برگزیده های پرشین تولز

بهره گیری از علم به جای تجربه برای مقایسه ی گوشیها

sherlock holmes

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
وقتی به سایتهای معتبر اروپایی یا آمریکایی سر میزنم دچار افسردگی میشم. ما در این فروم طبق تجربیاتی که داریم در مورد گوشیها نظر میدیم ولی ببینید در سایت gsmArena چگونه کیفیت صدا و اسپیکر گوشیهای مختلف رو با هم مقایسه کردن یا مثلاً کیفیت عکسهای گرفته شده چند گوشی مختلف رو در شرایط متفاوت مثل کم نور و روشن و امثال اون برای بازدید کننده ها به نمایش میگذارن در حالیکه من همیشه غصه میخورم که چرا ما نباید این امکانات رو داشته باشیم یا اگر داریم چرا استفاده نمی کنیم و همیشه در مورد گوشیها اگر هم روی برند خاصی تعصب نداشته باشیم باز هم نمی تونیم مطلق در مورد هر پارامتری نظر بدیم. تو سایتهای ایرانی مثل پرشین تل نهایت چیزی که گیرمون میاد ترجمه ی امثال همین سایتهایی هست که نوشتم. نمیشه ما هم به این درجه از پیشرفت برسیم؟

اینم لینک سایتی که گفتم

Banned_Bananas

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوست عزیز، خودت میدونی که اینجا ایران هست دیگه، سایتهایی هم که شما گفتید میان ترجمـۀ review ها و عکسهای همون سایت هایی خارجی رو توی وبسایتشون می گذارند و ما هم بیشتر از این ازشون انتظار نداریم، برای اینکه منظورم رو بهتر متوجّه بشید، عبارت زیر رو در google.com جستجو کنید و مطالب بدست اومده رو مورد بررسی قرار بدید: State Sponsors of Terrorism

rax

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,351
وقتی به سایتهای معتبر اروپایی یا آمریکایی سر میزنم دچار افسردگی میشم. ما در این فروم طبق تجربیاتی که داریم در مورد گوشیها نظر میدیم ولی ببینید در سایت gsmArena چگونه کیفیت صدا و اسپیکر گوشیهای مختلف رو با هم مقایسه کردن یا مثلاً کیفیت عکسهای گرفته شده چند گوشی مختلف رو در شرایط متفاوت مثل کم نور و روشن و امثال اون برای بازدید کننده ها به نمایش میگذارن در حالیکه من همیشه غصه میخورم که چرا ما نباید این امکانات رو داشته باشیم یا اگر داریم چرا استفاده نمی کنیم و همیشه در مورد گوشیها اگر هم روی برند خاصی تعصب نداشته باشیم باز هم نمی تونیم مطلق در مورد هر پارامتری نظر بدیم. تو سایتهای ایرانی مثل پرشین تل نهایت چیزی که گیرمون میاد ترجمه ی امثال همین سایتهایی هست که نوشتم. نمیشه ما هم به این درجه از پیشرفت برسیم؟

اینم لینک سایتی که گفتم

هیچ مشگلی از نظر فنی داخل ایران نداریم برای بهره بردن از علم روز..مشگلمون اینه:

انور اب اول طرف بجای فکر کردن به پول به بهترین راه انجام 1 کار فکر میکنه.. بعدش تو مرحله استادی پول هم به میزان زیاد براش میرسه..

اینجا هر کسی در هر شرایطی فقط و فقط فکر پوله از ثانیه اول کارش..
نمونه هاش:

هفته نامه عصر ارتباط

جی اس ام دات ای ار

و انواع و اقسام سایتهای مختلف فروش و مقالات فارسی...

من خیالتون رو تخت کنم بارها پروژه هایی رو دیدم اولش از علم و مقایسه منطقی صحبت شده و ابزارهای روز ولی اخرش فقط و فقط به کاسب بازی ختم شده..;)

بالا