برگزیده های پرشین تولز

بهینه سازی حافظه وب سایت

abed19

Registered User
لایک‌ها
1
سلام دوستان بد جوری لنگم سیتم بالا نمیاد، با رام یا همون حفظ مشکل دارم باید بهینش کنم ولی‌ نمیدونم چطوری ارور ۵۰۰ میده میگه حفظ مجازی زیادی رو مصرف کردن نمیدونم چطوری باید درستش کنم. راهنمایی کنید لطفا

abed19

Registered User
لایک‌ها
1
بروبچ کمک کنید خدایی لنگم موندم چیکار کنم الان تو کنترل پنل که رفتم زده بود نصف حفظ مجازی رو استفاده کردم اگه بازدید باز زیاد بشه بازم سایتم میاد پائین

phpmastercode

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
ببینید موارد زیادی در مصرف بالای RAM در هاست تاثیر داره مثل:
1-کوئری های غیراستاندارد
2- ساختار دیتابیسی ضعیف و بی نظم که باعث سنگین تر و کند شدن کوئری ها می شود
3- نوع خود کد اسکریپت : مثلا ممکنه در یک جای کد شما برای یک عمل خاصی در یک آرایه و یا استرینگ و... اتفاقی بیافته که باعث بشه کد مربوطه
زیادی به منابع سرور فشار بیاره مثل افتادن در یک Loop غیراستانداردو...
بنابراین تا کدهای برنامه دیده نشه قطعا هیچ کس نمیتونه نظر خاصی بده. من فقط موارد کلی رو گفتم تا شاید کمکی باشه براتون.

POXER

Registered User
لایک‌ها
3
شما دو راه حل دارید:
1- تغییر در برنامه های نوشته شده PHP و SQL های نوشته شده برای ارتباط با MySQL و مدیریت کانکشن های بازتان در PHP
2- تغییر سرویس هاستینگ خود در صورتی که باز هم مشکل داشتید.

شاد باشید

dashahmad

Registered User
لایک‌ها
27
علاوه بر مواردی که دوستان گفتند وقتی خطای 500 رخ می ده سرور بیش از حد بهش فشار اومده و یا بیش از 13 ثانیه توی لود بوده به همین منظور برای بهینه تر شدن و مدیریت منابع داخلی سرور این خطا به وجود میاد ...
بعضی مواقع این خطا در زمانی که از تابع cUrl استفاده می شود و یک محتوای حجیم در یک متغیر بارگزاری می شود این اتفاق نیز می فاتد.
به همین منظور می توانید حد اکثر زمان لودتون رو به یک ساعت تغییر بدید تا این مشکلتون برطرف بشه (این تنظیمات در فایل php.ini سرور قابل انجام خواهد بود.)

razavix

Registered User
لایک‌ها
23
با یکسری بهینه سازی در دیتابیس هم می توان تا حدودی این مشکل را حل کرد. نیاز به بررسی دیتابیس برای بهینه سازی است

بالا