برگزیده های پرشین تولز

به شاهين جعفرقلی رای بدهید

Mehrdad-58

Registered User
لایک‌ها
263
امیدوارم تکراری نباشه
.
نمیدونم اجرای زنده شاهین جعفر قلی در مراسم مایکل جکسون رو دیدی یا نه .... لینک دانلود

توی این صفحه یه نظر سنجی گذاشته شده درباره خواننده های این مراسم اگه دوست داشتین به این خواننده 12 ساله ایرنی - بریتانیائی رای بدید

http://www.tv.com/

Dr.Mahda

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
11%‌درصد آرا رو شاهین کسب کرده تا الان.

farzan.B

همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
1,244
من به شاهین جعفر قلی رای دادم زدن به حساب این :
mkekv4krluclmnnzkghg.gif

Laie_46.gif

bloody

کاربر فعال علم و دانش
کاربر فعال
لایک‌ها
17
من كه واقعا از صداش بدم مياد ...اييي

hamed1297

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
دامین سایت منو کشته.دی...
بزار برم تو سایت رای هم میدم.

Captive

کاربر قدیمی پرشین تولز* مدیر بخش ارز دیجیتال
مدیر انجمن
لایک‌ها
16,633
Voted!

omidco2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
این بشر اینقدر شانس داره که به رای من و شما احتیاج نداره! هر کی هم میگه که اول استعداد داره تا شانس !
یه بار تصور کنید همین جناب با استعدادمون توی ایران مونده بود و زندگی میکرد !! اول از همه تو مدرسه بخاطر فامیلیش مورد مسخره دوستاش قرار میگرفت ! بعد اینقدر میزدن تو سرش که خوندن یادش میرفت ! تازه خیلی شانس میورد و صداش هنوز همون صدا میموند و اینقدر پول داشت که بجای کار کردن از صبح تا شب !! بفکر خوندن میفتاد ! ای ، تو 30 سالگی یه آلبومی میداد و بعدم فراموش میشد!!! به همین راحتی!

پس ایشون اینقدر شانس داره که توی اروپا زندگی میکرده و میکنه ! اینقدر شانس داره که زبان اولی که باهاش حرف میزنه انگلیسیه!! اینقدر شانس داره که توی 5/6 سالگی مربی آواز یا همون خوندن داشته و حالا هم داره ! اینقدر شانس داره که از طرف جامعه و خانواده برای خوندن حمایت میشه ! اینقدر شانس داره که فرصت شرکت توی مسابقه استعداد های انگلستان پیدا میکنه! اینقدر شانس داره که اجازه خوندن پیدا میکنه ! اینقدر شانس داره که صداش خوبه ! اینقدر شانس داره که توی utube معروف میشه!! اینقدر شانس داره که مایکل جکسون بهش زنگ میزنه میگه تو جای من رو میگیری ! اینقدر شانس داره توی برنامه لری کینگ شرکت میکنه!! اینقدر شانس داره که الان کل آمریکا میشناسنش و دلشون بخواد بهش رای میدن !! و و و ....

بس کنید تو رو خدا ، هرکی یه رگش از یه جایی!! ایرانی در میاد فورا بهش افتخار میکنید و احساس غرور !! نه که بد باشه ولی...

یکی هم پیدا بشه که بچگی از دست رفته ماها رای بده ! به جوونی و نوجوونی و ...

در مورد اینم که خیلی ها تا 12 سالگی نمیتونن حرف بزنن! ! در عوض خیلی ها توی 12 سالگی بازیگر و ستاره سینما هستن! این چه ربطی داره !!

http://www.imdb.com/BornInYear?year=1997

نه بحث حسودیه نه بحث چیز دیگه ! بحث سر اینه که بخاطر زندگی کردن کسی تو جایی که میتونه از فرصت ها استفاده کنه بیخودی قهرمان جلوش ندیم! همین !

(الان جای خپل سیبیلو رو گرفتم با این حرفام!! ; ) )

Last edited:

MasoudM

Registered User
لایک‌ها
651
این بشر اینقدر شانس داره که به رای من و شما احتیاج نداره! هر کی هم میگه که اول استعداد داره تا شانس !
یه بار تصور کنید همین جناب با استعدادمون توی ایران مونده بود و زندگی میکرد !! اول از همه تو مدرسه بخاطر فامیلیش مورد مسخره دوستاش قرار میگرفت ! بعد اینقدر میزدن تو سرش که خوندن یادش میرفت ! تازه خیلی شانس میورد و صداش هنوز همون صدا میموند و اینقدر پول داشت که بجای کار کردن از صبح تا شب !! بفکر خوندن میفتاد ! ای ، تو 30 سالگی یه آلبومی میداد و بعدم فراموش میشد!!! به همین راحتی!

پس ایشون اینقدر شانس داره که توی اروپا زندگی میکرده و میکنه ! اینقدر شانس داره که زبان اولی که باهاش حرف میزنه انگلیسیه!! اینقدر شانس داره که توی 5/6 سالگی مربی آواز یا همون خوندن داشته و حالا هم داره ! اینقدر شانس داره که از طرف جامعه و خانواده برای خوندن حمایت میشه ! اینقدر شانس داره که فرصت شرکت توی مسابقه استعداد های انگلستان پیدا میکنه! اینقدر شانس داره که اجازه خوندن پیدا میکنه ! اینقدر شانس داره که صداش خوبه ! اینقدر شانس داره که توی utube معروف میشه!! اینقدر شانس داره که مایکل جکسون بهش زنگ میزنه میگه تو جای من رو میگیری ! اینقدر شانس داره توی برنامه لری کینگ شرکت میکنه!! اینقدر شانس داره که الان کل آمریکا میشناسنش و دلشون بخواد بهش رای میدن !! و و و ....

بس کنید تو رو خدا ، هرکی یه رگش از یه جایی!! ایرانی در میاد فورا بهش افتخار میکنید و احساس غرور !! نه که بد باشه ولی...

یکی هم پیدا بشه که بچگی از دست رفته ماها رای بده ! به جوونی و نوجوونی و ...

در مورد اینم که خیلی ها تا 12 سالگی نمیتونن رای بدن ! در عوض خیلی ها توی 12 سالگی بازیگر و ستاره سینما هستن! این چه ربطی داره !!

http://www.imdb.com/BornInYear?year=1997

نه بحث حسودیه نه بحث چیز دیگه ! بحث سر اینه که بخاطر زندگی کردن کسی تو جایی که میتونه از فرصت ها استفاده کنه بیخودی قهرمان جلوش ندیم! همین !

(الان جای خپل سیبیلو رو گرفتم با این حرفام!! ; ) )

دقيقا مثل خپل سيبيلو با 6 پاراگراف كه تايپ كردي نفهميدم حرف حسابت چيه ؟ :lol:

MasoudM

Registered User
لایک‌ها
651
حرف حسابم اینه که الان تو آمریکا دارن همدیگرو میکشن!! ، رای دادن به چه دردی میخوره! :D

آها ! خب از اول خلاصه و مفيد بگو , نيم ساعت انرژي گذاشتم متنتو خوندم :p

Hamid2day

مدیر ارشد
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
20,022
کوش؟
من رای نمی بیینم

1240

Registered User
لایک‌ها