برگزیده های پرشین تولز

به شما در پرشین تولز اخطار داده شده است

boros

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اینجا هم هر قانونی رو وضع نکردن. فقط گفتن اگه زیاد شلوغ کنید فقط ممکنه 3 روز دسترسیتون محدود بشه. تیربارونتون که نمی کنن.

خودشون میگن هر قانونی رو بخوان میتونن وضع کنن و این مغایر قوانین جمهوری اسلامی هست .
اینکه بدون دلیل هر کاری رو با تاپیکها میتونن بکنند یعنی چی ؟

moryabdi

Registered User
لایک‌ها
4
این اخطار ها در حد همون تذکر هست ! همونطور که تو پست بالایی توضیح دادم امتیاز ها بعد مدتی از بین میرن در نتیجه یک نفر تو ۱۰ روز باید خیلی مورد داشته باشه که بتون ۱۰ تا امتیاز منفی بگیره ! و فکر میکنم همچین شخصی ۳ روز بن شدن براش لازم باشه ... نه ؟
نه دیگه این رو واقعا راست میگی...حرف حساب جواب نداره...
آقا دمت گرم با این حرفت خانواده ای رو از نگرانی در اوردی خدا خیرت بده...
فقط در حیرتم که چه حال و حوصله ای دارین... خیلی کارتون سخت میشه!

یاشار

Registered User
لایک‌ها
3
این اخطار ها در حد همون تذکر هست ! همونطور که تو پست بالایی توضیح دادم امتیاز ها بعد مدتی از بین میرن در نتیجه یک نفر تو ۱۰ روز باید خیلی مورد داشته باشه که بتون ۱۰ تا امتیاز منفی بگیره ! و فکر میکنم همچین شخصی ۳ روز بن شدن براش لازم باشه ... نه ؟
نه دیگه این رو واقعا راست میگی...حرف حساب جواب نداره...
آقا دمت گرم با این حرفت خانواده ای رو از نگرانی در اوردی خدا خیرت بده...
فقط در حیرتم که چه حال و حوصله ای دارین... خیلی کارتون سخت میشه
آخه مشکل اینجاست که کارتهای اخطار، چه زرد و چه قرمز، حتی بعد از باطل شدن هم تو صفحهء مشخصات باقی می مون... تازه اخطارها هم صفحهء مشخصات رو زشت میکنن...

noisymind

Registered User
لایک‌ها
1
خودشون میگن هر قانونی رو بخوان میتونن وضع کنن و این مغایر قوانین جمهوری اسلامی هست .
اینکه بدون دلیل هر کاری رو با تاپیکها میتونن بکنند یعنی چی ؟

اگر شما تابع جمهوری اسلامی ایران هستید . باید بدانید کسی نمیتواند برای محیط خصوصی هر قانونی را وضع کند . این بند مرامنامه شما بر خلاف قوانین جمهوری اسلامی است .

اجازه بدین من بهتر توضیح بدم. منظور از وضع هر قانونی اینکه هر کاری دلشون خواست بککنن نیست! شما در محیط خصوصی خودتون میتونین هر کی رو بخواین راه بدین یا ندید;) و اگه کسی احساس میکنه قوانین اینجا زور هست! خب مجبور که نیست اینجا ثبت نام کنه! مثلا من رفتم تو فروم هالز ولی فکر کنم 10 تا پست هم نزدم و اومدم بیرون!! اگه میگین اینجا گیر الکی میدن حتما یک سری به اونجا بزنید;) شاید بیشتر از 50 % پستهای تاپیکها رو فقط مدیران میزنن!:D

moryabdi

Registered User
لایک‌ها
4
آخه مشکل اینجاست که کارتهای اخطار، چه زرد و چه قرمز، حتی بعد از باطل شدن هم تو صفحهء مشخصات باقی می مون... تازه اخطارها هم صفحهء مشخصات رو زشت میکنن...
اوه اوه ندیده بودم!! راست میگی خیلی بد جور میشه!!
اینا از بین میره یا نه؟!

یاشار

Registered User
لایک‌ها
3

یاشار

Registered User
لایک‌ها
3
البته خوبیش اینه که فقط خودت می تونی ببینی. کاربران و همینطور مهمانها نمی تونن ببیننش، اما انگار مدیرها هم می تونن ببین.

شايان

مدیران قدیمی
لایک‌ها
9
کاربران میبینند . مهمان ها نمیبینند.

boros

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اجازه بدین من بهتر توضیح بدم. منظور از وضع هر قانونی اینکه هر کاری دلشون خواست بککنن نیست! شما در محیط خصوصی خودتون میتونین هر کی رو بخواین راه بدین یا ندید;) و اگه کسی احساس میکنه قوانین اینجا زور هست! خب مجبور که نیست اینجا ثبت نام کنه! مثلا من رفتم تو فروم هالز ولی فکر کنم 10 تا پست هم نزدم و اومدم بیرون!! اگه میگین اینجا گیر الکی میدن حتما یک سری به اونجا بزنید;) شاید بیشتر از 50 % پستهای تاپیکها رو فقط مدیران میزنن!:D

شما یکبار دیگه بخون ببین دقیقا چی گفتی ؟!
من دوست ندارم این بحث بیهوده ادامه پیدا کنه .
اگر خواستید ( طبق مرامنامه یا غیر مرامنامه ) منو بن کنید .
من مشکلی ندارم . :cool:

moryabdi

Registered User
لایک‌ها
4
البته خوبیش اینه که فقط خودت می تونی ببینی. کاربران و همینطور مهمانها نمی تونن ببیننش، اما انگار مدیرها هم می تونن ببین.
آهان فکر کردم کل جامعه بشری میتونن ببینن...
اگه اینجوریه میشه تحمل کرد!

یاشار

Registered User
لایک‌ها
3
نه نمی بینم.
ashamed.gif

تو فرومهای دیگه اخطارها زیر امضاهای پروفایل هستند. ولی اینجا نه در اون قسمت چیزی می بینم، نه در قسمتهای دیگه....

shahroodnet

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
78

Dong Fang BuBai

Registered User
لایک‌ها
13
نوشته ای از شايان View Post
مثلا مشکل در امضا.
و یا مشکل در آواتر؟ مثلاً استفاده از آواتر نامناسب یا دزدیدن آواتر کاربران دیگه. درسته؟

این یکی رو باید اعدام انقلابی کرد.....
167.gif
....

Amir_2591

Registered User
لایک‌ها
0
شما موقع ثبت نام ( و بعد از اون ) متنی رو تحت عنوان مرامنامه یا قانون فروم مطالعه و قبول کردید که در طول فعالیت در این فروم تمام بند های اون رو رعایت و اجرا بفرمائید. یکی از قوانین این هست که مدیران به هر دلیل و بدون ارائه توضیح میتوانند پست یا تاپیک شما رو حذف ، اصلاح یا جابجا کنند و یا دسترسی یک کاربر رو فروم محدود کنند. لطفا مرامنامه رو مطالعه بفرمائید و خودتون رو با قوانین فروم وفق بدید.
خوب دیگر بحثی نمی ماند و آشکار است که سیستم گرداندن پرشین تولز نه دیالکتیک، که حکومت زور پنل است، ولی سوال اینست که با چنین برداشتی از مفهوم مدیریت(=صاحب نوشته های دیگران بودن)چرا تالاری به نام انتقادات اینجا وجود دارد، برای شما که قوانین مانند حجت انبیا گفتگو ناپذیر است و مدیر هرطور دلش بخواهد توان اعمال آنرا دارد دیگر چم نقد چیست؟ ما هم مخالفتی با "قوانین" نداریم، بحث بروی برداشتهای بسیار متفاوت مدیران از مصادیق ِ صدق این قوانین است.

بالا