برگزیده های پرشین تولز

به دست آوردن hash فای

igimax

کاربر فعال کامپیوتر
لایک‌ها
1,348
سلام
1538.gif

. اگر منظور شما به دست آوردن كد Hash يك فايل قبل از دونلود است، كه در مورد هيچ سايت File Hosting چنين كاري امكان ندارد، مگر آنكه چنين اطلاعات را خود سايت در اختيار شما قرار دهد.
. از آنجا كه براي بدست آوردن Hash كد يك فايل بايد كل فايل توسط برنامه‌ توليد كننده Hash كد، چك شود و انجام چنين كاري براي يك فايل موجود در يك File Host معادل دونلود كامل يك فايل است پس بسيار بعيد مي‌دانم كه به روش‌هاي معمولي بشود Hash Code يك فايل را بدست آورد. حالا سايت‌هايي همانند RapidShare كه لينك مستقيم دونلود را نيز به كاربران نمي‌دهند جاي خود دارند.
. اما! اگر منظور شما به دست آوردن كد Hash يك فايل موجود برروي سيستم‌تان هست كه مي‌توانيد از برنامه Hash TAB كه يك برنامه بسيار كوچك و مجاني هست استفاده نماييد. (سايت اين برنامه متاسفانه باز نمي‌شد به همين خاطر من برنامه نسخه 1.14 آن را برايتان UL كردم. نسخه آخري آن 2.08 است. من تا نسخه 2.07 آن را تست نمودم ولي مشكلاتي داشتند. در خود سايت برنامه، با وجود آخرين نسخه‌ جديد باز هم نسخه 1.14 را براي دونلود قرار داده بود!)

Update: (سايت برنامه باز شد و نسخه 2.08 را DL و تست نمودم. مشكلات حل شده بود و امكانات خيلي خوبي به آن اضافه شده بود)

موفق باشيد.
67562.gif

خداحافظ
IgImAx
87/01/15
27653.gif
26650.gif

igimax

کاربر فعال کامپیوتر
لایک‌ها
1,348
سلام
36.gif

. ببخشيد دير جواب مي‌دهم، مسافرت هستم! در اينجا تقريبن به شكل كامل كاربرد Hash كدها توضيح داده شده است. همچنين براي نمونه، كاربر چنين كدهايي را مي‌توانيد در پست اول اين تاپيك مشاهده نماييد.

. نسخه آخر برنامه فوق بسيار عالي جواب مي‌دهد و ديگر نيازي به نسخه 1.14 نمي‌باشد.

موفق باشيد.
76.gif

خداحافظ
IgImAx
87/02/26
209.gif
60.gif

sasan_blue

Registered User
لایک‌ها
29
جالب بود.