور که می‌دانید در حال حاضر گوشی‌های موبایل تبدیل به ابزارهایی بسیار فراتر از یک وسیله‌ی ارتباطی شده‌اند. یک گوشی هوشمند در واقع کامپیوتری جیبی است با توانایی و کاربردهای فراوان که روزبه‌روزو هم به این توانایی‌هایش افزوده می‌شود. شما با داشتن یک گوشی هوشمند، یک کامپیوتر کوچک، یک دوربین عکاسی و فیلمبرداری و یک ابزار ارتباطی پیشرفته را یکجا در اختیار دارید. بنابراین برای اینکه بتوانیم بهترین گوشی هوشمند را انتخاب کنیم، باید ابتدا ویژگی‌های اصلی آنها را دانسته و بنابر نیاز خود انتخاب کنیم. در این مطلب بر همین اساس 13 مدل از بهترین گوشی های هوشمند سال 2018 را معرفی خواهیم کرد.
برای ادامه مقاله بهترین گوشی هوشمند 2018 کلیک کنید.
 
بالا