برگزیده های پرشین تولز

به امید آزادی حضور بانوان در استادیوم ها

abiposhan

Registered User
لایک‌ها
124
%D9%87%D9%88%D8%A7%D8%AF%D8%A7%D8%B1%D8%A7%D9%86-%D8%AE%D8%A7%D9%86%D9%85.jpg

دیروز تمرینات استقلال تهران برای آمادگی فصل جدید آغاز شد و علیرضا منصوریان رسما کار خود را با این تیم آغاز کرد . تماشاگران پر تعدادی در این تمرین حضور داشتند و چیزی حدود ۳ هزار نفر از نزدیک این تمرین را تماشا کردند و تیم مورد علاقه خود را تشویق کردند . اما نکته جالب تمرین دیروز استقلال حضور زنان و بانوان هوادار استقلال در بین تماشاگران بود .
بانوان استقلالی دیروز هم صدا و در کنار مردان نشستند و تیم و بازیکنان مورد علاقه خود را تشویق کردند . در این تمرین اتفاقی هم نیافتاد و نه کسی اذیت شد و نه کسی حرف زشتی شنید . حتی در تمرین دیروز نیروی امیتی خاصی هم حضور نداشت و بانوان استقلالی از دیدن تمرین تیم مورد علاقه خود لذت بردند .
زنان و بانوان ما همان زنانی هستند که در تظاهرات همراه و همگام و همصدا با مردان بر علیه **** شاهنشاهی بودند و در پیروزی انقلاب اسلامی ایران نقش اساسی داشتند . زنان و بانوان ما همانهایی هستند که در راه پیمایی های مختلف در کنار مردانمان حضور دارند و یک صدا آرمانهای جمهوری اسلامی را زنده نگه میدارند.
زنان و بانوان ما همان زنانی هستند که در انتخابات هم ردیف با مردان شرکت میکنند و در یک صف به کاندیدای مورد علاقه خود رای می دهند . زنان ما همان زنانی هستند که در مجلس به عنوان نماینده ملت کنار مردان نماینده مینشینند و تصمیمات مهم مملکت را میگیرند .
زنان و دختران ما خیلی پاکتر و نجیب تر از آن زنان و دختران اروپایی هستند که دوش تا دوش مردان مسابقات مختلف ورزشی را میبینند و در سوی مقابل مردان ما خیلی پاکتر و ناموس شناستر از آن مردانی هستند که در کنار زنان و دختران فوتبال میبینند .
امیدواریم حداقل روزی در ورزشگاهی که به نام آزادی نام گذاری شده این آزادی برای زنان و دختران هم معنی پیدا کند و زنان و بانوان استقلالی و پرسپولیسی و سایر تیم ها در کنار مردان تیمهای مورد علاقه خود را تشویق کنند .
منبع

shaha

Registered User
لایک‌ها
292
الان اومدن چن تا خانم بین این همه اقا چه لزومی داره?
واقعا اونقد فرهنگشو داریم ک بانوان وارد ورزشگاه بشن?
شما حاضرید اعضای خانوادتون با این جو مسموم وارد ورزشگاه ها بشن?

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

abiposhan

Registered User
لایک‌ها
124
الان اومدن چن تا خانم بین این همه اقا چه لزومی داره?
واقعا اونقد فرهنگشو داریم ک بانوان وارد ورزشگاه بشن?
شما حاضرید اعضای خانوادتون با این جو مسموم وارد ورزشگاه ها بشن?

من سوال میکنم تو راهپیمایی ها چه لزومی به اومدن خانمها هست ؟
فرهنگشو هم من و شما و بقیه باید ایجاد کنیم .
اعضای خانواده من هم جزوی از این اجتماع هستند که در همه جا در این جامعه حضور دارند . جو مسموم توسط برخی فکرهای مسموم ایجاد میشه . اگر در تمرینات چند روز قبل استقلال حضور داشتید و میدید که نه تنها مشکلی پیش نیامد که باعث شد بی احترامی و فحاشی هم نباشه و حتی روزهای بعد که جلوی ورود بانوان گرفته شد در تمرینات ( هر دو تیم سرخابی) فحاشی بود .

shaha

Registered User
لایک‌ها
292
تو راهپیمایی کسی بی ادبی میکنه?
چه قیاس مع الفارقی.
خودتون و خودمون میدونیم که تو ورزشگاه چه الفاظ رکیکی گفته میشه.کسی نگفت خانواده جزیی از این اجتماع نیستن اما ورزشگاه های ما حالا حالا درست نمیشن.تو تمرین حالا 2 3 روزی مودبانه بودش کافیه بازی ها و کری ها شروع بشه.نباید خودمون رو گول بزنیم ک.

Web Man

Registered User
لایک‌ها
107
فکر کنم دو سه سال پیش بود که چند تا دختر میخواستن بیان ورزشگاه سهند(همون یادگارامام تبریز)بازی تراکتور رو از نزدیک ببینن ولی نشد
چند هفته اون کار تکرار شد ولی نیروی انتظامی و یگان ویژه نذاشت
اون روز،روز دخترای تراکتوری نامگذاری شد:D
والا بخدا تراکتوریا فحش نمیدن اونایی که فحش میدن خودشونو جای تراکتوریا میذارن(نمیخوام بگم همه تیما غیر تراکتور فحش میدن)
اگه اولین حضور بانوان تو شهر اولین ها،تبریز باشه خیلی خوبه بنظرم ولی حالا هرچی صلاحه:)

learndl

کاربر فعال کار و سرمایه
لایک‌ها
3,422
بدتر از این مسئولین که ممنوع کردن ، اینایی هستن که میگن باید آزاد باشه :|

آخه فدات شم برادر من الهی قربون اون ذهن الکی روشنفکرت بشم :

تویی که اینو میگی حاظر میشی خواهر و مادر خودت بره وسط اون همه بی شعوری که از فرهنگ و ... بویی نبردن و تا چیزی میشه دهنشون باز میشه و از نیم تنه پایین مایه میزارن ؟

هر موقع راضی شدی اونوخ واس بقیه کمپین راه بندازو به امید آزادی باش

تا موقعی که فرهنگ و شعورشو نداریم این کارا مثل تف سر بالا میمونه :)

Web Man

Registered User
لایک‌ها
107
درست میگی بعضیا واقعا شعور ندارن
اما میتونن یه جایگاه ویژه درست کنن مخصوص بانوان تو ورزشگاهها
یه استادیوم نرمال تو ایران 70000 ظرفیت داره اگه از اون 70 هزار 2 هزارش رو مخصوص بانوان کنن مشکل حل میشه!

learndl

کاربر فعال کار و سرمایه
لایک‌ها
3,422
درست میگی بعضیا واقعا شعور ندارن
اما میتونن یه جایگاه ویژه درست کنن مخصوص بانوان تو ورزشگاهها
یه استادیوم نرمال تو ایران 70000 ظرفیت داره اگه از اون 70 هزار 2 هزارش رو مخصوص بانوان کنن مشکل حل میشه!
مگه جایگاه درست کنن صدا نمیرسه ؟
فک کنم 2 سال پیش بود تو بازی یه قسمتیش خانوما بودن جدا از اینکه تماشاگرا دیگه نفهمیدن بازی چطور گذشت حتی بازیکنای توی زمین هم جوگیر شده بودن وسط بازی حرکات آکروباتیک میزدن :|
حتی برو عکساش تو نت هست طرف بازیکنه سیخ کرده داره دست تکون میده به دختره :|

کلا تا موقعی که محدودیت در حجاب و عقل و شعور و فرهنگ و این چیزا هست و فکر و ذهن جوون دنبال چیزای زیر نافیه محاله بتونی تو ورزشگاه حضور بانوان رو کنترل کنی :)

dg1

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
39
بدتر از این مسئولین که ممنوع کردن ، اینایی هستن که میگن باید آزاد باشه :|

آخه فدات شم برادر من الهی قربون اون ذهن الکی روشنفکرت بشم :

تویی که اینو میگی حاظر میشی خواهر و مادر خودت بره وسط اون همه بی شعوری که از فرهنگ و ... بویی نبردن و تا چیزی میشه دهنشون باز میشه و از نیم تنه پایین مایه میزارن ؟

هر موقع راضی شدی اونوخ واس بقیه کمپین راه بندازو به امید آزادی باش

تا موقعی که فرهنگ و شعورشو نداریم این کارا مثل تف سر بالا میمونه :)
سلام اصولن بنده چون فکر میکنم خواهر و مادر هم به اندازه من شعور دارند رفتن و نرفتن به ورزشگاه رو به عهده عقل خودشون میزارم... البته میدونم شما و دوستانتان عقل زن رو نصف مرد میدونید اما من چنین فکری در مورد خواهر و مادرم ندارم

learndl

کاربر فعال کار و سرمایه
لایک‌ها
3,422
سلام اصولن بنده چون فکر میکنم خواهر و مادر هم به اندازه من شعور دارند رفتن و نرفتن به ورزشگاه رو به عهده عقل خودشون میزارم... البته میدونم شما و دوستانتان عقل زن رو نصف مرد میدونید اما من چنین فکری در مورد خواهر و مادرم ندارم
اشتب زدی داداش گلم
کسی اینجا در مورد عقل و شعور زن حرفی نزد کما اینکه زن ها درک و فهمشون بیشتر از مرد نباشه کمترم نیست که تو خیلی موارد بیشتر از مردها هست

اول بخون درست بفهم بعد حرف بزن

dg1

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
39
اشتب زدی داداش گلم
کسی اینجا در مورد عقل و شعور زن حرفی نزد کما اینکه زن ها درک و فهمشون بیشتر از مرد نباشه کمترم نیست که تو خیلی موارد بیشتر از مردها هست

اول بخون درست بفهم بعد حرف بزن
ببین شما میگی حاضر.و راضی میشیم.که خواهر مادر خودمون ورزشگاه برن ؟
منم میگم من راضی باشم و نباشم فرقی نمیکنه چون من مالکیتی ندارم روی کسی ..خیلی دخترا هستند خودشون دلشون میخواد که برن ورزشگاه و عشق فوتبال هستند فحش و تحقیر رو هم حاضر هستند تحمل کنند همونجور که تو خیابون 24/7 دارند این چیز ها رو از هم جنس های من و شما میشنوند ...
هر کسی صلاح خودش رو بهتر میدونه

Mojtaba Tb

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
40
به احتمال فراوان یه جایگاه کوچیک تو بازی ها واسه بانوان بزارن ....
اونم تو هر بازی نه ، بعضی بازی هاااا

Fifa2018

Registered User
لایک‌ها
4,256
تا سال ۱۴۰۰ درست میشه
رای بدین همه چی درست میشه :rolleyes:

بالا