برگزیده های پرشین تولز

(به روزرسانی قیمت ) فروشگاه اینترنتی حمید < لوازم شکار، کوهنوردی(عینک،پوتین،کیسه خواب و..)>

HamidRezaA

Registered User
لایک‌ها
115

با سلام و درود فروشگاه اینترنتی لوازم مرتبط با شکار، کمپینگ، کوهنوردی و ... افتتاح گردید.امیدواریم بتوانیم با استفاده از نقطه نظرات دوستان در جهت هر چه بهتر کردن خدمات گام برداریم.

دوستان به زودی یک سری وسایل جدید اضافه شد .

توجه : کلیه عینکهای این فروشگاه اصل آمریکا باشند.

لیست محصولات موجود که در صورت استقبال دوستان به تدریج مواردی به آن اضافه خواهد شد به شرح ذیل می باشد:

جدید -1
قطب نما آکبند Cammenga اصل آمریکا :
قیمت : 140 هزار تومان

---------------------------

جدید - 2
شماق( چفیه )
دررنگهای خاکی و سبز
قیمت : 32 تومن

اینم عکس :

b2d1bead9c165399e82909c1a3c8a39e5b2ecdd6.jpg

4b5007dc60287a1093708e8bc5ed1e64d2125c37.jpg

-----------------------------------------------------------------
1- پوتین نظامی زیبا و پردوام Belleville 950 Montain Combat Boot
سایزهای 40
موجودی :1
کشور سازنده : آمریکا
قیمت محصول : 380 هزار تومان
نکته : هزینه ارسال بر عهده خریدار می باشد.
این پوتین بسیار زیبا با پوشش 100 درصد ضدآب Gortex ، پردوام در برابر سایش و کفی Vibram یک وسیله بسیار مناسب برای پیاده روی ، کوهنوردی و طبیعت گردی است به نحوی که پای انسان با وجود لایه گورتکس در شرایط مختلف جوی اعم از بارانی ، برفی و ... صد درصد محافظت میشود. این پوتین از پوتین های مورد علاقه سربازان آمریکایی در آب و هوای سرد و کوهستانی افغانستان می باشد.
برای مشاهده جزییات این محصول به لینک ذیل مراجعه بفرمایید.
950 Mountain Combat Boot

704d03dfa2c380b4f908b08e2b2d69b37d8e8e9a.jpg

--------------------------------------------

2- کیسه خواب نظامی آمریکایی کیسه خواب نظامی امریکایی 3 پوش 5 تیکه مناسب برای هر فصلی با توانایی تحمل سرما تا منفی 46 درجه
موجودی :1
قیمت محصول : 350 هزار تومان
این محصول یک کیسه خواب فوق العاده با کیفیت واصل آمریکاست و برای اشخاصی که نمی خواهند به هیچ عنوان شب را با کوچکترین دلواپسی بخوابند استفاده می شود. گزینه مناسبی برای کوهنوردان و شکارچیان می باشد. لایه بیرونی آن گورتکس می باشد که نسبت به ورود آب و برف کاملا محافظت کننده شماست. فقط با لایه داخلی ضخیم(مشکی) و بیرونی ترین لایه (گورتکس استتار طرح کوماندویی) آن می توان با خیال راحت در زمستان ایران در طبیعت استراحت نمود. با ترکیب لایه نازکترداخلی (سبز لجنی) و لایه گورتکس خارجی می توان به راحتی در بهار و پاییز از طبیعت لذت برد. اگر هم خیلی سرمایی هستید ویا قصد رفتن به دماوند در فصل زمستان را دارید از هر سه لایه برای کیسه خواب استفاده نمایید. پس می توانید از این محصول با ترکیب مناسب لایه ها در هر چهار فصل استفاده نمایید.
لینک مربوط به این محصول در آدرس ذیل موجود است :

http://www.tennierindustries.com/products/modular-sleep-system-4-part/

اینم عکس به همراه ID

c6f9a6246b967b80a93c4b0ff064538f2b09ba8d.jpg

1e2c826361d74058c9d32f930c5398314e2d466c.jpg

3-
عینک آفتابی Revision معمولی مخصوص ارتش آمریکا
قیمت عینک : 90 هزار تومان
تعداد موجودی :5 عدد

تعدادی محدود عینک آفتابی مناسب برای کوهنوردی ، طبیعت گردی ، شکار و ... موجود است که به قیمت مناسب عرضه می گردد . اهم مشخصات عینک عبارتند:

• محافظت چشم در برابر UV A/ UV B / UV C یعنی UV 400
• لنز دارای پوشش ضد خش
• مقاوم در برابر ضربه و افتادگی با قابلیت انعطاف بسیار بالا فریم
• محافظت چشم در برابر برخورد اجسام کوچک با سرعت بالا
• همراه با یک عدد لنز سفید و هد بند ویژه استفاده در شرایط سخت
• قابلیت تغییر اندازه فریم
• ساخته شده منطبق با استاندارد ANSI Z87.1+ ایالات متحده آمریکا

برای مشاهده جزییات محصول مورد نظر به آدرس ذیل مراجعه فرمایید:
Revision Military | Sawfly Military Eyewear System
لینک دقیق بسته قابل عرضه به مشتریان شامل
جعبه عینک ، عینک آفتابی(فریم + لنز(شیشه) مشکی) ، محفظه پارچه ای برای عینک آفتابی ، لنز(شیشه) سفید ، ژل ضد بخار و راهنمای استفاده در آدرس ذیل می باشد:
Revision Military | Shop

اینم عکس به همراه ID

3d75f8697e0a359569a55b13eebf19aee0d2f22d.jpg

------------------------------------------------

3- GEN III Level I ECWCS Cold Weather Undershirt set
قیمت : 54 هزار تومان
تعداد : 0
سایز : M-Regular
نکته : هزینه ارسال با خریدار می باشد.
نسل سوم عرق گیر و زیرشلواری ECWCS به منظور تبادل مناسب رطوبت و حفاظت مناسب پوست طراحی شده است. که جنس آن ازابریشم سبک نوع Polartec Power Dry است و قابلیت تنفس بالا و تبادل مناسب رطوبت را داراست.
برای اطلاعات بیشتراز مشخصات و قیمت بین المللی به لینک ذیل مراجعه فرمایید:
ECWCS Level 1 Top NSN ArmyProperty.com
GEN III ECWCS
اینم عکس به همراه ID :
57179110127521526025.jpg

در مورد سایز لباسها هم می توانید از لینک ذیل که دوستمون b.yasini زحمتشو کشیدند استفاده بفرمایید:
Size Chart - ACU.com

5- کمربند تاکتیکال با آرم شرکت SPEC-OPS
کشور سازنده : چین
قیمت : 15 هزار تومان
تعداد : 2
نکته : هزینه ارسال با خریدار است.

شرح : کمربند خوبی هست و ساخت کشور چین است و کلمه Made in U.S.A بر روی آن تقلبی هست. ولی هم سبک و هم مقاوم هست.

اینم عکس به همراه ID :

56272464877108043518.jpg

-------------------------------------------------------------------------------------
خریدار گرامی لطفا به موارد زیر توجه فرمایید:
- در صورت پرداخت وجه در ساعات اداری معمولا عملیات ارسال وسایل سفارشی در همان روز انجام می شود لذا انصراف از سفارش تنها در صورتی قابل قبول می باشد که پرداخت وجه و اعلان انصراف درحد فاصل مابین ساعات غیر اداری و اداری در دو روز کاری متوالی باشد در غیر اینصورت پس از ارسال در صورت عودت کالاها توسط خریدار و دریافت صحیح کالاها هزینه پستی از مبلغ کاسته و مابقی عودت داده می شود.
- در صورت عدم رضایت و وجود هر گونه نقص در کالای تحویل داده شده و یا مغایرت آن با کیفیت و مشخصات نمونه قید شده، حداکثر تا 24 ساعت پس از دریافت کالا فرصت داده می شود تا با ما تماس گرفته و علت نارضایتی خود را اعلام فرمایید. در صورت محرز شدن این مشکل مسولیت مرجوع شدن و هزینه های حمل ونقل وسایل مرجوعی را در حد تعرفه شرکت پست،تیپاکس، باربری و ... بعهده خواهد گرفت.
- مسئولیت خطرات احتمالی و هر گونه خسارت ناشی از استفاده نادرست محصولات بر عهده خریدار است.

متشکریم
لوازم کوهنوردی و شکار حمید

خلاصه ای از نظرات کاربران
پست شماره 15
من یکی از ایشون خریدم، فوق العاده بود ...
پست شماره 28
دوستاني كه قصد خريد اين عينك را دارند توي خريدش شك نكنند. بنده همين مدل را ٢ساله دارم( البته از اين دوستمون تهيه نكردم اما مثل همينه كه ايشون دارند) بسيار با كيفيت و سبك هست
واقعا ضد خش هست و شيشه بسيار با كيفيتي داره
من با سه مدل از برند پليس مقايسه كردم كه كيفيت بسيار بالاتري داشت
تنها موردي كه ميشه گفت اينه كه ظاهرش يه مقدار ظريف نيست و مثل عينك هاي معمولي ديگه به صورت نيشينه ( البته من صورتم خيلي لاغره و اين بستگي به فرم صورت افراد داره و ممكنه براي خيلي ها مناسب باشه )
پست شماره 47
برادر عینکم رسید عینک جالب و باکیفیتی هست.
پست شماره 102
سلام بچه ها عینکا مورد بررسی قرار گرفت و هیچ مشکلی از نظر کیفیت و فیک بودن نیستش و اصل هستن
نگران نباشین هم پلاریزه هستن و هم uv 400 فقط سایزش یه کم واسه صورت من بزرگه چون صورت کشیده دارم
ولی راضی کنندس ممنون از آقا حمید عزیز

پست 116
یک عدد عینک از آقا حمید گل خریداری شد. همه چیز عینک تایید میشه. عینک صد درصد اورجینال هست . اصلا از همون لحظهکه عینک رو دستتون میگیرین میفهمین که یه چیز پدر مادر دار گرفتین. تنها مشکلش شاید سایزش باشه که واسه من یه مقدار بزرگه. وگرنه همه چیز عالی و درسته. خود حمید رضا خان هم بسیار انسان فوق العاده ای هستند و تایید میشن....

پست 121
با هماهنگی با استارتر عزیز یک عینک هم توسط اینجانب خریداری شد که قرار شد سه شنبه صبح ارسال بشه. کاری با عینک و جنسش ندارم. ولی خود استارتر آدم بسیار با شخصیتی هستند
پست 142
دوستان بالاخره بعد از کلی داستان با این اداره پست بسته بنده هم رسید. از استارتر کمال تشکر رو دارم. عینک بسیار عالیست
پست 139
سلام یه دونه عینک از حمیدرضای عزیز خریداری کردم، هم از عینک راضیم و هم از خودشون
خیلی خوشحالم که افتخار آشنایی با شمارو پیداکردم دوست خوبم امتیاز بازارچه رو هم تقدیم میکنم

پست 173
سلام به حميد عزيز و بقيه دوستان ...
بالاخره بعد از ٥ روز كوتاهي اداره پست پوتين به دستم رسيد ...
چند تا از دوستان ازم خواسته بودن در مورد جنسش توضيح بدم كه متاسفانه صندوق پيغام هام پر شده بود و مجبور شدم پيغام هارو حذف كنم و فراموش كردم آي دي اون عزيزان چي بود ، گفتم اينجا خدمتشون عرض كنم ...
جنس پوتينا خوب و قابل قبوله ، كفي ويبرام هست و داخل كفش هم لوگو گورتكس خورده ، چيزيش كه براي من خوب بود اينه كه بوت ها بر خلاف ظاهر وزن مناسبي داشتن و اگه مدت زيادي پاتون باشه احساس خستگي نمي كنين ...
كاملا نو بودن ... در كل من راضيم و از حميد عزيز تشكر مي كنم ...

پست 196
سلام
من هم یه دونه عینک دیگه از حمید رضای عزیز خریداری کردم (کلا 2 تا)
خواستم از حمید عزیز تشکر کنم و به دوستان هم اعلام کنم که با خیال راحت میتونن خرید کنن جنسشون خیلی عالیه

پست 239
سلام برادر ، ممنون
از استارتر عزیز دو عدد عینک خریداری شد . فروشنده بسیار مودب و کاردرستی هستند .

پست 469
سلام حميد جان ، من ٢ روز پيش از عينك موقع ماهيگيري استفاده كردم ، حدود ٦ ساعت روي چشمام بود ، صادقانه عرض مي كنم اصلا اذيت نشدم و بسيار عينك كارآمدي بود ...
تحت هيچ شرايط نور خورشيد و بازتاب اون روي سطح آب به چشمام فشار نياورد ...
ممنونم

Last edited:

deathdarkness

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
چرا کامنت های من پاک شدن؟در صورتی که مطمین شم اصل هستن یه دونه میخرم

ali_avril65

Registered User
لایک‌ها
26
قیمت هات خیلی خوبه
این پست را میزارم که این تاپیک رو گم نکنم
منتظر لوازم جدید....

MR_nitro

Registered User
لایک‌ها
22
دوربین حرارتی ندارید ؟
ازینی که پشت دیوار و می‌شه دید

HamidRezaA

Registered User
لایک‌ها
115
دوربین حرارتی ندارید ؟
ازینی که پشت دیوار و می‌شه دید

سلام ، دوست عزیز همانطور که عرض کردم اینجانب در زمینه وسایلی فعالیت می کنم که در ارتباط با کوهنوردی،شکارو کمپینگ باشد. و فکر می کنم خرید و فروش از این دست وسایل پیگرد قانونی جدی داشته باشد.
موفق و موید باشید.

HamidRezaA

Registered User
لایک‌ها
115
up .........................

کالای جدیدی به مجموعه اضافه گردید.

HamidRezaA

Registered User
لایک‌ها
115
من یکی از ایشون خریدم، فوق العاده بود ...

دوست عزیز ما رو شرمنده می کنید. حق با شماست این عینک واقعا قیمتش به کیفیتش نمی خوره (جنسه آمریکایی دیگه)
مبارکتون باشه.

دوستان در ضمن کالاهای جدیدی به همراه عکس به محصولات قبلی اضافه شد.

ali_mahboudi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
داداش این عینکی که دارید واسه کوهنوردی و شکار مناسبه ( فریم قوی ، لنزش نشکن و 100 درصد در برابر UV چشمو محافظت می کنه ) ؟ قیمتشو با حداکثر تخفیف پ.خ می فرمایید؟ممنون

HamidRezaA

Registered User
لایک‌ها
115
داداش این عینکی که دارید واسه کوهنوردی و شکار مناسبه ( فریم قوی ، لنزش نشکن و 100 درصد در برابر UV چشمو محافظت می کنه ) ؟ قیمتشو با حداکثر تخفیف پ.خ می فرمایید؟ممنون

دوست عزیز تمامی موارد خواسته شده شما در این عینک وجود دارد. قیمتش برای تعداد شامل تخفیف می شود که پ خ شد. ملاحظه بفرمایید.

موید باشید.

ali_mahboudi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوست عزیز تمامی موارد خواسته شده شما در این عینک وجود دارد. قیمتش برای تعداد شامل تخفیف می شود که پ خ شد. ملاحظه بفرمایید.موید باشید.
این عینک واقعا اصل آمریکاست ؟ اگه به همراه لباس لایه اول بخرم حداکثر تخفیف رو برام پ خ می کنید.

HamidRezaA

Registered User
لایک‌ها
115
این عینک واقعا اصل آمریکاست ؟ اگه به همراه لباس لایه اول بخرم حداکثر تخفیف رو برام پ خ می کنید.

نمیدونم دوستان چرا باور نمی کنند این عینک اصل آمریکاست و قیمتش هم بالای 270 تومان هست . دوست عزیز قابلی نداره با تخفیف قیمت رو برای شما پیغام خصوصی کردم
موفق و موید باشید.

بالا