برگزیده های پرشین تولز

به سوال یک مبتدی جواب بدهیدلطفا

myhobab

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
روی سیستم من win2003 نصب است. می تونم به غیر از اون xp هم نصب کنم؟

erfan_lcd

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
دوسته من من تا حالا ويندوز 2003 نشنيده بودم 2000 داريم ولي 2003 نداريم شايد من اشتباه ميكنم
خوب در جواب سوالت بايد بگم كه شما ميتونين ويندوز ايكس پي رو هم نصب كنيد يعني دوتا ويندوز داشته باشين اما اينكار رو بايد در درايو ديگري انجلم بدي يعني اگه ويندوز 2003 شمت در درايو سي هستش شما بايد ويندوز ايكس پي رو در درايو دي نصب كنين باي

@gh@m@hdi

Registered User
لایک‌ها
219
ویندوز 2003 ویندوز سرور هست .
آره می تونی .
روی یک پارتیشن دیگه نصب کن.
اما سعی کن همیشه از یک سیستم عامل استفاده کنی.

myhobab

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آقا مهدی، عرفان جان،ممنون از توجهتون.
یکی به من گفت که اول باید XP بریزی بعد روی اون 2003 نصب کنی. می خواستم بدونم صحت داره یا نه. یعنی لازمه الان من 2003 رو uninstall کنم و بعد از نصب xp مجددا اونو نصب کنم؟

gameron

Registered User
لایک‌ها
4
سلام
دوسته من من تا حالا ويندوز 2003 نشنيده بودم 2000 داريم ولي 2003 نداريم شايد من اشتباه ميكنم
خوب در جواب سوالت بايد بگم كه شما ميتونين ويندوز ايكس پي رو هم نصب كنيد يعني دوتا ويندوز داشته باشين اما اينكار رو بايد در درايو ديگري انجلم بدي يعني اگه ويندوز 2003 شمت در درايو سي هستش شما بايد ويندوز ايكس پي رو در درايو دي نصب كنين باي
ويندوز 2003 وجود داره كامل شده ويندوز 2000 هست و الان اكثر سرور ها از اين سيستم عامل استفاده ميكنن ...

gameron

Registered User
لایک‌ها
4
آقا مهدی، عرفان جان،ممنون از توجهتون.
یکی به من گفت که اول باید XP بریزی بعد روی اون 2003 نصب کنی. می خواستم بدونم صحت داره یا نه. یعنی لازمه الان من 2003 رو uninstall کنم و بعد از نصب xp مجددا اونو نصب کنم؟
نياز به نصب مجدد نداري شما ...
به صورت ساده هم نصب كني 2 ما ميشن ...
در ضمن ميتوني از يك برنامه استفاده كني به نام ويندوز كاماندر يا نورتون كاماندر دقيقا اسمش تو ذهنم نيست
ميتونستي باهاش توي يك درايو دو تا ويندوز نصب كني ...

gameron

Registered User
لایک‌ها
4
راستي يك كار بهتر هم من برات سراغ دارم ميتوني با نرم افزار ويژال مشين يك سيستم عامل تعريف كني
حالا چه ايكس پي چه لينوكس چه 98 و چه .........
ميتوني هم زمان تو سيستمت با دو تا ويندوز كار كني حتي امكان شبكه شدن به همديگه رو هم دارن !!!

اگه كارت گرافيكتم ميتونه 2 تا مانيتور پشتيباني كنه 2 تا مانيتور به سيستمت وصل كن تو يكيش سيستم 2003 ت بالا باشه تو اون يكي هم ايكس پي....

R E Z A

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
به نظر من که بصورت دستی و بدون استفاده از برنامه های جانبی ویندوز نصب کن. نیازی هم به پاک کردن و ... نیست. کافیه با بوت XP سیستم رو راه اندازی کنی و تو یه درایو دیگه ویندوزت رو نصب کنی.

3POWER

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
543
البته اگه بخواي از Virtual Machine استفاده كني بايد يه كم سيستم قدرتمندي داشته باشي مثلآ با رم 256 سيستم
عامل هاي مختلف اجرا مي شوند ولي خيلي ضعيف و زياد كارآمد نيست ولي اگه رم رو 512، 1024 يا بيشتر داشته
باشي و سي پي يوت هم قوي باشه راه اندازي چند سيستم عامل به طور هم زمان (براي اهداف مختلف آموزشي و ...)
با Microsoft Virtual PC بسيار جالب است
واقعآ اين نرم افزار دنياي ديگري ايجاد ميكند به صورت مجازي.

gameron

Registered User
لایک‌ها
4
البته اگه بخواي از Virtual Machine استفاده كني بايد يه كم سيستم قدرتمندي داشته باشي مثلآ با رم 256 سيستم
عامل هاي مختلف اجرا مي شوند ولي خيلي ضعيف و زياد كارآمد نيست ولي اگه رم رو 512، 1024 يا بيشتر داشته
باشي و سي پي يوت هم قوي باشه راه اندازي چند سيستم عامل به طور هم زمان (براي اهداف مختلف آموزشي و ...)
با Microsoft Virtual PC بسيار جالب است
واقعآ اين نرم افزار دنياي ديگري ايجاد ميكند به صورت مجازي.
دقيقا همين طور هست كه شما ميگيد
اگه سيستم مجازي شما حتي بر اثر بدترين ويروس ها بسوزه هيچ مشكلي براي سيسم شما پيش نمياره ...
سيستم من 3 فول با مادربورد Asus و دو گيگابات رم هست
چون زياد با فتوشاپ كار ميكنم سيستم رو آپديت كردم ...
برا من ويژال مشين هيچ مشكلي پيش نمياره به سيستم عامل دوم 512 مگ رم ميدم راحت كار ميكننن هر دو تا ...

بالا