برگزیده های پرشین تولز

به اشتراك گذاشتن Card TV

MSN_Golden

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
سلام دوستان
من چطوری میتونم توی شبکه برنامه های یکی که کارت TV یا Captureداره رو ببینم ؟
با تشکر

athar

Registered User
لایک‌ها
8
برنامه ای باهاش برنامه رو میبینید باید یه پورت روی آماده بذاره و شما از طریق کلاینت با اتصال به اون پورت برنامه رو مشاهده کنید. از نظر عملی این کار فعلا فکر نمیکنم ممکن باشه چون فکر نمیکنم برنامه ای که مورد استفاده شما هست بتونه نقش سرور رو بازی کنه.
میتونید از یه سرور که کل صفحه نمایش رو Capture میکنه و اون رو روی شبکه به اشتراک میذاره استفاده کنید.
برای مثلا NetControl2
این برنامه تقریبا برای کنترل کافی نت ها هست. شما میتونید سرور برنامه رو روی سیستمی که کارت TV روی اون نصب شده اجرا کنید و کلاینت رو روی سیستم خودتون. هر وقت برنامه رو اجرا کنید میتونید صفحه نمایش سیستم سرور رو مشاهده کنید.

rmb_ali

Registered User
لایک‌ها
21
به نقل از athar :
برنامه ای باهاش برنامه رو میبینید باید یه پورت روی آماده بذاره و شما از طریق کلاینت با اتصال به اون پورت برنامه رو مشاهده کنید. از نظر عملی این کار فعلا فکر نمیکنم ممکن باشه چون فکر نمیکنم برنامه ای که مورد استفاده شما هست بتونه نقش سرور رو بازی کنه.
میتونید از یه سرور که کل صفحه نمایش رو Capture میکنه و اون رو روی شبکه به اشتراک میذاره استفاده کنید.
برای مثلا NetControl2
این برنامه تقریبا برای کنترل کافی نت ها هست. شما میتونید سرور برنامه رو روی سیستمی که کارت TV روی اون نصب شده اجرا کنید و کلاینت رو روی سیستم خودتون. هر وقت برنامه رو اجرا کنید میتونید صفحه نمایش سیستم سرور رو مشاهده کنید.
خيلي اينجوري كنده من فكر كنم بعضي از كپچر ا رو ديدم كه اين امكانو داشت كه روي شبكه shar كني

mahdi206

Registered User
لایک‌ها
5
والا من اين كار رو كردم همه چي از صفحه نمايش كامپيوتر remote رو نشون ميداد ولي اون پنجره مربوط به برنامه پخش TVرو سياه نشون ميداد! :blink:

MSN_Golden

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
به قول آقا مهدی . من چندین نرم افزار Remote رو آزمایش کردم
همش موقع نمایش فیلم صفحه سیاه نشون میده
این برنامه شما هم همینطوره ؟
مرسی

ealia

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بسم الله
سلام
داخل خود ويندوزهاي سرور سرويسي هست به نام windows media service كه با نصب و تعريف اين سرويس مي توان اين كار را انجام داد.

MSN_Golden

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
چه جالب :rolleyes:
كودوم قسمتشه ؟

mahdi206

Registered User
لایک‌ها
5
به نقل از ealia :
بسم الله
سلام
داخل خود ويندوزهاي سرور سرويسي هست به نام windows media service كه با نصب و تعريف اين سرويس مي توان اين كار را انجام داد.
فكر كنم اين سرويس فقط روي ويندوزهاي server مثل Windows 2000 Server يا Windows server 2003 باشه. من كه روي ويندوز XP همچين سرويسي نديدم.

بالا