برگزیده های پرشین تولز

فروخته شد به دلیل انصراف خریدار مزایده در یک تایپیک جدا انجام خواهد شد.

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Mehran.shabani

Registered User
لایک‌ها
248
یک فروند گرافیک R9 270 برای فروش موجود است
گرافیک فوق العاده کم کارکرد است ، فقط و فقط برای تست اجرا شدن بازی ها ازش استفاده شده (خودم با کنسول بازی میکنم)
تا تاریخ 26.آوریل.2016 هم ضمانت فاطر (فیوچر) داره ...

لینک سازنده:
http://www.sapphiretech.com/productdetial.asp?pid=32973A29-62EF-4BED-A065-971EE29FE1B7&lang=eng

فروش بصورت مزایده:
قیمت پایه: 420

گام افزایشی: 10
فروش فوری: 500
پایان مزایده 12 ساغت بعد از آخرین پیشنهاد
asic270.gif asic2270.gif 20151225_124553.jpg
اصفهان تحویل حظوری و سایر شهر ها اول واریز ، بعد ارسال ، هرینه ارسال از طریق پست پیشتاز هم فقط 10 هزار تومان
نکته: شماره تماس فقط برای هماهنگی قبل از واریز داده میشود نه چونه و تو سر مال زدن !!!
هر گونه بحث کارشناسی و پیشنهاد قیمت زیر قیمت پایه ممنوع
برنده مزایده 12 ساعت بعد از پایان مزایده فرصت دارد که وضعیت کالای خریداری شده را مشخص کند ، در غیر این صورت با نفر دوم مذاکره خواهد شد و در صورت انصراف نفر دوم مزایده در یک تایپیک دیگر تکرار خواهد شد.

mohsen244

Registered User
لایک‌ها
107
کلا پایه خریدارم
اگه این دوست اولمون منصرف شد بهم بگین من میخرم

mohsen244

Registered User
لایک‌ها
107
بلاخره چیشد مزایده !!!!
فروخته شد ؟

Mehran.shabani

Registered User
لایک‌ها
248
بلاخره چیشد مزایده !!!!
فروخته شد ؟
پایان مزایده ساعت 3:36 دیشب بود ، طبق قوانین مزایده برنده باید حداکثر تا 12 ساعت بعد وضعیت کالا را مشخص کنه ، در صورت انصراف ایشون مزایده در تایپیک جدا تجدید خواهد شد ...

mohsen244

Registered User
لایک‌ها
107
پایان مزایده ساعت 3:36 دیشب بود ، طبق قوانین مزایده برنده باید حداکثر تا 12 ساعت بعد وضعیت کالا را مشخص کنه ، در صورت انصراف ایشون مزایده در تایپیک جدا تجدید خواهد شد ...
مهران جان اخه اینجا اولش اینو نوشتی

برنده مزایده 12 ساعت بعد از پایان مزایده فرصت دارد که وضعیت کالای خریداری شده را مشخص کند ، در غیر این صورت با نفر دوم مذاکره خواهد شد و در صورت انصراف نفر دوم مزایده در یک تایپیک دیگر تکرار خواهد شد.

یعنی اگه نفر اول نخرید دومین نفری که پیشنهاد داده به اون گفتی میفروشی

اما الان میگی ک نفر اول ۱۲ ساعت بعد مزایده نخره مزایده از اول تو پست جدا باز شروع میشه !!!

AminmB

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
1,513
کارت خریداری شده، منتظر ارسال اطلاعات واریز از فروشنده هستم.

mohsen244

Registered User
لایک‌ها
107
برادر تازه الان میخواهید بخرید و واریز کنید ؟ ۱۲ ساعت که تعیین کرده بودن ساعت ۳ و نیم عصر امروز تموم شده فکر کنم با این حال تصمیم با فروشنده هست

Mehran.shabani

Registered User
لایک‌ها
248
مهران جان اخه اینجا اولش اینو نوشتی

یعنی اگه نفر اول نخرید دومین نفری که پیشنهاد داده به اون گفتی میفروشی

اما الان میگی ک نفر اول ۱۲ ساعت بعد مزایده نخره مزایده از اول تو پست جدا باز شروع میشه !!!
چون نفر دومی وجود نداره ، شما در صورتی نفر دوم بودید که پیشنهاد قیمت میدادید ، نه این که بگید اگر اون نخواست مال من !!

در فرصت اعلام شده آنلاین نبودید و در واقع شماره کارتی از بنده نگرفتید که بخواهید واریز کنید.

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا