برگزیده های پرشین تولز

به دنبال يك چنين عكسهايي هستم ...

Pixar

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
19
با سلام خدمت تمامي دوستان عزيز
لطف كنيد عكسهاي زير رو ببينيد اگر يك چنين عكسهايي توي چنين مايه اي داريد لطفا دريغ نكنيد ...

يا لطف كنيد بگيد كه يك چنين عكسهاي لو گو مانندي كه براي لوگو استفاده ميشن رو از كجا ميتونم پيدا كنم

با تشكر موفق باشيد.

logo-_1_.gif

logo-_2_.gif

logo-_3_.gif

thomson762

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
11
سعيد جون يه برنامه به اسمه The Logo Creator 3 اين به دردت مي خوره؟

از اسمه اش معلومه چي كار ميكنه

Pixar

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
19
به نقل از tsotodeh :
سعيد جون يه برنامه به اسمه The Logo Creator 3 اين به دردت مي خوره؟

از اسمه اش معلومه چي كار ميكنه

ستوده جان آقا لينك دانلودش رو ميدي ؟
راستي من به نرم افزار Fontographer هم نياز دارم اگه لطف كني لينك دانلود اين رو هم بدي ممنون ميشم
راستي اصلا توي TopCd اينها پيدا ميشه ؟
با تشكر موفق باشي .

Mehdi Hamedali

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سعيد جان
برنامه Fontoghrafer از شرکت Macromedail است و اگه تو هوم پيج اون سرچ بزني ميتوني پيداش کني و يک چيزه ديگه هم بگم که تا اون جايي که من ميدونم ورژن جديدي از اين نرم افزار نزدن و تو آخرين سميناري که تشکيل شد در رابطه با اين موضوع يا نرم افزار جديد يا ورژن جديد در باره اي موضوع چيزي بحث نکردن.
باز اگه مشکلي داشتي خوشحال مي شم بهت کمک کنم بشرطي که بتونم.
درضمن بگم که من سواد ندارم :lol:

قربان شما
MHa

Pixar

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
19
به نقل از Mehdi Hamedali :
سعيد جان
برنامه Fontoghrafer از شرکت Macromedail است و اگه تو هوم پيج اون سرچ بزني ميتوني پيداش کني و يک چيزه ديگه هم بگم که تا اون جايي که من ميدونم ورژن جديدي از اين نرم افزار نزدن و تو آخرين سميناري که تشکيل شد در رابطه با اين موضوع يا نرم افزار جديد يا ورژن جديد در باره اي موضوع چيزي بحث نکردن.
باز اگه مشکلي داشتي خوشحال مي شم بهت کمک کنم بشرطي که بتونم.
درضمن بگم که من سواد ندارم :lol:

قربان شما
MHa

حامد جان آقا ممنون از توضيحت عرضم به حضورت كه من اين نرم افزار رو پيدا كردم ولي توي ويندوز XP يك اروري ميده عكسشو يك جا الان آپلود ميكنم در ارسال بعدي ميزارم شما لطف كن ببين و بگو مشكل از كجاست

درضمن بگم که من سواد ندارم

شما كم لطفي ميفرماييد ;)

موفق باشي .

Pixar

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
19
سلام مجدد
آقا حامد بفرما .. حالا لطف ميكني بگي كه اين ارور براي چيه ؟

erorrfontographer_1_.gif

با تشكر موفق باشي .

Mashaheer

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
17
اين پيغام مگه شما فضاي كامي براي كار كردن برنامه وجود نداره

fotocopy

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
42
:blink: :blink: :blink: :eek: :blink: :blink: :blink:

Pixar

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
19
به نقل از Mashaheer :

امكان نداره من هارد ديسكم 120GB چجوري ميشه فضاي كافي براي كار كردن نداشته باشه ..
لطف مي كني طاها جان يك كم بيشتر توضيح بدي...
با تشكر.

Pixar

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
19
به نقل از Saeidgraph :
امكان نداره من هارد ديسكم 120GB چجوري ميشه فضاي كافي براي كار كردن نداشته باشه ..
لطف مي كني طاها جان يك كم بيشتر توضيح بدي...
با تشكر.

راستي اكه منظورتون Temp ويندوز هستش كه اصلا درايو D من 19 GB هستش ...!
و فكر نمي كنم با اين نرم افزار شاخه Temp موقع اجرا پر باشه ...!
لطف مي كني بيشتر توضيح بدي ..؟
با تشكر موفق باشيد .

Mashaheer

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
17
من فقط اين پيغام رو كه خوندم اين رو گرفتم و تا به حال اين برنامه رو دريافت نكردم بعد اينكه سعيد جان شما نوشتيد هاردتون 120 گيگا هستش اينطوري نميشه حدس زد شما فضاي كافي داريد يا نه...
مثلا من خيلي ها ديدم كه 80 گيگ فضا دارند و در صورتي كه درايو سيستم (C) ظرفيت خيلي كمي داره و هر چي برنامه از قبيل فتوشاپ، فلش، آنتي ويروس و .... بوده رو اين درايو نصب كرده خوب اين برنامه هاي بدبخت زماني كه ميخواند كار كنند يه كم فضا مي خواند در صورتي كه اون فضاي كمي پرشده و اين باعث ميشه كه اون پيغام رو دريافت كنند و يا سرعت كار كرد برنامه خيلي كند بشه...

Pixar

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
19
به نقل از Mashaheer :
من فقط اين پيغام رو كه خوندم اين رو گرفتم و تا به حال اين برنامه رو دريافت نكردم بعد اينكه سعيد جان شما نوشتيد هاردتون 120 گيگا هستش اينطوري نميشه حدس زد شما فضاي كافي داريد يا نه...
مثلا من خيلي ها ديدم كه 80 گيگ فضا دارند و در صورتي كه درايو سيستم (C) ظرفيت خيلي كمي داره و هر چي برنامه از قبيل فتوشاپ، فلش، آنتي ويروس و .... بوده رو اين درايو نصب كرده خوب اين برنامه هاي بدبخت زماني كه ميخواند كار كنند يه كم فضا مي خواند در صورتي كه اون فضاي كمي پرشده و اين باعث ميشه كه اون پيغام رو دريافت كنند و يا سرعت كار كرد برنامه خيلي كند بشه...

سلام مجدد خدمت شما
ببين طاها جان من الان به علت دلايلي فقط از سيستم عامل XP استفاده ميكنم و اون هم در درايو D من نصبه و درايو C به طور كل خاليه ..! البته در همون درايو D كه XP نصبه من نرم افزار زيادي نصب نكردم الان درايو D من 19GB و 8.86GB پره البته من نرم افزرها رو هم در درايو E نصب ميكنم تا از لحاظ Temp به مشكل بر نخورم ...
حالا نميدونم مشكل از كجاست ..خيلي عجيبه .......!
با تشكر موفق باشي.

Mashaheer

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
17
همانطوري كه نوشتم من فقط يه حدس زدم و در مورد صحت آن 100% مطمئن نبودم، علت اون حدس هم به اين خاطر بود كه خيلي ها اون كاري رو انجام ميدند كه نوشته بودم....

Pixar

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
19
به نقل از Mashaheer :
همانطوري كه نوشتم من فقط يه حدس زدم و در مورد صحت آن 100% مطمئن نبودم، علت اون حدس هم به اين خاطر بود كه خيلي ها اون كاري رو انجام ميدند كه نوشته بودم....

به هر حال بازم ممنونم موفق باشي .

Mehdi Hamedali

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام به دوست عزيز
اولين يك موضوع رو متذكر ميشم بعد به چند موضوع اشاره مي كنم كه دوستان به بعضي از آن ها اشاره كرده اند.
موضوع اول اين كه قبلاَ گفتن من سواد ندارم
موضوع بعد پيغام خطا
من خودم برنامه Fontoghrafer را نصب کرده ام ولي شماره نصب آن را براي Run شدن ندارم
و اينکه اين خطا يعني کافي نبودن حافضه در چند مورد صادر مي شود
اول اين که؛ زماني که هارد ناکافي باشد و يا کم باشد اين پيغام صادر مي شود ولي در جا هاي مختلف مثلاً زماني شما برنامه اي را نصب مي کنيد برنامه بعضي از کب هاي مختلف را که زيپ کرده بايد باز کند و احتياج به فضاي اضافه دارد پس مقدار فضاي خالي را چک مي کند در صورتي که کافي نباشد اين کار را مي کند و يا اين کار را نمي کند و شروع به نصب مي کند ولي چون فضا کافي نيست اين پيغام با برنامه Disk Cleanup ادغام شده و ضاهر مي شود.
در مواردي که دوست عزيز مديراتور ما اشاره کرد براي برنامه هاي است که فايل هاي پشتيبان براي بازگرداندن اطلاعات (همان Undo) مي سازند که چون اين فايل ها فضا را اشغال نمي کند شما متوجه پر شدن سيستم مني شويد ولي با اين پيغام خطا رو به رو مي شويد که باز اين پيغام همراه برنامه Disk Cleanup همراه است.
در مورد بعدي براي برنامه هاي است که از بخشي از سيستم استفاده مي کنند و باعث پرشدن کش هاي ديسکت هاي سخت مي شوند و به صورت مستقيم اين پيغام را مي دهند و اين مورد بيشتر در بازي ها اتفاق مي افتد.
در مورد بعدي در بعضي از برنامه ها طوري برنامه نويسي شده که در هنگام نصب اگر به مشگل بر خورد به طور مثال اگر کب هاي برنامه آسيب ديده بود و يا فايلي پيدا نکرد اين پيغام را بدهد.
در مورد بعدي استفاده بسيار بالا بعضي از برنامه ها از حافضه هاي اصلي است (يعني همان رم) که اين مورد کار برد بسياري دارد؛ که اگر رم شما ناکافي باشد اين پيغام به صورت مستقيم ارسال مي شود چه از طرف برنامه چه از طرف ويندوز. اين را هم بگويم که کش هاي ويندوز نيز به رم مربوط مي شود.
در غير اين صورت کامل شناخته نشدن خطاي ارسالي به سيستم عامل يا همان ويندوز موجب مشاهده چنين پيغامي مي شود.

حال اگر نوشته هاي بالا را خواندي بگو بدونم چه قدر رم داري و اينکه شماره نصب برنامه را به هم بگو تا بتونم برنامه رو ران کنم تا بتونم بهت کمک کنم.

:lol:

باز هم بگم من سواد ندارم
:blush:

قربان شما
MHa

Mehdi Hamedali

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام به دوست عزيز
اولين يك موضوع رو متذكر ميشم بعد به چند موضوع اشاره مي كنم كه دوستان به بعضي از آن ها اشاره كرده اند.
موضوع اول اين كه قبلاَ گفتن من سواد ندارم
موضوع بعد پيغام خطا
من خودم برنامه Fontoghrafer را نصب کرده ام ولي شماره نصب آن را براي Run شدن ندارم
و اينکه اين خطا يعني کافي نبودن حافضه در چند مورد صادر مي شود
اول اين که؛ زماني که هارد ناکافي باشد و يا کم باشد اين پيغام صادر مي شود ولي در جا هاي مختلف مثلاً زماني شما برنامه اي را نصب مي کنيد برنامه بعضي از کب هاي مختلف را که زيپ کرده بايد باز کند و احتياج به فضاي اضافه دارد پس مقدار فضاي خالي را چک مي کند در صورتي که کافي نباشد اين کار را مي کند و يا اين کار را نمي کند و شروع به نصب مي کند ولي چون فضا کافي نيست اين پيغام با برنامه Disk Cleanup ادغام شده و ضاهر مي شود.
در مواردي که دوست عزيز مديراتور ما اشاره کرد براي برنامه هاي است که فايل هاي پشتيبان براي بازگرداندن اطلاعات (همان Undo) مي سازند که چون اين فايل ها فضا را اشغال نمي کند شما متوجه پر شدن سيستم مني شويد ولي با اين پيغام خطا رو به رو مي شويد که باز اين پيغام همراه برنامه Disk Cleanup همراه است.
در مورد بعدي براي برنامه هاي است که از بخشي از سيستم استفاده مي کنند و باعث پرشدن کش هاي ديسکت هاي سخت مي شوند و به صورت مستقيم اين پيغام را مي دهند و اين مورد بيشتر در بازي ها اتفاق مي افتد.
در مورد بعدي در بعضي از برنامه ها طوري برنامه نويسي شده که در هنگام نصب اگر به مشگل بر خورد به طور مثال اگر کب هاي برنامه آسيب ديده بود و يا فايلي پيدا نکرد اين پيغام را بدهد.
در مورد بعدي استفاده بسيار بالا بعضي از برنامه ها از حافضه هاي اصلي است (يعني همان رم) که اين مورد کار برد بسياري دارد؛ که اگر رم شما ناکافي باشد اين پيغام به صورت مستقيم ارسال مي شود چه از طرف برنامه چه از طرف ويندوز. اين را هم بگويم که کش هاي ويندوز نيز به رم مربوط مي شود.
در غير اين صورت کامل شناخته نشدن خطاي ارسالي به سيستم عامل يا همان ويندوز موجب مشاهده چنين پيغامي مي شود.

حال اگر نوشته هاي بالا را خواندي بگو بدونم چه قدر رم داري و اينکه شماره نصب برنامه را به هم بگو تا بتونم برنامه رو ران کنم تا بتونم بهت کمک کنم.

حالا يك چيزه خيلي جالب اين پيغام مربوط به خود نرم افزار مي شه و به هيچ كودم از موارد بالا ربط ندارد :lol: :D :p
:lol:

باز هم بگم من سواد ندارم
:blush:

قربان شما
MHa

Pixar

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
19
حامد جان آقا من دو تا رم 512 DDR KINGESTON روي سيستمم دارم ..!!!!
اين هم سريال نرم افزار مورد نظر شما :

Macromedia Fontographer 4.1 :
Serial Number : 65241-0499-0166-21702

با تشكر موفق باشي .

Mehdi Hamedali

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام به سعيد جان عزيز
خب آقا ما كه نگفتيم رم شما كم هست يا چرا ميزني آقا (مزاح)

اشكال از بخش هاي سخت افزاري شما نيست بلكه از بد نصب شدن برنامه است. نه نه منظورم اين نيست كه شما بد نصب كرديد بلكه اين مشكل بعضي از نرم افزار هاي شركت ماكرومديا است كه بد دولپ شده و تو آخرين سمينار Online از اين موضوع به بدي ياد کرده و از درست شدن دولپ هاي جديد سخن گفتن.

حالا شما برنامه را جاي ديگه امتحان کن اگه برم افزار سالم بود يک نرم افزار ديگه پيدا کن که اين نسخه با سيستم شما سازگاري نداره.
اگه باز هم به مشکلي بر خردي خبر بده کمک کنند.

:blink:
باز ميگم من سواد ندارم ها.

قربان شما
MHa

Pixar

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
19
سلام مهدی جان !
خوبی آقا
بازم ممنون ار توضیح کاملت
آقا دیگه نیاز به این نرم افزار ندارم توی برنامه Corel Draw اگه كار كرده باشي كار اين نرم افزار رو انجام ميده
تازه كشفش كردم ....... خنده داره نه !!؟؟
بازم ممنونم از لطفت ...
در مورد این که شما میگی من بیسوادم من خودم شخصا کلی بحث دارم در مورد این موضوع اگه میخوای شما یک تایپک جدا گانه باز کن تا در مورد این موضوع (کم سوادی ...بی سوادی .....مدرک بالا داشتن) کلی بحث کنیم یا اصلا اگه خواستی بهم pm بزن تا نظراتم رو بگم ..!
با تشكر موفق و پيروز باشي .

thomson762

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
11
سعيد جون مشگلت حل شد؟

بالا